Zajímavé...

Homo-Homofobie. Pohled na temnou gay realitu USA.

duha(gay symbol). zdroj: www.pixabay.com, Licence: CC0 Public Domain / FAQ Když Nejvyšší soud USA rozhodl o právu na pseudo-sňatek pro celou zemi, komunita LGBT (pro kterou byl dlouhodobým cílem) začala uvažovat o tom, co dělat a jak udržet svůj program v centru pozornosti.

Někteří z nich jako například rozhlasový moderátor / aktivista Michelangelo Signorelli správně předpověděl, že odpověď konzervativních křesťanů bude ochrana náboženské svobody, že budou křesťané prosit o to, aby je nechali na pokoji a aby nebyli nuceni jít proti své výhradě ve svědomí.

Jiné silné homosexuální organizace odpověděly vytažením transgender tématu přesto, že se o něj nikdy předtím nezajímaly. Letmý pohled do New York Times ukazuje, že neexistovaly žádné transgender příběhy do roku 2015 až do případu Obergefell vs. Hodges (rozhodnutí Nejvyššího soudu o sňatku osob stejného pohlaví). Počet transgeder příběhů za noc vzrostl z jednoho či dvou na více než 1000.

Obě reakce měly co dočinění se zvyšováním (finančních) dotací a udržováním své problematiky před očima veřejnosti poté, co svojí agendou povymetali stůl Nejvyššího soudu. Koneckonců, gay páry si mohou najít jiné pekaře nrbo fotografy, kteří vyzdobí a zvěční jejich "svatby" (autor naráží na TYTO případy - editor).

Pozoruhodnou věcí je to, že si nyní přejí otevřeně hovořit o svém životním stylu. Nechutná, avšak mainstreamová gay publikace Advokát vypráví příběh (autorem je lékař), který učí mladé jak trénovat své tělo na sodomii. Je opravdu hrozné čtení.

Píše: "Často pacientům říkám, že známí lidé to už dlouho dělají a někteří se s tím poprvé setkali ve svém mládí. Naneštěstí nám nikdo neukázal na sexuální výchově na střední škole cestu do zadku. Ale stále není pozdě na učení se a všichni si užíváme nové a pozitivní sexuální zkušenosti. Zde je moje příručka na to, jak to dělat do zadku ... "

V publikaci se také nacházel úryvek mluvící o tom, že by gayové měli pravidelně podstupovat mikroskopickou zkoušku svých pozadí. Avšak tyto části nebudou viděny lidmi mimo homosexuální bubliny, ale na veřejnosti jsou dva šokující a odhalující úryvky, které byly právě publikovány ještě více mainstreamovým Huffington Post.

Pamatujte, že pokud nebudou mít pocit vítězství tak nebudou ani ochotni odhalit nechutné zákoutí svého životního stylu.

Chad Felix Greene začíná dílo "Co se stane když mají muži sex s náctiletými chlapci" s takovým úvodem: "Poprvé jsem měl sex s mužem jako teenager když jsem měl 14 let." Říká, že k němu ve veřejné knihovně přistoupil starší muž a v podstatě ho napadl. Líbilo se mu to a tak se tam vracel za účelem opakování. Píše, že tento starší muž "ho převedl přes mnohé sexuální aktivity."

Greene pokračuje v popisu svého nevázaného a nebezpečného sexuálního dospívání: "měl jsem 15 a stál jsem sám na prázdném parkovišti v jednu ráno čekáním na úplné cizince, kteří si mě vezmou do auta za účelem sexu." Do svých 16-ti let "měl za sebou desítky sexuálních partnerů." Když odešel ze střední školy řekl, že potkal více gayů jeho věku a byl "šokován když zjistil, že téměř všichni z nich zažili stejný příběh."

Greene má nyní 34 a říká, že si neumí představit dělat totéž, co prožil, nějakému teenagerovi. Avšak to, co popisuje, je běžnou praxí a něčím, co gayové dosud nechtějí přiznat.

Jiný příběh zveřejněn v Huffington Post se jmenuje "Spolu: Epidemie osamělosti gayů" a pochází od Michaela Hobbese. Je neskutečně dlouhý a popsán může být jako výkřik srdce o tom, jak hrozný je svět gayů. Hobbes popisuje trajektorii, která odděluje jeho gay a sexuálně normální přátele. Sexuálně normální se vydávají na cestu vztahů, sňatků a štěstí. Gayové žijí životy drogami poháněného anonymního sexu, těžkého pití, porna a ubíjející osamělosti (dobrá poznámka z minulého článku - tak proč najednou ten pochod "hrdosti" když je život homosexuála smutek a osamělost? - editor). Hobbes cituje půl tuctu studií řka, že něco ve světě gayů je fakt chybné.

Je u nich "dva až desetkrát větší pravděpodobnost spáchání sebevraždy než u hetero lidí ... dvakrát větší pravděpodobnost depresí." Tři čtvrtiny "gayů, kteří nedávno přišli do New Yorku, trpí úzkostí či depresí, užívají drogy či alkohol, zažívají riskantní sex nebo dokonce kombinaci těchto tří variant."

Hobbes říká, že "gayové mají méně blízkých přátel než heterosexuálové či lesbičky" a že pocit osamělosti "není jen americkým fenoménem. V Nizozemsku v němž je homosexuální manželství legální od roku 2001 jsou gayové třikrát náchylnější k poruše nálady než heterosexuálové, a je u nich 10krát větší pravděpodobnost způsobení si 'sebevražedného sebepoškozování'." "Ve Švédsku, ve kterém existují občanské spolky od roku 1995 a legálnost manželství od roku 2009 muži vdané (angličtina nerozlišuje vdát se / oženit se - editor) za muže páchají třikrát více sebevražd než muži ve svazcích se ženami," píše Hobbes.

Hobbes vzpomíná New York, Švédsko a Holandsko záměrně. Každé z těchto míst je rájem pro gaye a tak externí "homofobie" nemůže být důvodem. Samotný Hobbes byl "vychován v modrém městečku PFLAG (organizace heterosexuálů kteří podporují LGBT - editor) rodiči. Nikdy jsem nepoznal nikoho, kdo by zemřel na AIDS, nikdy jsem nezažil přímou diskriminaci a vyšel jsem ze svého uzavřeného světa do takového, kde manželství, velké ploty a zlatý retrívr nebyli jen proveditelné, ale očekávané." Pak říká: "Také jsem chodil na terapii a přerušoval jsem ji častěji než jsem si stáhl a vymazal Grindr." (Grindr je nechutná gay webstránka, která mužům umožňuje vyrazit si s jiným mužem kdekoli se právě nachází - prakticky rychlá [sex] seznamka)

Hobbes říká, že součástí problému je internalizovaná homofobie a tedy něco, co můžete nazvat "homo-homofobií," no oni to nazývají "menšinovým stresem." Teorie menšinového stresu je taková, že člen "marginalizované" komunity (v překladu - takový, který je na okraji společnosti - editor) může pociťovat otevřené nepřátelství nebo alespoň potřebuje vynakládat dodatečné úsilí ve všech aspektech svého života a tedy prožívá tlak, který je většině z nás neznámý. Možná. A možná ne.

Doktoři Lawrence Mayer a Paul McHugh ve svém přehledu literatury o sexuální orientaci a genderové identitě píší:

Model sociálního stresu možná platí pro pár špatných duševních následků, které zažívají sexuální menšiny, avšak důkazy podporující tento model jsou omezené, nekonzistentní a neúplné. Některé z ústředních pojmů tohoto modelu jakým je například stigmatizace nejsou snadno proveditelné. Existují důkazy spojující některé z forem špatného zacházení, stigmatizace a diskriminace s některými špatnými duševními následky zažívanými homosexuály, ale není ani zdaleka jasné, zda platí tyto faktory pro všechny rozdíly mezi heterosexuální a neheterosexuální populací.

Dokonce ani Hobbes není úplně přesvědčený. Říká, že běžný pocit v životě gaye je odcizení a to zvláště po úspěchu webu Grinder. Avšak, více než jen odcizení - sociální interakce je jim odporná. Popisuje situaci, jak se přiznal, že je homosexuál a dychtivě se vydal do West Hollywood, aby strávil čas se svými lidmi, ale zjistil, že "to bylo skutečně hrozné. (To místo) sestávalo z dospělých gayů a nevítalo nezletilé gaye." Řekl, že mu to připomínalo džungli. Hobbesův kamarád Paul řekl, že se tam cítil jako kus masa. Kromě toho odmítnutí bylo cítit všude a bylo konstantní. "Najednou to není naše homosexualita, co způsobuje odmítnutí. Je to naše tělesná váha, finanční příjem či rasa."

Hobbes říká, že gayové k sobě navzájem nejsou zrovna velmi milí.

Hobbesovo opravdu upřímné vyznání pokračuje a je velmi těžké ho číst, zvlášť když víte, že stále více a více chlapců-teenagerů je klamáno a nalákáno do tohoto škodlivého a psychicky zničujícího zmatku.

Ano, to je realita světa gayů, o které většina Američanů netuší (bohužel, asi ani většina LGBT občanů v ČR - editor). Je to realita světa gayů, kterou spolek Homosexuálové s.r.o. horlivě skrýval a od níž s radostí drželi ruce pryč lídři spolků tradičního manželství.

Momentálně jsme zaneprázdněni obranou náboženské svobody a aby nás stát nenutil podílet se na homosexuálních svazcích. To je pravděpodobně ta nejvíce obranná pozice jakou můžeme zaujmout a tedy nejslabší; a mimochodem tento boj je již z větší části prohraný. Proč bychom měli mít právo odmítnout nějakou službu (fotograf, pekař dortu - editor) na homosexuálním sňatku, když jsou stejní jako my a je to legální?

Jedině že by nebyli jako my. Skrytá realita světa gayů je odporná a nebezpečná. Dokonce i oni to přiznávají. Ale toto je něco, co se spolek Tradiční manželství s.r.o. rozhodl NEzvažovat.

Jeden z našich lídrů vlastně řekl, že "si váží" vztahů mezi svými homosexuálními přáteli. Připomeňme si jak superprávnik Chuck Cooper plánoval svatbu své lesbické dcery ve stejnou dobu jako náramně obhajoval tradiční manželství před soudy Kalifornie. Lídři tradičního manželství rezolutně odmítli angažovat tezi Roberta Reillyho ve svém díle Making Gay Okay: How Rationalizing Homosexual Behavior Is Changing Everything (Dělání gay stylu OK: jak správné odůvodnění homosexuálního chování všechno mění).

Někteří lídři za tradiční manželství říkají, že sex gayů nemá nic společného s obranou manželství a nemůžeme pracovat na zrušení homosexuálního manželství, dokud si nezameteme před vlastním prahem. Říkají, že jsme zruinovali manželství a poskytli homosexuálům jejich právo na něj. Ve skutečnosti to byly právě levicoví sexuální revolucionáři, kdo se rozhodl zničit manželství.

Realitou je však to, že i poté, co se zvedla vlna opovržení na posvátnou instituci manželství, většina lidí ho stále chce a prahne po něm. Podle průzkumu Gallup v USA 78% svobodných lidí říká, že se chtějí v budoucnu oženit. A když jsou lidé v manželství, tak věří ve věrnost. Gallup hovoří jen o 10 procentech lidí, kteří si myslí, že nevěra je morálně přijatelná a tento počet od roku 2001 vzrostl jen o tři procenta.

Faktem je, že skrytá a nechutná realita homosexuality je skryta před zraky průměrného občana USA. Byli by tak otevření, kdyby znali pravdu? Nechali by se mladí chlapci nalákat, kdyby věděli jaké hrůzy je čekají? To se dozvíme jen tehdy, pokud jim to někdo prozradí. Kdo to tedy bude?

Zdroj: www.crisismagazine.com, 10. 3. 2017

Převzato z www.lifenews.sk, článek ze srpna 2017 naleznete zde.

stěna, grafiti, homosexuálové, Public Domain CCO, www.pixabay.com

Sdílet

Související články:
USA: I gayové jsou zhrozeni dopadem transgenderu na děti! (24.11.2022)
Bývalá transsexuální teenagerka žaluje lékaře, kteří jí odstranili prsa, když jí bylo pouhých 15 let (19.11.2022)
LGBT AGENDA V NĚMECKU UMOŽNILA OTEVŘENÍ HOMO-ŠKOLEK S PODPOROVATELEM PEDOFILIE V JEJICH ČELE (17.11.2022)
Homosexualita není hřích, je to zranění uvnitř lidské osoby. Homosexuální chování je hřích, vysvětluje kněz Marko Rozkoš (08.11.2022)
Proč progresivcům záleží víc na nenávisti vůči Církvi než na dobru LGBT osob (03.11.2022)
Zdeněk Chytra, homosexuál pro tradiční rodinu (nový odkaz na video) (29.10.2022)
Vždy jsem si myslel, že jsem se gayem narodil. Dnes jsem šťastně ženatý táta. (26.10.2022)
Tragédie na Zámockej má už příliš mnoho viníků (25.10.2022)
Karol Dučák: I homosexuální osoby Bůh povolává k čistotě. „jako muže a ženu je stvořil“ (Gn 1, 27) (22.10.2022)
Na duhovém pochodu v Itálii nesli Pannu Marii s odhaleným hrudníkem (14.06.2022)
P. Petr Piťha: Otevřený dopis české veřejnosti (14.06.2022)
Co mají biskupové učit? (23.05.2022)
Nevím, kdo je žena, nejsem bioložka, perlila Bidenova nominantka k Nejvyššímu soudu (26.03.2022)
Jak je to doopravdy s Maďarskem a tzv. diskriminací LGBT (15.07.2021)
Video: Názor bývalých domováků na adopce dětí homosexuálními páry (30.04.2021)
Aliance pro rodinu: Demonstrace za ochranu manželství - svazku muže a ženy a proti obchodu s dětmi (26.04.2021)
Polsko: velvyslanci 50 států v Polsku prosazují LGBT agendu (17.01.2021)
LGBT aktivistům nejde o řešení problémů homosexuálů (03.12.2020)
Manželství pro osoby stejného pohlaví? (25.07.2020)
Proč katolická církev nenávidí homosexuály? Nebo spíš proč si to tolik lidí myslí? (19.06.2020)
MARIINA VÍTĚZSTVÍ 22: Byl gayem, dokud se ho nedotkla láska Panny Marie (18.02.2020)
Studie nenalezla žádný „gen homosexuality“. Co to znamená pro katolickou morálku? (09.12.2019)
Být gay a zároveň katolík? Dobrá rada pro katolíky, které přitahuje stejné pohlaví (12.10.2019)
Aktivistka Lívia zaskočila účastníky Gay Pride-u nepříjemnými otázkami (31.08.2019)
Čarnogurský: PRIDE je pýcha. Pýcha předchází pád. (27.07.2019)
Nenechte se oklamat - Kristus zakazuje homosexuální úkony a Církev nemůže učit jinak (27.07.2019)
Rodí se člověk jako homosexuál, nebo se jím stává? - to je základní otázka a tím také jádro diskuze o gender teorii. (24.02.2019)
'Každý den jsem bolestně toužila po tátovi', přiznává žena, kterou vychovávaly dvě lesbičky (21.02.2019)
Mnozí mladí křesťané nechápou argumenty proti gay 'manželstvím'. Proč? (22.01.2019)
Odvážný katolický politik je pro gay aktivisty bigotním a odpuzujícím extremistou (18.01.2019)
Kardinál: "Alarmující signál rozpadu víry v Německu" (05.12.2018)
Co gay lobby určitě nechce, abyste věděli (30.07.2018)
Kardinál Müller: Říci "Jsem gay" znamená zdegradoval úžasné bohatství lidské bytosti (24.06.2018)
Homofobie "neexistuje", říká vysoký vatikánský kardinál (22.06.2018)
