Zajímavé...

Chloe Coleová: Příběh dívky s mužským hlasem a bez prsou. V USA je symbolem boje proti transvlně

Foto: Twitter.com/Chloe Cole (standard.sk) Od třinácti let brala hormony, v patnácti jí odstranili prsa. Dnes jezdí po celé Americe a vypráví svůj hrůzostrašný příběh, který je varováním i pro naše teenagery. Chloe Coleová.

Chloe Coleová je v současnosti jedna z nejznámějších dívek v USA. Ve dvanácti letech se rozhodla, že chce změnit své pohlaví, v sedmnácti - poté, co přišla o prsa - si uvědomila, že udělala obrovskou chybu. Dnes o tom vydává svědectví po celé Americe.

Její příběh však může být poučný i pro mnohé rodiče, lékaře, učitele a mladé lidi (nejen) na Slovensku. Je totiž typickým příkladem toho, jak se dnes z dětí, které procházejí v podstatě normální pubertou, vyrábějí transsexuálové. Výsledkem je vlna mladých (zejména dívek) toužících po změně pohlaví, která ve vícero zemích narůstá do strašidelných rozměrů.

Děti a sociální sítě

Chloe Coleová žila do svých dvanácti let v podstatě běžný život mladé americké dívky. Ten se však dramaticky změnil poté, co rodičům oznámila, že je ve skutečnosti chlapcem a chce změnit své pohlaví.

Jak na to taková mladá dívka vůbec přišla?

Samotná Chloe zpětně identifikuje tři spouštěče.
Prvním bylo to, že byla celkově živější než její vrstevnice. V sedmi letech u ní lékaři diagnostikovali ADHD a mírnou formu autismu. Ona sama k tomu dodává, že v té době nesnášela sukně a raději se oblékala jako kluk, protože jí to přišlo jako pohodlnější a praktičtější.

Druhým spouštěčem byla televize. Dívky, které tam vystupovaly, jí připadaly hloupé a nepředstavovaly vzor, se kterým se chtěla ztotožnit.

Třetím a možná nejdůležitějším spouštěčem byl neomezený přístup na internet. Jako jedenáctiletá si založila účet na sociální síti Instagram. Tam na ni – stejně jako na mnohé další děti – hned zaútočily pornografické, sexistické a LGBT stránky, které v její mysli způsobily zmatek.

Nejvíce ji však ovlivnila jistá sociální sítí doporučená webová stránka pro dvanácti až devatenáctileté transteenagery. „Jedna konkrétní stránka mě zaujala. Byla to stránka dospívajících, kteří se identifikovali jako FTM [označení pro transsexuální osoby, které prošly tranzicí ze ženy na muže, pozn. red.]. Zdálo se, že jsou velmi úzce provázaným společenstvím navzájem se podporujících lidí. To mě oslovilo, protože jsem vždy měla potíže s navazováním přátelství a cítila jsem se vyloučena,“ tvrdí dnes Chloe.

publicdomain pictures.net


Začátek tranzice

Právě pod vlivem těchto faktorů ve dvanácti letech oznámila svým rodičům, že je ve skutečnosti chlapcem. Rodiče se rozhodli vyhledat odbornou lékařskou pomoc a vzali ji k takzvanému „gender specialistovi“. Ten ji poslal k endokrinologovi, který jí však vzhledem k nízkému věku odmítl naordinovat hormonální léčbu. Obával se, že by mohla mít nepříznivý vliv na vývoj jejího mozku. Jak zpětně hodnotí Chloe, tento lékař byl jediným dospělým člověkem v několikaletém procesu tranzice, který zpochybnil její rozhodnutí změnit si pohlaví. Podle Chloe jsou dospělí k dětem až příliš blahosklonní. „Opravdu mě to štve. Vlastně mi neumožnili normálně dospívat,“ říká roztrpčeně.

Bylo velmi jednoduché najít jiného endokrinologa,“ pokračuje. Nový lékař už po dvou sezeních schválil užívání blokátorů puberty i testosteronu. A tak začala hormonální terapie, tedy chemická fáze tranzice. Bylo to v únoru 2018, kdy bylo Chloe pouhých třináct let.

Nejprve jí píchali blokátory puberty, které snížily hladinu estrogenu v jejím těle a asi po měsíci se k tomu přidalo i píchání testosteronu. Lupron, přípravek na blokování puberty, který jí lékař předepsal, se v minulosti používal pro chemickou kastraci pedofilů. Mladá dívka ho užívala osmnáct měsíců. Testosteron asi tři roky.

Hned poté, co jí začaly podávat blokátory puberty, se u ní projevil stav, který sama přirovnala k uměle vyvolané menopauze. Mívala silné návaly horka a svědění těla, takže ani v chladném počasí nemohla nosit svetry či dlouhé kalhoty. V důsledku podávání testosteronu jí zhrubl hlas, prsa se zmenšila a změnila svůj tvar. Přidaly se k tomu i psychické problémy. Chloe v rozhovoru pro CNA dodává, že v té době cítila „nekonečný pocit nudy“.

Ona sama i její rodiče v těch chvílích začali pociťovat pochybnosti. Rodiče však zpracovali lékaři. Jak říká Chloe: „Gendrová klinika předložila mým rodičům klasické falešné dilema: chtěli byste raději mrtvou dceru nebo živého syna?“ Rodiče byli po tomto ochotni podepsat cokoliv. Několik studií přitom ukazují, že tento argument je nepodložený a eticky velmi sporný.

Co se týká Chloe samotné, ta se rozhodla pokračovat v „léčbě“ po nepříjemném zážitku ve škole, kde jí spolužák během vyučování najednou začal ohmatávat prsa. U Chloe tato zkušenost rozptýlila obavy z vedlejších účinků hormonů. Navíc se rozhodla začít používat obvazy, aby zakryla svá prsa. Ale to způsobilo, že prsa začala tlačit na hrudní koš a mírně jí zdeformovala několik žeber.

Odstranění prsou

I proto se v patnácti letech rozhodla přistoupit k chirurgické fázi tranzice, v jejímž rámci jí lékaři odstranili prsa. Dvojitou mastektomii, tedy „dvojitý řez se štěpy bradavek“, což je mezi mladými děvčaty procházejícími změnou pohlaví nejrozšířenější typ operace odstranění prsů, podstoupila v červnu 2020, když jí bylo pouhých patnáct let.

Odstranili jí prsní tkáň a vytvarovali hrudník, aby vypadal mužněji. Lékaři při takovém zákroku odstraní bradavky, které později vrátí zpět, avšak v mužnější poloze. Je proto třeba přerušit kanálek dodávající mateřské mléko do bradavky a také nervová zakončení, což vede ke ztrátě citlivosti. Při operaci také dochází k trvalým změnám v pigmentaci.

Po této operaci Chloe pociťovala silné bolesti svalů. Léky proti bolesti jí způsobovaly žaludeční problémy, a tak je raději přestala užívat. I když od zákroku na prsou už uběhly více než dva roky, kůže v oblasti bradavek se nehojí, vytéká z ní tekutina, a proto musí Chloe nosit stále obvazy. „To, jak se tam kůže hojí, je prostě hrozné. Je to opravdu dost nechutné,“ říká dnes pro The Epoch Times.

Po operaci měla také paralyzované ruce a celkově omezené fungování horní části těla. „Vlastně jsem byla nějaký čas invalidem. Opravdu mě to rozrušilo,“ vzpomíná.

Detranzice

Chloe v důsledku komplikací po operaci nemohla chodit do školy a následná pandemie její odloučení od spolužáků ještě prohloubila. Izolace způsobila, že se výrazně zhoršily její známky ve škole. Ale méně společenských kontaktů jí poskytlo i čas na sebereflexi.

Opět trávila spoustu času na sociálních sítích, kde si všimla fotky dívek v jejím věku. Přestože si uvědomovala, že mnohé z fotografií byly upraveny, začala si klást otázky o ženském těle. „Asi jsem si podvědomě začala uvědomovat, co ztrácím. Začalo mi chybět ženštější prezentování, jako například snaha být hezká. Byly chvíle, kdy jsem měla pocit, že nejsem dost dobrá jako holka, ale možná nejsem dost dobrá ani jako kluk a možná nejsem dost dobrá ani na jednu roli, takže opravdu nevím, co jsem.

Definitivní zlom přišel několik měsíců po operaci, poté, co ve škole absolvovala kurz psychologie. Jedna z hodin se věnovala experimentům na opicích, které se spojovaly s tématem mateřství a unikátního spojení matky a dítěte při kojení. Chloe si tehdy uvědomila, že odstraněním prsou a přijetím mužské role přišla o tuto jedinečnou možnost spojit se se svým dítětem.

Začala jsem si uvědomovat, že o toto jsem sama sebe připravila. Myslím si, že tohle mi nejvíce pomohlo uvědomit si, jak špatné to všechno bylo.

V květnu 2021, tedy přibližně jedenáct měsíců po operaci, tehdy sedmnáctiletá Chloe oznámila, že se rozhodla vrátit se k ženskému pohlaví. Přestala používat křestní jméno „Leo“, změnila svůj vzhled a začala žít jako holka.

Následky

Přesto teď nechce podstoupit další operaci a dát si prsní implantáty. Tvrdí totiž, že se naučila akceptovat své tělo takové, jaké je. Kromě toho, případné operace by jí stejně už nevrátily schopnost kojit, „takže to opravdu nemá smysl“.

Chloe má také mnohé další zdravotní potíže. Kromě psychických problémů a komplikací s hojením bradavek bojuje také s bolestmi kloubů způsobenými sníženou hustotou kostí, což je známý vedlejší účinek blokátorů puberty. Také trpí více alergiemi a vyskytují se u ní přetrvávající příznaky infekce močových cest. „V moči se mi tvoří krevní sraženiny a nedokážu úplně vyprázdnit močový měchýř. Zatímco jsem byla na testosteronu, můj reprodukční systém se ještě vyvíjel, takže není jasné, jak bude fungovat. Nevím, jestli budu moci donosit dítě. Je u mě zvýšené riziko některých druhů rakoviny, zejména rakoviny děložního čípku,“ uvedla Chloe ve videu, které zveřejnil na sociální síti Twitter Joseph Ladapo, hlavní odborník státu Florida v oblasti chirurgie, který je bojovníkem proti operacím, jaké podstoupila Chloe.

Jak zabránit podobným případům?

Svědectví této mladé dívky ukazuje, že Chloe je přímo učebnicovým příkladem toho, jak gender ideologie vymývá dětem mozky, a tak potvrzuje slova lékařů jako Christl Vonholdtová. Dnes Chloe říká, že její zmatek z genderové identity byl založen na nejistotě a strachu být ženou. Zmatky genderové identity podle ní vytváří několik faktorů.

V první řadě doporučuje zabránit dětem v neomezeném přístupu na internet a jejich příliš časnému vystavení LGBT tématům. Dalšími faktory jsou školství a zdravotnictví, které podporují provádění změny pohlaví rychle a jednoduše. Dnes Chloe mluví o učitelích a lékařích jako spoluvinících. O lékařích proto, že strašili její rodiče, nepředložili jim pravdivé informace a unáhlili celý proces tranzice. Školu proto, že se hned podvolila a automaticky souhlasila se všemi jejími požadavky. "Když jsem na střední škole řekla, aby mi změnily jméno, e-mail a záznamy, nezaznamenala jsem žádné odmítnutí ani nic podobného."

Chloe také připomíná diagnózy autismu a ADHD, které jsou podle ní běžné u lidí s genderovou dysforií. V rozhovoru pro CNA se odkazuje na studii a článek Abigail Shrierové, které naznačují, že děti s autismem jsou obzvláště náchylné podlehnout transgenderismu.

Rovněž poukazuje na to, že mnozí z transtinedžerů mají hluboké emocionální rány. „Téměř každý transrodový člověk, kterého jsem v životě potkala, zejména v mém věku, má buď opravdu vážné rodinné problémy, nebo byl sexuálně zneužit či napaden v útlém věku. Je skutečně znepokojující, že o této spojitosti se v podstatě nemluví,“ říká pro The Epoch Times.

Chloe vyzývá děti zvažující změnu pohlaví, aby se nenechaly nachytat na romantické představy o tom, jak úžasné je být člověkem opačného pohlaví. Apeluje na ně, aby zvážily, zda za genderovou dysforií nemohou být i jiné důvody včetně autismu, jiných problémů s duševním zdravím nebo prostě jen snaha zaujmout či být přijat.

Boj proti gender ideologii

Příběh Chloe přitom neskončil jen u svědectví. Na sociálních sítích začala upozorňovat na lékaře, kteří operují i mladší děti než povoluje zákon nebo jinak porušují předpisy. Také poukazuje na lékaře, kteří si z toho udělali výnosný byznys a dokonce cílí svou reklamu na děti. Jednou z nich je i doktorka Sidhbh Gallagherová z Miami, která na svém účtu na sociální síti TikTok propaguje operace nezletilých, které sama provádí. Chloe přitom upozorňuje, že všechny tyto zákroky se provádějí i přes chybějící dlouhodobé studie, které by potvrzovaly jejich účinnost a poskytovaly informace o vedlejších účincích. Proto u lékařů jako doktorka Gallagherová hovoří o „zneužívání dětí“ a „lékařských experimentech

CC0, pixabay.com


. Ve Spojených státech přitom zaznamenávají obrovský nárůst počtu takových operací. Jen mezi lety 2016 až 2019 jich bylo u adolescentů mezi 12. až 17. rokem života nejméně 1 130, což je nárůst o 389 procent. Přitom 1 114 případů (tedy 98,6 procenta) se týkalo dívek. Kluci představovali pouze 16 případů (1,4 procenta). Za povšimnutí stojí i fakt, že zatímco v roce 2016 bylo takových operací jen kolem sta ročně, už v roce 2019 to vyskočilo téměř na 600.

Kromě toho Chloe v průběhu uplynulého roku cestovala do pěti států USA (Kalifornie, Louisiana, Florida, Ohio, Washington), kde se v té době projednávaly zákony týkající se změny pohlaví u mladistvých a kde zákonodárcům poskytla své svědectví. Z její rodné Kalifornie chtěl demokrat Scott Weiner vytvořit jakési „útočiště“ pro děti žijící v oblastech, kde jsou tranzice mladistvých zakázány. Podle ADF a dalších 40 organizací, které k zákonu vydaly prohlášení, by přijetí tohoto návrhu umožňovalo odvážet děti a mladistvé do Kalifornie i bez souhlasu rodičů a dávalo tamním soudům možnost odebrat opatrovnictví rodičům, kteří nesouhlasí s tranzicí dítěte.

Začátkem listopadu se Chloe rozhodla zažalovat lékaře, kteří stáli při jejím procesu tranzice ze ženy na muže. Konkrétně žaluje tři lékaře a tři medicínská zařízení za porušení standardů péče o pacienty a za to, že ji a její rodiče přinutili podstoupit lékařský experiment postavený na dvou lžích. Prvním je jejich tvrzení, že genderová dysforie sama nezmizí, a druhým, že beze změny pohlaví je u ní riziko sebevraždy. "Obě tato prohlášení byla nepravdivá," píše se ve čtrnáctistránkovém prohlášení, které vydala advokátní kancelář obhajující mladá děvče. Chloe k tomu uvedla, že žalobu se rozhodla podat proto, aby vytvořila precedens pro lidi nacházející se v podobné situaci.

Útoky gender aktivistů

Samozřejmě, tyto aktivity nezůstaly bez odezvy. Chloe na sociálních sítích čelí obtěžování a od transaktivistů už dostala i několik výhrůžek smrtí. Prakticky neustále ji obviňují z transfobie. Naposledy se tak událo po střelbě v gej baru ve státě Colorado, kde zahynulo pět lidí (mimochodem, útočník byl příslušníkem LGBT komunity).

Na stránkách časopisu Forbes ji z transfobie obvinil také Dawn Ennis, americký LGBT aktivista a externí přispěvatel magazínu. Důvodem je podle něj to, že Chloe používá pojmy jako biologický muž či biologická žena, které byly podle něj vymyšleny za účelem útlaku translidí. Tento článek byl natolik špatný, že Forbes ho po čase stáhl (jeho původní verzi lze nalézt zde).

www.maxpixel.net/


Neudělejme tu samou chybu

Příběhů, jako je ten Chloin, je přitom mnoho. Nedávno zveřejněný dokument The Detransition Diaries vypráví svědectví dalších třech děvčat, které mají za sebou podobný osud jako Chloe. Známý dokument What Is a Woman (Na fatymských stránkách najdete zde) představuje příběh Kellie Newgentové alias Scotta Newgenta – ženy, která nyní žije v podstatě uvězněná v mužském těle. Speciální kapitolou je Walt Heyer, dnes už starý muž, který žil osm let jako žena a který již několik let neúnavně svědčí o tom, že transgender hnutí je velká lež.Byla jsem přesvědčena, že mě to udělá šťastnou, že mě to udělá lidsky celistvou,“ řekla koncem srpna Chloe Coleová pro The Epoch Times. Tato lež se dnes předkládá mnoha mladým lidem nejen v západním světě, ale už i na Slovensku. Ví o tom nejeden učitel, lékař, psycholog či rodič. Příběh Chloe ukazuje, že mladé, kteří se vydají na tuto cestu, čeká přesný opak toho, co se jim slibuje. Výsledkem je zničené dětství nejednoho dítěte, které si proto ponese rány na těle i na duši do konce života.

Nejen svědectví Chloe Coleové je pro nás varováním. Po něm se už nemůžeme vymlouvat a tvrdit, že jsme nevěděli, kam to všechno spěje.

Autor: Michal Čop

Zdroj:
Chloe Coleová: Príbeh dievčaťa s mužským hlasom a bez pŕs. V USA je symbolom boja proti transvlne (standard.sk)

Převzato z https://slovenskydohovorzarodinu.sk/, článek z 29. 11. 2022 naleznete zde.

Foto: Twitter.com/Chloe Cole (standard.sk)

Sdílet

Související články:
Živnostníci a učitelé podpořili přirozenou rodinu (25.11.2023)
Biskup Strickland o žehnání homosexuálů - pastýřský list (14.10.2023)
Co dělají „drag queens“ na školách? (02.10.2023)
KLASICKÉ REVOLUČNÍ POSTOJE LIBERÁLNÍ TŘÍDY PROTI BOHU (27.09.2023)
Příliš povyku kvůli sexu (25.09.2023)
Transrodoví aktivisté jsou plni krutého ignorování zájmů žen a dívek (10.09.2023)
Víkendový Prague Pride letos jasně ukázal, o co LGBT aktivistům a neziskovému sektoru skutečně jde. (20.08.2023)
Transgenderové šílenství má stále děsivější důsledky v reálném světě (14.08.2023)
Jana Jochová: Senát hlasuje již zítra (01.08.2023)
Poslední chvíle na obranu manželství v Evropě (14.07.2023)
Jana Jochová: Poděkujte statečným poslancům (12.07.2023)
Aliance pro rodinu se rozhodla reagovat na bezprecedentní útok ze strany Pastoral Brothers (10.07.2023)
Psychiatr Radkin Honzák: Manželství je svazkem muže a ženy + komentář: gay hnutí proti LGBT ideologii (04.07.2023)
Petice za ústavní definici manželství (30.06.2023)
Jana Jochová: Ústavní definice manželství ve 2. čtení (30.06.2023)
LOGIKA PROGRESIVCŮ A LIBERÁLŮ (28.06.2023)
Provinciál kapucínů v ČR: Otevřený dopis poslancům: Chraňte přirozenou rodinu (21.06.2023)
Celý text Istanbulské úmluvy včetně Důvodové zprávy v českém jazyce ke stažení - stáhněte, čtěte a šiřte (15.06.2023)
Jana Jochová: Pošlu vám zdarma pohlednice pro poslance (15.06.2023)
Tradiční rodina z.s. - ROZESÍLÁNÍ KOMPLETNÍ ISTANBULSKÉ ÚMLUVY V ČESKÉM JAZYCE (05.06.2023)
Istanbulská úmluva: Totalitarismus pokračuje ve svém vytrvalém pochodu Evropou (04.06.2023)
Jana Jochová: Poslanci opět vytáhli sňatky; sexualizace dětí v Brně a ... (02.06.2023)
Na dodržování Istanbulské úmluvy v zemích, které ji přijaly, dohlíží mezinárodní expertní skupina (GREVIO (31.05.2023)
Cílem LGBT není dosáhnout manželství, ale zničit je (26.05.2023)
Pastýřský list nitranských biskupů - Genderová ideologie je nevědecká a netolerantní, vede k šíleným nápadům (19.05.2023)
Jana Jochová; Zdeněk Chytra: V "Máte slovo" (4. 5. 2023) jsme šlápli do „vosího hnízda" (06.05.2023)
PETICE „Zamítněte ratifikaci Istanbulské úmluvy, násilí na ženách neřeší“ + Překlad Důvodové a Rozborové zprávy a odborné posudky (05.05.2023)
LGBT aktiviské: "Vaše děti budou jako my" (17.04.2023)
Slováci se mobilizují k boji: růžencem za zastavení transgender ideologie (11.04.2023)
Jana Jochová: Šikana české učitelky kvůli transgenderu (30.03.2023)
Zrušení sterilizace translidí, uzákonění Manželství pro všechny a ratifikace Istanbulské úmluvy jsou velmi blízko (30.03.2023)
Jana Jochová: Rakušan počítá s těhotnými muži! (25.03.2023)
Útok Evropský soudu pro lidská práva na manželství (01.03.2023)
Na přípravě Istanbulské úmluvy se aktivně podílela ILGA – největší mezinárodní organizace LGTB v Evropě. (24.02.2023)
Jana Jochová: Ministr Rakušan chce škrtnout matku! (23.02.2023)
Karol Dučák: Úpadek mravů na ČT2 (22.01.2023)
Jana Jochová: Kolega jde k soudu. Pište s námi EK. (18.12.2022)
Jana Jochová: Evropská Komise nutí ČR pošlapávat práva dětí (09.12.2022)
Ve Španělsku začne ode dneška genderová cenzura reklam na dětské hračky (05.12.2022)
Co /Kdo je to žena? (dokument, cz dabing) + nové odkazy (01.09.2022)
6 mil Kč ze zahraničí na homosexuální manželství (10.08.2022)
PRAVÁ ŽENSKOST - Rozhovor s Alicí von Hildebrand (o důstojnosti a povolání ženy, feminizmu a ďáblových snahách ..) (08.08.2022)
Ústavní definice manželství podána! (28.07.2022)
Aliance pro rodinu: Ptali se na nás v Bruselu (21.07.2022)
Vladyka Milan odpovedá: Změna pohlaví (18.07.2022)
Transgenderová ideologie spočívá na herezi dualismu (16.07.2022)
Nezákonné jednání ČT pokračuje (14.07.2022)
Deset hříchů náhradního mateřství (06.06.2022)
Politické neziskovky opět útočí na společnost (24.05.2022)
Disney a Hollywood proti dětem -- Braňme spolu víru, rodinu a vlast! (14.04.2022)
Kardinál Müller: „Účast LGBT osob na synodě ničí společenství Církve“ (29.03.2022)
Bývalí transrodoví pacienti hovoří o lítosti ze "změny pohlaví" a nedbalosti (26.03.2022)
Tradiční rodina: Nová vlna tlaku na ratifikaci Istanbulské úmluvy za pomoci mediálních lží a manipulací - zapojte se znovu do naší kampaně (16.02.2022)
Senát uhájil právo dětí na mámu a tátu (15.12.2021)
Budou uznávat adopce dětí stejnopohlavními páry ze zahraničí? Pište senátorům. (13.12.2021)
Novela zákona o sociálně-právní ochraně dětí „Český Barnevernet“ prošla senátem, podepsal ji i prezident - co dál? (09.10.2021)
Katy Faust v ČR - pohled na redefinici manželství optikou práv dětí na otce a matku. (15.09.2021)
Z emailu Jany Jochové - Aliance za rodinu / Babišův dotazník na "homomanželství" (26.08.2021)
Rozhovor s Dennisem Pragerem z PragerU (26.08.2021)
Aliance pro rodinu: Na Prague pride jsme se stali hlasem dětí (05.08.2021)
LGBT ideologie je anti-náboženstvím dneška (01.08.2021)
Sbor homosexuálů zpívá: "Obrátíme vaše děti, jdeme si pro ně" (15.07.2021)
Vladimír Palko: Lvi přicházejí. Opravdu ?! (14.07.2021)
Ve středu se v Europarlamentu hlasuje o rodině, napište s námi (22.06.2021)
Nová zpráva dětského fondu při OSN UNICEFu uvádí, že porno dělá některé děti šťastnými. (22.06.2021)
Maďarsko zakázalo propagaci homosex / trans materiálů nezletilým a tvrdě jde po pedofilech (18.06.2021)
Tlak na ratifikaci Istanbulské úmluvy opět sílí - braňme se společně tomuto plánu (04.06.2021)
Ústavní ukotvení manželství jako svazku muže a ženy versus Manželství pro všechny 1:1 (31.05.2021)
Liberální revoluce proniká i do Církve, tvrdí prof. Kowalczyk SJ (11.05.2021)
Prosba o modlitbu - Protiústavní návrh vládní zmocněnkyně Válkové // + Výzva poslancům k zamítnutí návrhu novely - možnost podepsat (29.04.2021)
Muži jsou muži, ženy jsou ženy: Racionální manifest o pohlavích (12.04.2021)
Biskup Konderla z Tulsy diskutuje o reakci Církve na transgender hnutí (29.03.2021)
Jitka Chalánková: Vláda se chystá přihrát miliony genderovým neziskovkám. A opět vrací do hry Istanbulskou úmluvu (09.03.2021)
P. Marián Kuffa: O koronaviru (Covid 19) (18.02.2021)
Plán MŠMT pro rovnost pohlaví k rovnosti nepovede (19.01.2021)
Maďarsko odmítá genderovou teorii v ústavní novele (22.12.2020)
LGBT strategie EU - Nové trestné činy i vydírání eurofondy (03.12.2020)
RATIFIKACE ISTANBULSKÉ ÚMLUVY EVROPSKOU UNIÍ OPĚT NA STOLE (24.11.2020)
Odpověď vladyky Milana Chautura homosexuálně aktivnímu křesťanovi (19.11.2020)
Kniha "Odvrácená tvář transgenderu" vychází poprvé v ČR (09.10.2020)
Genderové šílenství je teprve v začátcích - stanovuje novou realitu ve společnosti (21.09.2020)
Odpověď OSN na Covid? Interrupce a gender. (31.08.2020)
Facebook a Instagram zakazují jakoukoli podporu "konverzní terapie" kvůli "nenávisti" (29.07.2020)
Vláda bude v pondělí jednat o ratifikaci Istanbulské úmluvy - musíme jednat ihned! (26.07.2020)
Rozběhla se mezinárodní petice proti přijetí Istanbulské úmluvy - MŮŽETE PODEPSAT (30.06.2020)
Istanbulská úmluva: boj o gender neskončil (12.06.2020)
Maďarský parlament schválil usnesení o odmítnutí Istanbulské úmluvy (07.05.2020)
Nový izraelský výzkum prokázal, že muži jsou muži a ženy jsou ženy (20.04.2020)
Rozhovor s o. Pavlem Dokládalem: Vlci v rouše beránčím... (video) (18.04.2020)
Renáta Ocilková: Jak hovořit s dětmi o genderu) (18.04.2020)
Prezidentka Čaputová Radě Evropy: neratifikujeme Istanbulskou úmluvu (05.03.2020)
Ex-transsexuál žádá kanadské politiky, aby nezakazovali terapii, která ho zachránila (05.03.2020)
Na rozcestí? O Istanbulské úmluvě s Mgr. Ninou Novákovou, (29.02.2020)
Otec Marian Kuffa - kázání Jamník, 26. 2. 2020 (video) + video s lídry Sl. dohovoru za rodinu (27.02.2020)
Roger Kiska: Za Istanbulskou úmluvou je nebezpečná agenda (26.02.2020)
Slovensko vypovědělo ratifikaci Istanbulské úmluvy právně korektním způsobem (25.02.2020)
2. Noční eucharistické procesí na Svatý Hostýn (z 27. 3. na 28. 3. 2020) (25.02.2020)
Satanistické kořeny gender ideologie (21.02.2020)
11. 2. 2020 - Modlitební setkání proti Istanbulské úmluvě - náměstí Svobody Bratislava (14.02.2020)
Tip: Nová kniha Mons. prof. Petra Piťhy, kterou nechtěli vydat (24.01.2020)
Francouzi demonstrují proti legislativní "likvidaci otce" (21.01.2020)
Svobodné Universum: Rozhovor s Danielou Kovářovou o Istanbulské úmluvě (17.01.2020)
Pouze informovaní mohou oponovat a uvědomit si skutečné ZLO - řada odkazů o zrůdnosti gender ideologie a Istanbulské úmluvy (14.01.2020)
3 krát P. Marián Kuffa: Je čas na odvahu, Připravte se na smrt, Toto je naše legie! - videa ke stažení! (06.01.2020)
Martin Lohmann: Perverznost logiky a práva v oblasti rodiny a dětí (04.12.2019)
Kardinál Sarah: Souvislost mezi antikoncepcí a gender (26.11.2019)
Mějte odvahu bránit hodnoty! - list matky a ředitelky školy nám všem ... (26.11.2019)
Učitelé jsou krajně znepokojeni - odbory je tlačí do sexualizace a indoktrinace dětí (18.11.2019)
Biskup označuje LGBT indoktrinaci dětí za zneužívání: "Musíme zastavit toto šílenství" (18.11.2019)
Expert OSN chce stíhať "nenávistné výroky" proti LGBT. Na mušce je duchovenstvo (13.11.2019)
Noční modlitební procesí na Svatý Hostýn (z 12. 10. na 13. 10. 2019) (10.10.2019)
P. Marián Kuffa, kázání září 2019 (02.10.2019)
Pobuřující relace BBC učí malé děti, že existuje více než 100 pohlaví (20.09.2019)
Noční modlitební procesí na Velehrad (z 23. 8. na 24. 8. 2019) (21.08.2019)
Jana Jochová 3. díl: Rodině nepomůže genderová ideologie, jež vykládá rovnost jako stejnost a tvrdí, že dítě je pro ženu překážkou v kariéře (13.06.2019)
Jana Jochová 2. díl: Děti vychované v lesbických párech mají nejhorší identifikaci s vlastním pohlavím (12.06.2019)
Jana Jochová 1. díl: Děti rodičů, kteří si myslí, že manželství je svazkem muže a ženy, se na Západě ve škole učí, že tomu tak není a že je zde rodič (11.06.2019)
Vatikán o teoriích, které považují gender za důležitější než pohlaví (11.06.2019)
Svědectví ženy, kterou vychovávaly dvě lesby (video) (29.05.2019)
Lékaři se vzbouřili proti změnám pohlaví u dětí (10.04.2019)
Antikrist a Antimaria. Zachraňme kulturu před toxickou ženskostí (30.03.2019)
* Slovenský parlament schválil zastavení ratifikace Istanbulské úmluvy
* Stanovislo předsedy KBS S. Zvolenského
(30.03.2019)
Polští biskupové: Charta LGBT "diskriminuje jiné" (+ Život Církve ve světě 11/2019) (16.03.2019)
Zastavme zlo z Istanbulu - Levoča 9. 2. 2019 (10.03.2019)
Blíží se další projednávání zákonů o manželství ve Sněmovně a další (09.03.2019)
Noční modlitební procesí na Velehrad (z 8. 3. na 9. 3. 2019) (05.03.2019)
Gender ideologie - křesťané, argumentujte!
* 10 faktů, které hovoří o rozdílech v pohlaví mezi mužem a ženou
(04.03.2019)
Gabriely Kuby: Ať se vaše srdce nenechá zmást! (24.02.2019)
Dokumenty Dr. Josepha Nicolosiho dokazují lži a dezinformace gay lobby (07.02.2019)
Pochod za život a Pochod smrti (07.02.2019)
Istanbulská úmluva - dokument, který budí vášně. (03.02.2019)
Chlapec, který se "proměnil" na ženu, změnil názor: V mém těle jsem se cítil dobře (28.01.2019)
P. Marian Kuffa: "Řeknu vám, co je to gender - výplod liberalismu - pohroma a ohromné zlo" (25.01.2019)
GENDER IDEOLOGIE - otázky a odpovědi (17.01.2019)
GENDER IDEOLOGIE - jak ovlivňuje dnešní společnost (13.01.2019)
Gianfranco Amato - Genderová teorie v praxi (přednáška, české titulky) (12.01.2019)
Satan má v ceste 'poslední bariéru', bránící zničení lidstva - mužskou a ženskou dualitu (30.12.2018)
Otec Marián Kuffa - Choryně (25.12.2018)
Pohádky pro 21. století...? (22.12.2018)
Otec Marián Kuffa: Komunisté měli KGB, nacisté měli Gestapo, genderisti a liberálové mají výbor GREVIO (20.12.2018)
Je P. Petr Piťha opravdu šiřitel falešných zpráv a "obchodník" se strachem?
- Prof. P. Piťha reaguje: vyjádření a doplnění jeho výroků
(12.12.2018)
Vladimír Palko: Istanbulská úmluva a zatmění rozumu (09.12.2018)
Předběžná opatrnost nemusí být totéž co strach (05.12.2018)
Sexuální revoluce se ošklivě zvrhává (29.11.2018)
Rodová ideologie od Celine Dion s něžným názvem Celinununu (24.11.2018)
Istanbulská úmluva: Vlk v ovčím rouchu (23.11.2018)
První veřejné výstoupení o. Mariána Kuffy po operaci. (video) (11.11.2018)
Vyjádření mluvčího prezidenta Miloše Zemana k tématu Istanbulská úmluva a kázání otce Piťhy (10.11.2018)
Halík versus Piťha (10.11.2018)
Pravda o kampani Jsme fér (03.11.2018)
Noční modlitební procesí (z 2. na 3. 11.) (03.11.2018)
Sexuální extrémisté už nebudou diktovat morálku a zákony ... (27.10.2018)
Biskup Vlastimil Kročil - Istanbulská úmluva (23.10.2018)
Proč ČBK nepodporuje ratifikaci tzv. Istanbulské úmluvy? (21.10.2018)
Šichtařová: Istanbulská úmluva je skvělý business pro genderové fanatiky (17.10.2018)
Petice - Podpora panu prof. Petru Piťhovi za pravdu o Istanbulské smlouvě, vyřčenou 28.9.2018 (17.10.2018)
* Trestní oznámení na profesora Petra Piťhy
* Dominik Duka k cause svatováclavského kázání P. Piťhy
(12.10.2018)
Migrace není legrace, ale problém a předvolební téma - přednáška Mons. prof. PhDr. Petra Piťhy 18. 9. 2018 v Prostějově (09.10.2018)
Itálie ruší rodiče 1 a 2 a vrací otce a matku (07.10.2018)
Mons. Petr Piťha - katedrála sv. Víta 28. září 2018 - také o Istanbulské úmluvě (06.10.2018)
P. MARIÁN KUFFA - Zastavme zlo z Istanbulu (06.10.2018)
Náš příští život podle Istanbulské úmluvy aneb nové náboženství – ideologie genderu (06.10.2018)
Europoslanec Prof. PhDr. Jan Keller, CSc. se vyjádřil k Istanbulské úmluvě (15.09.2018)
* Rodina je šťastná díky našim tradicím
* Nové stránky na podporu manželství složeného z muže a ženy a na podporu tradiční rodiny
(26.08.2018)
Seminář VLIV ISTANBULSKÉ ÚMLUVY NA NAŠE ŽIVOTY (20.08.2018)
Doktor v Anglii tvrdil, že rod získáváme podle pohlaví. Vyhodili ho (22.07.2018)
PETICE, KTERÁ CHRÁNÍ BUDOUCNOST NAŠICH DĚTÍ (21.07.2018)
Být a nebít LGBT ? (16.07.2018)
Chuck Norris: rodoví ideologové jdou po vašich dětech! (15.07.2018)
Tváří v tvář tvrdé realitě: LGBTQ hnutí chce vysloveně zničit křesťanství (23.05.2018)
Nedávný příklad jak nás gay "manželství" ovlivňují: zakazování knih (19.05.2018)
Biskupové Anglie a Walesu varují před krajně znepokojujícím rozmachem 'gender ideológie' (06.05.2018)
UNICEF chce extrémně sexualizovať už předškoláky - zvedá se vlna ostrých protestů (30.04.2018)
Žádný 'pan', žádná 'pani', žádné 'tati', žádná 'mami': bezrodová agenda kanadské vlády (01.04.2018)
Španělské právo nařizuje LGBT indoktrinaci pro katolické školy a rodiny (11.03.2018)
Anton Chromík - Co je horší než atomová bomba (27.02.2018)
Jsme pro ochranu žen, ale odmítáme gender ideologii, zaznělo ve slovenských kostelích (26.02.2018)
Bronislav Škripek: EU vyváží gender ideologii (27.01.2018)
Španělský arcibiskup varuje: Gender se závratně šíří (20.01.2018)
Hřích Mariána Kuffy - Proč se Marián Kuffa stal konspirátorem (10.01.2018)
Katoličtí biskupové USA varují: dětem škodí když jim tvrdíte, že si mohou'zmeniť' pohlaví (22.12.2017)
* Stovky dětí v Česku zvažují změnu pohlaví, nejmladším je šest let
* Gender – šokující dotazník pro desetileté děti
(20.12.2017)
LGBT lobby chce zakázat výzkum pro navrácení původního pohlaví po jeho změně (21.11.2017)
Třetí pohlaví? Biologická fakta a post-faktické fikce / + zpravodajství Život Cirkvi vo svete 46/2017 (18.11.2017)
Dva bývalí transgendeři promluvili o selhání svých operací na změnu pohlaví (09.11.2017)
Závadné děti (04.11.2017)
Homosexuální „manželství“ ve světle biologie (05.10.2017)
Google vyhodil pracovníka za kritiku Gender (02.09.2017)
Weigl: Otec a matka jsou základními jistotami v životě, ne genderové stereotypy, jak blouzní popletené feministické fanatičky (20.08.2017)
5 fatálních omylů genderové teorie a jak je odhalit (19.05.2017)
Gender ideologie na postupu: Evropská unie odsouhlasila, že podepíše Istanbulskou úmluvu (13.05.2017)
S rytíři a princeznami proti genderovým mýtům (04.05.2017)
Rovnost (GENDER) teorie: konečný cíl je změna a chaos celé lidské společnosti (03.04.2017)
Když bráníte přirozenost, označí vás za nepřítele svobody (21.02.2017)
Trump nechce bojovat za transgender šatny na školách (14.02.2017)
Gender ve školách = pokus na nezletilých lidských subjektech (14.02.2017)
ONYI TO OPRAVDU MYSLÍ VÁŽNĚ! Dlouhý pochod feministek institucemi (31.01.2017)
Jmenuji se Alex a jsem dinosaurus (21.01.2017)
National Geographic a jeho genderová revoluce (04.01.2017)
What is gender ideology - Co je gender ideologie? - (27.12.2016)
LGBT argumenty byly v základech otřeseny vědci. Americká homoloby v panickém protiútoku (27.12.2016)
Když postfaktuální liberalismus válcuje (- aneb člověk žasne...) (26.10.2016)
Nové video odhaluje lži o genderové identitě (30.09.2016)
Nejnovější komplexní vědecká studie vyvrací argumenty skupin LGBT a gender (18.09.2016)
Gender a poruchy osobnosti (21.08.2016)
Kolumbijští občané zabránili zavedení genderové ideologie do školních učebnic (21.08.2016)
Španělští biskupové odmítli zákon o LGBTfobii. Čelí obviněním z nenávisti (18.08.2016)
Jak zabít hrdinu v každém člověku (14.07.2016)
Raper Boosie: TV dělá z našich dětí homosexuály, za 10 let bude polovina populace homosexuální (13.07.2016)
Jde o víc než o toalety (13.07.2016)
NEPOCHOPENÁ ROVNOST (08.07.2016)
Zaměstnankyně vysoké školy je vyšetřována pro "popírání transgenderizmu" (01.07.2016)
* Chce OSN vytvořit "gestapo gayů"?
* Odmítněte rezoluci OSN o sexuální orientaci a gender identitě (shogi)
(29.06.2016)
Vítězství pro španělského kardinála obviněného z prohlašování nenávistných výroků (28.06.2016)
* Kardinála stíhá prokuratura. Mluvil o gayoch a feminismu
* Zastavte šikanování kardinála kvůli gender ideologii
(21.06.2016)
PETICE - LGBT lobby tlačí na produkci disneyovek, aby udělali z královny Elsy lesbičku (17.06.2016)
Španělský kardinál je pevně přesvědčen o nepříznivém vlivu "impéria gayů" na rodinu (06.06.2016)
Následky gender politiky (12.04.2016)
Britské státní zdravotnictví financuje změny pohlaví u dětí (01.04.2016)
S někdejší pornohvězdou o závažné zodpovědnosti otců (01.04.2016)
Další perly z Evropského parlamentu: Poslanci se budou ideologicky doškolovat v duchu gender a migrantkám patří potrat (18.03.2016)
Nemějte děti, zdržují od práce (14.03.2016)
Pornografie: příčina sexuálního násilí? (07.03.2016)
Genderový diktát opět zaúřadoval! Chlapci se převlékali za superhrdiny, dívky za princezny, proto školka zrušila karneval (19.02.2016)
Rozhodnuto! České děti se budou ve školách učit na základě ideologie gender (13.02.2016)
Feministka z FEMENu se prohlásila za pro-life a omluvila se (10.02.2016)
Dříve přirozené dnes musíme chránit. V Itálii vznikl výbor na vyvracení genderových lží. (07.11.2015)
Vědci proti genderové ideologii (04.11.2015)
Kardinál Maradiaga k genderové ideologii (11.10.2015)
Kardinál Müller: Genderová ideologie je kompletní destrukce člověčenství (02.10.2015)
(Nejen) africké rodiny ohrožuje Západ, mezinárodní agentury, i Vatikán (30.09.2015)
G. Kuby: Šokující dokument z dílny Gender ideologů EU odhaluje jejich plány! (19.09.2015)
* Europoslanci znovu zasahují do principu subsidiarity
* EU plánuje pod rouškou posílení postavení dívek zavést do škol genderovou ideologií
(08.09.2015)
Rozvrat sexuální identity předznamenává totalitární ideologie (24.07.2015)
* Řím v šoku: Milion lidí protestovalo proti ideologii rovnosti pohlaví
* Papežská rada pro rodinu podpořila manifestaci proti genderové výchově
(23.06.2015)
Rozumně a jednotně bránit rodinu proti genderové kolonizaci /+svědectví rodičů (13.06.2015)
Montrealský arcibiskup: Lidem, kteří bojují se svou sexuální identitou, pomůže Kristus (10.06.2015)
EÚ volá po potratech i kvótách pro ženy (09.06.2015)
Když chybí vychování, zbývá jen sexuální výchova, říká italská spisovatelka (09.06.2015)
Pomozte zablokovat propotratovou zprávu Noichlové (06.06.2015)
Jak chránit děti před gender? Italové mají rady pro rodiče (28.05.2015)
Italská petice proti genderové indoktrinaci na školách (06.05.2015)
Rada Evropy schvaluje sebeurčení pohlavní příslušnosti (24.04.2015)
Italští biskupové o genderu bez ideologie a zjednodušování (31.03.2015)
Snaha o homosexualizaci přirozeného zákona (23.03.2015)
GENDEROVÝ DIKTÁT Z EÚ - Zpráva Tarebella byla přijatá. (12.03.2015)
Marina Kovačičová: Mysleli jsme, že jsme svobodní? Vždyť "GENDER" je nová totalita! (09.03.2015)
GENDERISMUS - (videopřednáška) (01.03.2015)
Petice proti gender identitě (14.02.2015)
O ideologické agresi v souvislosti se zaváděním genderové výchovy dětí (03.02.2015)
Děti potřebují otce a matku - Petice proti požadavkům UNICEF (22.01.2015)
Výzkum mozku zásadně protiřečí ideologii "gender" (11.12.2014)
OSN: Sexuální anarchie mládeže prý zabezpeží sociální blahobyt (03.12.2014)
SR: Celostátní strategie rovnosti pohlaví schválena! Vláda jí v tichosti dala zelenou + Reakce biskupů Slovenska (21.11.2014)
S kardinálem Müllerem o muži, ženě a rodině (18.11.2014)
Občanská společnost se mobilizuje proti výuce genderu ve státních školách (16.11.2014)
Vězení pro rodiče, kteří nechtějí, aby jejich děti byly ve škole genderově indoktrinovány (14.11.2014)
Církevní školy v Británii budou povinně učit gender (04.11.2014)
O. Tony Anatrella: Genderová teorie je antropologická hereze (21.10.2014)
SK: Psychiatři varovali ředitele škol - Rodová (gender) ideologie není pro děti (19.10.2014)
Genderová ideologie naráží na odpor zdola (31.05.2014)
Kniha: Gender nebo rodová ideologie. Máme jen nečině přihlížet? (21.05.2014)
Indie přiznává rovná práva transgender osobám (12.05.2014)
Přednáška: Genderově nesmýšlím, budou mne kamenovat? (11.05.2014)
Italští poslanci navrhují zákon na ochranu ústavních práv rodičů před "genderovou ideologií" (10.05.2014)
Itálie: Rodiče bojují proti školním projektům na "dekonstrukci pohlaví" (29.04.2014)
Komentář: Revoluce gender a demaskování jejích tří mýtů (08.03.2014)
RC Monitor 04/2014 (23.02.2014)
* Dvě pohlaví muž a žena jsou málo. Facebook při osobním profilu nabízí 58 rodů
* Otevřený dopis LGBTI: odkud Facebook vzal 50 rodů?
(18.02.2014)
Severoitalští biskupové o genderové unifikaci (03.02.2014)
* ZASTAVTE Lunacek! - Varujte europoslance. Hlasovat se bude 4.2.2014!
*Vzor dopisu poslancům Evropského parlamentu, email. adresy
(03.02.2014)
Evropský parlament bude hlasovat o zvláštních právech pro homosexuály
* Petice, České europoslance je možné kontaktovat e-mailem:
(31.01.2014)
Pastorační list biskupů Portugalska - o gender ideologii (29.01.2014)
Záznam relace TV Lux o rovnosti pohlaví -“Gender ideologii”.
Dostala za ni od licenční rady sankci !!
(08.11.2013)
Schválí zákon, který gender ideologii vnutí do škol všech zemí EU? Nedopusťme to! (19.10.2013)
Rodiče: píšeme na Vládu Slovenské republiky! Nesouhlasíme s tzv. Gender ideologií a se sexuální výchovou na slovenských školách! (13.10.2013)
Gender (rodová) rovnost: 22 nepravd i faktů (pokračování)
3.díl Seriálu o rovnosti pohlaví (gender mainstreaming)
(06.10.2013)
Gender (rodová) rovnost: 22 nepravd i faktů
2.díl Seriálu o rovnosti pohlaví (gender mainstreaming)
(06.10.2013)
V Americe má nahý muž právo vstupu do ženské šatny
1.díl Seriálu o rovnosti pohlaví (gender mainstreaming)
(06.10.2013)
My nejsme staromódní, paní "Genderová" (06.09.2013)
Kardinál Vingt-Trois o bojovné invazi genderové teorie (27.06.2013)
Gender ideologie ovlivňuje nepříznivě činnost humanitárních organizací (19.01.2013)
Homosexualita, nevěra, "gender" - vše soukromá věc? (26.05.2012)
Gender studies jsou nástupkyní marxistické ideologie (19.10.2011)
Rodové rovnostářství (gender): slogan zapáchající krvavou ideologií (29.09.2011)
Noční modlitební procesí na Svatý Hostýn (z 12. 10. na 13. 10. 2019) (30.11.-0001)
| Autor: Roman Tomek | Vydáno dne 03. 12. 2022 | 969 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Slovenský dohovor za rodinu
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace