Mimo oblast FATYMu

Aktuální prosba: podpořme svými hlasy varhany v Dlouhé Brtnici!

varhany - dlouhá BrtniceOtec Alois M. Hladil - můj kamarád z dob studií - se na nás obrátil s prosbou, abychom mu pomohli svým hlasem ve prospěch varhan v Dlouhé Brtnici v soutěži Zlatá jeřabina. Doporučuji... Stačí vstoupit zde - varhany Dlouhá Brtnice. Hlasuj do 18.4.2008. DÍKY...
Po vstupu na stránky kraje vysočina je pak třeba označit Dlouhou Brtnici - varhany (je to 6. položka v druhé skupině) a pak dole vypsat 3 údaje (to třetí je opsat ono kostrbatě rozhozené číslo v rámečku, které je ochrana proti hlasování automatů) a potvrdit. Dojde Ti mail a když naň klikneš na uvedenou adresu, je dokončeno hlasování... Díky moc


Tímto můžeme podpořit tamnější farnost i všechny, kdo mají vztah k tomuto kostelu a varhanám.


jenikov5janotec marek


Sestra LuisaZ dopisu otce Aloise M. Hladila:

...obracím se k Tobě s prosbou o pomoc v této věci. Jde o podporu hlasováním pro Nominaci dlouhobrtnických varhan v kostele sv. Václava v krajské anketě.. V minulých letech jsme v Dlouhé Brtnici zachránili kostelní varhany významné umělecko řemeslné ceny. Autorem je regionální varhanář Ludvík Nix z Nové Říše. Varhany jsou přihlášeny v anketě Kraje Vysočina ZLATÁ JEŘABINA Cena za nejlepší kulturní počin roku 2007


Jsou přihlášeny pod názvem: rekonstrukce varhan v kostele sv. Václava v Dlouhé Brtnici v kategorii: "péče o kulturní dědictví".

Hlasování v anketě probíhá od 10. 3. 2008 do 18. 4. 2008 na http://extranet.kr-vysocina.cz/zlata-jerabina/ kde jsou k jednotlivým nominovaným akcím uvedeny také doplňující informace.

Tvůj hlas může přispět k dobrému umístění nominace. K tomuto datu jsme na pátém místě. Kdybychom se dostali na oceněnou pozici, tak by to pro naše malé farní společenství na Vysočině znamenalo velmi příjemné překvapení a náležité ocenění velkého úsilí, aby se oprava zdařila. Další informace najdete na webových stránkách Kláštera premonstrátů v Nové Říši a na webových stránkách obecního úřadu v Dlouhé Brtnici.

Klášter premonstrátů: www.klaster.novarise.cz Informace je v kapitole Aktuality.

Obec Dlouhá Brtnice: http:// www.dlouhabrtnice.cz

Dále prosím, kdyby jsi mohl tyto informace rozšířit mezi své známé, kteří jsou těmto počinům příznivě nakloněni. Hlavně myslím na Mladé soluňany, kteří mají pozvednout Boží chválu.
Potom také na ochotná čistá srdce, kterým fandím.

Předem děkuji za Tvůj hlas pro dobré umístění dlouhobrtnických varhan

Mgr. Michael Alois H l a d i l OPraem, administrátor farnosti

Sdílet

| Autor: P. Marek Dunda | Vydáno dne 13. 04. 2008 | 10660 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace