Zajímavé...

Z ohlasů čtenářů na časopis Milujte se!

Do redakce časopisu přišlo několik dalších pěkných reakcí na časopis Milujte se!

Zdravím všechny " tvůrce a strůjce" časopisu "Milujte se".
Opět krásný a obsahem neskutečně vynikající dílo!!! Jak dokážete člověka potěšit a povzbudit ! Zase mám větší "rozhled." Není snad jediné písmenko, které bych nepřečetla. Velmi uvítám, když budou častěji přispívat MUDr. Lázničková, D. Prentis a jiné "špičky" naší generace. Pokoj do dušičky i do srdíčka přeje a Boží požehnání Vám všem vyprošuje HM.
PS: Mějte se a smějte se !

Chvála Kristu,
děkuji za zaslané č. Milujte se!, je opravdu mimořádné /ale to jsou všechna čísla/ hlavně pro obsáhlé a důležité informace o našem posledním českm králi blahoslaveném Karlovi.
Bude-li to možné, moc prosím o zaslání 5 - 10 čísel, která chci rozdat a rozeslat, hlavně do Chicaga , kde je česká misie s O. Dušanem Hladíkem.
Děkuji předem za vyřízení, zdraví a hodně Božího požehnání vyprošuje
vděčná MŽ.

Děkuji za články o Stvoření a evoluci, kde je pěkně rozlišeno mezi evolucí a evolucionismem, který připisuje přírodě pouze nahodilost a bezcílnost. Rovněž článek o Soumraku Darwinovy teorie je naprosto na místě. Pochvalu také zasloužíte za svědectví a orientaci, kterou dáváte mladým lidem v oblasti Pro-life. Také článek o oblékání „Všechno je dovoleno ... ale ne všechno prospívá“, je dobré čas od času uveřejnit. I další články o například o zpovědi jsou pěkné. Nakonec už zbývá se těšit, že jsou mezi námi i světci, jako například bl. Karel. Kéž nejen on, ale i časopis Milujte se je pro tápající světlem v temnotách.
Opravdu se mi toto číslo líbilo a musím ho všem jen doporučit. JŠ


Milujte se! 8Moc děkuji. Časopis se nám velmi líbí. Opravdu vás velmi chválíme za krásný obsah.MS

Dobrý den,
na sv. Hostýnu jsem se dostal k Vašemu časopisu Milujte se! I když jsem už „dříve narozený“, časopis se mi velice líbil a přečetl jsem si ho úplně celý. Za velké plus považuji, že texty jsou psány prostě, bez složitých teologických frází.
S pozdravem PL

Chvála Pánu a Panně Marii!
Já osobně váš časopis hltám od začátku do konce, ač je mi 37 let! Grafika i texty, fotky,myšlenky... vše velmi dobré! Děkuju Pánu Bohu za vás! Ať Pán žehná vaší práci a zahrne vás hojnými milostmi, ať mnohé duše skrze vaši obětavost dojdou k obrácení.
V úctě MP

Vážení přátelé,
... ještě bych vás chtěla poprosit, zda byste mi mohli zaslat pokud ještě máte nějaké poslední výtisky, nebo i dřívější. Jako katechetka bych je rozdala dětem pro rodiče a starší sourozence dětí. Já sama ho odebírám a několika lidem jsem ho už také objednala i doporučila. Je to vynikající časopis a velice si vážím vaší práce a modlím se za vás. Sama si ho přečtu i se k němu vracím, pokaždé je tam plno zajímavých věcí. Minulé výtisky mám a půjčuji je přátelům, i v širší rodině a jsou stále v oběhu. Z některých čtu i dětem v náboženství, např. tento poslední výtisk, článek Můj objev - jak často chodit ke zpovědi , i z článku Stvoření a evoluce jsem jim četla některé pasáže.
Děkuji. JJ

... pracuji jako pastorační asistent v Třeboni. Posíláte nám do Třeboně 150 ks. časopisu Milujte se! od každého čísla.Tyto časopisy postupně dávám do vchodu kostela a lidé si je rozebírají. Většinou mi přibližně vystačí do vydání příštího čísla. V tuto chvíli však již žádné nemám, protože je letní sezóna a v Třeboni je velmi mnoho turistů. Proto prosím o zaslání dalších 150 ks časopisu Milujte se! Myslím že časopis má velký úspěch. OP

Vážená redakce!
Ráda čtu Váš časopis „Milujte se!“ Nacházím v něm uklidnění a pohlazení na duši. Nedávno byla dcera, dá se říct, na banální operaci. Zdařila se. Ale už měla být propuštěna z nemocnice, lékaři zjistili trombózu. Hrozilo akutní nebezpečí embolií. Byla to pro mne strašlivá zpráva. Vzpomněla jsem si, že v časopise byla otištěna „Korunka k Božímu milosrdenství“. Do modlení jsem dala vše, na co můj mozek stačil. A moje prosba k Věčnému Otci byla vyslyšena. L

Dobrý den,
měla bych na Vás prosbu. Před měsícem se můj přítel dostal do vězení. Mohla jsem mu posílat časopisy atd., ale neměla jsem žádnou inspiraci, co mu poslat. Moje sestra od Vás pravidelně bere dva výtisky časopisu "Milujte se!". Jeden měla pro strýce a druhý pro sebe (resp. pro nás). Pár výtisků mému strýci ale nedonesla, tak zůstaly doma a já se rozhodla, že je pošlu příteli do vězení. Nikdy předtím ho víra ani nic ohledně Boha nezajímalo. Teď mi chodí prosby o to, ať mu posílám knihy s modlitbami, svaté obrázky, růžence . . . Chtěla bych Vás tedy moc poprosit, jestli byste mi poslali všechny výtisky časopisu "Milujte se!" (po 1 kusu) mimo těchto čísel (ty už jsem mu zaslala): 18/2011, 11/2009, 13/2010, 19/2011, 20/2012, 21/2012. O všechny ostatní bych měla zájem a zároveň bych chtěla objednat všechny nové výtisky (také po 1kusu). Předem Vám moc děkuji a doufám, že Vás těší, že časopis plní svou funkci. Já Vám za to moc děkuji, nikdy bych v takovou proměnu zrovna u mého přítele nevěřila.
S pozdravem MP


BarcelonaDobrý den,
moc celé redakci a všem zainteresovaným osobám děkuji za tak krásný časopis, na který se vždy těším. Protože pronajímám chatu, nechávám jednotlivá přečtená čísla časopisu na chatě k nahlédnutí rekreantům. Někdy jsem tam našla dokonce i něco podtrženého, tak věřím, že to občas opravdu někdo, kdo by se k tomu jinak nedostal, pročítá. Přeji krásné léto a jsem ráda, že P. Zahradníček je nyní u nás v Klokotech. Hezké letní dny všem a těším se moc na další čísla. MK

Dobrý den,
dostal jsem k časopisu Milujte se! i brožurku ke zpovědi a je naprosto úžasná, geniální a fantastická! Mohl bych Vás poprosit o zaslání více výtisků? Takový věci je třeba rozdávat po tunách, ale kdybyste mi mohli prosím poslat třeba 5, 10,15 kousků... Samozřejmě je Vám zaplatím.
Díky mnohokrát za skvělou práci, kterou děláte! JS

Dobrý den,
chci vám poděkovat za zasílání časopisu, je velmi podnětný a povzbudivý. Již dlouho jsem toužila dát se pokřtít, ale dlouho tomu něco bránilo a před nedávnem se mi tento sen splnil. Přeji vám mnoho úspěchů ve vaší práci.
S pozdravem HL


Kongres katechetůObdržela jsem č.22/2012 a ráda bych se poděkovala za nádhernou přílohu Příprava na svátost smíření dnes. Je to překrásně zpracované a zaplať Pán Bůh všem, kteří se o to přičinili.
S pozdravem AŠ

Pokoj Kristův,
moc děkuji za objednávku, kterou jsem od Vás dnes obdržela. Složenku jsem šla zaplatit na poštu, zapomněla však, že se platí za složenku, chybělo mi 7 Kč a představte si, že mi paní u přepážky řekla, ať to tak nechám, že je to v pořádku. V dnešní době mě tato zdánlivá maličkost mile překvapila, je to taková hloupost, ale je vidět, že Pán si vše dobré řídí sám, a tak mu v lásce důvěřujme ať vytrváme v dobrém.
Děkuji našemu Pánu, ať rozsévá hojně Vaši práci a podporuji Vás modlitbou.
S pozdravem Petra

Dobrý den,
ráda bych ve vaší redakci objednala zasílání časopisu k nám domů - zatím jsme časopis objevili nárazově v kostele a rádi bychom jej dostávali pravidelně. Celá rodina jsme v něm našli podnětné věci, nad kterými se společně zamýšlíme ...
Děkuji za čas, který věnujete odpovědi a přejeme celé vaší redakci příjemně strávený nastávající víkend. MM

Dobrý den,
dostal se mi do rukou jeden starší výtisk Vašeho časopisu MILUJTE SE! a velmi se mi líbil, jak obsahově, tak i jeho úprava.
Děkuji Vám za Vaši bohulibou činnost. HŠ

Vážená redakce,
prosím Vás o zasílání vašeho časopisu na adresy mých dcer, které žijí jinde než já. Váš časopis samozřejmě doporučuji a půjčuji zde, takže je též dobře využit. Prosím o zaslání i posledního 22. čísla, pokud vám ještě zůstalo po Žďáru /předpokládám, že tam udělalo radost účastníkům setkání/.
Jsme Vaším časopisem nadšeni, na každé další číslo se těšíme a troufám si tvrdit, že je stále bohatší a bohatší.
Bůh žehnej Vaší práci! MUDr. HH

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o zasílání časopisu Milujte se! Prosím o 5 ks.
Chci Vám za něj moc poděkovat i za všechna témata, kterým se věnujete, včetně např. církevních restitucí, protože z jiných médií se mládež pravdu nedozví.

Děkuji, přeji vše dobré a vzpomínám v modlitbě. AČ

Vážená redakce,
za časopis Milujte se! jsem velmi vděčná. Ráda čtu, televize mě neláká a časopis mě velmi obohacuje. Velký dík za knížečku Příprava na svátost smíření dnes, je pro nás důležitá, abychom si uvědomili, v čem dnes chybujeme. Chci navrhnout našemu panu faráři, zda by neobjednal pro naši farnost.
Srdečně zdravím a přeji, ať vám ve vaší práci Pán žehná. IR

Chvála Kristu!
Děkuji za zasílání časopisu Milujte se! Časopis se nám moc líbí, protože nám pomáhá s aktuálními věcmi v životě. Půjčujeme si ho v rodině i mezi přáteli a považujeme ho za nejlepší český katolický tisk pro mladé i starší.
Ať vám Pán žehná! S pozdravem OM

MS! 9xxx

Sdílet

Související články:
"Zatímco s ní mluvím, na Kyjev padají bomby." Řeholnice, na kterou mířili ostřelovači (27.04.2022)
P. Rob Galea - od rebela přes hudebníka až po kněze (13.04.2022)
Francesco Cristofaro, zdravotně postižený farář: „Chci být knězem až do konce“ (10.04.2022)
Palestinská písničkářka Lina Sleibi (13.08.2021)
Rozhovor s generálním představeným řádu kamilianů, otcem Walterem Vinci (24.07.2021)
Svědectví kněze z Indie (01.07.2021)
Přijeďte k nám do Vranova (02.06.2021)
Kříž ze San Damiana. Poznejte jeho pozoruhodnou symboliku a modlete se s ním! (12.04.2021)
Výročí zjevení Božího milosrdenství (05.04.2021)
Mé setkání se Svatým otcem (30.03.2021)
Doba postní a Velikonoce: Doba trojího obrácení a vzkříšení (23.03.2021)
Eucharistický zázrak v Betánii ve Venezuele (17.03.2021)
Rozhovor s herečkou Claudií Koll - „Věřit až do konce“ (16.03.2021)
Rozhovor s P. Robem Galeou pro časopis Milujte se! (09.03.2021)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (22.07.2020)
Pražské Jezulátko: Modlitba ve velké úzkosti (23.04.2020)
Pěkná propagace časopisu Milujte se! (27.02.2019)
Nový stojan v bazilice v Šaštíně je též pro časopisy Milujte se! (09.02.2019)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (21.01.2018)
Prosba z redakce časopisu Milujte se! (24.11.2017)
Některé z myšlenek papeže Františka k mládeži (17.09.2017)
Časopis Milujte se! jako dárek pro návštěvníky vánočních bohoslužeb (23.12.2016)
Ohlasy na časopis Milujte se! - září - prosinec 2016 (15.12.2016)
Návštěva v mezinárodní redakci časopisu Milujte se! (02.11.2016)
Charismatická katolická konference 2016 (14.07.2016)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (30.05.2016)
Časopis Milujte se! vychází už i v arabštině (24.05.2016)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (21.02.2016)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (29.09.2015)
Roznášení časopisu Milujte se! v Dubňanech (27.08.2015)
Časopis Milujte se! - co to je, kdo to dělá a jak to funguje... (10.06.2015)
Ohlasy na knihu Cena, kterou zaplatíš (09.06.2015)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (25.02.2015)
Předehra toho, co čeká vás, Evropany... (20.02.2015)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (25.12.2014)
Kdo bude hrát druhé housle? (24.10.2014)
Evangelista Lukáš (18.10.2014)
Prosba o pomoc s časopisem Milujte se! 28.9. 2014 (22.09.2014)
Mohu? Děkuji! Promiň! (20.09.2014)
Příběh ze života (19.09.2014)
Na cestě... (13.09.2014)
Bible - alespoň ji otevřit (03.09.2014)
Předsevzetí (02.09.2014)
Farní den v Mohelně (01.09.2014)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (30.08.2014)
Opovážlivé posuzování - a co s tím? (26.08.2014)
Podvedl sám sebe - článek pro povzbuzení (24.08.2014)
Prosba o svědectví pro časopis Milujte se! (05.08.2014)
Smíření (31.07.2014)
Lehkovážné posuzování (29.07.2014)
"Přikládání" - aneb příběh, který mě oslovil (12.07.2014)
Mimořádná nabídka: časopis Milujte se! pro Noc kostelů 2014 (13.05.2014)
Pomoc misiím? Proč? (09.05.2014)
Další ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (23.04.2014)
A hlavně netlačit na pilu... (13.03.2014)
Blahoslavený Marcel Callo (08.02.2014)
Tisíc bodů... (07.02.2014)
Homeopatie (18.01.2014)
Nuda? Ne - přesycení! (16.01.2014)
Další ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (13.12.2013)
Nebesa vypravují o Boží slávě... (08.12.2013)
Hostie přeměněná na srdeční tkáň (04.12.2013)
Krev za krev (03.12.2013)
Miluj jako první (02.12.2013)
CO SE STALO, KDYŽ ... (01.12.2013)
Neschopnost žít (23.11.2013)
Dej lásku a lásku dostaneš...Počítáme s tebou! Láska zmůže nemožné... 1+0=10 a 1 + 1000 = 11000?! Anebo je to jinak? (15.11.2013)
Tolik potřebný humor (06.11.2013)
Vyšlo 26. číslo časopisu Milujte se! (08.08.2013)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (27.07.2013)
Milujte se! na Velehradě (04.07.2013)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (27.05.2013)
DVD Křesťané ve společnosti - objednejte si! (05.04.2013)
Ohlasy čtenářů časopisu Milujte se! (12.01.2013)
Reakce na brožurku Příprava na svátost smíření dnes (25.10.2012)
Vyšlo 21. číslo časopisu Milujte se! (08.06.2012)
Nabídka pořadatelům Noci kostelů (27.05.2012)
Nové číslo časopisu Milujte se ! (28.04.2012)
Propagace časopisu Milujte se! (27.04.2012)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (17.04.2012)
Roznášení časopisu Milujte se! v severních Čechách (02.01.2012)
Reakce na časopis Milujte se! (08.12.2011)
Vyšlo 19. číslo časopisu Milujte se! (01.12.2011)
Vůně prvních pátků (04.11.2011)
Zážitky z podziních prázdnin (01.11.2011)
Kongres katechetů na Velehradě - seminář o časopisu Milujte se! (28.10.2011)
O časopisu Milujte se! na stránkách vlčnovské farnosti (07.10.2011)
Vyšlo 18. číslo časopisu Milujte se! (26.09.2011)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (10.06.2011)
Lectino divina (24.05.2011)
Evangelizační nabídka: Věnujte Milujte se! návštěvníkům při Noci kostelů (23.05.2011)
Otto Opálka (18.04.2011)
Časopis Milujte se! ve farním zpravodaji (11.02.2011)
Některé další ohlasy na časopis Milujte se! (21.12.2010)
Vyšlo 15. číslo číslo časopisu Milujte se! (12.12.2010)
Časopis Milujte se! - 14. číslo (27.09.2010)
Ohlasy na časopis Milujte se! (24.07.2010)
Přišlo do redakce... (02.06.2010)
Zajímavý ohlas na časopis Milujte se! (19.05.2010)
Jasné slovo otce biskupa k SČS - S odvahou proti proudu (05.05.2010)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (03.05.2010)
Kdo věří v Boha, je šťasten (23.03.2010)
Napsali nám do redakce časopisu Milujte se! (14.03.2010)
Tiskárna Tigr (08.11.2009)
Prosba na členy SČS (21.09.2009)
Hledáme dobrovolníky pro drobnou jednorázovou pomoc (13.09.2009)
10. číslo časopisu Milujte se! (31.07.2009)
9. číslo časopisu Milujte se! (27.05.2009)
Ohlasy na časopis Milujte se! (22.05.2009)
Zamilovaný Bůh (31.01.2009)
Osmé číslo časopisu Milujte se! (20.01.2009)
Sedmé číslo časopisu Milujte se! (01.12.2008)
Přijetí nových členů do Společenství čistých srdcí (29.11.2008)
Šesté číslo časopisu Milujte se! (01.10.2008)
Páté číslo časopisu Milujte se! (01.10.2008)
Pochod pro život - pozvání (25.03.2008)
Vyšlo čtvrté číslo časopisu Milujte se! (18.03.2008)
Vyšlo třetí číslo časopisu Milujte se! (07.01.2008)
Anketa: Jaký způsob početí bych si přál? (14.12.2007)
Setkání členů Společenství čistých srdcí (07.10.2007)
Vyšlo druhé číslo časopisu Milujte se! (15.08.2007)
Milujte se! - nový časopis pro novou evengelizaci (18.06.2007)
| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 09. 10. 2012 | 8076 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace