Zajímavé...

Dopis ženy, kterou opustil manžel, oženil se s homosexuálem a získal děti do opatrovnictví.

svatba- prstýnek, Bible, zdroj: www.pixabay.com, Licence: CC0 Public Domain / FAQ Vždy, když se někde ve světě redefinuje manželství, podsouvají se nám zprávy o šťastném příběhu párů gayů a lesbiček a jejich nových rodin. Za zářivými fotografiemi, které jsou plné širokých úsměvů stojí i jiné, velmi bolestivé příběhy. Ty však mají zůstat v utajení, kdesi na tmavém místě. Nesmí se o nich mluvit. A ti, kteří se k tomu odhodlají, jsou umlčováni ve jménu rovnosti.

Už odmítám být ticho

Já představuji jeden z těch skutečných životních příběhů, které zůstávají v zamlžení. Osobně jsem pocítila bolest a devastaci, kterou přinesla propaganda, která ničí přirozené rodiny.

Rozvod

Na podzim roku 2007 mi můj manžel po téměř deseti letech manželství řekl, že se cítí jako gay a že chce rozvod. V jediném okamžiku se můj svět, který jsem znala a milovala, náš život, zhroutil.

Snažila jsem se ho přesvědčit, aby zůstal, aby zabojoval za naše manželství. Nicméně můj hlas, moje touhy, potřeby a hlavně potřeby našich dvou malých dětí už pro něj neměly žádnou váhu. Nestáli jsme mu už za nic. Všechny jeho závazky, sliby, odpovědnost, důvěru, otcovství, manželství, naše společenství, to vše zahodil pryč kvůli své "nové identitě".

Snažila jsem se ze všech sil zachránit naše manželství. Nemohla jsem ho zastavit. Rozvod proběhl bez mediace a ocitli jsme se u soudu. Můj manžel chtěl získat svěření dětí do své péče. Celý jeho postoj soudu lze shrnout jednou větou: "Jsem gay, mám nárok na svá práva." Zabralo to. Soudce mu dal všechno, co chtěl. Ke konci mu dokonce řekl, "pokud byste žádal víc, mohl jsem vám to dát."

Jsem přesvědčena, že soudce vůbec nebral ohled na náš konkrétní případ a jen nás - mě a naše děti - použil na jistý precedens a aby do budoucna mohl ovlivnit další podobné případy. V naší společnosti se totiž na LGBT občany hledí jako na marginalizované oběti, které musí být chráněny za každou cenu, i kdyby to znamenalo odebrat práva jiným. Soudce ignoroval nespravedlnost, kterou způsobil mně a mým dětem a zdálo se, že si myslí, že tímto napravuje nějakou větší nespravedlnost.

Manžel nás opustil kvůli svému homosexuálnímu milenci. Vydělávají více peněz než já. Jsou dva, já jsem sama. A i tak si soudce myslí, že oni jsou oběťmi. Cokoliv jsem řekla nebo udělala, nic nepomohlo a nedostala jsem šanci zachránit naše děti před tím, aby s nimi nakládali jako s nějakým kusem zavazadla.

Nová homosexuální rodina - postavena na ruinách mé osoby

Můj exmanžel a jeho partner se vzali. Jejich první ceremonie se odehrála ještě předtím, než náš stát znovu definoval manželství. Po tom, co rozšířil manželství i na homosexuály, rozhodli se, že si toto představení zopakují. Na obou ceremoniích moje děti musely být přítomny - proti své i proti mé vůli. Druhou ceremonii, kde bylo zúčastněných více než 20 párů, lokální televize a noviny zdokumentovaly jako první hromadnou svatbu homosexuálů. Noviny USA Today udělaly edici fotografií mého exmanžela s jeho partnerem, mými dětmi a dokonce i prarodiči. Já jsem o tom dokonce ani nebyla vyrozuměna a nedali mi vůbec možnost namítnout proti použití mých dětí jako prostředku k propagaci homosexuálních manželství v médiích.

V době první ceremonie jejich svatba ještě nebyla uznána ani státem, národem či církví. A nové manželství mého exmanžela - jako většina vztahů gayů - se stalo otevřeným "nevýlučným" vztahem. To dává jasné poselství našim dětem: To, co cítíš, převyšuje všechny zákony, sliby, vyšší autority. Můžeš si dělat, co jen chceš, kdy chceš, a nezáleží, koho při tom zraníš.

Po tom, co fotografie našich dětí byly publikované, objevila se záplava komentářů. Komentátoři jásali, jak nádherná je tato homosexuální rodina a blahopřáli mému exmanželovi s partnerem k rodině, kterou si "vytvořili". Na fotografiích však chybí jedna velmi významná osoba. Matka a opuštěná manželka. Tato "homorodina" by beze mě nemohla existovat.

Neexistuje homorodina, která by na tomto světě byla "vytvořena" přirozeně

Každá jedna homorodina může vzniknout jen tak, že se manipuluje přirozeností. Za fasádou "šťastných homorodin" vidíme vztahy, které byly postaveny na zničení jiných. Představují zlomené závazky, opuštěnou lásku a nepřevzetí odpovědnosti. Jsou postaveny na podvádění, lžích a hlubokých ranách.

Totéž platí o homopárech, které využívají technologie asistované reprodukce jako náhradní mateřství (gayové) a dárcovství spermií (lesbičky), aby si pořídily děti. Tyto procesy jen zneužívají muže a ženy a jejich reprodukční potenciál, k dětem se chovají, jakoby byly nákupně prodejním produktem a účelně dětem odpírají vztah s jedním nebo oběma biologickými rodiči.

V těchto rodinách nikdy nenajdete úplnost a rovnováhu, protože vždy tam bude něco chybět. Já tam chybím. Já jsem skutečná, a představuji stovky tisíc manželek, které byly podvedené a zavržené.

Pokud by se můj manžel rozhodl zůstat, vím, že by to nebylo snadné. Ale o tom je manželství. Vyslovit slib a žít ho den za dnem. V nemoci a zdraví, v dobrých časech i zlých mají manželé klást toho druhého vždy na první místo, milovat ho, i když to bude těžké.

Dobré manželství nezávisí jen od sexuální touhy - ta může přijít i odejít a je často mimo naší kontrolu. Dobré manželství závisí od volby milovat, ctít a být věrným k jediné osobě a zanecháním všech ostatních. Je běžné, že manžele budou časem přitahovat i jiné osoby (většinou opačného pohlaví, ale někdy i stejného). Manželé, kteří si váží svého manželství, nejednají na základě těchto impulsů. Ti, kteří si najednou myslí, že je přitahují lidé stejného pohlaví, nezrazují svou identitu tím, že zůstanou věrni svému manželovi / manželce opačného pohlaví. Naopak, je to rozhodnutí o tom, že jejich vášně nebudou nad nimi kralovat. Dokazuje to hloubku a sílu charakteru člověka, pokud zůstává věrný svému slibu a vědomě se snaží vážit si a oživovat lásku, kterou pociťoval i na začátku manželství.

Moje děti si zaslouží něco lepšího

Naše dvě malé děti byly schválně a vědomě vhozeny do světa sporů bojovných nálad, životního stylu a hodnot ve jménu "práv homosexuálů". Jejich otec se přestěhoval do bytového komplexu jeho partnera, který obývá 16 homosexuálů. Jeden z nich využívá 19-letého chlapce jako prostituta, který mu poskytuje služby. Další muž, který v této komunitě figuruje jako jakýsi otec, má téměř 70 let a jeho přítel má dvacet. Mé děti se musí účastnit homosexuálních večírků a párty jako jediné děti, a kde se servírují jen alkoholické nápoje. Chodí na transgender basebalové hry, na LGBTI filmové festivaly a různé finanční sbírky na práva gayů.

Obě moje děti jsou v období, ve kterém se dotváří a potvrzuje jejich identita. A musí čelit hlubokým a skutečně jedinečným problémům v důsledku přímého působení mého exmanžela. Můj syn je právě dospívající teenager a zajímá se o dívky. Jak se však naučí, jak zacházet s touhou po dívkách, když je obklopen muži, kteří hledají sexuální uspokojení u druhých mužů? Jak se naučí chovat se k dívkám starostlivě a s respektem, když jeho otec je odmítá a ponižuje? Jak přijme svou rozvíjející se mužnost, když vidí svého otce, jak zahodil autentickou mužnost?

Moje dcera také trpí. Potřebuje otce, který ji povzbudí přijmout svou ženskost a krásu, ale tyto kvality jsou ve světě jejího otce zkreslené a parodované. Otec si totiž dává make-up a obléká erotické ženské prádlo na události jako například Halloween. Často se musí dívat na muže, kteří se oblékají jako ženy. Stěny v jejich obydlí jsou "ozdobeny" obrovskými plakáty žen v provokativních pózách. Co se moje malá holčička naučí a čemu bude věřit v souvislosti s její vlastní ženskostí a krásou? Její otec by měl chránit její sexualitu. A naopak, on jí ji deformuje.

Bez nasměrování od obou rodičů - od matky a otce - jak mohou moje děti nasměrovat a rozvíjet svou identitu a sexualitu? Strašně mě bolí vidět, jak moje děti bojují a zoufale se snaží, aby jim tento svět dával smysl.

I děti i já jsme utrpěli obrovskou ztrátu kvůli rozhodnutí mého bývalého manžela identifikovat se jako gay a zahodit život, který s námi dosud prožil. Jen čas ukazuje hloubku těchto ran, ale já jim nedovolím, aby zničily mě a mé děti. Odmítám ztratit víru a naději. Dnes ještě více věřím v sílu manželského pouta mezi jedním mužem a jednou ženou, než v době, kdy jsem byla vdaná. Existuje i jiná cesta pro ty, co pociťují přitažlivost k témuž pohlaví. Destrukce není jedinou možností - nemůže být. Naše děti si od nás zaslouží mnohem víc.

Takový typ destrukce by se nikdy neměl přihodit ani dětem ani druhému z manželů. Prosím, vyzývám vás: Chraňte manželství mezi jedním mužem a jednou ženou. Musíme se postavit za manželství a za ty nejcennější životy, které manželství vytváří.Janna Darnell - matka, spisovatelka, advokátka manželství mezi mužem a ženou. Působí jako mentorka rodin, které zasáhla homosexualita.

Zdroj: hlavnespravy.sk

Převzato z lifenews.sk, 3. února 2015 článek naleznete zde.

srdce, gay symbol, zdroj: www.pixabay.com, Licence: CC0 Public Domain / FAQ

Sdílet

Související články:
USA: I gayové jsou zhrozeni dopadem transgenderu na děti! (24.11.2022)
Bývalá transsexuální teenagerka žaluje lékaře, kteří jí odstranili prsa, když jí bylo pouhých 15 let (19.11.2022)
LGBT AGENDA V NĚMECKU UMOŽNILA OTEVŘENÍ HOMO-ŠKOLEK S PODPOROVATELEM PEDOFILIE V JEJICH ČELE (17.11.2022)
Homosexualita není hřích, je to zranění uvnitř lidské osoby. Homosexuální chování je hřích, vysvětluje kněz Marko Rozkoš (08.11.2022)
Proč progresivcům záleží víc na nenávisti vůči Církvi než na dobru LGBT osob (03.11.2022)
Zdeněk Chytra, homosexuál pro tradiční rodinu (nový odkaz na video) (29.10.2022)
Vždy jsem si myslel, že jsem se gayem narodil. Dnes jsem šťastně ženatý táta. (26.10.2022)
Tragédie na Zámockej má už příliš mnoho viníků (25.10.2022)
Karol Dučák: I homosexuální osoby Bůh povolává k čistotě. „jako muže a ženu je stvořil“ (Gn 1, 27) (22.10.2022)
Na duhovém pochodu v Itálii nesli Pannu Marii s odhaleným hrudníkem (14.06.2022)
P. Petr Piťha: Otevřený dopis české veřejnosti (14.06.2022)
Co mají biskupové učit? (23.05.2022)
Nevím, kdo je žena, nejsem bioložka, perlila Bidenova nominantka k Nejvyššímu soudu (26.03.2022)
Jak je to doopravdy s Maďarskem a tzv. diskriminací LGBT (15.07.2021)
Video: Názor bývalých domováků na adopce dětí homosexuálními páry (30.04.2021)
Aliance pro rodinu: Demonstrace za ochranu manželství - svazku muže a ženy a proti obchodu s dětmi (26.04.2021)
Polsko: velvyslanci 50 států v Polsku prosazují LGBT agendu (17.01.2021)
LGBT aktivistům nejde o řešení problémů homosexuálů (03.12.2020)
Manželství pro osoby stejného pohlaví? (25.07.2020)
Proč katolická církev nenávidí homosexuály? Nebo spíš proč si to tolik lidí myslí? (19.06.2020)
MARIINA VÍTĚZSTVÍ 22: Byl gayem, dokud se ho nedotkla láska Panny Marie (18.02.2020)
Studie nenalezla žádný „gen homosexuality“. Co to znamená pro katolickou morálku? (09.12.2019)
Být gay a zároveň katolík? Dobrá rada pro katolíky, které přitahuje stejné pohlaví (12.10.2019)
Aktivistka Lívia zaskočila účastníky Gay Pride-u nepříjemnými otázkami (31.08.2019)
Čarnogurský: PRIDE je pýcha. Pýcha předchází pád. (27.07.2019)
Nenechte se oklamat - Kristus zakazuje homosexuální úkony a Církev nemůže učit jinak (27.07.2019)
Rodí se člověk jako homosexuál, nebo se jím stává? - to je základní otázka a tím také jádro diskuze o gender teorii. (24.02.2019)
'Každý den jsem bolestně toužila po tátovi', přiznává žena, kterou vychovávaly dvě lesbičky (21.02.2019)
Mnozí mladí křesťané nechápou argumenty proti gay 'manželstvím'. Proč? (22.01.2019)
Odvážný katolický politik je pro gay aktivisty bigotním a odpuzujícím extremistou (18.01.2019)
Kardinál: "Alarmující signál rozpadu víry v Německu" (05.12.2018)
Co gay lobby určitě nechce, abyste věděli (30.07.2018)
Kardinál Müller: Říci "Jsem gay" znamená zdegradoval úžasné bohatství lidské bytosti (24.06.2018)
Homofobie "neexistuje", říká vysoký vatikánský kardinál (22.06.2018)
Homosexualita je zraněním pouze pro neznalého člověka a "vygumovaného" křesťana (12.06.2018)
Proč není možné, aby Katolická církev požehnala homosexuály jako "pár" (15.05.2018)
Gay olympionici paradoxně dosvědčují nesmyslnost "manželství" osob stejného pohlaví (24.02.2018)
Operace Katechismus: homohereze je připravena na svůj rozhodující útok (12.02.2018)
Reakce ze Slovenska na zprávu, že biskup z Osnabrücku chce žehnat homosexuální svazek (28.01.2018)
Předseda KBS k pojmu "manželský partner": Soudní dvůr EU nemůže změnit smýšlení společnosti (21.01.2018)
Rouhavý 'gay-betlehem' se dvěma Josefy (25.12.2017)
Děti LGBT rodičů vyrostly - Nyní odhalují nemocnou realitu (03.10.2017)
Ohrožení rodiny je ohrožením společnosti (06.09.2017)
Kardinál podporuje terapii pro homosexuály (02.09.2017)
Kardinál Sarah o vztahu k LGBT (01.09.2017)
Homo-Homofobie. Pohled na temnou gay realitu USA. (28.08.2017)
Itálie: Uskutečněný veřejný pochod na odprošení za "gay pride" (16.08.2017)
Svědectví ex-gaye: Sodomie je "lepidlem" LGBT hnutí (13.08.2017)
Italští věřící dnes dělají růžencový pochod jako odčinění za "gay pride" (29.07.2017)
Jsou děti z rodin a homosvazků opravdu stejné? (23.07.2017)
Kam to spěje? (09.07.2017)
Kardinál Sarah: Nemůžeme být milosrdnější než Ježíš - pokud soudíme, že homosexuálové nedokáží dosáhnout ctnost čistoty, ponižujeme je (18.06.2017)
Disneyho coming out: V nejnovější pohádce vystupuje poprvé gay (09.03.2017)
OSN má novou funkci "LGBTI cara" (16.01.2017)
Proč homosexuálové odcházejí z církve? (02.01.2017)
Liberální inkvizice ve Španělsku: Reklama vybízí udávat lidí za negativní postoj vůči LGBT (25.11.2016)
Nový příběh Harryho Pottera bude obsahovat homosexuální vztah (25.11.2016)
Mexiko neuznalo "manželství pro všechny", ale jen mezi mužem a ženou (25.11.2016)
Kardinál Maradiaga: Žádný člověk se nerodí jako homosexuál (26.09.2016)
Pradávná hereze vysvětluje, proč naše kultura přijala homosexualitu a potraty (30.08.2016)
Nová studie: Děti homosexuálů trpí depresemi i násilím (20.08.2016)
Poslankyně Pavlína Nytrová: Homosexuální lobby plíživými kroky nabourává chod celé naší společnosti (14.07.2016)
Jak soud vzal dětem šanci na maminku (09.07.2016)
Africký kardinál ostře kritizuje kardinála Marxe za to, že žádá od Cirkve, aby se omluvila homosexuálům (04.07.2016)
Neuznávají evropské hodnoty? V Moldavsku pravoslavné babičky "zrušily" LGBT pochod (09.06.2016)
Jakarta – protesty proti fondům OSN pro LGBT komunitu (28.03.2016)
Kardinál Vallini: není úkolem státu povyšovat přání na práva (06.03.2016)
Obama křesťany varuje: Homosexuální práva jsou důležitější než náboženská svoboda (23.11.2015)
SPUŠTĚNA elektronická PETICE proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY" (04.11.2015)
Vyjádření paní poslankyně PAVLÍNY NYTROVÉ k petici proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY" (12.09.2015)
Homosexuální "práva" jsou "falešnými právy" (06.09.2015)
Za deset až třicet let se vyjádří ti, kdo to přežijí (02.09.2015)
Nejvyšší soud USA přikázal celonárodně zavést sňatky pro homosexuály (26.06.2015)
Pozadí irského referenda o homosexuálním "manželství" (26.06.2015)
* Homoaktivisté: Předseda AZR měl pravdu - srovnání slovenského a irského referenda
*Dublinský arcibiskup: Budou problémy
(26.05.2015)
Irské referendum: odhalení taktiky prohomosexuální lobby (25.05.2015)
Neměli bychom se omlouvat za učení Církve (01.05.2015)
Třetí cesta: homosexuálové a Katolická církev (Video - svědectví) (28.04.2015)
Homosexuální aktivisté přiznávají svůj cíl - vštípit do dětí agendu LGBTQ (21.03.2015)
Robin Becková o 35 letech "pekla" v homosexuálních vztazích (14.01.2015)
Homosexuály se nerodíme. Ani se jimi nestáváme. (30.12.2014)
Homosexualita v dílech o Harrym Potterovi (29.12.2014)
Filipínský katolík: Přitahují mne muži, ale nejvíce miluji Boha (19.11.2014)
Homosexualita a čistota (17.11.2014)
* Europoslanec - homosexuál: "Homosexuální 'manželství' je boj proti křesťanství"
* Video: Tirania homofašizmu
(07.11.2014)
Děti z homosexuálních partnerství vykazují statisticky významné poškození (17.10.2014)
LIST BISKUPA Z HONOLULU O TOM, JAK CÍRKEV CHÁPE MANŽELSTVÍ (15.10.2014)
Jsem věřící a prožívám homosexuální cítění. Jak se s tím dá žít? (14.10.2014)
Kardinál Burke o papežově výroku "KDO JSEM JÁ, abych soudil?" (29.09.2014)
Video: CELÁ PRAVDA: otec M.Kuffa verzus homosexuálové (29.09.2014)
Mgr. Ing. o. Marián Kuffa, Dr.hc.: Homosexuálové jsou vraždou našeho národa (06.09.2014)
Evropský soud: Manželství homosexuálů není lidským právem (26.07.2014)
Stane se také pedofilie „sexuální orientací“ ? (15.07.2014)
LGBTI rozzlobilo, že francouzské ministerstvo školství se rozhodlo v tichosti zrušit výuku genderu (06.07.2014)
Latinská Amerika odmítla svazky osob stejného pohlaví (02.07.2014)
Hlas z Belfastu: prohrajete boj, jestliže nebudete hovořit o škodlivosti homosexuality (15.06.2014)
Německo rozšířilo adopční práva pro homosexuály (15.06.2014)
Rusko vidí na Západě - „Znamení konce časů“ (05.06.2014)
Keňa legalizuje polygamii (20.05.2014)
Nový dokumentární film vysvětluje katolický pohled na homosexualitu (16.05.2014)
Šéf MOZZILLY byl propuštěn: podpořil rodinu a ne LGBTI lobbisty (06.05.2014)
Dramata a noční můry dětí z duhových rodin (04.05.2014)
Malta schválila civilní svazky párů stejného pohlaví (26.04.2014)
Modlitba za muže a ženy,kteří trpí pokušením homosexuality (11.04.2014)
Bývalý homosexuál uzavřel manželství se ženou (11.04.2014)
Homosexualita a možnost terapie (11.04.2014)
(Lunácek v akci:) Španělští homosexuálové žalují nového kardinála (07.02.2014)
Ex-homosexuál uzavřel manželství se ženou, homoaktivisti zuří (27.12.2013)
Musíme učit děti, že homosexualita není hřích (04.11.2012)
Katolická církev připomíná svůj postoj k homosexualitě (09.06.2012)
K pochodu homosexuálů Prahou (10.08.2011)
Spokojí se homosexuálové s právem na adopci dětí a se zrovnoprávněním manželství muže a ženy? (24.06.2011)
Pedofilův průvodce láskou a potěšením: Pravidla chování milovníka dětí (19.11.2010)
| Autor: Anička Balintová | Vydáno dne 12. 02. 2015 | 5757 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: http://www.lifenews.sk//
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace