Bývalý čaroděj: „Křesťané nejsou ochotni být celou noc s Kristem; to satanisté bývají celé noci až do rána s démony“
Internet je plný zajímavých příběhů bývalých okultistů a čarodějů, kteří se obrátili na křesťanskou víru (i když ne nutně na katolicismus). Takovým příběhem je i svědectví muže jménem John Ramirez, který pochází z rodiny, která se čarodějnictví věnovala celá desetiletí.
Člen Santerie
John Ramirez je rozený Newyorčan, ale jak už jeho jméno napovídá, jeho původ není americký, ale portorický. Do drápů okultní sekty zvané Santería se dostal už v 8 letech, kdy ho do ní přivedl Johnův otec, dlouholetý okultista. Podle reportáže portálu Christian Post se z Johna Ramireze postupně stal uznávaný newyorský okultní velmistr „specializující se na čarodějnictví, kouzla, proklínání a astrální projekci“.
Muž, který se dnes jako řečník pohybuje zejména v protestantských kruzích, věří, že byl 20 let posedlý nějakým démonem. Říká, že jako kouzelnický velmistr se zaměřoval zvláště na křesťany a křesťanství. „Nikdo neútočí na Buddhu nebo Mohameda,“ říká pro Christian Post, „protože tato náboženství – islám a buddhismus – nejsou vnímána jako ohrožení pro okultismus či praktiky New age.“
Varuje, že mnozí křesťané neberou skutečnost, že existuje duchovní válka, vážně, což je podle něj znepokojivé. „Ježíš přece v Písmu nikdy nebral ďábla na lehkou váhu. Ježíš se postavil ďáblovi. Nemluvil o něm, postavil se mu.“ Podle jeho slov se okultisté smějí křesťanům pro jejich bezduchost a nezájem o cokoli jiného, kromě viditelného světa. Je podle něj velmi špatné, že křesťané „sňali Ježíše z Jeho kříže“. Uvádí:
„V církvi dnes máme New Age Ježíše. S New Age Ježíšem však nevyhrajete žádnou bitvu.“
„Zkouška od Boha“
Ramirez se podle vlastních slov pohyboval ve světě okultismu 25 let. Christian Post uvádí, že byl „jmenován strážcem brány temnoty jinými vysoce postavenými satanisty“. Obrátil se v roce 1999, když se ocitl blízko smrti a během „hlubokého spánku“ byl podle vlastních slov vržen do Pekla. Ježíš ho však zachránil, a proto se rozhodl od základu změnit svůj život.
Když se následně vydal na cestu opuštění okultismu, Ramirez podle svých slov vyhodil předměty a modly v celkové hodnotě 100 tisíc dolarů. Tyto předměty ho spojovaly s okultismem a sektami, a přes ně na něj okultisté útočili. Ani potom však neměl úplný klid. „Všechny tyto věci jsem měl ve svém domově,“ říká pro Christian Post. „Tyto věci jsou opovrženíhodné, démonické a jsou ohavností v očích Božích.“ Ramirez říká, že každého okultisty, včetně jeho samého, nezmírně děsí, že když se pokusí odejít, „stane se mu něco špatného“, nebo že se mu budou jiní okultisté „mstít“.
„Když jsem je opustil a přišel k Ježíšovi, byl jsem mučený 30 dní bez přestávky, 30 dní mučení. Přes den jsem spával a démoni přicházeli v noci. Espiristas dělávaly vůči mně kouzla z New Yorku, Miami, Haiti i Kuby. Dělali kouzla proti mně, aby mě zničili, aby vytrhli mou duši z mého těla. Démoni mě po nocích dusili, nemohl jsem ani vykřiknout jméno Ježíš. Cítil jsem se jako paralyzovaný. Tahali mě za nohy. Jezabel přicházela do mého pokoje a uléhala si vedle mě na postel. Doslova jste mohli cítit, že se postel prohnula, ale nikdo na ní nebyl. Také jsem cítil, jak v pokoji klesla teplota.“
Po 30 dnech však všechno skončilo a podle Ramireza to byla „zkouška od Boha“. Stejně tak také dodal, že nejokultnějším měsícem v roce je říjen, kdy dělají satanisté nejvíce rituálů, ceremoniálů a kdy se jim démoni nejvíce zjevují ve viditelné podobě.
Noci s démony
Ramirez už poskytl několik rozhovorů o své minulosti i na platformě YouTube. Jedním takovým bylo i interview s youtuberem a protestantským kazatelem Isaiahem Saldivarem.
„Čarodějnictví potřebuje ke svému přežití krev zvířat“, začíná bývalý čarodějnický kněz již v úvodu potvrzujíc tak starou křesťanskou domněnku, že čarodějnictví není nic jiného, než „rouhání se Bohu doprovázené krvavými oběťmi“. Nevíme přesně, proč okultní praktiky vyžadují krvavé oběti zvířat (ale i lidí), ale panuje domněnka, že při takovém rituálním zabíjení dochází k uvolňování nadpřirozené energie, kterou démoni – duchovní bytosti – zachycují a která jim umožňuje se do jisté míry zhmotnit do našeho fyzického světa.
„Křesťané nejsou ochotni být celou noc s Kristem; to satanisté bývají celé noci až do rána s démony,“ šokuje John Ramirez i dál. Uvádí, že několik úspěšných firem učinilo smlouvy s konkrétními démony, což jim jejich úspěch zaručilo. „Například Starbucks,“ pokračuje. „Logo Starbucksu znázorňuje démona. Proto je firma tak úspěšná, protože učinila smlouvu s tímto konkrétním démonem.“
Čarodějové podle jeho slov sledují démony na specifických místech, jako jsou hřbitovy, či řeky a „napojují se na ně“.
Nenávist až za hrob
Host pořadu pokračuje a říká, že satanisté „kopírují Církev“. Mají například jistou strukturu nebo specifické dary (dané od ďábla). „Mluví jazyky – démonickými jazyky.“ Co se týče struktury, satanisté – alespoň tedy v USA – mají mezi sebou rozdělené jednotlivé regiony země. Ramirez tvrdí, že to oni stáli do značné míry za zavíráním kostelů.
Pokračuje a vypráví něco z vlastní zkušenosti. „Jsme neuvěřitelně organizovaní a oddaní démonickému světu. Pijeme krev zvířat a povídáme si s démonem třeba i celou noc.“ Říká, že jako okultní velmistr dostával objednávky na služby, za které dostával zaplacené vysoké částky. „Dělal jsem astroprojekci, jako duch jsem chodíval do domů a například proklel manžela sexuálním démonem – a tak jsem rozbil jeho rodinu.“ Za všechno byl placený. Satanská církev je podle jeho slov „jen o penězích“, a proto vystříhá křesťanské církve, aby nikdy nepodlehly „mamonu peněz“. Také se vyjádřil, že pokud někteří lidé neumí spát celé noci, může být za tím činnost nějakého najatého čaroděje.
Ramirez však také vzpomíná, jak jednou zaútočil na jakéhosi křesťana. Tento atak pro čaroděje dobře nedopadl: „Můj útok se od něj odrazil a zasáhl mě přímo do hrudi!“ Bylo to vůbec poprvé, co si uvědomil, že křesťané mohou být pro něj doslova nebezpeční. O křesťanství říká následující:
„Opovrhování satanisty vůči církvi a Bohu je totální. Plivl bych Ježíšovi do tváře.“
Jak nebezpečný je Halloween
Host dále vzpomíná, že na satanistický obřad se poprvé dostal spolu s bratrem ještě v dětském věku. „Byli jsme v satanistickém chrámu spolu s bratrem od sedmé hodiny večer do páté ráno následujícího dne,“ říká, zdůrazňujíc své tvrzení, že satanské obřady skutečně mohou trvat i celou noc.
Následně přechází na téma Halloweenu a důsledně varuje lidi, aby za žádných okolností neoblékali své děti do halloweenských kostýmů.
„Halloween je nejďábelštějším svátkem ze všech,“ upozorňuje. Říká, že pokud lidé oblékají své děti do kostýmů, „obětují je tak démonům“. „Když tedy bude váš kluk v 15 letech na drogách a dcera bude v 16 prostitutkou, můžete se sami ptát proč,“ vysvětluje, jak devastační mohou být pro dětskou duši halloweenské maškarády. Podle jeho názoru je slavení Halloweenu ze strany křesťanů „podváděním Ježíše“:
„Takže, když slavíme Halloween, máme tuhle jednu noc s ďáblem. Jsme s ďáblem v posteli jednu noc. Já tomu však moc nerozumím: Proč byste chtěli podvádět Ježíše? Ježíš vás nepodvádí. Já jsem tedy neviděl satanisty, že by přicházeli na Velký pátek do kostela. To tedy v žádném případě!“
O masivnosti velkých satanistických orgií Ramirez říká, že „pouze jedné posvátné noci jsme utratili kolem 200 zvířat. Potom přicházeli démoni tu krev pít.“
I satan si chrání svoje
Následně vypráví příběh o jistém muži, který byl „pravou rukou Fidela Castra“ a zároveň „vysokým čarodějem". Šlo o bohatého překupníka s drogami, který měl mít svou základnu v Texasu. „Jednou do něj vystříleli 45 ran z kulometu a on téměř zemřel,“ pokračuje host. „Ale ďábel řekl: „Zemře, když má zemřít!“ A chlap vyšel z nemocnice jakoby nic. To proto, že měl smlouvu s ďáblem.“
Jednou z činností, které Ramirez jako kouzelník dělával, bylo, že chodíval po klubech a nočních barech, a získával zvláště křesťany na čarodějnictví. „Ďábel to tak chtěl,“ říká muž na videu, proč byli právě křesťané jeho zvláštním cílem. Bylo to podle jeho slov jednoduché - mladého člověka se jen stačilo zeptat, jestli chce "poznat tajemství". Když takový člověk projevil zájem, postupně se mohl dostat do drápů okultních sekt a závislosti na nich.
Jak je vidět, bez života v milosti posvěcující, bez posvěcených předmětů a bez svátostí jsme vydáváni na milost a nemilost silám, entitám a nepřátelům, o kterých by se nám nikdy ani nesnilo.
Přejeme a modlíme se za Johna Ramireze, aby nezůstal jen na půl cesty a aby kromě Pána Ježíše konečně přijal i Jeho jedinou pravou katolickou a apoštolskou Církev.
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak. Používáme phpRS - redakční systém zdarma.