Homosexualita je zraněním pouze pro neznalého člověka a "vygumovaného" křesťana (12.06.2018)
Proč není možné, aby Katolická církev požehnala homosexuály jako "pár" (15.05.2018)
Gay olympionici paradoxně dosvědčují nesmyslnost "manželství" osob stejného pohlaví (24.02.2018)
Operace Katechismus: homohereze je připravena na svůj rozhodující útok (12.02.2018)
Reakce ze Slovenska na zprávu, že biskup z Osnabrücku chce žehnat homosexuální svazek (28.01.2018)
Předseda KBS k pojmu "manželský partner": Soudní dvůr EU nemůže změnit smýšlení společnosti (21.01.2018)
Rouhavý 'gay-betlehem' se dvěma Josefy (25.12.2017)
Děti LGBT rodičů vyrostly - Nyní odhalují nemocnou realitu (03.10.2017)
Ohrožení rodiny je ohrožením společnosti (06.09.2017)
Kardinál podporuje terapii pro homosexuály (02.09.2017)
Kardinál Sarah o vztahu k LGBT (01.09.2017)
Itálie: Uskutečněný veřejný pochod na odprošení za "gay pride" (16.08.2017)
Svědectví ex-gaye: Sodomie je "lepidlem" LGBT hnutí (13.08.2017)
Italští věřící dnes dělají růžencový pochod jako odčinění za "gay pride" (29.07.2017)
Jsou děti z rodin a homosvazků opravdu stejné? (23.07.2017)
Kam to spěje? (09.07.2017)
Kardinál Sarah: Nemůžeme být milosrdnější než Ježíš - pokud soudíme, že homosexuálové nedokáží dosáhnout ctnost čistoty, ponižujeme je (18.06.2017)
Disneyho coming out: V nejnovější pohádce vystupuje poprvé gay (09.03.2017)
OSN má novou funkci "LGBTI cara" (16.01.2017)
Proč homosexuálové odcházejí z církve? (02.01.2017)
Liberální inkvizice ve Španělsku: Reklama vybízí udávat lidí za negativní postoj vůči LGBT (25.11.2016)
Nový příběh Harryho Pottera bude obsahovat homosexuální vztah (25.11.2016)
Mexiko neuznalo "manželství pro všechny", ale jen mezi mužem a ženou (25.11.2016)
Kardinál Maradiaga: Žádný člověk se nerodí jako homosexuál (26.09.2016)
Pradávná hereze vysvětluje, proč naše kultura přijala homosexualitu a potraty (30.08.2016)
Nová studie: Děti homosexuálů trpí depresemi i násilím (20.08.2016)
Poslankyně Pavlína Nytrová: Homosexuální lobby plíživými kroky nabourává chod celé naší společnosti (14.07.2016)
Jak soud vzal dětem šanci na maminku (09.07.2016)
Africký kardinál ostře kritizuje kardinála Marxe za to, že žádá od Cirkve, aby se omluvila homosexuálům (04.07.2016)
Neuznávají evropské hodnoty? V Moldavsku pravoslavné babičky "zrušily" LGBT pochod (09.06.2016)
Jakarta – protesty proti fondům OSN pro LGBT komunitu (28.03.2016)
Kardinál Vallini: není úkolem státu povyšovat přání na práva (06.03.2016)
Obama křesťany varuje: Homosexuální práva jsou důležitější než náboženská svoboda (23.11.2015)
SPUŠTĚNA elektronická PETICE proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY" (04.11.2015)
Vyjádření paní poslankyně PAVLÍNY NYTROVÉ k petici proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY" (12.09.2015)
Homosexuální "práva" jsou "falešnými právy" (06.09.2015)
Za deset až třicet let se vyjádří ti, kdo to přežijí (02.09.2015)
Nejvyšší soud USA přikázal celonárodně zavést sňatky pro homosexuály (26.06.2015)
Pozadí irského referenda o homosexuálním "manželství" (26.06.2015)
* Homoaktivisté: Předseda AZR měl pravdu - srovnání slovenského a irského referenda
*Dublinský arcibiskup: Budou problémy
(26.05.2015)
Irské referendum: odhalení taktiky prohomosexuální lobby (25.05.2015)
Neměli bychom se omlouvat za učení Církve (01.05.2015)
Třetí cesta: homosexuálové a Katolická církev (Video - svědectví) (28.04.2015)
Homosexuální aktivisté přiznávají svůj cíl - vštípit do dětí agendu LGBTQ (21.03.2015)
Dopis ženy, kterou opustil manžel, oženil se s homosexuálem a získal děti do opatrovnictví. (12.02.2015)
Robin Becková o 35 letech "pekla" v homosexuálních vztazích (14.01.2015)
Homosexuály se nerodíme. Ani se jimi nestáváme. (30.12.2014)
Homosexualita v dílech o Harrym Potterovi (29.12.2014)
Filipínský katolík: Přitahují mne muži, ale nejvíce miluji Boha (19.11.2014)
Homosexualita a čistota (17.11.2014)
* Europoslanec - homosexuál: "Homosexuální 'manželství' je boj proti křesťanství"
* Video: Tirania homofašizmu
(07.11.2014)
Děti z homosexuálních partnerství vykazují statisticky významné poškození (17.10.2014)
LIST BISKUPA Z HONOLULU O TOM, JAK CÍRKEV CHÁPE MANŽELSTVÍ (15.10.2014)
Jsem věřící a prožívám homosexuální cítění. Jak se s tím dá žít? (14.10.2014)
Kardinál Burke o papežově výroku "KDO JSEM JÁ, abych soudil?" (29.09.2014)
Video: CELÁ PRAVDA: otec M.Kuffa verzus homosexuálové (29.09.2014)
Mgr. Ing. o. Marián Kuffa, Dr.hc.: Homosexuálové jsou vraždou našeho národa (06.09.2014)
Evropský soud: Manželství homosexuálů není lidským právem (26.07.2014)
Stane se také pedofilie „sexuální orientací“ ? (15.07.2014)
LGBTI rozzlobilo, že francouzské ministerstvo školství se rozhodlo v tichosti zrušit výuku genderu (06.07.2014)
Latinská Amerika odmítla svazky osob stejného pohlaví (02.07.2014)
Hlas z Belfastu: prohrajete boj, jestliže nebudete hovořit o škodlivosti homosexuality (15.06.2014)
Německo rozšířilo adopční práva pro homosexuály (15.06.2014)
Rusko vidí na Západě - „Znamení konce časů“ (05.06.2014)
Keňa legalizuje polygamii (20.05.2014)
Nový dokumentární film vysvětluje katolický pohled na homosexualitu (16.05.2014)
Šéf MOZZILLY byl propuštěn: podpořil rodinu a ne LGBTI lobbisty (06.05.2014)
Dramata a noční můry dětí z duhových rodin (04.05.2014)
Malta schválila civilní svazky párů stejného pohlaví (26.04.2014)
Modlitba za muže a ženy,kteří trpí pokušením homosexuality (11.04.2014)
Bývalý homosexuál uzavřel manželství se ženou (11.04.2014)
Homosexualita a možnost terapie (11.04.2014)
(Lunácek v akci:) Španělští homosexuálové žalují nového kardinála (07.02.2014)
Ex-homosexuál uzavřel manželství se ženou, homoaktivisti zuří (27.12.2013)
Musíme učit děti, že homosexualita není hřích (04.11.2012)
Katolická církev připomíná svůj postoj k homosexualitě (09.06.2012)
K pochodu homosexuálů Prahou (10.08.2011)
Spokojí se homosexuálové s právem na adopci dětí a se zrovnoprávněním manželství muže a ženy? (24.06.2011)
Pedofilův průvodce láskou a potěšením: Pravidla chování milovníka dětí (19.11.2010)
| Autor: Roman Tomek | Vydáno dne 28. 08. 2017 | 4489 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.lifenews.sk
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace