Zajímavé...

Srdcervoucí příběhy žen, které byly na potratu

Těhotná žen, rodiče- otec, matka, Public domin CCO, pixabay.com Naše společnost je neustále bombardována pro-choice rétorikou, která říká, že potrat je někdy nutný. Posloucháme také slova žen, které měly potrat - jako např. Cecile Richardsové, které hovoří o tom, že jejich potraty byly správné. Ale ať jakkoli potlačují své emoce nebo prostě lžou, potrat nikdy není šťastným koncem.

Potrat zabije dítě a matku ponechá žít po zbytek svého života s vědomím, že vzala život svému dítěti. Nic nevynáší lépe na světlo bolest jako slova přímo z úst běžných matek, které měly potrat a které velké média ignorují.

Na rozdíl od Richardsové tyto ženy nemají co získat z toho, že se se svými příběhy podělí. Jen doufají, že pomohou ostatním matkám vybrat si život.

Lori Nerad, bývalá národní předsedkyně organizace Ženy vykořisťované potratem (Woman Exploited by Abortion):

"Dva týdny po potratu jsem šla do práce. Potácela jsem se do koupelny. A tam, s manželem po boku, jsem ze sebe dostala část svého dítěte, která doktorovi unikla. Byla to hlava mého dítěte ... Budila jsem se uprostřed noci, myslíc si, že slyším jak pláče nějaké dítě. A stále jsem měla noční můry, ve kterých jsem se musela dívat se na to, jak je přede mnou moje dítě roztrhané. Jednoduše mi moje dítě chybí. Neustále se probouzím a chci své dítě kojit, chci své dítě držet. O tom, že budu zažívat něco takového, se mi doktor nikdy nezmínil. "

Abby Johnson, zakladatelka organizace And Then There Were None:

"Jeden den se mě moje dcera (z ničeho nic) zeptala, jestli jednou v nebi bude moci vidět své sourozence. Zeptala jsem se jí, jak to myslí ... upřímně, bylo to s nadějí, že nemluví o mých dvou potratech. Řekla, že ví, že jsem byla na dvou potratech a chtěla vědět, jestli se někdy vůbec setká s těmito dětmi, protože mi řekla, že jí chybí v jejím srdci. Nikdy jsem nevěděla, že taková bolest přejde i na mé děti.

Když jsem šla na tyto potraty, nikdy jsem nepřemýšlela o tom, jaký vliv to bude mít na ostatní. Nemyslela jsem na své budoucí děti. Nikdy jsem nemyslela na to, jak jim budu muset vysvětlit své sobectví. Moje potraty žijí ve mně a bohužel žijí i v nich".


Ashley Granger, manželka, matka a studentka sonografie:

" Nyní, když má můj syn 4 roky, občas se podívám na jeho sladkou tvář a přemýšlím, jaké rysy by mělo mé další dítě. Stále mám sny o tom, jak si jeho nebo ji držím a je pro mě velmi smutné myslet na to, že jsem okradla svého syna o sourozence. Můžete se zeptat, proč se jednoduše nesnažím počít pro něj sourozence teď? Nuž ráda bych, ale můj manžel a já zápasíme s neplodností už dva a půl roku. Nikdy jsem si nepomyslela, že nebudu moci otěhotnět, když budu chtít! Každý večer se můj sladký chlapec modlí k Bohu za sourozence a pokaždé, když slyším ty vzácné modlitby, bolí mě srdce pro to, co jsem udělala. Vzhledem k tomu, že potrat už není snadné zpětně napravit nebo tento problém nějak vyřešit ... Je to problém a zanechává na budoucí generace trvalý vliv".

Katrina Fernadez, katolická humoristická redaktorka periodika Patheos:

"Zabila jsem dvě z mých dětí, oloupila jsem své rodiče o vnoučata a zavraždila sourozence mého syna. Ty potraty mi přímo způsobily nemoc známou jako slabost děložního čípku, která vyústila do předčasného porodu mého dalšího syna, který v roce 2001 zemřel po týdenním boji v inkubátoru. Nesmírné utrpení, které jsem si protrpěla a které jsem způsobila jiným spolu s pocitem viny, mě téměř dohnaly k sebevraždě. Každopádně jsem zbabělec. "

Addie Morfoot matka, spisovatelka:

"Ross mi rád říká, že Annie je andělem strážným našeho syna, ale ta myšlenka mě děsí. Opravdu chci, aby měl můj syn za ochránce někoho, koho jsem se jako matka vzdala? Čí existenci jsem předčasně ukončila? Musí být tak rozzlobená, zklamaná a utrápená. Nechala jsem si její ultrazvukové snímky spolu s charakteristikou "Je to holka!" A pohlednicí, kterou mi spolu s ornamentem vánočního stromečku a s vyrytým datem Annina termínu poslal můj nejlepší přítel. Rodiče mi ji dali v ten týden, když jsem zjistila, že jsem těhotná. Mám ji odloženou a zamčenou ve skříni v ložnici svého syna. [...] Ale Annie mě pořád pronásleduje. Když se blíží termín jejího narození nebo když má náš syn špatný kašel nebo když se měla narodit holčička mé sestře - myslela jsem na Annie. A jednou za rok - na její narozeniny - se rozpláču. Přemýšlím nad tím, jaké by bylo, kdybych ji držela v náručí. A pak ji prosím, aby pochopila, že jsem to udělala proto, protože jsem si myslela, že je to pro mé dítě to nejlepší. "

Beatrice Fedor, členka kampaně Silent No More:

"Spláchla jsem své dítě do záchodu. Bylo to děsivé. Odpromovat mi to však nepomohlo. Dnes je to už devatenáct let, co nemám titul. [...] O sedm let později jsem byla znovu těhotná. Otec byl dvakrát starší než já a byl hrubý. Potrat byl rychlým řešením jak od tohoto násilníka uchránit sebe i své dítě. S velkou úzkostí jsem tedy šla na kliniku. Uspali mě. Když jsem se probudila s krví na nohou, rozplakala jsem se a byla jsem na tišících lécích. Hlouběji a hlouběji jsem se potápěla do deprese a do sebevražedných myšlenek"

Pak jsem potkala svého manžela a on přivedl do mého života Ježíše, ale stále to bolelo. Když jsem čekala naše první dítě, moje potraty znovu vyšly na povrch a ohromil mě pocit viny. Šla jsem do poradny a začala jsem se léčit. Později jsem se zúčastnila obnovy Vineyard Retreat Rachel a konečně jsem byla schopná odpustit sobě samé a najít klid.

Od těch potratů jsem si slibovala, že mě zbaví dvou krizových situacích a místo toho mě skoro zničily. Ale pro všechny ty, kteří jsou zranění, je tu naděje a právě pro ně jsem členkou Silent No More. "

Jewels Green, bývalá pracovnice a mluvčí potratové kliniky:

"[...] V polovině 10. týdne těhotenství jsem 6. ledna 1989 šla na potrat. Skoro mě to zabilo. Ne, ne ten chirurgický zákrok, ale jeho psychologické následky. Po svém potratu jsem se třikrát pokusila o sebevraždu a nakonec jsem skončila na psychiatrickém oddělení všeobecné nemocnice na měsíčním léčení. [...] Pracovat v autoklávní místnosti nebylo nikdy snadné. V každé bance plné potracených částí těl dětí jsem viděla své ztracené dítě. Jednou v noci po práci s autoklávem byly moje noční můry o mrtvém dítěti tak hrozné a děsivé, že jsem šla za ředitelkou kliniky, abych jí řekla o svých pocitech. Byla velmi chápavá, otevřená, upřímná a bolestně přímá, když mi říkala: "To, co tady děláme, je že ukončujeme život. Čistě a jednoduše. ""

Brice Griffin, zakladateľka Charlottinho centra pre ženy:

"Potom, co jsem [po potratu] dřímala, dychtivě jsem se chtěla dostat zpátky na pódium do baru. V celém D.C. nebylo dost whisky na to, aby mě uspokojila - ani v tu noc a ani v jinou noc ještě po mnoho měsíců. Když jsem se ráno po svém potratu probudila, Brian se mě ptal, jak jsem spala. Řekla jsem: "Jak miminko." On řekl: "Chceš říct jako vražedkyně miminka ?!" [...] Měsíce poté, jsem nevěděla nic kromě toho, že chci zemřít. Smrt byla jediným jistým únikem z hrozné jámy, která se vytvořila v mé duši. Prosila jsem o terapii. Křičela jsem o pomoc. Ale jen uvnitř. Jak bych mohla přiznat to, co jsem udělala?

Tak jsem to v sobě zakopala. Nikdo jiný to nepotřeboval vědět. Nepotřebovala jsem, aby mě soudil ještě někdo jiný tak krutě, jak jsem sebe samu soudila já.

Během několika dalších let jsem se probíjela životem. Občas jsem se cítila šťastná a jindy zas odsouzena. Jednoho dne jsem spěchala slyšet kázání o. Larryho Richardse o zpovědi. Řekl (volně citováno): "Pokud jste byli na potratu, přiznejte to. Vaše dítě se za vás modlí v nebi. "Můj hrudník se ztěžka zvedal pod nekontrolovatelnými vzlyky. Běžela jsem domů, abych si domluvila zpověď s mým drahým knězem. Tam ve zpovědnici, znovu vzlykajíc, jsem opravdu čekala, že mě zasáhne blesk. A teď jsem tam seděla a uznávala jsem, že jsem vinna z nejhoršího možného hříchu, z vraždy. Můj milý kněz se usmál, podal mi krabici s papírovými kapesníčky a řekl: "Bůh je tak rád, že jste tady. Bude vám odpuštěno, ale budete potřebovat uzdravení." Pak pokračoval a řekl mi o Rachel 's Vineyard, službě zaměřené na uzdravení z potratu.


Toto je jen osm žen, které mluví o následcích svých potratů. Jejich životy jsou poznamenány bolestí a lítostí. Životy strávené touhou po dítěti, které si nikdy nemohly podržet v náručí. Data termínů přicházejí a odcházejí a vždy přinesou další rok lítosti. Potrat není jen něčím, co se provede jednoho dne. Trvá celý život.


ZDROJ: LifeSiteNews , 2. 12. 2014

Převzato z lifenews.sk, článek naleznete zde.

spící dítě, rodina, černobílá fotka, Public Domain CCO, www.pixabay.com

Sdílet

Související články:
Stop Genocidě - květen 22 - zpráva a poděkování (31.05.2022)
Páter Pio věřil, že potrat není jen vraždou nevinného člověka, ale také opravdovou sebevraždou. (17.05.2022)
Karol Dučák: Proč nás nedojímá zabíjení dětí v lůnech ukrajinských i ruských matek? (05.04.2022)
Největší ničitel pokoje – výkřik nevinného nenarozeného dítěte (29.03.2022)
Indie: Za 20 let potraceno 12 milionů děvčátek (29.01.2022)
Postižené dítě? (25.01.2022)
Miliony embryí byly zničeny (24.01.2022)
Kněz odpustil svému otci (23.01.2022)
Země draka a politika jednoho dítěte aneb myšlenky mají následky (20.12.2021)
Víme, že zabíjejí děti - my všichni to víme (20.09.2021)
Evropský parlament plánuje prohlásit potrat za "lidské právo" /podepsat petice (22.06.2021)
Kuřecí embryo nesmíš zabít, protože ho to bolí; ale miminko při potratu můžeš trhat na kusy (22.06.2021)
Odpouštím potratářovi, který mě chtěl zabít, a doufám, že i on jednou olituje, co dělá (30.03.2021)
Nezabíjej dítě (svědectví Dr. Wandy Półtawské) (08.03.2021)
To není statistika, ale utrpení (07.03.2021)
25letá studie dokazuje, že potrat ženu zraňuje (03.02.2021)
Joe Biden obnovuje veřejné financování pro-potratové Světové zdravotnické organizace (30.01.2021)
Žalem zdrcená žena po potratu tabletkami: "Když bylo po všem, chtěla jsem zemřít." (28.12.2020)
Postižená modelkou (09.12.2020)
Arcibiskup Cyril Vasil: Sv. Jan Pavel II. - architekt manželské lásky a ochránce rodin - 3. část (03.12.2020)
Rozzuřené publikum: 13-letá dívka na zasedání rady města přirovnává potraty k otroctví (26.11.2020)
'Choice42': děti obětované božstvům moderní doby jako ve starověku - nic nového pod sluncem (20.11.2020)
Prezident Trump: 'Nemůžete soucítit s bezbrannými a zároveň podporovat potraty!' (05.09.2020)
Legální potraty a eutanazie - dědictví nacismu a komunismu (13.08.2020)
Trump stahuje USA z WHO, která chtěla použít koronavirové fondy na potraty (17.07.2020)
434 lidskoprávních skupin ze 16 zemí odsuzuje OSN za podporu zabíjení dětí potraty (21.06.2020)
Odmítnutí potratu není rasová diskriminace (18.06.2020)
Důvod, proč odstranit prezidenta Trumpa: jeho pro-life postoj (26.04.2020)
Báseň Holčička (17.02.2020)
8 svědectví žen, které potratily svoje děti - "Byla to hlava mého dítěte" (19.01.2020)
Jim Caviezel: Potrat je obrovským hříchem Američanů (23.08.2019)
Hana Přikrylová: Závidím (báseň) (22.06.2019)
Sv. páter Pio varoval, že potraty jsou "sebevraždou lidské rasy" (16.02.2019)
Silné svědectví rodiny Zemkovy (05.02.2019)
Patrik Daniška: Zastavme násilí na nenarozených ženách (12.12.2018)
Arcibiskup kanadskému premiérovi: „Jste zmatený!“ + zpravodajství Život Cirkvi vo svete 5/2018 (05.02.2018)
O tom, jak satan zneužívá 'megacentrum' Planned Parenthood k výsměchu z narození Krista (02.02.2018)
Co se děje s ženami, kterým byl odmítnut potrat? 95% z nich "žije šťastně až do smrti" (02.01.2018)
Rada Evropy: „Potraty bez omezení“ (20.12.2017)
Potrat není normální lékařský výkon /+ zpravodajství Život Cirkvi vo svete 47/2017 (25.11.2017)
Kardinál Sarah říká: Boj proti potratům je "součástí konečné bitvy ... mezi Bohem a satanem" (17.11.2017)
Rada OSN pro lidská práva formálně vylučuje nenarozené děti z "práva na život" (17.11.2017)
Neutekla jsem ... (11.11.2017)
* EP: Ochrana nenarozených dětí je násilím na ženách
* OSN redefinuje právo na život
(18.09.2017)
Sv. páter Pio o potratu (14.08.2017)
Polovina potratů bylo vykonáno ženám, které používaly antikoncepci, potvrzuje potratová společnost v Británii (31.07.2017)
Bolivijský biskup: Souhlas s potratem je jako volání “Ukřižuj!” (14.04.2017)
Čekají výhradu ve svědomí kvóty? (17.03.2017)
Upíraní výhrady svědomí dělá z lékaře režimního kata (26.02.2017)
Chlapec bez mozku šokuje lékaře poté, co rodiče odmítají potrat (15.12.2016)
Francouzský soud rozhodl: Usmívající se děti s Downovým syndromem na veřejnost nepatří (27.11.2016)
Kroky k uzdravení ran způsobené úmyslným potratem (30.10.2016)
"Je to moje tělo": Potrat jako protiklad eucharistie? (10.10.2016)
Bude Mezinárodní den bezpečného potratu? (06.10.2016)
Děkovný dopis kardinála Duky (19.09.2016)
Epická odpověď kardinála Arinze na politiky kteří říkají "osobně jsem proti potratům" (04.09.2016)
Hledání Božího odpuštění v případě potratu ti zázračně změní život. Věř mi, viděl jsem to. (28.07.2016)
Kniha propagující potraty už i pro děti: "Moje sestřička, která byla chvíli v bříšku mámy, je nyní šťastný duch" (20.03.2016)
Je výzva k potratům kvůli viru Zika novou eugenikou? (25.02.2016)
Čtyři důvody, proč potrat ženy ponižuje (25.12.2015)
Pilulka na odvrácení potratu už zachránila 137 dětí (22.12.2015)
Bohužel i křesťané chodí na potraty (16.12.2015)
OSN vybízí Polsko, aby povolilo potrat na požádání - a to ve jménu "práv dětí" (06.12.2015)
Výbor OSN: Děti v lůně matky nemají právo na život, avšak vynechává alespoň zmínky o právu na smrt (03.12.2015)
Způsoby, kterými porno ničí pro-life cíle (30.10.2015)
Prostituce, pornografie a potraty: Tři strany téže mince (13.10.2015)
Dítě smíření: Když ztratit znamená získat (12.10.2015)
NEVHODNÉ pro slabší povahy: Na veřejnost se dostalo páté šokující video největší potratářského sítě (08.10.2015)
Mluvčí KBS ke zprávám o vyjádřeních Svatého otce ohledně interrupcí (06.09.2015)
* Svědectví sester o přežitých potratech
* Rada Evropy dostala petici proti zabíjení novorozenců
(23.06.2015)
Lékaři dneška? Více životy berou, než zachraňují (05.06.2015)
Potrat ne. A co antikoncepce? (22.05.2015)
Ta pilulka není potratová. Jen někdy zabíjí embrya. (19.04.2015)
Odpustila otci, který ji 14 let znásilňoval (17.03.2015)
Praktikantka nezvládla pohled na potrat ve vysokém stádiu těhotenství (02.03.2015)
Uprchlickým dětem budou v Americe doporučeny potraty (25.02.2015)
Šla na potrat, protože čekala chlapečka (19.02.2015)
Prezident Spojených států zařadil potrat mezi „základní americké hodnoty“ (12.02.2015)
Irský pár má po čtyřech spontánních potratech krásná čtyřčata (13.01.2015)
Podle studie umožňuje zákaz potratů zlepšení zdraví matek (30.12.2014)
Mše sv. za nenarozené děti 11.12., Brno (04.12.2014)
Dětem, které přežily potrat, Rada Evropy nepomůže (11.11.2014)
Bývalá potratářka hovoří o reakcích žen po potratu (05.11.2014)
V Rusku zákaz propagace potratů (01.11.2014)
Porodnost na Zemi (31.10.2014)
V Nigérii jsou děti oblíbeny a matky ve vážnosti (30.10.2014)
Církevní nauku o oplodnění "in vitro" nelze změnit (27.10.2014)
Bill Gates podporuje antikoncepci (23.10.2014)
Chen Guangcheng proti politice jednoho dítěte v Číně (20.10.2014)
Příběh Steva Jobse (19.10.2014)
Rok 1941:„To nejsou skuteční lidé!“ A rok 2012 (2014)? (18.10.2014)
Byla jsem pro-choice a potom se všechno změnilo... Byla jsem na potratu. (20.09.2014)
Fotografie potracených dětí mohou pomoct matkám, které měly potrat (04.09.2014)
Svědectví: Moje dcera se stala pro-life aktivistkou. Nemohla jsem jí říct, že jsem byla potratit jejího bratra (12.08.2014)
Výpověď potratářky o umělém přerušení těhotenství ve třetím trimestru (12.08.2014)
Švédsko: Porodní asistentka bez ochoty asistovat při potratech nezíská zaměstnání (07.08.2014)
85 % žen rezignovalo na potrat (06.07.2014)
Žena, která byla na čtyřech potratech: Potraty vám mohou změnit život (21.05.2014)
Potrat: Běžná úloha pro švédské porodní asistentky. Bez výhrad (14.05.2014)
Každé dítě je cenné (04.05.2014)
Hillary Clinton v OSN: Bez potratů nedosáhne lidstvo pokroku (08.04.2014)
Ženy popisují potrat: "Nikdo mě nepřipravil na spalující bolest" (08.04.2014)
I s ohledem na nehygienické potraty je třeba říci pravdu (07.04.2014)
Dar Boží lásky (27.03.2014)
Taková malá zkušenost, jak je důležitá modlitba (15.01.2014)
Barack Obama - bez slitování nad bezbrannými (15.01.2014)
Čína - civilizace smrti (06.11.2013)
Píseň Kouzlo, že tu jsem od Petra Žamberského (06.08.2013)
Co hrozí ženám, kterým lékaři odmítli provést potrat? (30.06.2013)
Lékařské námitky proti RU-486 (18.03.2013)
Potraty a k tomu magie - svědectví o okultních praktikách na jedné interrupční klinice (28.12.2010)
| Autor: Anička Balintová | Vydáno dne 12. 01. 2015 | 7988 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: http://www.lifenews.sk
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace