Zajímavé...

Mezioborová lékařská konference - Covid? Očkování? Mikroskop?

Před časem jsem se potkala s kamarádkou a naše řeč se stočila i na téma covid a očkování. Já neočkovaná jsem si hájila svoje přesvědčení a argumenty a ona očkovaná zase svoje. V jedné chvíli však zazněla z jejich úst věta. "Musíš si hledat pravdivé, správné a ucelené informace." Na otázku, kde tyto pravdivé informace mám hledat mě už však nedokázala odpovědět.

Ráda bych si přečetla a našla informace pravdivé a objektivní a z toho si pak udělala nějaký závěr, ale zatím nevím, kde tyto informace hledat. Veřejnoprávní televize a tisk do nás hustí, jak je třeba se očkovat a jen očkování nás zachrání.
Na straně druhé pár jiných lidí a vědců si klade otázku, jestli skutečně v očkování je "spása" a snaží se poukázat také na druhou stranu mince očkování.Opět se mě, aniž bych to já sama vyhledávala dostalo do emailové schránky video, které mě opět zaujalo a které právě nahlíží na tu druhou stranu mince očkování. A opět jsem se rozhodla toto video zveřejnit, aby i ostatní měli příležitost se zamyslet a měli informaci i z druhé strany.
Závěr, nechť si opět každý udělá sám za sebe.
PRVNÍ ČÁST ZDE

DRUHÁ ČÁST

Sdílet

Který z uvedených způsobů početí bych si přál pro sebe?

a) dítě mohou počít manželé, kteří se jeden druhému při intimním styku v lásce ode-vzdávají a chtějí dítě počít (Počet hlasů: 162)
(95.29 %)

b) dítě mohou počít dva lidé, kteří spolu chodí a chtějí „zkusit, jak jim to spolu půjde v posteli“ (Počet hlasů: 1)
(0.59 %)

c) dítě mohou počít v opilosti po zábavě děvče s chlapcem, kteří se na zábavě náhodně seznámili (Počet hlasů: 4)
(2.35 %)

d) dítě lze dnes počít i bez intimního styku – ve zkumavce (Počet hlasů: 3)
(1.76 %)Celkem hlasovalo: 170
| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 04. 01. 2022 | 565 přečtení | Počet komentářů: 18 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace