Zajímavé...

Z dalších ohlasů na časopis Milujte se!

Nedávno vyšlo již 31. číslo časopisu Milujte se! Získává si stále nové čtenáře a někteří z nich nám napsali do redakce svoje poděkování a zkušenosti.

Děkuji Vám!
Časopis je dárkem pro taťku, znám ho od přítele, rádi ho čteme a nacházíme v něm zajímavé informace. Už nám došly oba dva výtisky a taťka čte! :)
EP


Dobrý den,
náhodou jsem se na Velehradě dostala k Vašemu časopisu a velmi mě uchvátil. Přečetla jsem ho hned celý a každý článek se mi velmi líbil. Moc za něj děkuji. Pán Bůh zaplať a s pozdravem
OP


Děkujeme velice,váš časopis Milujte se je báječný :-)opravdu.
A


Časopis je skutečně báječný, chvála Bohu, velice inspirativní, na zamyšlení a nesmírně vzdělávací!
ŠD

Srdečně zdravím celou redakci časopisu Milujte se!
Odebírám ho už 3.rok (2 výtisky) a stále nacházím mnoho podnětného. Dnes se mi podivuhodnou " náhodou " dostalo do ruk starší číslo 5/2008,kde jsem se začetla do článku o sv.Charbelovi z Libanonu. Protože jsem velmi nedávno zažila na Cvilíně u Krnova " kontakt " s tímto světcem (sloužil zde mši svatou a mazal olejem sv.Charbela p.Jaroslaw Cielecki z Vatikánu)
Děkuji a přeji hodně Božího požehnání a sil a vytrvalosti ve Vaší evangelizační práci :-)
MB


Dobrý den,
dostávám váš časopis a považuji ho za velmi hodnotný...
JS


Dobrý den,
(...) A zároveň i děkuji za časopis, který vydáváte. Myslím, že je pro řadu lidí opravdu obohacující.
S přáním hezkého dne OJ


Dobrý den,
dostal se mi do rukou krásný časopis, který bych si přál odebírat. Děkuji mnohokrát. S Bohem
P. J. R

Dobrý den,
dostala jsem v kostele Váš časopis Milujte se! Velice se mi líbil, přečetla jsem všechny články, děkuji za něj.
LJ


... moc děkuji a těším se na časopis. Je plný Boží lásky a inspirace, díky.
LJ


Děkuji moc za e-mail a je mi ctí, že se stanu čtenářem Vašeho časopisu.
S pozdravem - JR


...děkuji, už se těším na čtení plné poučení a moudrosti. Přeji vám Boží vedení a požehnání.
S pozdravem IB


...Časopis se mi moc líbí a chtěla bych ho mít v tištěné formě a půjčovat dál. Děkuji pěkně a vyprošuji pomoc a Boží ochranu nad vaším dílem.
EL


... Děkuji a v modlitbě za šíření dobrých zpráv se s Vámi spojuji s celou svojí rodinou.

BS

Vážení přátelé,
ze zaslání Vašich časopisů mám velkou radost a ještě větší, že je budu dostávat. 30. číslo "Milujte se" jsem už měla od maminky Ondřeje Talaše a moc mě zaujalo. Neměla jsem odvahu přečíst si knihu o knězi Josefu Toufarovi, ale ve Vašem časopise je zpracován jeho příběh velmi pěkně a citlivě. Pomohl mi při reakci na nenávistné reakce přispívatelů na internetových Novinkách na článek o exhumaci Josefa Toufara. Z Vašeho časopisu jsem tam odcitovala svědectví z jeho mučení a doplnila svým názorem - kupodivu se mně je podařilo skoro zarazit. Děkuji za číslo 25., kde mimo jiné se píše o Turínském plátnu - velmi se o to zajímám, psala jsem o něm do místního farního Poutníka. Jeho kopii jsem viděla v broumovském klášteru.
Jako test mně pomohlo "ABC civilizace lásky", myslím si, že pro mnohé, stejně jako pro mě je asi nejtěžší "Vždy podej ruku ke smíření první", nebyla jsem na to zvyklá. Je mně 71 let a teprve letos jsem postoupila svátost biřmování v Ústí nad Orl. V mých letech zážitek, který se nedá popsat. Proto také mám z Vašeho časopisu takovou radost. A o ni se ráda podělím. Většinu života jsem žila v Praze, ale teď si užívám přírodu a opravdu hodné lidi a sousedy v Petrovicích, takže mám komu časopis dát a půjčovat.
S pozdravem a přáním všeho nejlepšího BH


Dobrý den,
před cca 5 měsíci jsem se v manželské poradně v Ostravě poprvé setkal s Vaším časopisem. Pán Bůh Vám požehnej Vaší práci. Jsem evangelík a katolická literatura - např. časopisy se nám moc nedostávají do rukou - což je velká škoda. Moc mi pomáhají Vaše články a manželských problémech a příklady lidí, kteří je díky Bohu zvládli.
Moc děkuji a Bůh Vám žehnej! OM


Moc Vás zdravím z Prahy 8!
Před dvěma týdny jsem si při návštěvě baziliky sv. Mikuláše v Českých Budějovicích náhodou vzal dvě čísla Vašeho časopisu, který se mi od první chvíle moc zalíbil... Váš časopis je přitažlivý nejen nápaditou grafikou, ale i nesmírně zajímavými tématy. Předem Vám mnohokrát děkuji, držím Vám palce a přeji Vám hodně tvůrčí inspirace a spokojených čtenářů. Modlím se za Vás.
s pozdravem MŠ


Chaloupka 2011Dobrý den, nedávno se mi do rukou dostal Váš časopis Milujte se!. Je prostě úžasný... Ať Vám Bůh žehná a smíte dál pokračovat v tomto díle. Děkuji Vám za ně.
S pozdravem KS


Vážení a milí v Kristu,
včera jsem dostala od vás časopisy Milujte se!, které mi objednala moje bývalá kolegyně. Jí jsem už poděkovala a vám chci poděkovat také za zaslání. Časopis č. 29 jsem včera přečetla celý a s chutí. Je velmi čtivý, má víc než dobrou úroveň, povzbudí a potěší. Budu se těšit na další čísla. Pro potěšení (doufám, že vás potěší) vám posílám moji poslední básničku.
S díky a s láskou VS

Báseň
Na cestu ke kostelu
svítí mi růžové svícny kaštanů.
Až zítra ráno rozední se,
tak si přivstanu,
v pokoře srdce
pokleknu pod křížem
hned blízko u oltáře
a prostoupí mne tichá záře,
na dlani napsáno mít budu
nové jméno.
Každý keř hořet bude
jasným plamenem
a každé místo
bude posvěceno.


Chaloupka 2011Dobrý den. Už nějaký ten rok odebíráme váš časopis Milujte se a děkujeme vám za něj. Je to časopis, který je v této době moc potřeba. S blížícími se Vánocemi jsme se rozhodli tento časopis "dát" pod stromeček našim blízkým. (...)
Děkuji za Váš čas. PH


Zemřela nám maminka(...) Váš časopis předčítala svým spolubydlícím a kamarádkám. Měla dar řeči a na svůj věk velmi dobrou paměť. Dožila se 87 let. Moc děkujeme, že jste také přispěli k její spokojenosti a pohodě v posledních letech života.
LJ


Děkuji, ... Váš časopis jsem mi dal můj vnuk,jak jsme byly v kostele na Velehradě a řekl mi: Babičko, to jsem vzal pro Tebe, aby sis to přečetla, a tento mne velice zaujal a také ho dám k nám do kostela,aby si jej přečetli i ostatní.

KM


...Díky, a také velké díky za váš časopis, který obohacuje, naplňuje naše duše.
Ať vám Pán žehná. LS

Chvála Kristu!
jsem nadšená z časopisu Milujte se! Pokaždé se těším na nové číslo. Moje kmotřenka mi předplatila časopis Imaculata a když jsem se jí ptala, jestli zná Milujte se!, tak řekla, že ne a tak jsem se rozhodla, že vám napíšu prosbu, jestli by jste jí ho mohli posílat také. Má dospívající děti a tak si myslím, že kdyby se i oni do časopisu občas začetli, mohlo by jim to hodně dát a říct. Předem moc děkuji! Kéž se vám i nadále tak pěkně s Boží pomocí daří vydávat nová čísla.
S pozdravem VP


Chvála Kristu,
jsem z Moravskoslezského kraje od Ostravy. Letos v létě jsem byla s manželem na dovolené po Česku. V Pardubicích jsme byli na mši svaté a váš časopis se nám dostal do rukou. Bohu díky za něj... Děkuji a Boží požehnání pro vaše úsilí vyprošuji.
S úctou AP

Chvála Kristu, děkuji za zařazeni maminčiny adresy do Vašeho adresáře. Již téměř 30 let žiji s manželem a synem ve Francii a do Čech jezdíme jen za maminkou . Až letos v říjnu jsme měli zdravotní dovolenou v Třeboni a cestou jsme se zastavili na Klokotech ( Eugène de Mazenod - zakladatel kongregace Misionářů oblátů - "nám řídil kroky" správným směrem :-) a objevili Váš časopis. Přivezla jsem několik čísel mamince a ta byla nadšena a už mu děla propagaci v komunitě v Poděbradech. Přeji Vám mnoho zdaru a už se těšíme na další "Milujte se!"děvče z Vrchoslavic 2Dobrý den,
Milé redakční společenství:),
zasílám malinký příspěveček na podporu Vašeho úžasného časopisu. Váš časopis dostávám pravidelně od začátku a je skvělý:), ač jsem čtenářka dříve narozená, tak mě povzbuzuje v mém životě, jelikož mám 2 dcery ve věku těch o kterých píšete :). Jelikož jsem byla velmi dlouho nezaměstnaná, a dcery na studiích, nevycházelo mi zaslat Vám nějaký příspěvek, až nyní, kdy se mi podařila najít práce a mohu Vám alespoň malinko přispět. Moc děkuji za Váš časopis, a těším se na další určitě skvělá čísla:), k tomu Vám přeji Boží požehnání, sílu a radost z práce či služby:),kterou vykonáváte.
S pozdravem SA


Vážená redakce, již dlouhá léta odebírám Váš časopis, který mě vždy potěší a povzbudí. Posledně vydané číslo 31. mě velice zaujalo a ráda bych jím obdarovala také moje příbuzné a známé. (...)
Přeji radostné a požehnané adventní dny a mnoho požehnání a darů Ducha svatého Vaší práci.

ZS


náboženství ŠtítaryPokojný den přeji,
během misií v Pavlově a v Radostíně se mi dostaly do rukou časopisy Milujte se! (Čísla: 26, 27, 28, 29, 30) Jsem z nich opravdu nadšená a děkuji za tak úžasný časopis! Ráda bych jej četla i nadále. (...)
S pozdravem PP


Kostelní Vydří, 17.7.2009Dobrý den,
ráda bych objednala jako vánoční dárek pro manžela váš časopis Milujte se! Oba jsme si časopis velmi oblíbili a zatím si ho půjčujeme po farnosti. Děkuji.
IW


Dobrý den,
dostal se mi do ruky Váš časopis "Milujte se!" Velmi se mi líbil a prosila bych o jeho zasílání. Mějte se pěkně a přeji Vám požehnané svátky.
DM


Milá redakce Milujte se!,
při příležitosti misií v kostele v Pavlově na Vysočině se mi do rukou dostalo vaše 28. číslo a moc se mi líbil článek o muslimovi, který konvertoval. Můj bývalý přítel byl muslim a od té doby, co jsem ho poznala, jsem se o islám začala víc zajímat, zvlášť o "spojení" islámu s křesťanstvím. (...) Děkuji mockrát!
S Pánem Bohem! JK


Dobrý den, ráda bych si objednala Váš časopis, četla jsem několik čísel.u známých a moc se mi líbí...
Děkuji. KK


