Farnosti

Prosba - hlasujte ve prospěch višňovského kostela

Višňové I letos probíhá na stránkách Jihomoravského kraje soutěž o nejlépe opravenou kulturní památku. Máme velkou radost, že se do užšího výběru dostal i kostel sv. Jana Křtitele ve Višňovém. Prosíme, podpořte ho svým hlasem.

„Nejlépe opravená kulturní památka v roce 2008“
Odbor památkové péče MěÚ Znojmo přihlásil nově opravený kostel sv. Jana Křtitele ve Višňovém do soutěže o nejlépe opravenou památku v roce 2008. Ze všech přihlášených vybrala odborná komise 20 památek.

O konečném pořadí této dvacítky rozhodne hlasování občanů prostřednictvím SMS zprávy z mobilního telefonu. Jedno telefonní číslo je jeden hlas. Tedy z každého mobilního telefonu, který máte doma, pošlete SMS (5 mobilů v rodině = 5 hlasů).

Podpořte, prosím, náš kostel posláním co největšího počtu SMS zpráv.
Požádejte, prosím, také svoje příbuzné a přátele o podporu našeho opraveného kostela.

Pošlete hlas formou SMS našemu kostelu ve tvaru:
HLA PAMATKY 16 na telefoní číslo: 900 77 03

SMS zprávu můžete psát jak velkými, tak malými písmeny (bez diakritiky). SMS zprávu lze odeslat z jednoho mobilu JEN JEDENKRÁT.

Hlasování začíná 1.února 2009, ukončení hlasování bude 28. února 2009. Vyhlášení vítězů se uskuteční v měsíci březnu 2009.

Hlasování můžete sledovat zde.

Oprava kostela probíhá již několik let a účast i případné umístnění v soutěži určitě povzbudí všechny ty, kdo se o ni nějakým způsobem zasloužili i všechny farníky.
Kostel je opravdu pěkný, ještě však zbývá dokončit opravu oken, k čemuž by případná výhra velmi pomohla.

Za vaše hlasy velké díky!


VišňovéVišňovéVišňovéVišňovéVišňovéVišňové

Sdílet

| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 11. 02. 2009 | 7226 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace