Zajímavé...

Hlas z Belfastu: prohrajete boj, jestliže nebudete hovořit o škodlivosti homosexuality

stěna, grafiti, homosexuálové, Public Domain CCO, www.pixabay.com Pokud obránci tradičního manželství nezačnou hovořit o realitě a škodlivosti homosexuálního chování, tak v Severním Irsku i jinde ve světě budou ztrácet půdu pod nohama, dokonce i mezi vlastními voliči z řad konzervativních křesťanů, řekl jeden z předních belfastských pro-life a pro-rodinných obhájců.

"Nikdo nebude úspěšný v efektivní obraně manželství," jestli nebude vzpomínat tyto věci, řekl Liam Gibson ze severoirské pobočky Společnosti pro ochranu nenarozených dětí (SPUC). "Budeme ztrácet na počtu, když s tím nezačneme. I když druhou otázkou je, jestli na to máme odvahu."

Obránci definice tradičního manželství se téměř jednomyslně omezili na chválu této instituce jako zdroje společenství pokoje a ideálního prostředí na výchovu dětí. Stydí se kritizovat homosexualitu samotnou. A tato hanba a strach hovořit o tom, jaké jsou homosexuální skutky ve skutečnosti, otupuje snahy bránit manželství a rodinu všude na světě.

"Kdykoliv se lidé postaví a řeknou, jak úžasné je manželství, a opěvují ho, druhá strana jednoduše řekne: To je pravda, tak ho nabídneme mnohým," řekl Gibson.

A dodal, že při debatě na toto téma politici oponující "manželství homosexuálů" stejně jako církevní představitelé, odmítli přímo poukázat na slona v porcelánu.

Gibson řekl pro LifeSiteNews, že obvyklý přístup k oslavování manželství, který taktně odsouvá hlavní bod diskuze do pozadí, je přesně ten argument, kvůli kterému boj o rodinu všude prohráváme.

"To, co potřebujeme, je podívat se na realitufyzické, medicínské a psychologické důsledky, partikulárního typu chování. Společnost potřebuje chránit lidi někdy i od sebe samotných, ale hlavně od propagace věcí, které jsou nebezpečné samy o sobě, od vysoce rizikového chování."

SPUC v Severním Irsku plánuje dát kolovat materiály a uspořádat "setkání a semináře" ohledně nebezpečí angažovanosti se v homosexuálních aktivitách a realitě homosexuální subkultury a jejím posednutí sexem.

"Co opravdu potřebujeme posilnit, je katolické obyvatelstvo, protože jsou to katoličtí politici, kteří nás zrazují. Nevím, jak dlouho se můžeme spoléhat na alianci věřících protestantů, a věřících katolíků, aby drželi linii, když katolíci se jednoduše poddávají," řekl.

Citoval nedostatek silného přesvědčení mezi katolickým klérem jako hlavní kámen úrazu, a to až po a včetně papeže Františka samotného. "Abych byl upřímný, " řekl, "komentáře typu, - kdo jsem, aby jsem soudil? - způsobily, že je prakticky nemožné bojovat za věc.

Gibsonovy poznámky se objevily v návaznosti na porážku dalšího pokusu extrémně levicové strany Sinn Fein ustanovit v provincii "manželství homosexuálů". Návrh na přijetí zákona, který by ve zbytku Velké Británie zavedený v tomto roce, je třetí během posledních osmnácti měsíců, který byl odmítnut díky podpoře politiků ze strany Protestantských demokratických unionistů (DUP). DUP použili volební mechanismus nazvaný Petice obav, díky kterému znemožnili přijetí zákona.

Homosexuální aktivisté naznačili, že se budou bránit jakékoliv porážce zákonným sporem. Tato strategie byla úspěšná ve většině jurisdikcí západního světa. Severní Irsko už garantuje civilním partnerem stejného pohlaví podobná práva a povinnosti jako přirozenému manželství, ale pokusy o uzavření právní mezery a o zavedení "manželství homosexuálů" budou pokračovat.

Gibson řekl, že i když většina bude stále proti změně definice, přirozené manželství "soustavně ztrácí půdu pod nohama" ve veřejném mínění. Přímo za to viní selhání oponentů pojmenovat věc, proti které bojují.

Když homosexuální aktivisté hovoří o "manželství homosexuálů", zasadí debatu do rámce termínů jako "rovnost". Chybějící smysluplná reakce druhé strany jim umožnila onálepkovat každého, kdo je proti jejich cílům a dokonce někdy i jiné homosexuály jako "fanatiky".

"Nikdo za to ve skutečnosti nebojuje, takže široká veřejnost se dozví jen pohled jedné strany," řekl Gibson. "Každý, kdo dokonce jen na chvíli váhá, jestli má plně podpořit homosexuální agendu, se dostane pod obrovský tlak."

"Dokonce homosexuálové, kteří se postavili proti manželství stejného pohlaví, byli oběťmi výhrůžek a zastrašování," potvrdil.

List katolických biskupů s ohledem k tomuto posledního návrhu podle Gibsona nevybočoval z řady, když odmítli poukázat na povahu homosexuality a oslavovali vhodnost manželství jako ideálního prostřední na výchovu dětí. V otevřeném dopise členům zákonodárného shromažďování biskupové uvedli: "Věřící i nevěřící lidé společně dlouho uznávají a z vlastní zkušenosti vědí, že rodina založená na manželství muže a ženy, je nejlepším a ideálním místem pro děti".

"Je to základní stavební prvek společnosti, který je jedinečným a nenahraditelným přínosem pro společné dobro. Proto si zaslouží osobní uznání a podporu od státu," uvádí se v listě.

Gibson uznal, že list byl "lepší než nic", ale dodal: "Vím, že nechtějí vyznít jako odsuzující a zatracující, ale jestliže lidé opravdu nebudou poslouchat, jak nebezpečné a riskantní jsou některé způsoby života, s nikým nepohnou." Zároveň řekl, že "propaganda z druhé strany je zdrcující" a úplně zaměřená na paradigmata "rovnosti" a "práv".

Ilustrativním příkladem je prohlášení, které vydala organizace Amnesty International, která je jedním z nejoddanějších spolupracovníků hnutí homosexuálních aktivistů, u příležitosti hlasování o návrhu v Severním Irsku.

Ředitel Amnesty, Patrick Coriggan, řekl: "Politikové v Severním Irsku, kteří pokračují v blokování manželských práv pro páry stejného pohlaví, jsou jako novodobí potomkové krále Kanuta Velkého(slavný skandinávský a britský, 985/995-1035, po jeho smrti se ohromná říše držená silou jeho osobnosti rychle rozpadla, podobně jako u našeho Svatopluka - pozn. překl), kteří se marně snaží zadržet přívalovou vlnu rovnosti."

"Státy nesmí diskriminovat lidi s právem sezdávat se a založit si rodinu na základně sexuální orientace a nebo rodové identity. Tato povinnost je jasná v mezinárodním právu," řekl.

Gibson ví, že homosexuální aktivisté si velmi dobře pamatují, že jejich oponenti "nezačnou mluvit o realitě a faktech o homosexualitě."

Vědí, že lidé se přitom cítí velmi trapně, je těžké v televizní nebo v rádiové show opravdu poukázat na skutečné rozdíly. Jak začnete poukazovat na skutečné rozdíly, pravděpodobně rozrušíte mnoho lidí, kteří show poslouchají, a už vás nepozvou, abyste hovořili znovu." To hnutí ponechává pole působnosti téměř úplně bez opozice.

Dodal, že návrh na zavedení "manželství homosexuálů" přišel ze strany Sinn Fein, která byla v myslích lidí mimo Irsko dlouho spojována s Katolickou církví, ale to už není realitou od 70-tých let.

Sinn Fein je "v zásadě marxistická strana". Zaměřující se na neomarxistickou agendu, aby destabilizovali tradiční společenské instituce. "Oni nejsou jen proti britské vládě. Chtějí radikálně předělat irskou společnost. Nikdy to během svého programu neskrývali."

Sinn Fein slíbili, že budou pokračovat v práci na zavedení redefinice manželství a hlasovali proti návrhu na zavření zařízení Marie Stoppes, kde provádí potraty, které bylo otevřené za mírného odporu policie v roce 2011, i když potraty jakéhokoliv druhu jsou v Severním Irsku stále trestním činem.

"Toto je potřetí za posledních 18 měsíců," dodává Gibson. "Podle všeho se jen tak neztratí. Budou na to soustavně tlačit.


Převzato z lifenews.sk, 2. května 2014 článek naleznete zde.

tanec, oslava, abstrakt, Public Domain CCO, www.pixabay.comSdílet

Související články:
Na duhovém pochodu v Itálii nesli Pannu Marii s odhaleným hrudníkem (14.06.2022)
P. Petr Piťha: Otevřený dopis české veřejnosti (14.06.2022)
Co mají biskupové učit? (23.05.2022)
Nevím, kdo je žena, nejsem bioložka, perlila Bidenova nominantka k Nejvyššímu soudu (26.03.2022)
Jak je to doopravdy s Maďarskem a tzv. diskriminací LGBT (15.07.2021)
Video: Názor bývalých domováků na adopce dětí homosexuálními páry (30.04.2021)
Aliance pro rodinu: Demonstrace za ochranu manželství - svazku muže a ženy a proti obchodu s dětmi (26.04.2021)
Polsko: velvyslanci 50 států v Polsku prosazují LGBT agendu (17.01.2021)
LGBT aktivistům nejde o řešení problémů homosexuálů (03.12.2020)
Manželství pro osoby stejného pohlaví? (25.07.2020)
Proč katolická církev nenávidí homosexuály? Nebo spíš proč si to tolik lidí myslí? (19.06.2020)
MARIINA VÍTĚZSTVÍ 22: Byl gayem, dokud se ho nedotkla láska Panny Marie (18.02.2020)
Studie nenalezla žádný „gen homosexuality“. Co to znamená pro katolickou morálku? (09.12.2019)
Být gay a zároveň katolík? Dobrá rada pro katolíky, které přitahuje stejné pohlaví (12.10.2019)
Aktivistka Lívia zaskočila účastníky Gay Pride-u nepříjemnými otázkami (31.08.2019)
Čarnogurský: PRIDE je pýcha. Pýcha předchází pád. (27.07.2019)
Nenechte se oklamat - Kristus zakazuje homosexuální úkony a Církev nemůže učit jinak (27.07.2019)
Rodí se člověk jako homosexuál, nebo se jím stává? - to je základní otázka a tím také jádro diskuze o gender teorii. (24.02.2019)
'Každý den jsem bolestně toužila po tátovi', přiznává žena, kterou vychovávaly dvě lesbičky (21.02.2019)
Mnozí mladí křesťané nechápou argumenty proti gay 'manželstvím'. Proč? (22.01.2019)
Odvážný katolický politik je pro gay aktivisty bigotním a odpuzujícím extremistou (18.01.2019)
Kardinál: "Alarmující signál rozpadu víry v Německu" (05.12.2018)
Co gay lobby určitě nechce, abyste věděli (30.07.2018)
Kardinál Müller: Říci "Jsem gay" znamená zdegradoval úžasné bohatství lidské bytosti (24.06.2018)
Homofobie "neexistuje", říká vysoký vatikánský kardinál (22.06.2018)
Homosexualita je zraněním pouze pro neznalého člověka a "vygumovaného" křesťana (12.06.2018)
Proč není možné, aby Katolická církev požehnala homosexuály jako "pár" (15.05.2018)
Gay olympionici paradoxně dosvědčují nesmyslnost "manželství" osob stejného pohlaví (24.02.2018)
Operace Katechismus: homohereze je připravena na svůj rozhodující útok (12.02.2018)
Reakce ze Slovenska na zprávu, že biskup z Osnabrücku chce žehnat homosexuální svazek (28.01.2018)
Předseda KBS k pojmu "manželský partner": Soudní dvůr EU nemůže změnit smýšlení společnosti (21.01.2018)
Rouhavý 'gay-betlehem' se dvěma Josefy (25.12.2017)
Děti LGBT rodičů vyrostly - Nyní odhalují nemocnou realitu (03.10.2017)
Ohrožení rodiny je ohrožením společnosti (06.09.2017)
Kardinál podporuje terapii pro homosexuály (02.09.2017)
Kardinál Sarah o vztahu k LGBT (01.09.2017)
Homo-Homofobie. Pohled na temnou gay realitu USA. (28.08.2017)
Itálie: Uskutečněný veřejný pochod na odprošení za "gay pride" (16.08.2017)
Svědectví ex-gaye: Sodomie je "lepidlem" LGBT hnutí (13.08.2017)
Italští věřící dnes dělají růžencový pochod jako odčinění za "gay pride" (29.07.2017)
Jsou děti z rodin a homosvazků opravdu stejné? (23.07.2017)
Kam to spěje? (09.07.2017)
Kardinál Sarah: Nemůžeme být milosrdnější než Ježíš - pokud soudíme, že homosexuálové nedokáží dosáhnout ctnost čistoty, ponižujeme je (18.06.2017)
Disneyho coming out: V nejnovější pohádce vystupuje poprvé gay (09.03.2017)
OSN má novou funkci "LGBTI cara" (16.01.2017)
Proč homosexuálové odcházejí z církve? (02.01.2017)
Liberální inkvizice ve Španělsku: Reklama vybízí udávat lidí za negativní postoj vůči LGBT (25.11.2016)
Nový příběh Harryho Pottera bude obsahovat homosexuální vztah (25.11.2016)
Mexiko neuznalo "manželství pro všechny", ale jen mezi mužem a ženou (25.11.2016)
Kardinál Maradiaga: Žádný člověk se nerodí jako homosexuál (26.09.2016)
Pradávná hereze vysvětluje, proč naše kultura přijala homosexualitu a potraty (30.08.2016)
Nová studie: Děti homosexuálů trpí depresemi i násilím (20.08.2016)
Poslankyně Pavlína Nytrová: Homosexuální lobby plíživými kroky nabourává chod celé naší společnosti (14.07.2016)
Jak soud vzal dětem šanci na maminku (09.07.2016)
Africký kardinál ostře kritizuje kardinála Marxe za to, že žádá od Cirkve, aby se omluvila homosexuálům (04.07.2016)
Neuznávají evropské hodnoty? V Moldavsku pravoslavné babičky "zrušily" LGBT pochod (09.06.2016)
Jakarta – protesty proti fondům OSN pro LGBT komunitu (28.03.2016)
Kardinál Vallini: není úkolem státu povyšovat přání na práva (06.03.2016)
Obama křesťany varuje: Homosexuální práva jsou důležitější než náboženská svoboda (23.11.2015)
SPUŠTĚNA elektronická PETICE proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY" (04.11.2015)
Vyjádření paní poslankyně PAVLÍNY NYTROVÉ k petici proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY" (12.09.2015)
Homosexuální "práva" jsou "falešnými právy" (06.09.2015)
Za deset až třicet let se vyjádří ti, kdo to přežijí (02.09.2015)
Nejvyšší soud USA přikázal celonárodně zavést sňatky pro homosexuály (26.06.2015)
Pozadí irského referenda o homosexuálním "manželství" (26.06.2015)
* Homoaktivisté: Předseda AZR měl pravdu - srovnání slovenského a irského referenda
*Dublinský arcibiskup: Budou problémy
(26.05.2015)
Irské referendum: odhalení taktiky prohomosexuální lobby (25.05.2015)
Neměli bychom se omlouvat za učení Církve (01.05.2015)
Třetí cesta: homosexuálové a Katolická církev (Video - svědectví) (28.04.2015)
Homosexuální aktivisté přiznávají svůj cíl - vštípit do dětí agendu LGBTQ (21.03.2015)
Dopis ženy, kterou opustil manžel, oženil se s homosexuálem a získal děti do opatrovnictví. (12.02.2015)
Robin Becková o 35 letech "pekla" v homosexuálních vztazích (14.01.2015)
Homosexuály se nerodíme. Ani se jimi nestáváme. (30.12.2014)
Homosexualita v dílech o Harrym Potterovi (29.12.2014)
Filipínský katolík: Přitahují mne muži, ale nejvíce miluji Boha (19.11.2014)
Homosexualita a čistota (17.11.2014)
* Europoslanec - homosexuál: "Homosexuální 'manželství' je boj proti křesťanství"
* Video: Tirania homofašizmu
(07.11.2014)
Děti z homosexuálních partnerství vykazují statisticky významné poškození (17.10.2014)
LIST BISKUPA Z HONOLULU O TOM, JAK CÍRKEV CHÁPE MANŽELSTVÍ (15.10.2014)
Jsem věřící a prožívám homosexuální cítění. Jak se s tím dá žít? (14.10.2014)
Kardinál Burke o papežově výroku "KDO JSEM JÁ, abych soudil?" (29.09.2014)
Video: CELÁ PRAVDA: otec M.Kuffa verzus homosexuálové (29.09.2014)
Mgr. Ing. o. Marián Kuffa, Dr.hc.: Homosexuálové jsou vraždou našeho národa (06.09.2014)
Evropský soud: Manželství homosexuálů není lidským právem (26.07.2014)
Stane se také pedofilie „sexuální orientací“ ? (15.07.2014)
LGBTI rozzlobilo, že francouzské ministerstvo školství se rozhodlo v tichosti zrušit výuku genderu (06.07.2014)
Latinská Amerika odmítla svazky osob stejného pohlaví (02.07.2014)
Německo rozšířilo adopční práva pro homosexuály (15.06.2014)
Rusko vidí na Západě - „Znamení konce časů“ (05.06.2014)
Keňa legalizuje polygamii (20.05.2014)
Nový dokumentární film vysvětluje katolický pohled na homosexualitu (16.05.2014)
Šéf MOZZILLY byl propuštěn: podpořil rodinu a ne LGBTI lobbisty (06.05.2014)
Dramata a noční můry dětí z duhových rodin (04.05.2014)
Malta schválila civilní svazky párů stejného pohlaví (26.04.2014)
Modlitba za muže a ženy,kteří trpí pokušením homosexuality (11.04.2014)
Bývalý homosexuál uzavřel manželství se ženou (11.04.2014)
Homosexualita a možnost terapie (11.04.2014)
(Lunácek v akci:) Španělští homosexuálové žalují nového kardinála (07.02.2014)
Ex-homosexuál uzavřel manželství se ženou, homoaktivisti zuří (27.12.2013)
Musíme učit děti, že homosexualita není hřích (04.11.2012)
Katolická církev připomíná svůj postoj k homosexualitě (09.06.2012)
K pochodu homosexuálů Prahou (10.08.2011)
Spokojí se homosexuálové s právem na adopci dětí a se zrovnoprávněním manželství muže a ženy? (24.06.2011)
Pedofilův průvodce láskou a potěšením: Pravidla chování milovníka dětí (19.11.2010)
| Autor: Anička Balintová | Vydáno dne 15. 06. 2014 | 5259 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.lifenews.sk
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace