Jednou z hlavních charakteristik transrodových aktivistů a jejich podporovatelů je úplné a kruté pohrdání zkušenostmi dívek a žen. Za poslední přibližně půl desetiletí jsem se na tomto místě věnoval nesčetným příkladům a téměř vždy je to podobné:
dívky se ozývají proti mužům ve svém prostoru, trans aktivisté je okřikují, nazývají je „privilegovanými“, rasisticky obviňují „bílé dívky“ a zesměšňují jejich obavy ze sexuálního útoku.
V mnoha případech se dokonce opovrhuje i jejich skutečnými citovanými zkušenostmi se sexuálním napadením.
Nedělám tady pouze „oříškové“ příklady nejhoršího chování. Jednou jsem zveřejnil video teenagerky, která bojovala, aby zadržela slzy poté, co její školní rada odhlasovala povolení vstupu transrodových mužů do šatny. Vysvětlila, že není bigotní. Jen nechtěla, aby ji nějaký muž viděl nahou.
Video (zveřejněné na Twitteru) mělo miliony shlédnutí a trans aktivisté spěchali, aby se vysmívali jejímu strachu a slzám a nadávali jí do hnusných lidí. Jediné, co bylo na tomto ošklivém kupčení dobré, bylo to, že na veřejnosti nechali sklouznout své masky a všichni jsme mohli vidět, kdo jsou.
Ale většině progresivních lidí na ničem z toho zřejmě nezáleží. Vezměte si tento
nedávný příběh z Reduxx:
-------------------------------------/center>
Spolek na univerzitě ve Wyomingu bude nucen ubytovat 6'2 trans-identifikovaného muže poté, co státní okresní soud zamítl žalobu podanou šesti členkami. Ženy z Kappa Kappa Gamma (KKG) zažalovaly národní vedení svého spolku poté, co vyjádřily nespokojenost s přítomností Artemise Langfordové.
Přes slyšení svědectví žen, z nichž některé uvedly, že Langford je 'sledoval', jak se svlékají s erekcí, soudce Alan Johnson 25. srpna zamítl žalobu
Westenbroek v. Kappa Kappa Gamma Fraternity. Johnson uvedl, že změna definice 'ženy' tak, aby zahrnovala i muže, je 'základním právem Kappa Kappa Gamma jako soukromé, dobrovolné organizace – a do kterého tento soud nesmí zasahovat.'
Ve svém rozhodnutí Johnson napsal: „Univerzitní pobočka ve Wyomingu odhlasovala přijetí – a v širším smyslu i statisícové sesterstvo schválilo – Langfordovou. Svým vyšetřováním, které tam začalo a skončilo, soud dnes nebude definovat 'ženu'. Delegát soukromé, dobrovolné organizace vyložil 'žena,' jinak ve stanovách neziskové organizace nedefinovaný pojem, extenzivně; tento soudce nemůže zasahovat do svobody vyjadřování Kappa Kappa Gamma a vnucovat omezenou definici, na kterou naléhají žalobci.'
----------------------------------------------------
V 90. letech 20. století by chlapec z bratrstva, který si říká dívka, aby získal přístup k nahým dívkám ze sesterstva, byl zápletkou předvídatelné, chlípné komedie z univerzitního prostředí. Nyní se do tohoto vtipu nezapojuje ani soudce. Spolek, naneštěstí pro dívky, ve své „Příručce pro podporu našich LGBTQIA+ členů“ z roku 2018 uvádí, že nemůže docházet k diskriminaci „osob, které se identifikují jako ženy,“ a Langfordová do této kategorie zapadá. Langford váží 260 kilo a má přístup do domu sesterstva KKG, kde může spát až padesát žen (a pravděpodobně i Langford).
Předvídatelně ho členky zpozorovaly, jak na ně číhá a pozoruje je. Jindy jim kladl otázky o velikosti jejich prsou. Jeho profil na Tinderu naznačuje, že se „sexuálně zajímá o ženy,“ což se bohužel projevovalo často.
Je vlastně překvapující, že se žaloba vůbec rozběhla. V květnu soudce zakázal ženám podat anonymní žalobu a jedna dívka od ní odstoupila, pravděpodobně v obavě z odvety, které mladé ženy vždy čelí, když hovoří o zasahování do jejich soukromí muži s transidentifikací. Na druhé straně, Langfordové byla původně udělena anonymita. V tomto převráceném světě musí být vysoký, zavalitý muž chráněný před mladými ženami, které mají námitky proti tomu, aby je sledoval při převlékání a vzrušoval se. Jak řekla jedna členka sesterstva Megyn Kellyové: „Je to opravdu nepříjemné. Některé dívky byly sexuálně napadeny nebo obtěžovány. Některé dívky žijí v našem domě v neustálém strachu.” Vedení sesterstva označilo tento strach za „neseriózní“ a uvedlo, že žaloba byla podána na „politické účely.“
Ani to nestačilo. Ve snaze obhájit Langforda místní portál Wyofile "sympaticky vyprofiloval Langforda a pokusil se vylíčit námitky žen v domě jako homofobní, tvrdíc, že jeho deklarovaný sexuální zájem o ženy ho kvalifikuje jako 'homosexuála.'" Langfordův právník uvedl, že obavy dívek „způsobovaly újmu Artemis a dalším trans lidem“.
Transgenderové hnutí je mnoho věcí. Ale i po hnutí #MeToo a desetiletích pokroku v otázkách sexuálního násilí je hlavní charakteristikou těchto aktivistů jejich mizogynní krutost.
Zdroj: https://www.lifesitenews.com/blogs/transgender-activists-are-full-of-cruel-disregard-for-the-concerns-of-women-and-girls/
Převzato z https://www.lifenews.sk/,
článek z 9. 9. 2023 naleznete
zde.