Zajímavé...

Hledáme další ochotné pomocné redaktory FATYMského webu

Mag-mrkající Řada čtenářů si jistě všimla, že se na FATYMském webu objevují články z nejrůznější oblasti: z redakce časopisů Milujte se!, z lidových misiií, různá náboženská témata... nejméně článku se však nachází v rubrice Bylo, a to proto, že v návalu nejrůznějších akcí a událostí, chybí zveřejnění informací a fotek, jak vše proběhlo.


Rádi bychom však čtenářům nabídli i zpravodajství ze všeho, co ve FATYMu děláme, o co se snažíme. Samozřejmě ne proto, abychom se nějak vychloubali, ale proto, že daná akce může být pro někoho inspirací k činu, pro jiného důvodem k modlitbě a pro dalšího třeba i vzpruhou. My sami, bychom s vámi chtěli sdílet naše radosti a to, co při všem našem konání ve FATYMu prožíváme k Boží cti a slávě.

Proto se obracíme s prosbou na všechny ty, kteří mají chuť, přístup na internet, trochu času a mohli by nám dlouhodoběji pomoci se zveřejňováním článků z akcí. Jako i u dalších našich aktivit i zde platí, že nejsme schopni za pomoc platit a tak hledáme dobrovolníky.

A jak si pomoc představujeme?
Zájemce naučíme vkládat články na náš web - není to nic těžkého.
Pošleme již napsaný článek a fotky, který by nový redaktor vložil na náš web.

Případní zájemci pište či volejte s. k. Táně Dohnalové email: MarieAntonina@seznam.cz, 731 40 27 48

Děkujeme všem, kteří spolu s námi budou tvořit náš web.

PS: Uvítáme i pomocníka /redaktora/ na články všeobecného charakteru ("odjinud"), které se netýkají přímo dění v oblasti FATYMu, ale mohou oslovit čtenáře.

Jiřka na kole


Chlapec s klíčem


Otec Kohoutek s Bětkou

Sdílet

| Autor: administrátor | Vydáno dne 31. 05. 2018 | 3574 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace