Zajímavé...

Adventní pomoc pro Mary´s Meals

Mary's Meals V těchto dnech v oblastech FATYMu vrcholí sbírka na Mary´s Meals. Až do 15.12.21 se může zapojit každý z nás.
O co jde při Mary´s Meals?
Je to aktivita, která pomáhá hladovým dětem v různých zemích světa, kde je to nejvíce potřeba. V tuto chvíli se již stará zhruba o téměř jeden a půl milionů dětí. Tyto děti dostanou, když přijdou do školy, jedno jídlo - většinou misku kukuřičné kaše. Pro mnohé je to jediné jídlo za celý den. Tak výrazně roste jejich motivace do školy vůbec přijít.
Tyto děti díky této aktivitě netrpí podvýživou (se všemi zdravotními důsledky), dostane se jim vzdělání, a později tak mají větší šanci normálně pracovat, živit se a mít vliv na svou společnost, aby se utvářela podle spravedlivějších pravidel.


V oblastech FATYMu sbírka na Mary´s Meals proběhla v minulých letech již několikrát a vždy se podařilo shromáždit nemalou částku.

Nyní je také šance se zapojit - do 15. prosince 2021 (včetně) se shromažďují příspěvky u slečny Naděždy Krčálové (tel. 722 309 464). Pak budou hromadně odeslány na účet Mary´s Meals.

Pouhých 459 Kč nasytí jedno dítě po celý školní rok.


Více o Mary´s Meals zde

Děti


marymeals


Sdílet

Který z uvedených způsobů početí bych si přál pro sebe?

a) dítě mohou počít manželé, kteří se jeden druhému při intimním styku v lásce ode-vzdávají a chtějí dítě počít (Počet hlasů: 184)
(94.85 %)

b) dítě mohou počít dva lidé, kteří spolu chodí a chtějí „zkusit, jak jim to spolu půjde v posteli“ (Počet hlasů: 1)
(0.52 %)

c) dítě mohou počít v opilosti po zábavě děvče s chlapcem, kteří se na zábavě náhodně seznámili (Počet hlasů: 5)
(2.58 %)

d) dítě lze dnes počít i bez intimního styku – ve zkumavce (Počet hlasů: 4)
(2.06 %)Celkem hlasovalo: 194
| Autor: Lenka Ripperová | Vydáno dne 03. 12. 2021 | 247 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace