
„Viděla jsem kardinály ve Vatikánu. Šlo o sjednocení mše svaté BEZ EUCHARISTIE! Měl se už jen lámat chléb se společenstvím, protože mnozí už v Eucharistii nevěřili.“
Boží Matka řekla: „Já však budu proti tomu působit! Nepodaří se jim zničit Církev, Kristovo tělo!“
Obyčejná žena Manuela Stracková z německého Sievernichu v Severním Porýní - Falcku u Kolína v Cáchách na úpatí pohoří Eifel má již 20 let mít zjevení Boží Matky a Pražského Jezulátka.
Zjevení Boží Matky začala ve Svatém roce 2000 a trvala nejprve do října 2005.
V červnu 2000 se Manuela modlila před obrazem Černé Madony v klášterním kostele poutního místa Einsiedeln ve Švýcarsku. Slyšela hlas, který ji vyzval, aby založila živý růženec. Hluboce věřící žena v domácnosti a matka jednoho syna výzvu přijala.
Na mši svaté se jí jednou zjevil i Kristus, tvář měl plnou krvácejících ran a na hlavě měl trnovou korunu. S krví zalitou tváří se na ni podíval a ona slyšela jeho hlas:
„
Protože lidé nezachovávají Boží přikázání, ale páchají stejný hřích jako Adam a Eva, chtějí sami rozhodovat o dobru a zlu, věčný Otec připustí, že bude oběť Ábela a oběť Kaina v dalších dnech. Vaším východiskem je zadostiučinění před věčným Otcem.“
Poselství přijímá Manuela se schválením diecézního biskupa Cáchy Mussinghoffa, který jí určil i duchovního otce. Těšila se i návštěvě kardinála J. Ratzingera.
Sievernich byl jediný ušetřen při obrovských povodních loni v západním Německu po žehnání homosexuálních párů ve 100 německých kostelech. Pustošily vše zejména v Limburské diecézi předsedy Biskupské konference Německa biskupa George Bätzinga! Dosud tam ještě nemají tisíce lidí vlastní domov!
Zjevení Boží Matky
v Sievernichu
5. března 2001
„
Viděla jsem kardinály ve Vatikánu. Šlo o sjednocení mše svaté BEZ EUCHARISTIE! Měl se už jen lámat chléb se společenstvím, protože mnozí už v Eucharistii nevěřili.“
Boží Matka řekla:
„
Chýlí se téměř ke konci Církve, to si myslí věrní. Bezbožní v tom vidí otevření Církve pro laiky. Já však budu proti tomu působit!
Nepodaří se jim zničit Církev, Kristovo tělo!“
Manuela Stracková: Ve farním kostele v německém Sievernichu se konalo 5. března 2001 další modlitební setkání. Zahlédla jsem Boží Matku, jak se na zlatém paprsku spouští k nám a stojí nalevo od oltáře. Měla světle modrý plášť dolů lemovaný zlatem a bílé roucho. V rukou měla zlatý růženec a ruce složené k modlitbě. Stála na oblaku a na levé noze měla zlatou růži. Řekla:
„
Zdravím vás a žehnám vás, děti moje. Jsem Maria Neposkvrněná, Boží Matka. Můj božský Syn Ježíš Kristus mě k vám posílá, dítka. Velice vás miluje. Jeho Boží vůli jsem úplně oddaná. On je vaše spása. Svěřte se mu. Jak ráda bych byla vaší Matkou. Pojďte ke mně, já osuším vaše slzy a přivedu vás k mému milému Synu Ježíši."
Maria přešla, pak každému z nás udělala křížek na čelo. Za ní šli dva andělé v bílém, v rukou měli zlaté misky. Vrátila se k oltáři, znovu se postavila nalevo od oltáře a řekla:
„
Milé děti, daný je vám pozemský čas půstu a pokání. Využijte tento čas, najděte cestu k mému Synu. Ráda vám pomůžu. Chci být vaší branou, skrze kterou dosáhnete mého božského Syna. Já jsem brána, můj božský Syn je vaší cestou!
Hleďte, dala jsem vám podnět a tak je vůlí mého božského Syna, abyste přijali působení Ducha Svatého, působení spásy. Modlete se modlitby, které jsou v mém Synu a které vám můj Syn daroval. Je na čase tady na zemi, abyste se shromáždili k modlitbě spásy. Budu stát při vás a prosit s vámi.
Církev je v nouzi. Proto působím a jsem úplně u vás. Země, svět se stali pouští víry. Tuto zemi chci pro mého Syna zúrodnit. Osévám Zemi a z toho vznikají modlitební oázy všude na Zemi. Děti, neztrácejte odvahu! Pozorujte v tomto pozemském čase působení mého božského Syna na Zemi. Vy nejste opuštěni.
Odpůrce chce vrhnout pochybnosti do vašich srdcí a chce vás odvést z cesty, kterou je sám Ježíš. Nedejte se oklamat, děti moje. Je to on, kdo vás chce zbavit odvahy, kdo vám vlévá do srdcí malátnost a vlažnost.
Ale já to s plnou mocí svého božského Syna Ježíše Krista nedopustím! Jsem při vás. Vedu vás a mou Církev, Církev mého Syna Ježíše, který vás vroucně miluje. Pečuje o vás jako otec, kdyžd mu to dovolíte. Nechte se mnou a jím úplně vést a to vás uzdraví.
Nepřipustím, aby temnota zcela pronikla do Církve. Co je nemocné, přejde. Ale hleďte, dítka, jak moc se o vás můj Syn stará. Dává vám svou Matku, která připravuje jeho příchod. Já osévám a osévám svoje oázy nebe a lásky. Ony mají posilovat věrné. Ony mají posilovat Církev. Dodávám vám sílu. Sílu ducha. Důvěřujte mně a mému božskému Synu. Stále znovu vám mohu jen říkat: Buďte jako děti a nechte se vést mnou a mým božským Synem.
Co vám svět dává, není to, co vám dává Otec. Cesta mého Syna je nepohodlná, světská cesta je pohodlná a široká. Ale když přicházíte k mému Synu, já jsem u vás. Pomáhám vám a s mou pomocí budete moci i po této nepohodlné cestě s důvěrou kráčet! Jsem vaše Matka, miluji vás, děti moje!
Milé děti, i když jste zejména v pozemské době pokoušené, nevzdávejte se modlitby. Jsem u vás. Nemůžu vám to dost často opakovat.
Volejte mě, děti, když potřebujete pomoc! Jsem tu pro vás, děti!“
Z oblaku, na kterém byla Boží Matka, se stala ZEMĚKOULE. Přiblížila se bota Itálie. Viděla jsem Řím a Vatikán - Velkou halu, kde seděli mnozí kardinálové a diskutovali.
Šlo o sjednocení mše svaté BEZ EUCHARISTIE! Měl se už jen lámat chléb se společenstvím, protože mnozí už v Eucharistii nevěřili.
Boží Matka řekla:
„
Schyluje se téměř ke konci Církve, tak si to myslí věrní. Bezbožní v tom vidí otevření Církve pro laiky. Já však budu proti tomu působit!
Nepodaří se jim zničit Církev, Kristovo tělo!"
Manuela: Zeměkoule se otáčela a stala se velkým Sluncem. Vznášela se v prostoru oltáře. Ve Slunci byla písmena „I H S“. Boží Matka nás požehnala, zjevení zjasnělo a zmizelo.
Najednou jsem uviděla sr. Faustinu sedět v první lavici a modlit se růženec. I sv. Robert Bellarmin, biskup, učitel Církve, klečel před oltářem a také se modlil růženec. Potom jsem začala vnímat vůni květin.
Převzato ze souboru zpráv
Život Cirkvi vo svete 32/2022 z 20. 8. 2022. Vychází na stránkách
https://modlitba.sk/