Adoptivní farnost

Letošní oldřichovský karneval

Chcete se dozvědět, jaký byl letošní dětský karneval v Oldřichově? Zajímá vás, jaké si děti připravily masky? Jste zvědaví, kdo letos vyhrál? Tak neváhejte a pojďte se podívat...






Před 2. hodinou jsme se se sl. kat. Táňou sešly v oldřichovské hasičárně, abychom doladily všechny maličkosti. Pak už jsme jen vyhlížely děti.
Krátce po druhé hodině už byl sál plný dětí. Společně jsme hráli různé hry a dobře jsme se bavili.










Zhruba v polovině karnevalu jsme si představili masky. Porota složená z otce Nika, Simči, Petry a Marušky dávala velký pozor. Děti šly například za piráta, za čarodějnici, za hasiče, za včelku Máju a za zoubkovou vílu. Všechny masky byly moc pěkné.









Aby porota měla dost času vybrat nejkrásnější masky, zahráli jsme si ještě židličkovanou.





A už jsme u vyhlašování výsledků. Porota se radila velmi dlouho. Je vidět, že děti si na letošních maskách dali záležet. Porotci se nemohli shodnout, komu letos přidělí třetí místo. Proto následovalo losování - kdo si vytáhne nejdelší kus brčka, bude vítězem. Tahaly si tři děti - Lukáš, Kristýnka a Laura. Nejdelší brčko měla Kristýnka, stala se tak se svou maskou včelky Máji 3. nejlepší maskou.





Je na čase vyhlásit 2. nejlepší masku. Tu letos získala Míša za svůj kostým piráta.





A už je to tady. Přiblížil se čas a s ním vyhlašování 1. místa! Jste zvědaví, jaká byla letošní nejlepší maska?


Letošní nejlepší maskou se stala čarodějnice Vanesky.





Po celou dobu bylo také možné koupit si losy a přispět tím na chudé děti. Chceme poděkovat všem, kteří se letošního karnevalu zúčastnili, všem, kteří pomáhali a v neposlední řadě také DJům.




Už se těšíme na další karneval a hlavně jsme zvědaví, jaké masky si pro příště děti připraví.

Sdílet

| Autor: Maruška Pavelková | Vydáno dne 30. 11. 2012 | 5295 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace