
Panna Maria i Pán Ježíš neustále varují svět, že pokud se neobrátíme, dolehne na nás trest v podobě ničivé války. Nástroji, které svět ještě na poslední chvíli mohou zachránit před III. světovou válkou, jsou modlitba svatého růžence a pobožnost prvních sobot.
Evropa versus Rusko?
Válka na Ukrajině trvá již třetí rok. (pozn: článek je z ledna 2024) Hovoří se o ní jako o „největším konfliktu od 2. světové války“ a různé záběry či svědectví tuto hroznou skutečnost potvrzují. Loni se také rozhořela další brutální válka ve Svaté zemi. Již několik let se mluví o čínských přípravách na invazi na Tchaj-wan. Německá vláda podle zjištění deníku Bild má už rozpracovaný plán na první rok války mezi NATO a Ruskem. List Pravda:
„
Německá armáda má rozpracovaný podrobný scénář možného konfliktu zemí NATO s Ruskem, který počítá s nasazením desítek tisíc německých vojáků v Pobaltí a Polsku.
Dokument, k němuž získal přístup nejprodávanější německý deník Bild, začíná ruskou mobilizací v únoru letošního roku a končí bezprostřední hrozbou války v létě 2025 (!).
Aliance by se v reakci rozhodla k odstrašujícímu opatření, které je v dokumentu označeno jako Den X, kdyby do Polska a Pobaltí povolala 300 tisíc vojáků včetně 30 tisíc německých. Scénář končí 30 dní po Dni X, kdy proti sobě stojí přes půl milionu ruských a aliančních vojáků. Zda by Rusko nakonec ustoupilo, nebo by situace přerostla ve válku, scénář neuvádí.“
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/695930-nemecka-armada-rata-s-moznym-stretom-nato-a-ruska-oznacila-ho-ako-den-x/
Lidé si stále myslí, že možnost vypuknutí další světové války je stále „nízká“. Ale zednářské dokumenty nám naznačují, že globální konflikt je přesně to, o co tyto skupiny usilují. Podivné je i to, v jakém spěchu miliardáři budují své luxusní protiatomové kryty. Například Mark Zuckerberg staví soukromý apokalyptický bunkr na Hawaji
(
https://www.theguardian.com/commentisfree/2023/dec/21/mark-zuckerberg-apocalypse-bunker-hawaii)
A ze všeho to nejdůležitější:
katolická proroctví – proroctví uznaná biskupy – explicitně říkají, že
pokud se svět neobrátí a dále půjde po cestě urážek Pána Ježíše a Jeho Matky, jakož i vykořeňování křesťanské morálky a zásad, pak skutečně čeká národy strašný trest.
„Čiňte pokání!“
Už v textu 2. fatimského proroctví uvedeném na oficiálních vatikánských stránkách
(
https://www.vatican.va/roman_curia/congregations/cfaith/documents/rc_con_cfaith_doc_20000626_message-fatima_en.html)
Panna Maria žádá, aby „
bylo Rusko zasvěceno mému Nejsvětějšímu Srdci“ a aby „
za něj byla vedena Eucharistie odprošení každou první sobotu“. Pokud se tak nestane, země „
způsobí války a pronásledování Církve“ a „
mnohé národy budou zničeny“. Sice je pravda, že papež František v březnu 2022 konečně správně zasvětil Rusko Neposkvrněnému Srdci Panny Marie (tedy, alespoň v to doufáme), avšak sestra Lucie uvedla, že se může stát, že když papež učiní tento krok, „
bude už pozdě“.
Ale jsou zde i další podobná proroctví. Maďarská sestra Maria Natália od sester sv. Máří Magdaleny napsala deník, který byl vydán pod názvem „
Vítězná Královna světa“ (maď., 1987). Kniha v roce 1999 obdržela imprimatur od generálního vikáře Jesúsa Garibaya z Guadalajara z Mexika. Řeholnice se v knize svěřuje, jak se jí zjevoval Pán Ježíš i Panna Maria. Jeden ze zápisků říká:
"
Viděla jsem, že po 2. světové válce nastane velký chaos a nenávist mezi národy. Aby toho nebylo málo, zasáhne to i Církve skrze nedostatek víry. Pak mi Pán Ježíš řekl:
„Pravice Mého Otce vymaže všechny ty, kteří nečiní pokání a to i navzdory přílivu milosti.“
I viděla jsem katastrofy, kterým svět bude čelit, jakož i zkázu mnoha duší. Z většiny světa se staly ruiny. Když Ježíš uviděl mou hrůzu, uklidňoval mě, řka:
"Tohle se nestane, bude-li svět činit pokání! Zachovám svět skrze odprošování spravedlivých."
Jiná zpráva říká:
"
Viděla jsem Božího Ducha Svatého - jako devastující oheň - zaplavujíc svět. Ten oheň nepřinášel ani pokoj, ani milost, ale zničující trest... Ale ještě předtím, než bylo všechno zničeno, jsem uviděla Svatou Pannu na svých kolenou před Ježíšem modlit se a prosit o milost pro svět...
Svatá Panna si ze svých ramen sundala závoj pokoje a přikryla jím svět. Všechny ty části světa, které byly zakryty Mariiným závojem, unikly trestu a zářily modrou barvou pokoje. Ale tam, kde závoj nezakrýval povrch, tam bylo vidět červenou barvu hněvu hořet jako žhavé uhlíky.“
Podobnou zprávu dala Panna Maria i slovenskému horárovi Matúši Lašútovi na hoře Živčáková na Kysucích. Jde o zjevení, které je slovenskou katolickou církví obecně pokládáno za hodnověrné. Když se Panna Maria zjevila horárovi, nepromluvila na něj, ale vedle ní se ukázala velká mapa světa. Svět byl rozdělený na dvě barvy – žlutou a zelenou. Žlutá představovala zlo a zelená dobro. Objevil se i nápis: „
ČIŇTE POKÁNÍ!“ – „
MODLETE SE ZA KNĚZE A ŘEHOLNÍKY!“ – „
MODLETE SE RŮŽENEC!“
Najednou začala žlutá barva postupně zabírat více a více oblastí, až světu nakonec zcela dominovala. Pod obrazem se zjevilo varování:
„
JAK SE LIDÉ NEPOLEPŠÍ, ZAHYNOU.“
Na celou zeměkouli padal jakoby žlutý déšť. Déšť hříchů a zla. Následně bylo vidět výbuchy nebo masy vody zaplavující zemi. Poslední zpráva zněla: „
KDYŽ SE LIDÉ NENAPRAVÍ, PŘIJDOU STRAŠNÉ POHROMY JEDNOTLIVĚ I HROMADNĚ A LIDÉ BUDOU HYNOUT RŮZNÝMI ZPŮSOBY.“
Trest větší než potopa
Jedno z nejznámějších proroctví ohledně trestů pro bezbožné lidstvo je z Akity od sestry Agnes Sasagawové.
Slova Panny Marie z Akity:
„
Jak jsem ti řekla, jestli lidé nebudou činit pokání a nepolepší se, Otec přivede na celé lidstvo strašný trest. Bude to trest větší než byla potopa, takový, jaký nebyl nikdy předtím. Oheň bude padat z nebes a vymaže velkou část lidstva, dobré i špatné, neušetříce kněze ani věřící. Přeživší se ocitnou v tak dezolátním stavu, že budou závidět mrtvým. Jedinými zbraněmi, které vám zůstanou, bude růženec a Znak zanechaný Mým Synem. Každý den se modlete růženec. S růžencem se modlete za papeže, biskupy a kněze.“
Známý
Otec Gobbi zmiňuje ve své Modré knize hrozbu III. světové války, když se svět neobrátí. Totéž říkal i
Bernardo Martinez z Nikarauguy, kterému se zjevila Panna Maria v květnu 1980, což uznal i místní biskup. Panna Maria mu řekla:
„
Chci, aby se růženec modlili každý den. Chci, aby se ho modlili neustále, v rodinách ... včetně dětí dost velkých na to, aby porozuměli. ... Obnovujte si prvních pět sobot. Modlete se, modlete se růženec za celý svět. Řekni věřícím i nevěřícím, kteří jsou ve světě, že jsou ohrožováni velkými nebezpečími. Prosím Pána, aby zadržel Svůj hněv, ale pokud se nezměníte, dočkáte se příchodu Třetí světové války.“
Nejpodrobnější hrozby však popsala blahoslavená mniška
Elena Aiellová, které v srpnu 1960 Pán Ježíš řekl následující slova:
„
Lidstvo se vzdálilo od Boha a oklamané pozemskými statky zapomnělo na nebe a propadlo bezmezné zkaženosti, která není srovnatelná ani s dobou před potopou! … Ale hodina spravedlnosti se přiblížila a bude strašná! … A když lidé neobnoví v těchto pohromách volání k Božímu Milosrdenství a nevrátí se k Bohu v skutečně křesťanském životě, Rusko svými zbraněmi napadne Ameriku, převalí se přes Evropu a především řeka Rýn v Německu bude plná mrtvol a krve. I Itálie bude zachvácena velkou revolucí a papež bude muset mnoho trpět. Nepřítel jako řvoucí lev vtrhne do Říma a jeho horkost zaplaví národy...!"
Růženec a první soboty
Jak je z těchto zpráv vidět, na odvrácení předpovídaných katastrof je třeba dělat tři věci:
1) Papež musí zasvětit Rusko Neposkvrněnému Srdci Panny Marie – což se, jak doufáme, korektně událo (???) v březnu 2022.
2) Co nejvíce katolíků se musí denně modlit svatý růženec. Platí to dokonce i pro děti „
dostatečně velké na to, aby už chápaly“.
3) Co nejvíce katolíků si musí udělat pobožnost Prvních pěti sobot.
Co je pobožnost Prvních pěti sobot?
10. prosince 1925 (letos tomu bude
100 let) řekla Panna Maria sestře Lucii, že Její Neposkvrněné Srdce je „
ovinuto trním, kterým ho nevděční lidé probodávají rouháním a nevděkem“.
Věřící, kteří se v první sobotu:
– vyzpovídají (podle některých kněží mohou jít ke zpovědi i těsně předtím, či potom);
– přijmou sv. přijímání;
– pomodlí se sv. růženec;
– a stráví 15 minut při rozjímání 15 tajemství růžence;
budou „
zahaleni všemi milostmi“ (slova Panny Marie) a stejně tak pomohou odvrátit či oddálit slíbené pohromy. Více o pobožnosti prvních pěti sobot včetně toho, co symbolizují, naleznete na této stránce:
https://rodinaneposkvrnenej.cz/fatimsk%C3%A9-soboty.
Západní média už otevřeně hovoří o tom, že se nacházíme v „
období před válkou“ nebo, že jsme v období „
jako na konci 30. let“. Ale III. světová válka nebude taková, jako byla ta druhá. Tato válka se svou devastací bude více podobat velké potopě „zkřížené“ s trestem Sodomy a Gomory, než na cokoliv jiného! Ty pobožnosti za to stojí; a i když nezachráníme svět, možná pomůžeme uchránit naši zemi, město/obec či alespoň svou rodinu. Neboť i taková jsou přislíbení Panny Marie a Pána Ježíše.
Matej Gavlák
Převzato z
https://christianitas.sk/, článek z 24. 1. 2024 naleznete
zde.