Zajímavé...

V Irsku boj o životy nenarozených prohráli, na Slovensku se o potratech bude hlasovat (AKTUALIZOVÁNO)

šílenost volby Hlasování o Kotlebově zákonu na zpřísnění potratů bylo odloženo na červen. Jestli se ale o něm bude hlasovat, není zdaleka jisté.

Zaujal mě článek Stop abortom II. Sophiina voľba sa nekoná alebo Referendum príčetných, který popisuje průběh událostí a zamýšlí se nad situací i dalšími možnostmi sledu událostí...

Stop abortom II.
Sophiina voľba sa nekoná
alebo Referendum príčetných.


Kauza Zákazu abortov priniesla exotické ovocie: od gynekologičky sme sa dozvedeli, že pokiaľ Kotleba nedaroval svoju obličku, nemá právo zakazovať ich; marketingoví guru nás varujú, že hoci pokus „KDH“ zakázať potraty v r. 2015 spôsobil vypadnutie KDH z parlamentu, rovnaký návrh naopak spraví z Kotlebu premiéra; morálny teológ ... Už zajtra alebo stredu poslanci na novej júnovej schôdzi rozhodnú o osude tisícok počatých detí – a o Kotlebovom návrhu. Tak si zhrňme, ako sú rozdané karty:

I. ​Aborty podľa Kotlebu:

23. apríla – v deň D - predložil Kotleba so svojimi poslancami polopatisticky ilustrovaný návrh na zákaz abortov do parlamentu. Následne na 17. deň začala májová schôdza, kde novela dostala poradové číslo 76. 16. mája pozval na rokovania predsedov všetkých poslaneckých klubov. Vedenie parlamentu však jej prerokovanie odsunulo až za posledný 95. bod na pondelok 28. mája, tj. viac ako mesiac po predložení návrhu ... 2 dni sa poslanci ĽSNS striedali v maratóne argumentov proti úmyselným potratom, ktorý vyvrcholil dojímavou spoveďou poslankyne MUDr. Grausovej, ĽSNS o umelom potratení vlastnej dcérky.

Pred parlamentom v Nemom výkriku s detskými topánočkami opakovane apelovali desiatky aktivistov a dvaja kňazi a čakali na finálne hlasovanie: márne: bolo odročené až na ďalšiu, júnovú schôdzu! Čo to znamená? Ako priznal aj „ústavný“ právnik Peter Kubina, na prijatie stačilo 39 hlasov ZA a zákon by bol postúpil na júnovú schôdzu už do druhého čítania. To je štádium, kedy sa môžu predkladať pozmeňovacie návrhy: keďže mnohí považujú Kotlebov návrh za hitlerovsky-eugenický (lebo výnimočne dovoľuje potratiť „preukázateľne“ geneticky poškodené deti do 24. týždňa - súčasná úprava do dňa pôrodu...), mohli napríklad konzekventne navrhnúť úplné vypustenie tejto výnimky, tj zakázať aborty všetkých postihnutých detí. Iným "proliferom" sa zdal byť návrh málo kresťanský, lebo obsahuje 3 výnimky: tiež mohli po svojom navrhnúť vypustenie všetkých výnimiek: hlasovaním by sa teraz v júni definitívne rozhodlo: v ideálnom prípade schválenia a ak by novelu prezident Kiska podpísal a nevrátil nazad, kotlebovci stanovili začiatok účinnosti na Sviatok Sedembolestnej Panny Márie – 15. septembra. tj. na 145. deň


II. Aborty podľa "kresťanských" politikov.

Vo februári si profesionálni proliferi pripomenuli Deň počatého dieťaťa - zväčša efektným pripnutím bielej stužky a svojou ostužkovanou fotkou na FB. Už v októbri boli viacerí "kresťanskí politici a političky" informovaní, že Kotleba chystá zásadné zmeny v potratovej legislatíve. V deň, keď ju predložil, sucho povedali: "však sme vedeli, že to urobí" ... Každopádne: od 23. apríla už všetci mali na stole znenie zákazu abortov a množstvo výhrad k jeho obsahu i predkladateľom.

Nový zákon vypracuje na podnet Roberta Fica poslanec J. Podmanický. Predbežne má ísť o skrátenie termínu vykonávania interrupcií len pri poškodenom plode do 12. týždňa tehotenstva (Kotleba navrhuje do 24. týždňa)

"Poslanec Marosz (OĽaNO) nazýva Kotlebov návrh laxným a benevolentným. Aby vzápätí tvrdil, že chceli len otvoriť celospoločenskú diskusiu a dať matkám viac možností, ako dieťa donosiť." "nechce len zakazovať. Ako vysvetľuje, pre ženy treba vytvoriť možnosti, aby na potrat nemuseli ísť, dieťa porodili a potom poskytli na adopciu. „Nech si pokojne povie - Dieťa nechcem, ale ten rok ‚zmiznúť do zahraničia‘ - cháp do ‚štátneho zariadenia pre nechcene tehotné‘ - sa mi oplatí,“ napísal po­dľa Denníka N Marosz na Face­booku. Podľa neho nepôjde o povinnosť.

Poslankyňa Verešová (OĽaNO) sa snažila o vylepšenie súčasného zákona tak, aby sa dohodli s vládnymi stranami. „Treba zachrániť každý počatý život. Týka sa to najmä výnimky pri poškodenom plode. Zákon zahŕňa zmenu terminológie. Tiež, aby lekársky úkon informovaného súhlasu bol ... preplácaným zdravotnou poisťovňou,“ dodala. Malo sa jednať o zmenu definície potratu z umelého prerušenia tehotenstva na umelé ukončenie tehotenstva. "Vediem tiež rokovania za hnutia OĽaNO so zástupcami poslaneckých klubov, kde hovoríme o takých možnostiach novely zákona o umelom prerušení tehotenstva, ktoré by mali reálnu šancu prejsť. Z praxe však viem, že súbežne sa musia vytvárať poradenské centrá pre tehotné ženy v každom okresnom meste, ako aj domovy pre tehotné ženy v krízových životných situáciách. Teda mnohé ďalšie nástroje podpory a pomoci. Aj finančné. Bez tohto to nejde.Niektoré nástroje podpory sa dajú prijať hneď, niektoré neskôr" prisľúbila poslankyňa Verešová (OĽaNO) 20. mája v .týždeň

25. máj bol posledným dňom, kedy sa podávali návrhy zákonov na júnovú schôdzu - zjavne neprišla ani jediná prisľúbená novela interrupčného zákona č. 73/1986. Nikto z "čistých a oprávnených" nedokázal za vyše mesiac predložiť NIČ! Anilen skopírovať Kotlebov návrh a vynechať z neho "eugenickú" výnimku.

Čo majú robiť kresťanskí poslanci? Človek by si myslel, že práve pastieri sú povolaní vyjadriť sa k tejto smrtiacej téme:

Vraj Roma locuta, causa finita.

Ale Rím mlčal: fatálny európsky boj kultúry života a kultúry smrti nezaujal pápeža Františka, ani jeho nuncia na SLovensku, ani arcibiskupa a morálneho teológa R. Bezáka (prezidentská kampaň pre I. Bereša ho asi vyčerpala). Odvahu otvorene sa postaviť zoči-voči útokom liberálnych médií a Pietruchovej nazbierali grékokatolíci Monss. exarcha Milan Chautur, CSsR a rusínsky biskup Milan Lach, SJ. S vyjadreniami hŕstky ďalších statočných sa napokon ústami A. Ziolkovského, fundamentálneho teológa a tajomníka KBS ustálilo:

"Ak chcete povedať nie, musíte mať na to veľmi vážny dôvod. Tým môže byť LEN TO, že máte v talóne podobne dobrý návrh, ktorý môže získať širšiu podporu. Len tak prísť a zmietnuť to zo stola, tak politici – katolíci uvažovať ani nemôžu."

Za ktorý protiaborčný zákon teda majú ZAJTRA zahlasovať kresťanskí poslanci?

Hovorí sa, že keď somárovi dáte 2 rovnaké vedrá s ovsom, nebude si vedieť vybrať a bude sa toľko rozhodovať, že umrie od hladu.

V rovnakej situácii sa ocitla filmová hrdinka Sophia počas vojny: za sex s protivníkovým dôstojníkom si mohla okamžite vybrať, ktoré z jej dvoch detí pôjde do transportu smrti a ktoré dostane slobodu. Sophia nebola politička, možno len vedela napočítať do 2, alebo poznala Talmud: vybrala si dcérku a cudzoložstvom zachránila 1 život z dvoch, tj 50%.

Našim súdruhom "prolife" poslancom takáto katastrofa nehrozí: jednak nemusia spáchať ťažký hriech (cudzoložstva), aby boli vôbec pripustení k hlasovaniu o životoch - majú to priamo v pracovnej náplni, sú za to platení - mnohí sa dokonca do parlamentu dostali na hlasoch prolife voličov;

druhak to nie sú životy ich detí, ale nadovšetko: nemajú z čoho vyberať: na stole majú totiž len jediný prolife zákon - ten od Kotlebu. Opravný termín na podanie svojich sľubovaných "lepších" a "priechodnejších" zákonov majú 24. augusta, aby mohol byť prerokovaný na septembrovej schôdzi od 11.9. - to je termín, kedy už mohol byť účinný aktuálny Kotlebov zákaz. Ak Niekto vtedy naozaj podá tú lepšiu novelu, v druhom čítaní bude po 16. októbri a účinnosť na 145. deň po podaní by nastala 16. januára 2019, čo sú 4 mesiace meškania oproti možnej účinnosti Kotlebovho zákazu. Za každý z týchto 122 zmeškaných dní bude utratených 20 detí, tj spolu 2440 detí. Tieto životy BEZ HLASU bude mať na svojom svedomí každý poslanec a každá poslankyňa, ktorí jednak oddialili hlasovanie z mája na jún a ktorí ZAJTRA neposunú Kotlebov návrh do druhého čítania, kde sa dá revidovať.

Dnes si už Piláti bez viery neumývajú krvavé ruky, dnes vyťahujú hlasovacie karty. a je jedno, či sa bude hlasovať priamo o zákaze, alebo "LEN" o uznesení kresťana J. Blanára (SMER) aby sa o tomto zákone vôbec nehlasovalo! (lebo jeho predkladatelia sú v ochrane počatých vs. narodených "nekonzistentní" ...)

Politická matematika je však jasná:

"Ak zahlasujeme s kotlebovcami, urobíme z nich proliferov.

Ak s nimi nezahlasujeme, urobíme z nich JEDINÝCH proliferov
"


(R. Vašečka?)


Ak ste sa prehrýzli až sem, zaslúžite si krátke nezabudnuteľné RESUME:

za komoušov v r. 1982 zabojovala aj Vondráčková proti abortom takto: - píseň: Dvě malá křídla


Zdroje:

29.5.18 Spoveď poslankyne MUDr. Grausovej, ĽSNS
http://alianciazanedelu.sk/archiv/1764

29.5.18 Rada KBS pre rodinu k zákonu o ochrane nenarodených:
https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20180529030

24.5.18 A. Ziolkovský, tajomník KBS poslancom https://www.postoj.sk/33525/politici-nemozu-ten-zakon-len-tak-zmietnut-zo-stola#comment-3916507992

Vanda Rybanská, https://blog.postoj.sk/34009/stop-abortom-ii-sophiina-volba-sa-nekona-alebo-referendum-pricetnych, 11. 6. 2018

**********


Původní článek na fatym.com vydaný 27. 5. 2018 (97 přečtení):

V Irsku boj o životy nenarozených prohráli, na Slovensku se o potratech bude hlasovat


ještě v květnu.
Tam probíhá vášnivá debata o tom, jestli mají křesťané podpořit zákon na zpřísnění potratů, který předkládá Ľudová strana Naše Slovensko Mariana Kotleby, která je vnímaná jako nacionalistická. Jaký má být postoj křesťana (nejen) politika, jak má hlasovat? A svědectví víry?

Irské referendum - Oficiální výsledky:


Za zrušení 8. dodatku ústavy hlasovalo 66,4 procenta zúčastněných, proti bylo 33,6 procenta hlasujících. Účast dosáhla 64,51 procenta. Ze 40 volebních obvodů pouze v jediném zvítězil tábor proti liberalizaci potratů - v Donegalem na severu země - i to těsně (51,87 procenta). V hlavním městě Dublinu bylo kolem 76 procent za.

Co bude následovat?
Irská vláda by měla brzy předložit Daily, tedy dolní komoře parlamentu, návrh zákona o interrupcích, které budou umožněno do 12. týdne těhotenství na požádání. Irský premiér Leo VARADKAR dnes uvedl, že navrhovaná legislativa by měla být schválena do půl roku.

Nad faktory, které vedli k ta výrazné porážce zastánců života se zamýšlí Pavol Rábera v článku DEBAKEL PO IRSKY, který najdete na https://www.postoj.sk/33581/debakel-po-irsky

D & C Sady, foto: SnowBlink, CC BY-SA 3.0, commons.wikimedia.org


Není jedno, kdo zákon předkládá? Není důležitější, že přijetím zákona zpřísňujícího potraty, by mohlo být zachráněno až 6000 dětí ročně? Přijetí zákona podpořil i otec Marin Kuffa.

Přinášíme článek - stanovisko P. Jána Dudy, předsedy Slovenské společnosti kanonického práva, profesora kanonického práva a soudce tribunálu Spišské diecéze:

Ad Viglaš: A kde zůstalo svědectví víry?


Z rozhovoru s knězem a morálním teologem Janem Viglašem vyplývá, že křesťanský politik není morálně povinen hlasovat za zákon zpřísňující potraty. Nejdu polemizovat s jeho výkladem encykliky "Evangelium vitae", ale chci spíše poukázat na další rozměr tohoto hlasování: tímto rozměrem, a já ho považuji za zásadní a neodmyslitelný od postoje katolíka, je vydat svědectví katolické víry v otázce ochrany života. Tohoto rozměru se Jan Viglaš v rozhovoru nedotkl nebo možná jsem ho tam nenašel já. Svého spolubratra znám a oceňuji jeho odbornost v morální teologii. Na druhé straně, lze splnit literu "evangelia života" a zároveň zdržet se hlasování a pak říkat, že mám čisté svědomí? Já jsem přesvědčen, že ne.

Proto nabízím jiný zorný úhel pohledu.

Nejen křesťané (avšak i křesťané) se budou zajímat, jak konkrétně hlasovali v případě tohoto zákona politici, kteří se sami deklarují jako křesťané nebo o nich existuje veřejné mínění (přesvědčení), že jsou křesťany. Budeme čekat, jaké svědectví o své katolické víře vydají veřejně a skutkem, nikoli pouze slovy. Neboť i když "litera" encykliky - podle výkladu Jána Viglaše - neukládá hlasovat PRO, ukládá to potřeba vyznat katolickou víru i skutkem, ne pouze slovy. Slovy se třeba distancovat od ĽSNS, a považoval bych to i za správné, aby tak učinili, ale skutkem je třeba vyznat svou katolickou víru a hlasovat PRO, neboť za takovým hlasováním stojí povinnost "vydat svědectví víry" v principiálním postoji chránit bezbranný lidský život v lůně matky.

Marian Kotleba, foto: Jan.kroslak, CC BY-SA 4.0, commons... (výřez)


Ve prospěch tohoto tvrzení budu argumentovat následovně.

První argument: sv. Maxmiliána Kolbeho a vůbec mučedníci a vyznavači

Jako první argument považuji "oběť života" sv. kněze Maxmiliána Kolbeho, který zahynul v bunkru smrti v koncentračním táboře v Osvětimi ve věku 47 let 14. 8. 1941. Když z koncentračního tábora utekl jeden vězeň, velitel tábora smrti vybral před celým táborem 10 vězňů, kteří měli za útěk zaplatit svým životem a zemřít v bunkru smrti hladem. Maximilián nebyl na smrt vybrán, ale on sám se nabídl, že půjde zemřít za jednoho jiného vězně. Ne, nezachránil všech deset, ale pouze jednoho. Ale i tak se rozhodl a šel na smrt. Za blahoslaveného ho vyhlásil papež bl. Pavel VI. v roce 1971 a za svatého papež sv. Jan Pavel II. v roce 1982.

Současný nitranský biskup Mons. Viliam Judák napsal toto: "Určitě jste se dostali do situace, kdy jste se měli představit i v souvislosti se svým povoláním ... Všichni známe příběh sv. Maxmiliána Kolbeho. Představte si ten osudný den v Osvětimi, kdy nacističtí dozorci seřadili celý koncentrační tábor do řady a na příkaz velitele náhodně vybrali deset bezmocných mužů na popravu jako odplatu za nedávný útěk. Víte jak jeden z vybraných, manžel a otec, křičel, aby byl kvůli své rodině ušetřen smrti. Teď si představte to ticho, když otec Kolbe prohlásil: "Chci jít namísto tohoto muže". Jak se musel velitel ušklíbnout, když se ptal: "Kdo je ta polská svině"?

A znovu si připomeňme odpověď Maxmiliána Kolbeho: "Jsem katolický kněz". "Kdo jsi?" Řehtal se velitel. Světec neřekl: Jsem Maxmilián Kolbe ... Jsem Polák ... Jsem člověk ... Jsem přítel ... Jeho odpověď zněla jednoduše a pokorně: "Jsem katolický kněz" (V. Judák, Kněží dneška, Nitra: Kněžský seminář sv. Gorazda v Nitře 2017, str. 24). Slova "katolický kněz" byla v tomto okamžiku skutečným vyznáním katolické víry. Světec se neodvolával na humanismus, příslušnost k národu, k lidství, ale přihlásil se k Bohu. Bylo to skutečné vyznání víry. Odtud plyne mé přesvědčení. Křesťanský politik by měl vyznat svou víru: hlasuji PRO, neboť jsem katolík a moje víra mě k tomu vede, abych hlasoval PRO. Bez ohledu na to, jestli zákon o zpřísnění potratů projde nebo ne. Žádá se, aby katolík vydal svědectví víry! I takto veřejně a skutky. Neboť "pokud víra nemá skutky, je mrtvá" (Jk 2,17).

stainedglassartist Follow Saint Maximilian Kolbe, CC BY-NC 2.0, flickr.


Mohl bych zmínit i další mučedníky a vyznavače. V Římském kánonu (první eucharistické modlitbě máme některé zmíněné podle jména). Tuším, sv. Felicita byla vdaná a měla děti. Do vězení ji chodíval přesvědčovat její vlastní otec s jejími dětmi a pro dobro jejich děti po ní žádal, aby zapřela svou víru. Neudělala to a zemřela v římské aréně. Sv. Cyprián od všech, kteří se nepřihlásili ke Kristu proto, aby si zachránili pozemský život, žádal veřejné pokání.

Druhý argument: prohlášení některých biskupů společně nebo jednotlivě

Biskupové USA v roce 1998 vydali prohlášení pod názvem Jak žít evangelium (Living the Gospel of Life), ze kterého cituji: "Neschopnost ochraňovat a bránit život v jeho nejzranitelnější fázi vrhá podezření na jakékoliv jiné "správné postoje" v ostatních otázkách, které se týkají chudých či slabých členů lidské rodiny" (in: Ch. Chaput, Co je císařovo, císaři. Odvaha v politice a katolické principy ve službě národa, Bratislava: Nadace A. Tunega 2014, str. 152). A sám současný arcibiskup Filadelfie k tomu dodává: "Záměrné zabití nevinného lidského života či umožnění takového zabití nečinností zastíní jakékoliv jiné společenské otázky" (tamtéž, str. 153) A ještě jeden citát z této knihy: "Nemálo amerických katolíků se cítí komfortně v roli lvů, když požadují od Církve, aby nebyla ticho v otázce (...) potratů. Ale tváří se jako koťata, když mají stejné požadavky směřující k reálné změně pronést ve vlastních politických stranách nebo tváří v tvář svým lídrům. Lidé, kteří se prohlašují za katolíky, v tomto případě klamou sebe samé. Chtějí záruku věčnosti, kterou dává víra, ale zároveň odmítají platit nezbytnou cenu"(tamtéž, str. 153).

Třetí argument: učení papežů

Určitě i papež František by nám poradil totéž, co papež Benedikt XVI. Ale, po ruce mám vyjádření dnes už emeritního papeže Benedikta XVI., které mám i v napsané formě. Ten na generální audienci 18. 10. 2006 hovořil o apoštolovi Matějovi, kterého apoštolové na čele s Petrem za apoštola vybrali místo Jidáše, který Pána Ježíše zradil. Příčinou volby byla skutečnost, že Matěj poznal Ježíše a mohl o něm vydávat svědectví. A papež Benedikt zakončil těmito slovy: "Vytěžme z toho poučení pro nás: protože ani dnes nechybí v Církvi nehodní křesťané, je na každém z nás, abychom jejich konání vyvažovali našim zřetelným svědectvím o Ježíši Kristu, našem Pánu." (poznámka autora: citovaný text jsem trochu zmírnil, aby se nikdo necítil dotčen) (Benedikt XVI., Apoštolové a první učedníci Ježíše Krista, Trnava: Dobrá kniha 2008, str. 119).

Poslední desetiletí Katolická církev čelí několika skandálům, které nelze opomenout. Benedikt XVI. napsal list biskupům Irska v otázce zneužívání dětí "lidmi církve". Svatý otec František má na stole abdikaci 34 chilských biskupů (na takovou situaci si nepamatuji ani ze studia dvoutisícíletých církevních dějin), jistý chilský biskup potrestal tuším 15 kněží ze 68 kněží své diecéze, abych zmínil jen tři události z množství všech ostatních. Pokud papež Benedikt XVI. učí, že "jednání nehodné křesťanů máme vyvažovat našim vlastním svědectvím o Ježíši Kristu", učí vlastně totéž, co učil apoštol sv. Pavel, když napsal v listu Římanům: "Kde se rozmnožil hřích, tam se ještě více rozhojnila i (Boží) milost" (Řím 3,20).

Závěr

Jsem přesvědčen, že snad nejhlavnějším kritériem výkladu encykliky "Evangelium vitae" sv. Jana Pavla II. je vydávání "svědectví víry". Jak chceme hlásat Krista světu bez svědectví víry? Pokud zjistíme, že někdo v poslanecké lavici se odmítl přihlásit ke své víře a zdržel se hlasování, můžeme ho považovat i nadále za hodnověrného křesťana? I bez náležitého pokání? Vím, že vyznání víry nikdy nebylo jednoduché a snadné. Ale jak bez svědectví víry mohou být katolíci "světlem a solí" pro tento svět? Ať chceme nebo ne, hlasování v Národní radě o tomto zákoně bude jasnou vizitkou jejich svědomí a odvahy. Volíme si katolíky za poslance nejen proto, aby tam byli úspěšní, ale zejména proto, aby tam vydávali svědectví víry o Ježíši Kristu, našem Pánu. Neočekáváme od nich výsledky a úspěch za každou cenu.

Převzato z www.postoj.sk, článek ze 24. 5. 2018 naleznete zde.

logo- postoy.sk


March for Life, Washington, D.C. (2013), Miss.Monica.Elizabeth, (CC BY-SA 3.0),commons.wikimedia


Yoel Ben-Avraham Follow sucking_thumb, CC BY-ND 2.0, flickr.com

Sdílet

Související články:
Pochod pro život 2024 - Nejlepší je prostě pomoct (23.02.2024)
Časopis Hnutí Pro život ČR (16.01.2024)
VIII. smírná pouť za nenarozené děti a jejich rodiče (22.12.2023)
Fotografická soutěž "Dítě je zázrak" (14.12.2023)
Projednání petice za ochranu lidského života v Senátu ČR (08.12.2023)
Národní Pochod pro život 2023 - celý záznam (18.04.2023)
Národní pochod pro život 2023 (23.03.2023)
Kompletně a přehledně shrnuté důležité info (16.09.2022)
I malá pomoc se počítá (16.08.2022)
Otevřený dopis české veřejnosti (12.08.2022)
EKOLOGIE UŽITEČNÁ A ZHOUBNÁ (30.07.2022)
Potratáři zuří - email z komunity CitizenGO (22.07.2022)
Co znamená zrušení rozsudku Roe vs. Wade. Otázky a odpovědi (29.06.2022)
Dominik Duka: Nepodporujte je! Aneb jak pomoci znásilněným Ukrajinkám? (26.04.2022)
Národní pochod pro život 2022 (22.04.2022)
Mimořádná prosba o modlitbu (30.03.2022)
Když nenabízí nic než potracení dítěte (31.05.2021)
Znepokojující! Homosexuální aktivistka přiznává, že účelem boje za "práva" je zničit rodinu. (30.04.2021)
Vladyka Milan odpovídá: Duše embrya, dvojčat a další otázky... (24.03.2021)
Hnutí pro život: Potratová turistika - prosba (08.03.2021)
Medička píše dopis nenarozeným (04.01.2021)
Gabriele Kuby: Co vám lékaři o potratu nikdy neřeknou (28.12.2020)
CENAP: Webináře pro všechny, kdo chtějí prohloubit svůj vztah. (28.11.2020)
Antikoncepce - Jak tabletka proti otěhotnění změnila společnost (27.11.2020)
Kající modlitební den 18. listopadu KE STOLETÉMU VÝROČÍ LEGALIZACE POTRATŮ (18.11.2020)
Přesvědčovali ji na potrat, ale vydržela a porodila papeže (09.11.2020)
O pokroku a krátkozrakosti - Nad životním jubileem Wandy Poltawské (09.11.2020)
Soudkyně Amy Coney Barrettová je důkazem, že žena nemusí jít na potrat, aby v životě uspěla (23.10.2020)
Trump vyzývá k víře v Boha, ne v masky. Američanům říká, aby požádali o pomoc Šéfa (19.10.2020)
USA: Trumpova kandidátka na post soudkyně Nejvyššího soudu je věřící katolička (14.10.2020)
Byl zabit papež! (Promluva P. Dominika Chmielewského) (25.09.2020)
Generální sekretář OSN nenechá "podrývat právo na potrat" (22.09.2020)
Kardinál Müller: Volte raději, dobrého protestanta (nejen k americkým prezidentským volbám a ochraně života) (22.09.2020)
Z deníku nenarozeného dítěte / + modlitba zasvěcení Panně Marii Sedmibolestné (14.09.2020)
Potraty přestaly po požehnání Nejsvětější svátostí! + Život Cirkvi vo svete 30/2020 (25.07.2020)
Jak potratáři ovládají klíčové mezinárodní organizace a zneužívají pandemii (08.06.2020)
* Fórum života protestuje proti vraždícím tabletkám * Odkaz na petici CitizenGo - Zastavme chemické potraty! (26.04.2020)
Skvělý pro-life projekt: prezentace ultrazvuku těhotných žen na školách (20.04.2020)
Národní pochod pro život 2020 (06.03.2020)
Morální dilemata: Může se dlouholetá neplodnost řešit umělým oplodněním? (10.12.2019)
Zachráni povinné sono nenarodené deti? (23.10.2019)
Jak je na tom psychika před a po podstoupeném potratu (07.09.2019)
V Brně přivedli na svět dítě ženy s mozkovou smrtí (28.08.2019)
MUDr. Ludmila Lázničková na konferenci „Věda ve službě životu“ (27.06.2019)
Jaký byl letošní Národní pochod pro život a rodinu? (24.05.2019)
Během potratu přišel o nohy, musí tak žít podle volby někoho jiného (21.05.2019)
Co dělat když lidé reagují negativně na vaše těhotenství (10.04.2019)
Zveme na Národní pochod pro život a rodinu 2019 (03.04.2019)
Každý nešťastný neplodný pár je bez nadsázky zlatým dolem (07.03.2019)
Do nebe volající ozvěna "němých výkřiků" (23.02.2019)
Matka, kterou lékaři nazvali "nelidskou", protože "nepřerušila" těhotenství (17.02.2019)
Jana Ray-Tutková: Prosím, nemluvte o demografii při zákazu potratů (29.01.2019)
Petice a stížnost na Českou televizi - email Jany Jochové z Aliance pro rodinu (09.01.2019)
Smutné prvenství - Sovětský svaz a potraty (03.01.2019)
List matky milovanému synáčkovi do nebe (27.10.2018)
Matka Macronovi: "Osm dětí svobodnou volbou!" + zpravodajství Život Cirkvi vo svete 42/2018 (27.10.2018)
Gynekolog: Potrat není výdobytek. Je to úpadek (20.10.2018)
K čemu jsou postižení a nemocní lidé? (15.10.2018)
Australští vědci tvrdí, že matky by měly mít právo na "potrat po porodu" (08.10.2018)
"Vyberte si dvě děti a druhé dvě dejte potratit!" (04.10.2018)
Nový videospot projektu Nesoudíme. Pomáháme. (07.09.2018)
Pochod pro život - Znojmo, v pátek 7. září 2018 (05.09.2018)
Sv. Maxmilián Kolbe o sdělovacích prostředcích (15.08.2018)
* Irská vláda se vměšuje do církevních záležitostí
* Katolické nemocnice "budou muset" provádět potraty
(30.07.2018)
Vy chcete zakázat potraty? (30.07.2018)
CENAP - MUDr Ludmila Lázničková: Proč si ničit zdraví a vztah antikoncepcí? (21.07.2018)
* Mladí katolíci podepisují dopis na podporu Humanae vitae
* odkaz na text encykliky (pdf)
(21.07.2018)
Výstavy STOP GENOCICĚ o letních festivalech a nové webové stránky (16.07.2018)
Gynekoložka, která prováděla potraty, ale pak porodila vlastní dceru a vše pochopila (03.07.2018)
Ruská společnost využívá 3D tiskárnu na výrobu detailních modelů ještě nenarozených dětí (26.06.2018)
Brání ovulaci i zahnízdění počatého dítěte (21.06.2018)
Neplánované dítě nemusí být nechtěné (21.06.2018)
Těhotná dívka:"Doporučovali mi potrat, já ale jako 9 letá viděla výstavu a řekla jsem NIKDY! (20.06.2018)
Alfie Evans zemřel (+ úryvky dalších článků) (28.04.2018)
Dubnový pochod pro život v Brně (25. 4.) (23.04.2018)
NEMORÁLNÍ VYUŽITÍ BIOTECHNOLOGIE – I S DOBRÝMI ÚMYSLY – JE ZLO (13.03.2018)
Únorový pochod pro život v Brně (20.02.2018)
Chybná diagnóza plodu, rada jít na potrat, a rozzlobená maminka: děťátko je zcela zdravé (19.02.2018)
Donald Trump pro life osobností roku (11.01.2018)
O UMĚLÉM OPLODNĚNÍ - rozhovor s výkonným kancléřem KBS Antonem Ziolkovským (23.12.2017)
Štědře placené spontánní protesty v Polsku (20.12.2017)
Umělé oplodnění vede k více potratům / + zpravodajství Život Cirkvi vo svete 46/2017 (18.11.2017)
Rizika hormonální antikoncepce se zamlčují / + zpravodajství Život Cirkvi vo svete 46/2017 (18.11.2017)
Moje 'rizikové těhotenství' má dnes 15 let a zachránilo mě (25.10.2017)
Politico: Rumunsko se v podpoře manželství muže a ženy, rodiny a pro-life, dostává na neliberální cestu (13.10.2017)
Francouzské ženy odmítají antikoncepci. Podívejte se, jaké otřesné vedlejší účinky přináší. Užíváme ji i my v pitné vodě? (02.10.2017)
Podepište petici ve prospěch Mary Wagnerové (08.09.2017)
Mária Sabolová dala přednost životu svého dítěte (07.09.2017)
Znojmem projde po roce opět Pochod pro život (01.09.2017)
OSN nám kecá do babyboxů i výhrady svědomí (12.08.2017)
O prenatální diagnostice se Zdeňkou Rybovou na ČT 2 (17.06.2017)
Přezíravost k petici One of Us ukazuje limity evropské demokracie (10.06.2017)
Human Life International: Hlavní otázkou jsou práva a povinnosti rodičů (23.05.2017)
Matky využívají "nadbytečná" embrya na šperky. Není to pouze barbarské, je to démonické (18.05.2017)
Životy nejmenších a rodinu přijely do Prahy podpořit tisíce lidí i přes nepřízeň počasí (26.04.2017)
Tisíce lidí se chystají do Prahy na Národní pochod pro život a rodinu (20.04.2017)
USA nebudou financovat Populační fond OSN (06.04.2017)
Trumpova poradkyně: Život je nejvzácnější dar (02.04.2017)
Trpké přiznání a varování žen, které byly na potratu (30.03.2017)
12 úžasných faktů dokazujících lidskost nenarozeného dítěte v prvním trimestru (18.03.2017)
POZVÁNKA na Národní pochod pro život a rodinu (13.03.2017)
* Nečekané třetí dítě - tisková zpráva
* Nečekané třetí dítě - napište premiérovi
(12.03.2017)
Katolická hnutí proti evropské fundraisingové kampani na financování potratů v Africe (03.03.2017)
Potratář skončil poté, co ho ve snu navštívil sv. Tomáš Akvinský (01.03.2017)
Jak byste se cítili, kdybyste zjistili, že jste neměli být? (23.02.2017)
Co se děje při potratu - animované video (18.02.2017)
Švédsko: K vznikajícímu fondu na podporu interrupcí se přidalo již osm zemí (13.02.2017)
Pochod pro život - Brno - 22. 2. 2017 (12.02.2017)
Konference: Když dítě nepřichází aneb Úskalí umělého oplodnění (06.02.2017)
Ve Washingtonu pochodovali pro život. Přišel i viceprezident USA Mike Pence - přislíbil boj za nenarozené děti (+ video) (30.01.2017)
Anna Záborská: ESLP: Rodina nevzniká nákupem dítěte (30.01.2017)
Trump podepisuje dekret proti "Planned Parenthood"! (24.01.2017)
Destrukce rodiny v režii Ministerstva práce a sociálních věcí (13.01.2017)
Osvobozena lékarnice souzená proto, že odmítla vydat abortivní pilulku (29.12.2016)
Chceš i TY vítězit v boji za život? - 10 bodů k dennímu boji pro život (20.12.2016)
Rostoucí tlak na zrušení práva na život nenarozených (14.12.2016)
Stop Genocidě - svědectví a výzva k pomoci (03.12.2016)
Hnutí Pro život mimo zákon? Biskupové píší prezidentovi Hollandovi (01.12.2016)
Pochod pro život v Brně (30.11.2016)
Potěšující odpověď vystrašené matce, jejíž dítě má Downův syndrom, vám vyrazí dech. (14.10.2016)
Lid stál a díval se (30.09.2016)
Pochod pro život - Znojmo 2016 (30.08.2016)
Plastická sexualita: sociolog o účincích antikoncepce (27.07.2016)
Náhradní mateřství: "Kde zůstává varovný výkřik?" (23.07.2016)
Naše dítě nedáme. Budeme ho milovat - Informační oběžník HPŽ 3/2016 (13.07.2016)
Z internetové pošty: Na základě čeho prohlásila Církev, že používání antikoncepce je hřích? (09.07.2016)
Zabít nebo nezabít, to je otázka (04.07.2016)
Skvělý příslib dospělých kmenových buněk a jak jej církev podporuje (20.06.2016)
Fotbalista Ronaldo se téměř nenarodil. Jeho matka chtěla jít na potrat (02.06.2016)
Pochod pro život v Jihlavě (02.06.2016)
Hnutí Pro život ČR odmítlo kvůli neserióznímu jednání účast v pořadu Máte slovo (24.05.2016)
Pravda o potratech je v okultním světě vzhůru nohama (05.05.2016)
Video: Africká pro-life aktivistka vysvětluje delegátce OSN, že prosazování potratu je nový kolonialismus (30.04.2016)
Po dvouměsíčním kómatu těhotné ženy se narodil zdravý chlapec (21.04.2016)
Prostřednictvím hashtagu #MyPillStory se ženy dělí se svými hrůzostrašnými příběhy s antikoncepcí (14.04.2016)
Pro-life lídři vydávají Všeobecnou deklaraci na probuzení upadající civilizace (11.04.2016)
Národní pochod pro život očima účastnice ze Slovenska (06.04.2016)
Poděkování všem, kteří pomohli s Národním pochodem pro život (06.04.2016)
Rekordní účast na Pochodu pro život v Praze (04.04.2016)
Národní pochod pro život startuje už tuto sobotu (30.03.2016)
Přijďte podpořit Národní pochod pro život. Útoky na rodinu jsou horší než ty v New Yorku, Paříži a Bruselu (29.03.2016)
Autobus na Pochod pro život (28.03.2016)
Národní pochod pro život je už v sobotu 2. dubna v Praze + videopozvánka (25.03.2016)
V České republice chybí minimálně 38 tisíc dětí (21.03.2016)
Vliv antikoncepce a přirozeného plánování rodičovství na společnost (18.03.2016)
Vlakem na Pochod pro život (17.03.2016)
Co můžeme udělat na ochranu života? (09.03.2016)
Jak zastavit přenos viru zika na dítě? OSN: Jděte na potrat! (09.02.2016)
Modlitební iniciativa 9 měsíců za život (07.02.2016)
Kreativní a pro život - informační oběžník HPŽ ČR 1/2016 (06.02.2016)
Autory videí o prodeji potracených tělíček ženou před soud (05.02.2016)
Eugenika - věda, která upadla do zapomnění? Ne! Pouze některé pojmy byly nahrazeny eufemismy (31.01.2016)
Petice za obnovení legislativní ochrany lidského života od početí (12.01.2016)
Utekla z potratu, když viděla své nenarozené dítě na snímku (05.01.2016)
Federace Jeden z nás znovu žádá EU: Žádné ničení lidských embryí (16.12.2015)
Pochod pro život v Brně - 16. 12. 2015 (07.12.2015)
Švédsko ignoruje výhradu svědomí (14.11.2015)
BBC: Pokud se žena rozhodne si dítě nechat, potratová klinika přijde o 600 liber (01.10.2015)
HORMONÁLNÍ ANTIKONCEPCE ZNÁMÁ I NEZNÁMÁ (24.09.2015)
* Pochod pro život v Bratislavě – košický zázrak se opakoval
* Jak o něm informovala slovenská média?
(23.09.2015)
Přímé přenosy z Národního pochodu za život v Bratislavě (19.09.2015)
Znojmo: Pochod pro život + přednáška PhDr. Radomíra Malého "Inkvizice - mýty a skutečnost" (18.09.2015)
Selhání v hlásání Humanae Vitae zničilo manželství a ohrozilo děti (10.09.2015)
Co zapříčinilo moderní kulturní revoluci? Antikoncepce (09.09.2015)
Video jako důkaz lidskosti nenarozených dětí (27.08.2015)
Pravda o potratu - Trevor přežil v 23.týdnu (27.08.2015)
Neměnné učení Církve o antikoncepci napříč staletími (08.08.2015)
Pouť modliteb za nejmenší - Svatý Kopeček 2015 (28.06.2015)
Protimluv - lék proti plodnosti (26.05.2015)
ÚS: Osvětová činnost Stop genocidě může pokračovat (20.05.2015)
Andrea Kerestešová: Každá žena touží po tom, aby muž miloval její dítě (22.04.2015)
Pro-choice autorka se pustila do boje proti antikoncepci (20.04.2015)
Pochod pro život v Havířově (19.04.2015)
Národní Pochod pro život prošel Prahou (23.03.2015)
Podepište petici proti zprávám útočícím proti lidskému životu (10.03.2015)
Zveme na pochod pro život 2015 (05.03.2015)
Umělé oplodnění - Co učí Církev? (04.03.2015)
Prahou projde XV. Národní pochod pro život (02.03.2015)
Užívání orální antikoncepce je úzce spojené s mozkovou rakovinou (08.02.2015)
23 způsobů jak budovat civilizaci lásky (24.01.2015)
Výbor FEMM schválil kontraverzní zprávu o rovnosti mužů a žen (21.01.2015)
Všechny nechtěné pro-life skutečnosti o hormonální antikoncepci - 1. část (06.01.2015)
Jak jsem nafingovala potrat a utekla svému obchodníkovi s bílým masem (01.01.2015)
Dítě počaté při znásilnění je méně hodnotné? (30.12.2014)
Pochod Odvahu k životu v Brně (13.12.2014)
Ženě ve čtvrtém měsíci lékaři diagnostikovali rakovinu, i přesto odmítá jít na potrat. (02.12.2014)
Rozhovor s papežským teologem o antikoncepci a jejich důsledcích (20.11.2014)
Sterilizace neboli „očkování“ pod hlavičkou WHO (14.11.2014)
Kardinál Vingt-Trois: Užívání umělé antikoncepce je hřích (08.11.2014)
Lékaři doporučili potrat, děťátko se narodilo zdravé (07.11.2014)
V Liberci začali pohřbívat mrtvě narozené děti (17.10.2014)
V městě Havířov se uskutečnil první pochod pro život (11.10.2014)
Hnutí Pro život ČR požaduje zamítnutí uzákonění prostituce (09.10.2014)
Francouzi stále podporují rodinné hodnoty
+ další odkazy na články o manifestaci
(06.10.2014)
Španělští lidovci odmítli podat zákon o ochraně počatých dětí (06.10.2014)
GABRIELA KUBY: Z Ruska se rozšířil jed proti rodině, z Ruska PŘICHÁZÍ LÉK (30.09.2014)
Velká rodina a budoucnost lidstva (30.09.2014)
Vím, umře. Proto však nesmí žít? (25.09.2014)
Pochod pro život ve Znojmě (17.09.2014)
"Můžeme vás nechat umřít?": Mrazivá REALITA pečovatelských zařízení
(+ kniha ke stažení -MUDr. Marta Munzarová a kol.: Proč NE eutanazii
(15.09.2014)
Ateista DOWNKINS: DĚTI s Downovým syndromem je třeba potratit. Sarah Palinová: MOJE DÍTĚ MÁ JEDINEČNÝ DRUH KRÁSY ' (12.09.2014)
ČT: Máte slovo - Adopce dětí homosexuálními páry (záznam pořadu) (06.09.2014)
MUDr. Ilona Burdová v pořadu Máte slovo / + její prosba o modlitbu (04.09.2014)
Human Life International získalo akreditaci OSN (02.09.2014)
Když tolerujeme potrat, lépe tolerujeme válku. (28.08.2014)
Byla jsem pro-choice, než přišla Ava (27.08.2014)
Úcta k životu (22.08.2014)
Na Pochodu hrdosti mi vadí, že se používá jako bič na konzervativce (17.08.2014)
Studie dokazuje, že antikoncepční pilulka může poškodit plodnost žen (10.08.2014)
Lynčováný, pokutovaný a propuštěný: interview s polským lékařem dr. Bogdanem Chazanem (04.08.2014)
Daniela Obšajsníková: Rodiče potracených dětí se ptají, kde je jejich dítě (02.08.2014)
Výhrada svědomí: nebezpečný precedent v Polsku, lékaři nuceni dělat potraty, dr. Chazan propuštěn (11.07.2014)
Satanisté označují svazky gayů za své "svátosti" (03.07.2014)
Rezignoval český vysokoškolský pedagog propagující infaticidu (26.06.2014)
Pochod Odvahu k životu v Brně - 25. 6. 2014 (21.06.2014)
Můj potratový příběh (19.06.2014)
Proč je církev proti kontrole porodnosti (18.06.2014)
Ottawský arcibiskup: jestliže nesouhlasíte v otázkách života, nejste plnohodnotný katolík (15.06.2014)
Hnutí Pro život ČR usiluje o napadení potratové tablety soudní cestou (13.06.2014)
Stop genocidě, email od Jana Vrány: Petra Tomšíková zemřela (13.06.2014)
Volby v Irsku- bylo zvoleno víc jak 130 pro-life kandidátů (12.06.2014)
Bůh má přednost před pacientem, deklarovaly tisíce polských lékařů (02.06.2014)
Evropská komise odmítla iniciativu Jeden z nás
- Anna Záborská: Europská komise ignoruje iniciativu občanů, je to výsměch téměř 2 milionům lidí (
(01.06.2014)
Biskup nařizuje školám, aby nespolupracovaly s organizacemi plánovaného rodičovství (30.05.2014)
Stop genocidě, email Jana Vrány (24.05.2014)
EU: Privilegia pro homosexuály
Jak hlasovali čeští europoslanci?
(22.05.2014)
Svobodu pro těhotnou súdánskou křesťanku, podepište petici (22.05.2014)
Abba Johnsonová pomáhá lidem zanechat práci v potratovém průmyslu (13.05.2014)
Vandalové zničili pro-life památník na Univerzitě Georga Washingtona (13.05.2014)
Narození děvčátka "zničilo každý argument pro potraty" (11.05.2014)
U.S.A. riskuje nedostatek děvčat, jestliže nezakáže výběr pohlaví (08.05.2014)
Německý „Týden pro život“ zaměřený na péči o umírající (06.05.2014)
Evropa se probouzí (05.05.2014)
Neúspěšný lobbing potratových skupin v OSN (02.05.2014)
Hormonální antikoncepce - hrozba mladistvých dívek (29.04.2014)
Belgičtí lékaři z oddělení intenzivní medicíny podporují nedobrovolnou eutanázii (26.04.2014)
Ve Velké Británii fungují potraty na základě pohlaví (21.04.2014)
Matka se vzdala chemoterapie, aby zachránila nenarozenou dcerku (19.04.2014)
Modlitba k Pánu Ježíši v 15 hod. - hodině jeho smrti (17.04.2014)
Historické slyšení v Evropském parlamentu (16.04.2014)
Belgický primas: odkládání vlastní smrti bude považováno za projev egoismu (15.04.2014)
Portugalsko odmítlo zákon o adopci pro homosexuláy (02.04.2014)
Tisíce lidí v Praze upozornily na zabíjení nevinných (31.03.2014)
"Nesmysl "- reakce experta na tvrzení sexperta, že závislost na pornu neexistuje (31.03.2014)
Aktualizováno: Socioložka Gabriele Kuby je nyní v České republice (31.03.2014)
Setkání OSN. Mladé skautky manipulované aby vyjádřily podporu potratům. Konzervativní dívky byly DEPTANÉ a vyloučené. (30.03.2014)
Britský biskup: odepřít svaté přijímání politikům, kteří jsou proti životu a rodině, je, skutek milosrdenství ' (29.03.2014)
Předseda Italského episkopátu o gender ideologii (27.03.2014)
Pochod pro život 2014 v Praze (26.03.2014)
Těhotná ve 42 letech chtěla jít na potrat. Nešla. (25.03.2014)
Potrat - NEVHODNÉ OBRÁZKY jinak SERIOZNÍHO „lidského PRÁVA" (24.03.2014)
Autor románu Exorcista: Potrat je démonický (24.03.2014)
Chce být vaše dítě, kluk nebo děvče? Zrušme označení knih, pro chlapce a dívky, abychom děti neomezovali. (23.03.2014)
Starosta Londýna požaduje odebrání dítě na základě politické příslušnosti rodičů (21.03.2014)
27 holandských žen zemřelo následkem antikoncepce dostupné i u nás (20.03.2014)
Po neúspěšném potratu se v Polsku narodilo živé dítě (18.03.2014)
PROF. SC. DR. DAVOR PAVUNA udělil výstražnou žlutou kartu při své přednášce o vztahu mezi vědou a vírou a naším vztahem ke zjevením Matky Marie. (15.03.2014)
Proč homopartnerství ohrožují tradiční rodinu (14.03.2014)
Další útok na lidský život z Evropského parlamentu (10.03.2014)
Globální sexuální revoluce - představení knihy Gabriele Kuby v ČR (08.03.2014)
Prorodinný aktivista - gay: Homosexuálové chtějí „zničit rodinu“ (06.03.2014)
Potrat jako mužské právo? (04.03.2014)
Norský politik pod palbou za zveřejnění modelu nenarozeného děťátka odmítá ustoupit (01.03.2014)
Anna Záborská: Propagace potratů pod záminkou ochrany lidské důstojnosti je cynismus (27.02.2014)
Svoboda náboženství nebo diskriminace LGBTI? (24.02.2014)
Chlapec žil pouze 10 dní, ale jeho příběh se dotkl světa (24.02.2014)
* Belgický parlament schválil eutanázii dětí!
* Petice belgickému králi, aby vetoval eutanazii dětí
(23.02.2014)
OSN se pokouší vměšovat do učení víry a náboženské svobody (23.02.2014)
SMRTÍCÍ INJEKCE PRO DĚTI? - PhDr. Robert Huneš, ředitel Hospice sv. Jana N. Neumanna, o.p.s. (20.02.2014)
Irská pro - life vůdkyně o legalizaci potratů: "Vynechali jsme Boha" (14.02.2014)
K čemu je vyšetření na vývojové vady na začátku těhotenství? (11.02.2014)
Jak je to s testy na vývojové vady miminek? (11.02.2014)
* Reakce Gabriele Kuby na přijetí zprávy Lunacek
* Anna Záborská: Odpor proti zprávám Estrela a Lunacek byl výkřikem srdce Evropanů
(09.02.2014)
Nad drastickými obrázky (07.02.2014)
Potrat dvojčat ve 20.týdnu (07.02.2014)
NÁZOR: Může billboard traumatizovat dítě? (07.02.2014)
AKTUALIZOVÁNO + : Zpráva Lunacek - i přes velké protesty - byla v europarlamentu schválená
+ Odkazy na řadu článků a reakcí
(05.02.2014)
Hlasování o zprávě LUNACEK je naplánováno 4.2.2014 mezi 11:30 a 12:00. (04.02.2014)
Pokud projde zpráva Lunacek, mohou být trestáni ti, co řeknou, že manželství tvoří jen muž a žena (03.02.2014)
Biskup Slattery upozorňuje na BOLEST ŽEN co "ztratily část své duše" potratem (31.01.2014)
POZOR! Bude se hlasovat o zprávě Luňáček. Je třeba jednat, dokud se dá! (31.01.2014)
Prokázáno: Homo-aktivisté jsou ve skutečnosti liberální KOMUNISTI! (25.01.2014)
K. Küng: Evropa se v záležitostech bioetiky dostala na scestí (15.01.2014)
Evropský parlament se má znovu zabývat agendou Estrelové
* Petice členům Komise a EP
(12.01.2014)
Homoloby chce zakázat logo rodiny (11.01.2014)
Dr. Xavier Dor: Civilizace, která nerespektuje nejslabší, již není civilizace (09.01.2014)
Výzva matky, jejíž dítě nemělo žít: Nezabíjejte své děti! (09.01.2014)
EU zavede legislativu týkající se "zločinu nesnášenlivosti vůči geyům" (01.01.2014)
Antikoncepční tabletka zabila v Japonsku již jedenáct žen (30.12.2013)
Kníže varuje: Po Estrelle přichází nový nebezpečný dokument "Luňáček" do EP! (25.12.2013)
Právo na potrat/právo na život (23.12.2013)
Neplodnost / NAPROHELP, úspěšná cesta k vlastnímu dítěti (19.12.2013)
Odvahu k životu v Brně (16.12.2013)
V Evropském parlamentu (dosud) vítězí život, zápas pokračuje
+ Některé odkazy na projevy kultury smrt dnes v Evropě
(12.12.2013)
BOHU DÍKY! - Zpráva Estrelové znovu odmítnuta: Masivní protesty zvítězily nad štědře financovanými skupinami v Europarlamentu (10.12.2013)
Diktatura sexuálních menšin (09.12.2013)
Email europoslancům ohledně zprávy europoslankyně Estrelové (09.12.2013)
Švýcarsko: Biskup za jasné katolické postoje sklidil kritiku,
"Estrelové dokument" se znovu tlačí na schválení - MOŽNOST PROTESTU
(09.12.2013)
Zítra - 10. 12. hlasuje Evropský parlament o zprávě Estrelové (09.12.2013)
Zabraňme schválení zprávy Estrelové!
Kontaktujme poslance EP
(08.12.2013)
Ukončování života prenatálních dětí s podezřením na možnou vývojovou vadu. (05.12.2013)
Čtení pastýřských listů a formální deklarování správných hodnot a postojů nestačí (03.12.2013)
Kniha Gabriely Kuby "Globální sexuální revoluce" v češtině! (02.12.2013)
Jak LGBTI aktivismus ohrožuje lidská práva (29.11.2013)
* Evropský parlament: Zpráva Estrelové znovu přijata
* Záborská: Zabránili nám podat pozměňovací návrhy!
(26.11.2013)
Bill Gates - podpora a naivita (20.11.2013)
Pedofilie už je klasifikována jako sexuální orientace (14.11.2013)
Institut náhradního mateřství vytváří nové formy otroctví (14.11.2013)
"Ať nás jejich smrt probudí!": Národní pochod za život dnes pokračuje v pietní vzpomínce (05.11.2013)
Pochod Odvahu k životu - 30. 10. v Brně (29.10.2013)
Evropský parlament pro lidskou důstojnost
Podívejte, jak hlasovali čeští europoslanci
(24.10.2013)
Národní centrum pro rodinu vyzývá k podpoře iniciativy Jeden z nás (22.10.2013)
Pochod pro život - Rekordní účast a papežův dopis (16.10.2013)
Socioložka Gabriela Kuby se brání proti osočování (16.10.2013)
UN - Předseda UNFPA vidí ROZPAD RODINY jako TRIUMF lidských práv. (15.10.2013)
Proti placení aktivit, při kterých ničí život lidí v embryonálním stádiu, se podepsalo již 29.000 Slováků
A CO MY V ČESKÉ REPUBLICE ?
(14.10.2013)
Mrtvice - důvodem je hormonální antikoncepce (09.10.2013)
Čísla, která straší Evropu: každých 25 sekund potrat, každých 30 sekund rozvod! (08.10.2013)
Vystoupení Anny Záborské na Národním pochodu pro život (07.10.2013)
Kázání sekretáře Kongregace pro východní cirkve C. Vasiľa v Šaštíně (03.10.2013)
Z lesby křesťankou (28.09.2013)
Dodávka s ultrazvukem obírá potratové kliniky o pacientky (26.09.2013)
Na Národní pochod za život přišlo přibližně 80.000 lidí
Videa z Národního pochodu pro život
(22.09.2013)
Pochod pro život ve Znojmě (21.09.2013)
Pravda o životě po interrupci (21.09.2013)
Sdružení Tobit podporuje možnost pohřbívání nejmenších (18.09.2013)
Pochod Pro život: Jana Žitňanská o malém spojenci "tam nahoře" (16.09.2013)
O RU-468 v pořadu "Pro a proti" dnes na ČRo (10.09.2013)
Za tři roky zabránil více než 1 000 potratům. Sezením na chodníku . (08.09.2013)
TV pořad Máte slovo na téma potratová pilulka (záznam pořadu) (08.09.2013)
Protest MUDr. Ilony Burdové proti potratovému přípravku (02.09.2013)
Bilbord radí etiopským ženám: "Pilulka po "vyřeší" neočekávané " (01.09.2013)
Pojďme vyzkoušet MPR - Morální plánování rodiny (28.08.2013)
Evropští daňoví poplatníci financují výzkum s lidskými zárodky - Podpořte iniciativu One of Us - stále chybí 150.000 podpisů (28.08.2013)
Tři nechtěné děti. Byl by potrat lepším řešením? (25.08.2013)
Aktuálně: Zločiny ve jménu "práv" (20.08.2013)
Benefiční koncert pro poradnu Aqua vitae (04.08.2013)
Elektronický podpis iniciativy Jeden z nás (03.08.2013)
O testech v těhotenství s MUDr. L. Lázničkovou (22.07.2013)
Co neotiskli v KT - z rozhovoru s MUDr. Ludmilou Lázničkovou (22.07.2013)
Chemická smrt na recept (21.07.2013)
Katolíci by měli aktivně hájit život! (20.07.2013)
Biskupové Anglie a Walesu k nové zákonné definici manželství (19.07.2013)
Kardinál Vingt-Trois: Nový zákon povolující výzkum na embryích je vážný omyl (19.07.2013)
Američané vyjádřili solidaritu s Irskem v boji proti potratům (16.07.2013)
Pro mámy, které mají dítě s Downovým syndromem (16.07.2013)
Irsko schválilo zákon, který prolamuje zákonnou ochranu počatého dítěte
(14.07.2013)
Pokušení soběstačnosti a rozdíly mezi muži a ženami (14.07.2013)
Jáhenské svěcení Mgr. Karla Skočovského, Ph.D. (10.07.2013)
Obětování novorozenců skončilo příchodem sv. Konstantina a Metoděje (09.07.2013)
Zdrcení rodiče bojují o mrtvě narozené děti, nemocnice je mají za biologický odpad (08.07.2013)
Lékař daroval dětské botičky. Hrozí mu soud! (08.07.2013)
Italští lékaři odmítají potraty, poslanci jsou proti právu výhrady svědomí (08.07.2013)
Biskupové Slovenska vyjádřili své stanovisko k tzv.. "Rovnosti pohlaví" (04.07.2013)
U homosexuality se téměř všechny studie shodují v tom, že zde jde o narušení psychiky (30.06.2013)
Biskupové USA: Tragický den pro manželství a náš národ
Nejvyšší soud zrušil federální ochranu manželství
(29.06.2013)
Potratové přípravky zaregistrovány v ČR - schválení RU-486 (27.06.2013)
ČBK podporuje iniciativu Jeden z nás - podpořte také tuto společenskou iniciativu (27.06.2013)
Príkladný moldavský biskup: Ultimátum na exkomunikaci (25.06.2013)
Potratáři, sexisté a nikotinisté (24.06.2013)
Pravda o nitroděložním tělísku Mirena (19.06.2013)
Pochod Odvahu k životu v Brně - červen 2013 (19.06.2013)
Česká vláda se postavila proti osvojení dětí homosexuály (14.06.2013)
Chorváti odmitli kontroverzní sexuální výchovu na školách!
Klobouk dolů...
(12.06.2013)
Jak se změnila hodnota žen za sto let (12.06.2013)
Cesta k andělům - Radim Ucháč (11.06.2013)
Ten, který se neměl narodit… (06.06.2013)
Podpořte evropskou občanskou iniciativu: Jeden z nás (04.06.2013)
Patologičtí “sexuálové” chtějí ovládnout přirozenou většinu (01.06.2013)
Kupovala truhlu pro dítě pod svým srdcem (26.05.2013)
Pedofilové chtějí stejná práva jako homosexuálové. Nizozemský soud jim dal za pravdu (22.05.2013)
Výkřik neviditelného - zlo asistované reprodukce (09.05.2013)
Kurz symptotermální metody PPR (Kurz STM PPR) (02.05.2013)
V. brněnské bioetické dny (02.05.2013)
Po homosexuálních manželstvích mají přijít sňatky skupinové! (26.04.2013)
Francie: navzdory protestům adopce a sňatky pro homosexuály schválené (24.04.2013)
Nouzová antikoncepce a katolická církev (22.04.2013)
Švédsko: abortivní tabletka nečekaně zvýšila počet potratů (21.04.2013)
Rusko prosadilo v Radě pro lidská práva OSN potvrzení tradičních hodnot (20.04.2013)
Dnes je lepší být opicí (16.04.2013)
Čína: 1500 potratů za hodinu, 330 milionů od roku 1971 (16.04.2013)
Pochod pro život v Praze překonal očekávání (16.04.2013)
70 tisíc občanů podpořilo petici proti registraci potratové tablety Mifegyne (RU-486) (11.04.2013)
10. pochod Odvahu k životu v Brně (09.04.2013)
65 tisíc km putování "Od oceánu k oceánu" ve jménu ochrany civilizace života a lásky (06.04.2013)
Příbalový leták pilulek TRI-REGOL (03.04.2013)
Newyorský arcibiskup: Cesta ke štěstí vede jen přes manželství muže a ženy (02.04.2013)
Nová studie: Už víme, jak zachránit nenarozená miminka! (01.04.2013)
Hnutí Pro život prosí o zaslání všech petičních archů
+ článek: Ministr Heger toleruje zabíjení dětí a smrt matek...
(26.03.2013)
Prahou prošel celostátní XIII. Pochod pro život (24.03.2013)
Potrat se nekonal. Slovenka se synem jsou hvězdami videoklipu (18.03.2013)
Protest proti legalizaci pilulek RU 486 (18.03.2013)
Ex-lesba Janet Boynesová svědčí o svém obrácení (12.03.2013)
Autobus na Pochod pro život 2013 (10.03.2013)
Eurokraté tlačí na Rusko kvůli zákonu o propagaci homosexuality (05.03.2013)
PPR V PRAXI (05.03.2013)
46 tisíc podpisů na petici proti potratovému přípravku Mifegyne (RU-486) (04.03.2013)
Sami si určíme, jestlii jsme muži nebo ženy....? (02.03.2013)
"Starší lidé by si měli pospíšit do hrobu" (28.02.2013)
9. pochod Odvahu k životu v Brně (25.02.2013)
3 potřebné věci pro zastavení potratů (21.02.2013)
Podpořte petici proti registraci přípravku RU - 486 (Mifegyne) (20.02.2013)
Dokumenty: Potraty, anebo KDYŽ JDE O ŽIVOT a OD POČÁTKU DO NAROZENÍ (17.02.2013)
Kurz PPR v Olomouci 21.2.2013 (10.02.2013)
Debata kolem registrace prostředku RU 486 na Radiu PROGLAS: (08.02.2013)
USA: Každých 94 sekund jeden potrat (30.01.2013)
Papež Benedikt XVI.. morálně podpořil manifestaci proti interrupcím (26.01.2013)
ZACHRAŇME ŽIVOTY POČATÝCH DĚTÍ! Napište e-mail! - aktualizováno o nové důležité adresy (25.01.2013)
Zpráva z Dublinu (22.01.2013)
OBĚŤ ŽIVOTA ZA ŽIVOT - Příběh Chiary Corbellové (19.01.2013)
Francouzská opozice se obává výmazu slov "otec" a "matka" ze zákoníku (19.01.2013)
Ještě o pařížské demonstraci proti redefinici manželství (16.01.2013)
Statisíce lidí demonstrovaly za elementární pravdu o manželství a rodině (15.01.2013)
Prohlášení předsedy KBS k registraci farmakologických "potratových přípravků" (15.01.2013)
Rada Evropy tlačí na legalizaci potratů v Irsku a Polsku (15.01.2013)
Svědectví: Moje noční můra se jmenuje RU486 (15.01.2013)
Protesty proti Zákonu o reprodukčním zdraví budou protistátní činnosti (14.01.2013)
NEBEZPEČNÉ potratové tablety POVOLENY NA SLOVENSKU (12.01.2013)
Ministr zdravotnictví pro legalizaci potratového preparátu (11.01.2013)
Kdo podporuje potrat nebo homosexuální manželství, nemůže být prezidentem (10.01.2013)
Stvoření čkověka v matčině lůně - úchvatné video! (10.01.2013)
Nejhorší nápady OSN v roce 2012 (04.01.2013)
Novinky na webu Teologie těla - Povolání k lásce (03.01.2013)
Papež o homosexualitě nebude mlčet (03.01.2013)
Washington: Stát hodlá z oddacího listu odstranit výrazy nevěsta a ženich (30.12.2012)
Předseda KDU-ČSL žádá zastavení registrace smrtelné pilulky RU-486 (30.12.2012)
30 milionů životů obětovaných za 5 milionů dětí. (28.12.2012)
Dopis ministru zdravotnictví a ústavu na kontrolu léčiv (24.12.2012)
RU - 486 (24.12.2012)
Hrozí legalizace potratové RU-486 (20.12.2012)
Socioložka Gabriele Kuby o kultuře života a anti-kultuře smrti (19.12.2012)
Zítra: Novéna k Pražskému Jezulátku proti RU-486 (19.12.2012)
Tři masky Kultury Smrti (18.12.2012)
Teenageři potřebují zájem rodičů, ne "nouzovou antikoncepci" (17.12.2012)
Názory rabína Bernheima na požadavky homosexuálů (15.12.2012)
Průvod Odvahu k životu v Brně (13.12.2012)
Biskupové USA volají: Modlete se a postěte za ochranu života, manželství a náboženské svobody (09.12.2012)
Hrůza v Británii: Protokol LCP a nemocné děti odsouzeny k smrti žízní (09.12.2012)
OSN chce zakázat babyboxy. Právo na život má menší hodnotu než "právo na identitu"?! (07.12.2012)
Irští biskupové ke snahám vlády legalizovat interrupci (06.12.2012)
Svědectví: Kéž bych nikdy neměla právo volby! (01.12.2012)
Ne V lidskou bytost, ale JAKO lidská bytost (28.11.2012)
Proč katoličky odmítají učení církve o antikoncepci? (02.11.2012)
O vlivu antikoncepce na vodní zdroje (30.10.2012)
Pro-life pochod Odvahu k životu v Brně a v Olomouci (30.10.2012)
OSN: Jste proti potratům? Tak jste zločinec (22.10.2012)
Pravda o nadáci Gatesových (18.10.2012)
OSN chce kriminalizovat protest proti potratům (16.10.2012)
Deníček nenarozeného dítěte (16.10.2012)
COMECE vybízí EU k zákazu biotechnologií užívajících lidské embryonální buňky (09.10.2012)
Obamova reforma v praxi: potratové pilulka zdarma od 14 let! (07.10.2012)
Interrupce není nikdy nutná pro záchranu zdraví matky (11.09.2012)
Promluva kardinála Burkeho u památníku nenarozených dětí
v Bratislavě
(05.09.2012)
Nestačí být člověkem, abyste měli právo na život " (04.09.2012)
Olomoucký arcibiskup prosil Boha o odpuštění vin proti životu (28.08.2012)
Vřelé přivítání poutě za ochranu života v Ostravě (28.08.2012)
Festival mladých v Medžugorje - výzva k ochraně života (21.08.2012)
Pouť od oceánu k oceánu už brzy projde ČR (18.08.2012)
Nemáte kladný postoj k Prague Pride? Podle České televize jste homofobní a nemáte právo své názory publikovat. (18.08.2012)
Kardinál Barbarin: legalizace homosexuálních svazků je civilizační šok (18.08.2012)
Protest proti homosexuálnímu pochodu pýchy v Praze (17.08.2012)
ŠOKUJÍCÍ: ZPRÁVA OSN DOPORUČUJE CELOSVĚTOVĚ Legalizovat prostituci a DROGY (16.08.2012)
Pouť od oceánu k oceánu za ochranu života, rodin a demografickou situaci (12.08.2012)
Modlitby za nejmenší - léto 2012 (29.07.2012)
putování ikony Panny Marie Čenstochovské (29.07.2012)
POPRVÉ S MIMINKEM (24.07.2012)
PRAKTICKÁ PŘÍPRAVA KE KOJENÍ (24.07.2012)
Workshop ABY DĚTI DOBŘE SPALY (24.07.2012)
Workshop NA ZAČÁTKU TĚHOTENSTVÍ 6.8.2012 (24.07.2012)
Afričtí biskupové proti diktátu „vyspělých“ zemí (24.07.2012)
Nadace Billa a Melindy Gates věnuje miliardy na škrcení porodnosti v Africe (24.07.2012)
SPUC vzkauzuje Gatesovi: Antikoncepce nezachrání životy dětí (24.07.2012)
Obránci života uspěli v americkém kongresu (23.07.2012)
Nejvyšší správní soud potvrdil, že veřejné zobrazení potratů před gymnáziem v Praze nebylo přestupkem (20.07.2012)
Hradec Králové petice proti potratům (09.07.2012)
Ruská církev: Potraty jsou horší než holokaust (05.07.2012)
Kardinál George: Vláda nám říká, že nesmíme označovat za katolíky (04.07.2012)
Adriana Malíková: Postabortivní syndrom (29.06.2012)
Kardinál Schönborn: "Výzva k neposlušnosti" tříští církev (25.06.2012)
Dva týdny za náboženskou svobodu ve Spojených státech (25.06.2012)
Číňanka v 5. měsíci těhotenství: Pomožte nám zastavit nucené potraty! (24.06.2012)
I takzvaná neslučitelnost se životem může být darem (23.06.2012)
Trojnásobné ANO životu (21.06.2012)
82% katolíků v USA akceptuje antikoncepci (12.06.2012)
Slovensko: Stanovisko komise biskupské konference k „dárcovství“ lidských pohlavních buněk (10.06.2012)
AVON - Pochod proti rakovině prsu (06.06.2012)
Druhé setkání kurzu PPR v Mor. Krumlově v pátek 8.6.2012 (03.06.2012)
BONDING-podpora vazby mezi dítětem a rodičem po porodu (01.06.2012)
Seminář ZÁSADNÍ KROKY PRO ÚSPĚŠNÉ KOJENÍ (01.06.2012)
Evropský parlament naléhá na členské státy, aby legalizovaly manželství osob stejného pohlaví (30.05.2012)
Gay novinář: přiznejme, že chceme ovlivňovat děti (30.05.2012)
Salzburg: Protest proti nedělnímu nákupu (27.05.2012)
Hnutí pro-life porazilo společnost Pepsi (21.05.2012)
Odstraňme tabu smrti miminek z našich nemocnic! (20.05.2012)
Asistovaná reprodukce zvyšuje riziko zplození nemocného dítěte (20.05.2012)
Španělsko: Biskup zveřejňuje svědectví bývalých homosexuálů (17.05.2012)
Gambie: homosexualitu nepřijmeme, i když přijdeme o zahraniční pomoc (15.05.2012)
Modlitby za nejmenší - květen 2012 a pozvánka na pouť MZN (11.05.2012)
Postkomunistický blok vymírá jako první (07.05.2012)
Návrh zákona v Irsku: 1 rok vězení za pro-life poradenství (03.05.2012)
Kurz PPR v Mor. Krumlově v pátek 11.5.2012 (29.04.2012)
Rusko: V sibiřském Magadanu bojuje kněz proti potratu (23.04.2012)
Jaký je vztah EU a OSN ke křesťanství? (18.04.2012)
Záborská: Rozvojová pomoc EU financuje potraty (17.04.2012)
Nová pro-life kniha - Abby Johnsonová: nePLÁNOVANÉ (16.04.2012)
Parlamentní diskuse o umělém oplodnění (14.04.2012)
Centrum naděje a pomoci nabízí: (12.04.2012)
Průvod Odvahu k životu v Brně (12.04.2012)
Uganda jasně ukázala, že antikoncepce není odpovědí na epidemii HIV / AIDS (12.04.2012)
Výzva pro skladatele písniček (11.04.2012)
Potraty zvyšují vážné mentální poruchy o 81% (07.04.2012)
Pochod pro život v Jihlavě (06.04.2012)
Výpověď otce: "Selhal jsem! Nezabránil jsem vraždě mých dětí." (02.04.2012)
Rodiče odmítli potrat i když jejich dítě mělo srdce mimo tělo (02.04.2012)
Statisíce demonstrují proti potratu (01.04.2012)
Usnesení Evropského parlamentu ze dne 13. března 2012 o rovnoprávnosti žen a mužů v EU se vyslovuje pro potraty a proti tradiční rodině (30.03.2012)
Pochod pro život 2012 (25.03.2012)
Raději jít do vězení než financovat potratovou pilulku (23.03.2012)
XII. Pochod pro život 2012 - místo autobusu vypravujeme auta (22.03.2012)
XII. Pochod pro život 2012 - pozvánka (19.03.2012)
Dokumentární film o pozadí potratového průmyslu (18.03.2012)
Úmysly na březen Modlitby za život (15.03.2012)
Výstavy STOP GENOCIDĚ Praha - Holešovice (09.03.2012)
Příběh Kathleen Eatonové: Od potratu vlastního dítěte po založení pro-life klinik (08.03.2012)
V časopise lékařské etiky vyšel článek o přípustnosti zabíjení dětí po porodu (07.03.2012)
Průvod "Odvahu k životu" v Brně - 29. 2. 2012 (22.02.2012)
Oběžník Hnutí Pro Život o antikoncepci (16.02.2012)
Dramatická výzva z Čenstochové (15.02.2012)
Další výstavy STOP GENOCIDĚ (11.02.2012)
Malý svědek Boha Stvořitele (09.02.2012)
Modlitby za nejmenší - připojte se (03.02.2012)
Případ Amelie Rivery je lekcí pro celou společnost (01.02.2012)
Výstavy STOP GENOCIDĚ v Praze (30.01.2012)
Svědectví: Nešla jsem na potrat - nezabila jsem své dítě (24.01.2012)
Kurz symptotermální metody přirozeného plánování rodičovství (24.01.2012)
Výstavy STOP GENOCIDĚ (23.01.2012)
Homosexuální lobbistická skupina ILGA je financována hlavně vládami a EÚ (18.01.2012)
Výstavy Stop genocidě v Brně a v Praze (16.01.2012)
Je Červený kříž blízko prohlášení potratu za lidské právo? (14.01.2012)
Kanada: Přenosný elektroencefalogram umožňuje zjistit nesprávnou diagnózu „vegetativního stavu“ (28.12.2011)
Průvod "Odvahu k životu" v Brně (20.12.2011)
Postinor bez předpisu: Spása, nebo zlo? Odpověď je celkem jasná. A následky? (19.12.2011)
Výstavy Stop Genocidě v Brně - výzva k pomoci (28.11.2011)
Antikoncepční pilulka má vliv na rakovinu prostaty (28.11.2011)
Odvahu k životu - pochod v Brně (23.11.2011)
Petice českých lékárníků proti prodeji potratové pilulky bez předpisu (23.11.2011)
Webové stránky Aničky Zelíkové (11.11.2011)
99% osob s Downovým syndromem uvádí, že jsou šťastné (11.11.2011)
Nizozemí: Osamělost a únava jako kriteria pro euthanazii (09.11.2011)
Vakcíny vyrobené s užitím buněk z potracených plodů mohou vést k závažným zdravotním důsledkům (09.11.2011)
Antikoncepce zdvojnásobuje riziko nákazy HIV v Africe (08.11.2011)
Odborník na AIDS připomíná platnost postřehu Benedikta XVI. (08.11.2011)
Pro-life aktivisté v Rakousku odsouzeni (06.11.2011)
Můj porodní zážitek aneb povídání o porodu (05.11.2011)
Ruský parlament schválil zpřísnění potratů, Sněmovna reprezentantů USA zákaz jejich financování... (28.10.2011)
Odvahu k životu - průvod centrem Prahy (25.10.2011)
Neměla být mezi živými (22.10.2011)
Naše děti: byly tu – a už nejsou (22.10.2011)
Snaha o udržaní skutečného manželství znamená vězení pro křesťany (21.10.2011)
Soudní dvůr EU zakázal techniky užívající kmenové buňky z lidských embryí (19.10.2011)
Za radu do kriminálu (07.10.2011)
Mexický ústavní soud se postavil na obranu lidského života od početí (03.10.2011)
400 milionů interrupcí v Číně za posledních 30 let (29.09.2011)
Neplodnost - příčiny, řešení (27.09.2011)
Proti protikatolickým mýtům (20.09.2011)
Ztráta imunity (15.09.2011)
Odstranit náboženské symboly znamená ignorovat historii a kulturu (08.09.2011)
Antikoncepce pro mladistvé je zvěrstvo, tvrdí gynekoložka (21.08.2011)
Ruská pravoslavná církev protestuje proti opatřením EU k potírání „homofobie“ (20.08.2011)
Kontroverzní reklama v Kostarice připodobňuje IVF k vraždě (16.08.2011)
Embryo není "laboratorní materiál" (11.08.2011)
Čeští biskupové proti návrhu rozšířit umělé oplození ve zdravotní reformě (08.08.2011)
Dítě vnímá okolní svět dlouho před narozením (08.08.2011)
Zpověď starého potratáře (05.08.2011)
Pochod pro rodinu 2011 (31.07.2011)
Petice na podporu babyboxů (30.07.2011)
Pohřeb a vigilie za uměle potracené dítě (29.07.2011)
Zákon, zakazující vraždu, je Božím zákonem, ne řádem tenisového klubu´ (27.07.2011)
OSN - program mladistvých žádá přístup k potratu a prostituci (27.07.2011)
Být solí světa nebo umělým sladidlem? (22.07.2011)
Spojené království: Žena s mimoděložním těhotenstvím riskovala život a porodila zdravé dítě (20.07.2011)
Arcibiskup USA Msgr. Dolan: Věřící budou vlečení před soudy (14.07.2011)
Bude bl. Jan Pavel II. patronem pro-life aktivistů? (14.07.2011)
Snaha o udržení skutečného manželství znamená vězení pro křesťany (14.07.2011)
Demografie je klíčem k hospodářskému růstu (12.07.2011)
Zástupce Svatého stolce k pojetí lidských práv v OSN (12.07.2011)
Polsko: Parlament hlasoval o naprostém zákazu potratů (07.07.2011)
Odvahu k životu - průvod centrem Prahy (05.07.2011)
Svatý stolec zdůrazňuje, že programy prevence AIDS nesmí přehlížet nebezpečné sexuální zvyky (05.07.2011)
OSN chce zrušit babyboxy / Petice na jejich podporu (02.07.2011)
OSN schválilo homosexualistickou „lidsko-právní“ deklaraci propagovanou Obamovou administrativou (01.07.2011)
Evropské hodnoty podle EU: potraty atd... (22.06.2011)
Kdo nehledá smysl existence, propadá relativismu a subjektivismu (15.06.2011)
Rozpad rodiny i morálky. Odborníci dávají vinu antikoncepci. (13.06.2011)
Nebe nad močály - četba na pokračování na Proglasu (30.05.2011)
Politikům, kteří podporují potraty má být odepřeno svaté přijímání (22.05.2011)
Zamlčovaná rizika potratů: Každá TŘETÍ žena po potratu uvažuje o SEBEVRAŽDĚ (17.05.2011)
Po nové ústavě zahajuje Maďarsko kampaň Pro život (15.05.2011)
Ministerstvo zdravotnictví proti životu??? - aktualizace zprávy (15.05.2011)
Ministerstvo chce rozšíření potratů, pomozte tomu zabránit (11.05.2011)
Homosexuálové uspěli v Brazílii (11.05.2011)
Prosba Hnutí Pro život (10.05.2011)
Parlament Kostariky MUSÍ uzákonit umělé oplodnění (05.05.2011)
Petice za zachování hranic pro záchranu života předčasně narozených dětí (20.04.2011)
Benedikt XVI. a B. Obama o manželství (18.04.2011)
Seminář k výhradě svědomí (16.04.2011)
Ministr Heger vyzývá lékaře: zvažte, od kdy zachraňovat předčasně narozené — Události: 4. 4. 2011 —. (15.04.2011)
Nová propotratová zpráva Populačního fondu OSN (15.04.2011)
Brazílie: Vláda zřídila telefonní linku pro hlášení případů „homofobie“ (15.04.2011)
Shání fotky ze svatby pro nový web o teologii těla a povolání k lásce (14.04.2011)
Francouzský učitel propuštěn za to, že diskutoval o potratech (12.04.2011)
Miliardář požaduje radikální celosvětovou politiku populační kontroly (06.04.2011)
Proběhl XI. Pochod pro život (06.04.2011)
Japonsko a antikoncepce (06.04.2011)
Austrálie: Biskupové odsuzují propotratovou a protirodinnou politiku strany Zelených (05.04.2011)
Vatikán v OSN odsoudil očerňování odpůrců homosexuálního chování! (05.04.2011)
Kardinál Burke: Odmítání antikoncepční mentality je podstatné pro kulturu života (05.04.2011)
Pozvání na seminář k výhradě svědomí (31.03.2011)
Petici za zákaz potratů podpořilo už 10 tisíc studentů (28.03.2011)
Výbor na obranu rodičovských práv uspěl u ministra školství s peticí rodičů (28.03.2011)
XI. Pochod pro život - autobus (25.03.2011)
XI. Pochod pro život - pozvánka (25.03.2011)
Petice za obnovení legislativní ochrany života (25.03.2011)
Pochod pro život - video (25.03.2011)
Itálie: ve školách mohou viset kříže (22.03.2011)
Co to je postabortivní syndrom (PAS) (21.03.2011)
Ochrana života - 25. března (17.03.2011)
Výstavy Stop Genocidě tento týden (15.03.2011)
Příští týden definitivní rozsudek o křížích v italských školách (11.03.2011)
Je potrat bezpečnější než těhotenství? (08.03.2011)
Nové DVD o prenatálním vývoji člověka (07.03.2011)
V Pákistánu zavraždili ministra pro menšiny (03.03.2011)
Expanze homosexuality? (02.03.2011)
Co to znamená pro-life? (19.02.2011)
Probíhají výstavy STOP GENOCIDĚ (17.02.2011)
Hnutí Pro život ČR - zprávy z 15.února (16.02.2011)
Předmanželská zdrženlivost je pro manželství výhodou (14.02.2011)
Prosba o dobrovolnickou pomoc (09.02.2011)
Modlete se za křesťany v Egyptě (09.02.2011)
Homosexuální životní styl zkracuje život o 24 let! (07.02.2011)
Úmrtnost po legálním umělém oplodnění a potratu (07.02.2011)
Nenarozená dvojčata mezi sebou komunikují (07.02.2011)
Ujasňující film: Uloupené Kosovo (06.02.2011)
Vyhrůžky smrtí homosexuály (04.02.2011)
Literární soutěž - Nečekané dopady asistované reprodukce (04.02.2011)
Email od Jana Vrány ze sdružení Stop genocigě (02.02.2011)
Výstava Stop genocidě znovu v Liberci a znovu napadena (01.02.2011)
Jana Ray-Tutková: Proti globální kultuře smrti (01.02.2011)
Výstavy stop genocidě 27. a 28. ledna (26.01.2011)
POZOR ZMĚNA - Přednáška o antikoncepci v Mor Budějovicích ODPADÁ (24.01.2011)
PŘEHLED ZPRÁV O KULTUŘE ŽIVOTA A SMRTI (od 18.12.2010) (24.01.2011)
Dotazník - názory na umělé oplodňování a na postoj církve (18.01.2011)
Výzkumy potvrzují škodlivost antikoncepce (16.01.2011)
"Dobrodinci" lidstva jeho největšími nepřáteli... (15.01.2011)
VORP podal stížnost kvůli podněcování nenávisti vůči skupině občanů (13.01.2011)
Stop genocidě ve Vrchlabí (11.01.2011)
Čeká nás Šaríja - spravedlnost podle islámu? (09.01.2011)
Podmínky dětí ve světě (09.01.2011)
Revoluce vedená duchem (08.01.2011)
Kresťanství je prý náboženský terorizmus / Kříž je prý protiústavní (05.01.2011)
Kde skončí toto vraždení křesťanů? (04.01.2011)
Evropská unie prosazuje homomanželství (01.01.2011)
Policie ČR v Liberci předvedla potlačování svobody projevu (30.12.2010)
Organizátoři Stop genocidě popírají protiprávní vstup na cizí pozemek (30.12.2010)
V Iráku zrušili oslavy Vánoc (24.12.2010)
Petice na podporu pronásledovaných křesťanů (23.12.2010)
Několik příkladů boje o křesťanské symboly - kříže (23.12.2010)
Mezinárodního dne boje proti AIDS - propagace kondomů (06.12.2010)
Svědectví v Evropském parlamentu (05.12.2010)
Příběh Jany Tutkové, ředitelky Centra pro Bioetickou Reformu (CBR) (03.12.2010)
Výstavy stop genocidě (25.11.2010)
Vigilie za počatý život a podpora pro Benedikta XVI. (25.11.2010)
Nabídka nakladatelství Řád (19.11.2010)
Za údajné rouhání odsouzena k smrti, připojte se k protestu. (17.11.2010)
Útoky proti katolické novinářce kvůli obhajobě života (17.11.2010)
Svět bez Boha, svět bez práva na život (07.11.2010)
Domnělá "homopráva" nad skutečným právem? (06.11.2010)
Rada Evropy: Právo na výhradu svědomí potvrzeno (14.10.2010)
Na náboženské svobodě závisí všechna ostatní práva (14.10.2010)
Zprávy Hnutí pro život ČR zasílané emailem (12.10.2010)
Možnost podepsání petice ve prospěch ochrany života (30.09.2010)
Prosba - výhrada svědomí (30.09.2010)
POHŘBENÍ NENAROZENÝCH DĚTÍ (07.09.2010)
Diskriminace gayů či katolíků? (03.09.2010)
Matka Tereza o potratech (28.08.2010)
Prosba (19.06.2010)
| Autor: Roman Tomek | Vydáno dne 12. 06. 2018 | 5338 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.postoj.sk
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace