Komentáře
ke článku: Bohu díky! - Děkovná řeč při svěcení kostela na Šumné
ze dne 14.09.2008, autor článku: administrátor
Komentář ze dne: 15.09.2008 20:44:54
Autor: (@)
Titulek:
Díky,otče za všechnu Vaši oběť a práci,která byla spojena se stavbou kostela na Šumné. Díky, že i přes všechny těžkosti a někdy i zaváhání jste do celé věci šel naplno!Díky i za krásnou slavnost při svěcení, i za všechno co s tím bylo spojeno!! Kéž Vám Bůh žehná i v dalších věcích,do kterých se budete pouštět a Panna Maria, kéž Vás provází svojí ochranou.
Reakce na komentář
""
Zobrazit komentáře
Zobrazit článek Bohu díky! - Děkovná řeč při svěcení kostela na Šumné