Adorace dětí
Sdílet

Související články:
"Zatímco s ní mluvím, na Kyjev padají bomby." Řeholnice, na kterou mířili ostřelovači (27.04.2022)
P. Rob Galea - od rebela přes hudebníka až po kněze (13.04.2022)
Francesco Cristofaro, zdravotně postižený farář: „Chci být knězem až do konce“ (10.04.2022)
Palestinská písničkářka Lina Sleibi (13.08.2021)
Rozhovor s generálním představeným řádu kamilianů, otcem Walterem Vinci (24.07.2021)
Svědectví kněze z Indie (01.07.2021)
Přijeďte k nám do Vranova (02.06.2021)
Kříž ze San Damiana. Poznejte jeho pozoruhodnou symboliku a modlete se s ním! (12.04.2021)
Výročí zjevení Božího milosrdenství (05.04.2021)
Mé setkání se Svatým otcem (30.03.2021)
Doba postní a Velikonoce: Doba trojího obrácení a vzkříšení (23.03.2021)
Eucharistický zázrak v Betánii ve Venezuele (17.03.2021)
Rozhovor s herečkou Claudií Koll - „Věřit až do konce“ (16.03.2021)
Rozhovor s P. Robem Galeou pro časopis Milujte se! (09.03.2021)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (22.07.2020)
Pražské Jezulátko: Modlitba ve velké úzkosti (23.04.2020)
Pěkná propagace časopisu Milujte se! (27.02.2019)
Nový stojan v bazilice v Šaštíně je též pro časopisy Milujte se! (09.02.2019)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (21.01.2018)
Prosba z redakce časopisu Milujte se! (24.11.2017)
Některé z myšlenek papeže Františka k mládeži (17.09.2017)
Časopis Milujte se! jako dárek pro návštěvníky vánočních bohoslužeb (23.12.2016)
Ohlasy na časopis Milujte se! - září - prosinec 2016 (15.12.2016)
Návštěva v mezinárodní redakci časopisu Milujte se! (02.11.2016)
Charismatická katolická konference 2016 (14.07.2016)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (30.05.2016)
Časopis Milujte se! vychází už i v arabštině (24.05.2016)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (21.02.2016)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (29.09.2015)
Roznášení časopisu Milujte se! v Dubňanech (27.08.2015)
Časopis Milujte se! - co to je, kdo to dělá a jak to funguje... (10.06.2015)
Ohlasy na knihu Cena, kterou zaplatíš (09.06.2015)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (25.02.2015)
Předehra toho, co čeká vás, Evropany... (20.02.2015)
Kdo bude hrát druhé housle? (24.10.2014)
Evangelista Lukáš (18.10.2014)
Prosba o pomoc s časopisem Milujte se! 28.9. 2014 (22.09.2014)
Mohu? Děkuji! Promiň! (20.09.2014)
Příběh ze života (19.09.2014)
Na cestě... (13.09.2014)
Bible - alespoň ji otevřit (03.09.2014)
Předsevzetí (02.09.2014)
Farní den v Mohelně (01.09.2014)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (30.08.2014)
Opovážlivé posuzování - a co s tím? (26.08.2014)
Podvedl sám sebe - článek pro povzbuzení (24.08.2014)
Prosba o svědectví pro časopis Milujte se! (05.08.2014)
Smíření (31.07.2014)
Lehkovážné posuzování (29.07.2014)
"Přikládání" - aneb příběh, který mě oslovil (12.07.2014)
Mimořádná nabídka: časopis Milujte se! pro Noc kostelů 2014 (13.05.2014)
Pomoc misiím? Proč? (09.05.2014)
Další ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (23.04.2014)
A hlavně netlačit na pilu... (13.03.2014)
Blahoslavený Marcel Callo (08.02.2014)
Tisíc bodů... (07.02.2014)
Homeopatie (18.01.2014)
Nuda? Ne - přesycení! (16.01.2014)
Další ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (13.12.2013)
Nebesa vypravují o Boží slávě... (08.12.2013)
Hostie přeměněná na srdeční tkáň (04.12.2013)
Krev za krev (03.12.2013)
Miluj jako první (02.12.2013)
CO SE STALO, KDYŽ ... (01.12.2013)
Neschopnost žít (23.11.2013)
Dej lásku a lásku dostaneš...Počítáme s tebou! Láska zmůže nemožné... 1+0=10 a 1 + 1000 = 11000?! Anebo je to jinak? (15.11.2013)
Tolik potřebný humor (06.11.2013)
Vyšlo 26. číslo časopisu Milujte se! (08.08.2013)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (27.07.2013)
Milujte se! na Velehradě (04.07.2013)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (27.05.2013)
DVD Křesťané ve společnosti - objednejte si! (05.04.2013)
Ohlasy čtenářů časopisu Milujte se! (12.01.2013)
Reakce na brožurku Příprava na svátost smíření dnes (25.10.2012)
Z ohlasů čtenářů na časopis Milujte se! (09.10.2012)
Vyšlo 21. číslo časopisu Milujte se! (08.06.2012)
Nabídka pořadatelům Noci kostelů (27.05.2012)
Nové číslo časopisu Milujte se ! (28.04.2012)
Propagace časopisu Milujte se! (27.04.2012)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (17.04.2012)
Roznášení časopisu Milujte se! v severních Čechách (02.01.2012)
Reakce na časopis Milujte se! (08.12.2011)
Vyšlo 19. číslo časopisu Milujte se! (01.12.2011)
Vůně prvních pátků (04.11.2011)
Zážitky z podziních prázdnin (01.11.2011)
Kongres katechetů na Velehradě - seminář o časopisu Milujte se! (28.10.2011)
O časopisu Milujte se! na stránkách vlčnovské farnosti (07.10.2011)
Vyšlo 18. číslo časopisu Milujte se! (26.09.2011)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (10.06.2011)
Lectino divina (24.05.2011)
Evangelizační nabídka: Věnujte Milujte se! návštěvníkům při Noci kostelů (23.05.2011)
Otto Opálka (18.04.2011)
Časopis Milujte se! ve farním zpravodaji (11.02.2011)
Některé další ohlasy na časopis Milujte se! (21.12.2010)
Vyšlo 15. číslo číslo časopisu Milujte se! (12.12.2010)
Časopis Milujte se! - 14. číslo (27.09.2010)
Ohlasy na časopis Milujte se! (24.07.2010)
Přišlo do redakce... (02.06.2010)
Zajímavý ohlas na časopis Milujte se! (19.05.2010)
Jasné slovo otce biskupa k SČS - S odvahou proti proudu (05.05.2010)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (03.05.2010)
Kdo věří v Boha, je šťasten (23.03.2010)
Napsali nám do redakce časopisu Milujte se! (14.03.2010)
Tiskárna Tigr (08.11.2009)
Prosba na členy SČS (21.09.2009)
Hledáme dobrovolníky pro drobnou jednorázovou pomoc (13.09.2009)
10. číslo časopisu Milujte se! (31.07.2009)
9. číslo časopisu Milujte se! (27.05.2009)
Ohlasy na časopis Milujte se! (22.05.2009)
Zamilovaný Bůh (31.01.2009)
Osmé číslo časopisu Milujte se! (20.01.2009)
Sedmé číslo časopisu Milujte se! (01.12.2008)
Přijetí nových členů do Společenství čistých srdcí (29.11.2008)
Šesté číslo časopisu Milujte se! (01.10.2008)
Páté číslo časopisu Milujte se! (01.10.2008)
Pochod pro život - pozvání (25.03.2008)
Vyšlo čtvrté číslo časopisu Milujte se! (18.03.2008)
Vyšlo třetí číslo časopisu Milujte se! (07.01.2008)
Anketa: Jaký způsob početí bych si přál? (14.12.2007)
Setkání členů Společenství čistých srdcí (07.10.2007)
Vyšlo druhé číslo časopisu Milujte se! (15.08.2007)
Milujte se! - nový časopis pro novou evengelizaci (18.06.2007)
| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 25. 12. 2014 | 6746 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace