Zajímavé...

Ohlasy čtenářů časopisu Milujte se!

V redakci Milujte se! se od října sešlo několik dalších ohlasů čtenářů tohoto časopisu.Drazí,
ráda bych si touto cestou objednala váš velice inspirující časopis Milujte se! Velice mne zaujal, děkuji.
Žehnám vaší misijní práci a přeji vám, aby jste v Kristu neustále nalézali zdroj pokoje a radosti.
Martina z Ostravy


Srdečně vás zdravím z podhostýnka a sděluji, že už na Orelské pouti byly rozebrány všechny čísla vašeho časopisu. Mezitím jsem dostala domů už další číslo opět se zajímavou tématikou a pěkným povídáním o těch restitucích. Tak jsem si říkala, škoda že není také na Hostýně toto číslo, protože by toto téma srozumitelně napsané jistě věřící zajímalo.
V bazilice, i proto, že jste časopis dávali zadarmo, šel doslova "na dračku". Jsem přesvědčena, že bude velice dobré, když se s ním seznámí co největší množství lidí. Já se vždycky těším na další číslo. Přeji vám, ať se daří jako dosud.
Srdečně zdraví ještě jednou
Olga K.

Milá redakce,
vážím si Vaší práce, kterou děláte pro nás čtenáře věřící i nevěřící. Chci se s Vámi podělit o zkušenost s Božím milosrdenstvím.
Jednou se mně dostal do ruky Váš časopis Milujte se!, kde byl článek dívky o prosbě, která byla díky jejím modlitbám Korunky k Božímu milosrdenství vyslyšena. Toto mě velmi pozitivně ovlivnilo a začala jsem se Korunku modlit. Sestra Faustýna píše: "Kdo se bude modlit a prosit, dostane." Modlím se ji tak za vše, za co prosí matky: za děti, za manžela, za čistý život, za vyřešení těžkých situací, za snachu a její práci, kterou dostala v místě bydliště.
přihlásili jsme se s manželem na zájezd do Polska, kde byla v programu návštěva chrámu Božího milosrdenství v Krakově, jenže mezitím mi dali na úřadě povinnost se hlásit na poště, přičemž termíny návštěv zadává náhodně počítač. Začala jsem mít strach, že nebudu moci jet, a tak jsem se na tento úmysl začala intenzivně modlit: "Pana, jen Ty víš, jak chci jet za Tebou s manželem, jen Ty můžeš ovlivnit, aby termín nevyšel na datum zájezdu."
Když jsem šla na poštu, srdce mi bušilo strachem, že to nevyjde, ale vyšlo - termín byl den po zájezdu. Tak jsem splnila povinnosti a byla za Ježíšem. Děkovala jsem, slzy mi tekly a slíbila jsem Bohu, že o tom napíšu do redakce časopisu Milujte se!
Věřím Bohu, jsem šťastná, že mě rodiče k Němu vedli, že mám věřícího partnera a naše děti, za ty se modlím, aby se Boha nepustily a také si našly věřící protějšky, nebo aby je k víře přivedly. Za všechny lidi, aby nehřešili proti Desateru. Lidé, modlete se, proste a bude vám dáno, slíbil Bůh. Zázraky se dějí.
Ludmila ze Slavičína

Chvála Kristu,
dnes mi časopisy Milujte se! došly. Velmi moc Vám děkuji. Časopis odebírá dcera. Celou rodinu velmi zaujal článek "Zázrak před objektivem kamery". 8 x jsem ho okopírovala a dala číst známým. Článek si chtějí přečíst další přátelé, proto jsem Vás požádala o zaslání časopisu.
Ještě jednou velké díky. Modlím se za lidi kteří se podílejí na vzniku časopisu. Šamšulová


Chvála Kristu a Marii!
Přikládám seznam 14 nových odběratelů časopisu. Je v něm krásné a potřebné čtení pro mladé i staré. Jako stará prababička se vždycky těším na nové číslo! Počítač, ani internet nemám, ale ráda čtu!
Děkuji za vyřízení své objednávky a srdečně vás všechny zdravím.
BŠ, Brno


Tříkrál Duchcov 2011 - foto Richard Bouda z DuchcovaVážená redakce,
jsem čtenářkou vašeho časopisu od prvopočátku a jsem za něho velmi vděčná. I ohlasy ostatních, kterým jsme časopis MILUJTE SE doporučili, jsou velmi kladné. Předem moc děkuji a přeji hodně zdaru a Boží požehnání k vaší službě a práci.
S pozdravem a velkým poděkováním za váš časopis
L.Jenneová


Dobrý den,
Váš časopis Milujte se! mě mile překvapil a potěšil. Děkuji předem za vyřízení mé objednávky a těším se na další zajímavé čtení Vašeho časopisu. S pozdravem
Jana z Trhové Kamenice


Tříkrál Duchcov 2011 - foto Richard Bouda z DuchcovaDobrý den,
rád bych si objednal časopis "Milujte se!". V počtu jednoho kusu. Děkuji za něj. Dostal se mi do ruky již dříve, ale nedávno jsem měl možnost se k němu opět vrátit - díky dušičkové mši - a rád bych se stal jeho pravidelným čtenářem. Pochopitelně po přečtení (a vytvoření svých poznámek) pošlu čaopis, dle jeho filozofie, zase o kousek blíž k dalšímu čtenáři.
S pozdravem a s poděkováním
Martin z Českých Budějovic


Vážená redakce,
U sester Paulínek v Praze jsem našel Váš časopis. Je báječný, plný Ducha. Děkuji Vám. Pán Bůh Vás opatruj v lásce Ducha Svatého!
Dej Bože, aby nový český světec Ladislav Kubíček oslovil co nejvíc lidí, zvlášť mladých! Pište o něm často, prosím...
Srdečné pozdravy od Alp
Borek Š.


vyrábění žabekVážená redakce,
rádi bychom věnovali novomanželům, kteří byli v letošním roce oddáni v naší farnosti, časopis Milujte se!
Částku za časopisy uhradíme z farního účtu.
Děkujeme a přejeme vše dobré.
Římskokatolická farnost Hulín


Dobrý den,
prosím o zasílání časopisu Milujte se!
P.S.: Jste nejlepší katolický časopis! Bůh žehnej vaší práci!
Miroslava z Prahy


Vážená redakce, zdravíme vás !
Už delší dobu odebíráme váš časopis ,,Milujte se !" - a jsme s ním navýsost spokojeni . Se zájmem ho čteme jak my rodiče, tak naše dospívající děti . Svědectví v něm obsažená nám velmi názorně a spolehlivě představují žitou katolickou víru .
Minulý měsíc se naše nejstarší, dcera Edita, v souvislosti se zahájením studia na vysoké škole od nás odstěhovala, a rádi bychom jí časopis do nového bydliště objednali.
S přáním všeho dobrého
Okamurovi, Hostivař


s.Jakuba zašívá kleriku o.NikaVázená redakcia Milute se!
Nedávno som navstívil (pri exkurzii o oprave strechy) kostol vo Vranove nad Dyji a ukoristil som tam styri císla Milujte se (19 - 22). Prekvapila ma vysoká kvalita.
Juraj, Dolný Kubín


Chvála Kristu a Marii,
vážení a milí, moc Vám děkuji za zveřejnění dvou mých úvah na Vašich webových stránkách a zároveň Vám chci moc poděkovat za úžasný článek v posledním čísle Vašeho časopisu s názvem "Neviditelný klášter". Sám jsem již 26 roků vážně nemocen, takže je pro mne velkým povzbuzením to, že spojíme-li svoje utrpení s Kristem mají jedinečnou a věčnou platnost.
Přeji Vám všem požehnanou dobu adventní a mnoho Božích milostí do dalších dní.
S přátelským pozdravem Petr S.


Děkuji za vyřízení. Je-li možné, velmi prosím o zaslání listopadového čísla. Je tam mnoho dobrých věcí.
Chci Vám rovněž poděkovat, že jste uvedli v některém předešlém čísle článek o posledním rakouském císaři Karlu. Moc zajímavé, vzácné. Dostala jsem 2 výtisky v muzeu v Novém Jičíně, kde probíhala výstava o jeho životě (navštívil i s chotí Nový Jičín). Mnoho pozdravů.
L.Š.


Pavlík s balónemMockrát děkujeme! Časopis je výborný, nejdříve jsme si ho půjčovali, teď si ho objednáváme a budeme šířit dál v rodině, kde je třeba trochu evangelizace Jen prosím, napište nám celkovou cenu za rok! Díky a hezký večer!
Křivánková


Dobrý den,
váš časopis Milujte se, čteme již delší dobu a články a obrázky nám hodně slouží i k nástěnkám v kostele.
Proto jsem se rozhodla, že tento časopis objednám našim dvojčatům na Vánoce.
Děkuji a přeji dobrý spánek a dobře prožitý advent.
Pavla, Želechovice

Dobrý den,
již delší dobu sleduji váš časopis a musím říci, že se velmi zalíbil. Zvláště pečlivě jsem si přečetl poslední číslo, které nás s manželkou přimělo k jeho pravidelnému odebírání.
Přeji vám “šťastnou ruku” k výběru obsahu časopisu, vedenou Duchem Svatým.
S pozdravem - A+B K., Zábřeh


Dobrý den,
chtěla bych časopis Milujte se! objednat jako dárek. Nevím kolik se platí a jak se postupuje. Sama odebírám časopis už několik let, dostali jsme ho darem a zjistila jsem, že vlastně za něj vůbec neplatím a osoba, co nám jej nechala posílat, už 2 roky nežije. Chtěla bych zpětně přispět na náklady.
Děkuji
Michaela B.


Dobrý den,
srdečně Vás zdravím a sděluji změnu adresy. Vzhledem k důchodovému věku a vysokému pronájmu nebudu moci posílat tolik, kolik bych chtěla, ale budu Vás podporovat modlitbou, aby se Vaše bohulibá činnost kladně projevila v mladé populaci, ale i v celém národě. Finančně aspoň 1x za rok přispěji na Vaši obětavou práci. Přeji požehnaný advent a radostné Vánoce.
Děkuji za Váš časopis.
Marie R., Prostějov

Hezké sobotní adventní odpoledne,
při zajišťování materiálů pro bakalářskou práci naši dcery (na internetu) na téma "Manželství",jsem nechtě narazil na Vaše stránky a na publikaci "Příprava na svátost smíření dnes". Nakonec jsem moc rád, že se tak stalo, neboť potřebuji si stále opakovat a prohlubovat veškeré věci týkající se víry, praktického života křesťana, svátostí, atd. Chci Vás tímto poprosit o zaslání 7 kusú uvedené publikace pro naše malé společenství. Sdělte mi laskavě cenu a můžete-li přibalte rovněž poslední číslo Vašeho časopisu.
Moc děkuji.
S přáním dobře prožitého adventu, radosti Vánoc a Božího požehnání do nového roku
ing. Petr A., Frýdek-Místek


PŘEJI VÁM MILOSTIPLNÉ A POŽEHNANÉ VÁNOCE, HODNĚ ZDRAVÍ, NADŠENÍ A ELÁNU PRO VÁŠ A NÁŠ ČASOPIS A PRO DALŠÍ BOHUMILÉ ČINNOSTI V NADCHÁZEJÍCÍM ROCE.
S ÚCTOU VÁS ZDRAVÍ Jitka O. , Trnava


Časopis vždy přečtu celý od začátku do konce a moc se mi líbí. Nerada bych o něho přišla jen kvůli přestěhování.
Děkuji a krásné vánoční svátky.
M. K. Olomouc

Chvála Kristu!
Srdečně zdravím a přeji hodně Božího požehnání do nového roku.
Moc děkuji za zasílání časopisů. Rozdávám je u nás v nemocnici (Praha - Nem. Milosrdných sester sv. Karla Boromejského)- a je o ně docela zájem. Občas mi i představení dovezou balíky časopisů, které někde dostanou na rozdávání - a všechno postulpně udám - i ta starší čísla.
Chtěla jsem nabídnout: kdyby jste měli starší nerozdaná čísla, klidně mi je můžete poslat - i větší množství - postupně je rozdám.
Sousčasně jsem chtěla poprosit o zvýšení počtu zasílaných časopisů na 200 ks. (ovšem, jestli je to možné).
Potom mámještě jeden postřeh: Tento týden je v časopise "Světlo" pěkný článek o bojovém umění. Shodou okolností se u nás v nemocnici v poslení době mnohem častěji setkávám s mladými lidmi, kteří mi říkají, že "cvičí bojová umění", nebo rodíče se chlubí, že jejich děti jsou v tom úspěšní. Mezi lidmi je v tom velká neznalost. Chtěla jsem poprosit, jestli by v některé čílslo nemohlo být na tento problém trochu více zaměřeno. Možná už to někde bylo a nějak jsem to již zapomněla - ale ten článek ve Světle mne přiměl, abych vám také napsala.
Jina vám všem moc děkuji za námahu a nasazení, které máte s vydáváním časopisu. Opravdu ty časopisy působí moc dobra!!!!!! Ta námaha stojí za to!!!!! Moc díky!!!!!
s. Xavera

Dobrý den!
Srdečně Vás zdravím v tomto předvánočním čase!
Děkuji za Vaši vytrvalou a nezištnou práci. Vždy se těším na nové číslo. (Škoda, že nemůže vycházet častěji.) Bez vás by křesťanský mediální prostor výrazně utrpěl.
Přeji Vám milostiplné Vánoce a v roce 2013 mnoho sil a nových redakčních i autorských nápadů, radost a pokoj!
S křesťanský pozdravem
Kristýna V., Chvalčov


Děkuji za Vaši práci rozdávájící radost a hodně úspěchů v novém roce Ellen Š.


Toto nám napsala 14 - ti leté děvče - ještě nepokřtěné:
Není zač děkovat. Jistě se budu za časopis a všechnu redakci přimlouvat u Pána na adoracích a obnovách. Mnoho lidí jsem skrze Vás přesvědčila k jinému názoru na Boha a proto my máme za co děkovat... Vám i Bohu.
Hodně požehnání do nového roku!
Tereza


Dobrý den, odebíráme váš časopis Milujte se! od 14.čísla a jste opravdu úžasní!!! Tak skvělé články jsem nikdy nečetla, moc se vždycky těšíme na další vydání!!! Velmi vám děkuji a přeji hodně úspěchů!
Alena Š., Ostrava

Sdílet

Související články:
"Zatímco s ní mluvím, na Kyjev padají bomby." Řeholnice, na kterou mířili ostřelovači (27.04.2022)
P. Rob Galea - od rebela přes hudebníka až po kněze (13.04.2022)
Francesco Cristofaro, zdravotně postižený farář: „Chci být knězem až do konce“ (10.04.2022)
Palestinská písničkářka Lina Sleibi (13.08.2021)
Rozhovor s generálním představeným řádu kamilianů, otcem Walterem Vinci (24.07.2021)
Svědectví kněze z Indie (01.07.2021)
Přijeďte k nám do Vranova (02.06.2021)
Kříž ze San Damiana. Poznejte jeho pozoruhodnou symboliku a modlete se s ním! (12.04.2021)
Výročí zjevení Božího milosrdenství (05.04.2021)
Mé setkání se Svatým otcem (30.03.2021)
Doba postní a Velikonoce: Doba trojího obrácení a vzkříšení (23.03.2021)
Eucharistický zázrak v Betánii ve Venezuele (17.03.2021)
Rozhovor s herečkou Claudií Koll - „Věřit až do konce“ (16.03.2021)
Rozhovor s P. Robem Galeou pro časopis Milujte se! (09.03.2021)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (22.07.2020)
Pražské Jezulátko: Modlitba ve velké úzkosti (23.04.2020)
Pěkná propagace časopisu Milujte se! (27.02.2019)
Nový stojan v bazilice v Šaštíně je též pro časopisy Milujte se! (09.02.2019)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (21.01.2018)
Prosba z redakce časopisu Milujte se! (24.11.2017)
Některé z myšlenek papeže Františka k mládeži (17.09.2017)
Časopis Milujte se! jako dárek pro návštěvníky vánočních bohoslužeb (23.12.2016)
Ohlasy na časopis Milujte se! - září - prosinec 2016 (15.12.2016)
Návštěva v mezinárodní redakci časopisu Milujte se! (02.11.2016)
Charismatická katolická konference 2016 (14.07.2016)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (30.05.2016)
Časopis Milujte se! vychází už i v arabštině (24.05.2016)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (21.02.2016)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (29.09.2015)
Roznášení časopisu Milujte se! v Dubňanech (27.08.2015)
Časopis Milujte se! - co to je, kdo to dělá a jak to funguje... (10.06.2015)
Ohlasy na knihu Cena, kterou zaplatíš (09.06.2015)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (25.02.2015)
Předehra toho, co čeká vás, Evropany... (20.02.2015)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (25.12.2014)
Kdo bude hrát druhé housle? (24.10.2014)
Evangelista Lukáš (18.10.2014)
Prosba o pomoc s časopisem Milujte se! 28.9. 2014 (22.09.2014)
Mohu? Děkuji! Promiň! (20.09.2014)
Příběh ze života (19.09.2014)
Na cestě... (13.09.2014)
Bible - alespoň ji otevřit (03.09.2014)
Předsevzetí (02.09.2014)
Farní den v Mohelně (01.09.2014)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (30.08.2014)
Opovážlivé posuzování - a co s tím? (26.08.2014)
Podvedl sám sebe - článek pro povzbuzení (24.08.2014)
Prosba o svědectví pro časopis Milujte se! (05.08.2014)
Smíření (31.07.2014)
Lehkovážné posuzování (29.07.2014)
"Přikládání" - aneb příběh, který mě oslovil (12.07.2014)
Mimořádná nabídka: časopis Milujte se! pro Noc kostelů 2014 (13.05.2014)
Pomoc misiím? Proč? (09.05.2014)
Další ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (23.04.2014)
A hlavně netlačit na pilu... (13.03.2014)
Blahoslavený Marcel Callo (08.02.2014)
Tisíc bodů... (07.02.2014)
Homeopatie (18.01.2014)
Nuda? Ne - přesycení! (16.01.2014)
Další ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (13.12.2013)
Nebesa vypravují o Boží slávě... (08.12.2013)
Hostie přeměněná na srdeční tkáň (04.12.2013)
Krev za krev (03.12.2013)
Miluj jako první (02.12.2013)
CO SE STALO, KDYŽ ... (01.12.2013)
Neschopnost žít (23.11.2013)
Dej lásku a lásku dostaneš...Počítáme s tebou! Láska zmůže nemožné... 1+0=10 a 1 + 1000 = 11000?! Anebo je to jinak? (15.11.2013)
Tolik potřebný humor (06.11.2013)
Vyšlo 26. číslo časopisu Milujte se! (08.08.2013)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (27.07.2013)
Milujte se! na Velehradě (04.07.2013)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (27.05.2013)
DVD Křesťané ve společnosti - objednejte si! (05.04.2013)
Reakce na brožurku Příprava na svátost smíření dnes (25.10.2012)
Z ohlasů čtenářů na časopis Milujte se! (09.10.2012)
Vyšlo 21. číslo časopisu Milujte se! (08.06.2012)
Nabídka pořadatelům Noci kostelů (27.05.2012)
Nové číslo časopisu Milujte se ! (28.04.2012)
Propagace časopisu Milujte se! (27.04.2012)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (17.04.2012)
Roznášení časopisu Milujte se! v severních Čechách (02.01.2012)
Reakce na časopis Milujte se! (08.12.2011)
Vyšlo 19. číslo časopisu Milujte se! (01.12.2011)
Vůně prvních pátků (04.11.2011)
Zážitky z podziních prázdnin (01.11.2011)
Kongres katechetů na Velehradě - seminář o časopisu Milujte se! (28.10.2011)
O časopisu Milujte se! na stránkách vlčnovské farnosti (07.10.2011)
Vyšlo 18. číslo časopisu Milujte se! (26.09.2011)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (10.06.2011)
Lectino divina (24.05.2011)
Evangelizační nabídka: Věnujte Milujte se! návštěvníkům při Noci kostelů (23.05.2011)
Otto Opálka (18.04.2011)
Časopis Milujte se! ve farním zpravodaji (11.02.2011)
Některé další ohlasy na časopis Milujte se! (21.12.2010)
Vyšlo 15. číslo číslo časopisu Milujte se! (12.12.2010)
Časopis Milujte se! - 14. číslo (27.09.2010)
Ohlasy na časopis Milujte se! (24.07.2010)
Přišlo do redakce... (02.06.2010)
Zajímavý ohlas na časopis Milujte se! (19.05.2010)
Jasné slovo otce biskupa k SČS - S odvahou proti proudu (05.05.2010)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (03.05.2010)
Kdo věří v Boha, je šťasten (23.03.2010)
Napsali nám do redakce časopisu Milujte se! (14.03.2010)
Tiskárna Tigr (08.11.2009)
Prosba na členy SČS (21.09.2009)
Hledáme dobrovolníky pro drobnou jednorázovou pomoc (13.09.2009)
10. číslo časopisu Milujte se! (31.07.2009)
9. číslo časopisu Milujte se! (27.05.2009)
Ohlasy na časopis Milujte se! (22.05.2009)
Zamilovaný Bůh (31.01.2009)
Osmé číslo časopisu Milujte se! (20.01.2009)
Sedmé číslo časopisu Milujte se! (01.12.2008)
Přijetí nových členů do Společenství čistých srdcí (29.11.2008)
Šesté číslo časopisu Milujte se! (01.10.2008)
Páté číslo časopisu Milujte se! (01.10.2008)
Pochod pro život - pozvání (25.03.2008)
Vyšlo čtvrté číslo časopisu Milujte se! (18.03.2008)
Vyšlo třetí číslo časopisu Milujte se! (07.01.2008)
Anketa: Jaký způsob početí bych si přál? (14.12.2007)
Setkání členů Společenství čistých srdcí (07.10.2007)
Vyšlo druhé číslo časopisu Milujte se! (15.08.2007)
Milujte se! - nový časopis pro novou evengelizaci (18.06.2007)
| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 12. 01. 2013 | 8954 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace