Bylo

Superden byl super

Superden 2016 Pár dní před Superdnem se ochladilo, pršelo a už se zdálo, že počasí nám moc přát nebude... Ráno ještě spadlo pár kapek, ale ti, kteří měli odvahu a do Vranova se vydali, si pak při krásném počasí celý den hezky užili.

Po zapsání se do skupinek jsme začali dětskou mší svatou, na kterou si o. Milan přinesl plyšovou berušku a vyprávěl nám, jak krásně a geniálně Pán Bůh stvořil celý svět, jak je dobré, že některá zvířátka jsou tak malá a jak můžeme nad těmi věcmi kolem nás žasnout.

Když jsme vycházeli na trasu, bylo ještě mokro, tak jsme dávali pozor, abychom se moc neumazali. Po cestě jsme prošli 8 stanovišť s úkoly, za které děti získávaly body. Na stanovištích soutěžící běhali, zapojovali paměť a pozornost, vyzkoušeli sílu, mířili na cíl, poznávali rostlinky, či odpovídali na test z náboženství. Po návratu nás čekal výborný guláš a odpolední hádanky a rébusy. Na závěr jsme šli do kostela, kde byla adorace a mohli jsme za vydařený den poděkovat.

Pak už jsme očekávali, jak se jednotlivé skupinky umístily. Otec Milan s otcem Nikem předávali ceny a diplomy a mohli všechny děti pochválit nejen za úspěch při soutěži, ale i za pěkné chování během dne. Vedoucí skupinek dětem rozdělili dobroty, otec Nik nás pozval na zmrzlinu a spokojení jsme se rozloučili a odjížděli domů.

Děkujeme otci Milanovi i všem organizátorům, vedoucím na stanovištích, kuchařkám a těm, kteří se na přípravě celého dne podíleli, protože byl opravdu super.

Markéta Matlochová


Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016

Sdílet

| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 16. 05. 2016 | 4391 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace