Odpůrci práva nenarozených dětí na život mají převahu v Organizaci spojených národů, „lidskoprávní“ organizaci Amnesty international, Světové zdravotnické organizaci (
jejíž propotratovou činnost veřejně popsali přímo její členové), Evropské unii (ta vyžaduje po svých členech legální potraty na požádání...
Polsko a Malta se však drží, EU uvedla: „
Prosím zaručte přístup k bezpečnému a legálnímu potratu pro každou ženu v EU“, což je samo o sobě lež, protože potrat pro matku není nikdy bezpečný.
Evropská unie vlastně říká polským dětem: „
Kdyby to bylo na nás, tak jste byly roztrhané na kusy“) a v Mezinárodním měnovém fondu. Lze to jednoduše ověřit na jejich oficiálních webech. Tyto organizace
dlouhodobě vyvíjejí silný tlak na země, které životy nenarozených dětí chrání. Označují tyto vraždy jako jakási „reprodukční práva“ žen. Jako argument používají údajně vysokou úmrtnost při nelegálních potratech. Francouzský prezident Macron dokonce chtěl proti Polsku zavést hospodářské sankce.
Ročně zemře 1 350 000 lidí. Říkáte si hrozné? Tomu se musí za každou cenu zabránit. Musíme globálně zakázat auta a těmto úmrtním se předejde. Jedná se totiž o počet lidí, kteří ročně zemřou při dopravní nehodě. Samozřejmě nevolám po zákazu automobilů, jen tím chci poukázat na logiku lidí, kteří chtějí legalizaci vraždění dětí pod záminkou zdraví žen. Realita je opačná – Polsko, které většinu potratů zakazuje, má spolu s Islandem a Finskem nejmenší úmrtnost matek (v souvislosti s těhotenstvím, porodem, potratem) na celém světě, třikrát menší než v Británii, kde se vraždí děti do 24. týdne na požádání matky a potraty jsou tam i na děsivé evropské poměry velice časté.
ZDROJ
Tyto „lidskoprávní“ organizace tvrdí, že potrat je nezbytná lékařská péče a jeho zákaz označují za porušování lidských práv. A když s tím někdo nesouhlasí či je za to kritizuje, tak z něj média velmi snadno udělají nepřítele lidských práv. Osobně jsem si ve svých čtrnácti letech pod vlivem mainstreamových médií myslel, že Trump je ten špatný a Clintonová ta dobrá. To proto, že jsem vůbec nevěděl o tom, že Trump je proti potratům a Clintonová je podporuje bez omezení.
Mainstreamová média jsou velmi manipulativní (
popsáno zde na mém webu) a většinou na straně potratářů. V uvedeném odkazu popisuji jejich praktiky. Základní manipulací je, že ukazují fotky smutných žen, nikoliv obrázky nenarozených dětí (a nebo ukazují fotky dětí bezprostředně po početí). Nepíší o feministickém násilí, o legálním
vraždění kojenců s rozštěpem páteře a hydrocephalií v Nizozemsku (Groningen protocol), o vraždění lidí s demencí, kteří v minulosti souhlasili s eutanazií, ale pak názor změnili. Též neinformují o vraždění novorozenců během porodu v Kanadě, Austrálii a některých státech USA. V médiích se nedočtete o tom, že děti cítí bolest v prvním trimestru.
Jak potraty probíhají si můžete přečíst zde.
Dokonce vznikají evidentně lživé studie, které tvrdí, že dítě ve 24. týdnu necítí bolest, přestože je dokázané, že dítě narozené ve 24. týdnu bolest cítí. Je evidentně nesmyslné, že dítě začne cítit bolest narozením. Studie byla britská, kde je vražda legální do věku 24. týdnů od početí, tudíž je evidentní její účelovost (aby ospravedlnila potraty přesně do doby, kdy jsou legální).
Nejčastější oběti potratů jsou děti, které mají dva starší sourozence a matka je starší třiceti let. Odpůrci dětského života vždy mluví o případech dětí počatých při znásilnění, jenže to na Floridě tvoří 0,085% potratů. Ve Spojených státech je obecně vyšší kriminalita než v Česku, takže lze předpokládat, že v Česku je toto procento ještě nižší.
Dále si progresivisté hrají na práva menšin, přesto je porušují a bojují proti nim. Děti jsou také menšina a oni jim přejí smrt. Downův syndrom je také menšina a 92% dětí s Downovým syndromem je brutálně zavražděno před narozením. Dále jsou vražděny děti s rozštěpy (včetně rozštěpu rtu, který lze jednoduchou operací sešít).
Většina světového oběhu peněz je kontrolována příznivci potratů, už proto, že většina bohatých zemí (s výjimkou mikrostátů, Chile, Polska a zemí na Arabském poloostrově) umožňuje potraty na požádání. A právě toho teď, za časů pandemie, potratáři zneužívají.
Ekvádor požádal Organizaci spojených národů o 46,4 amerických dolarů z Humanitárního akčního plánu OSN. V Ekvádoru je ke dni 27. května 38 103 potvrzeně nakažených a 3 275 zemřelých. OSN situace okamžitě zneužilo k dalšímu prosazování vraždění nenarozených, když s odesláním peněz souhlasilo pod podmínkou „zajištění mateřského, novorozeneckého a dětského zdraví a dalších sexuálních a reprodukčních zdravotních služeb během pandemie”. Reprodukční práva jsou eufemismem pro vraždu nenarozeného dítěte.
Stoupenci potratů tvrdí, že potrat je nezbytný „zdravotní zákrok“. Společně s OSN tak žádá různé země o legalizaci potratů také jí zřizovaná Světová zdravotnická organizace. OSN vyhradilo 2 miliardy dolarů pro boj s covidem-19 a pro vraždění nenarozených dětí. Potraty jsou dokonce v plánu uvedeny jako jedna z klíčových priorit.
Švédsko vyhradilo z daní občanů 2 miliony amerických dolarů na potraty v Africe, přestože Afričané potřebují roušky a respirátory, ne vraždění dětí.
„Obáváme se, že naše nejvyšší autorita v Ekvádoru zváží přijetí tohoto ekonomického vydírání ve výši 46 milionů dolarů výměnou za životy tisíců nenarozených dětí,“ řekla Martha Villafuerteová z pro-life Guayaquil Family Network.
Ekvádorský politik Héctor Yépez komentoval na Twitteru kritickou situaci takto: „I když všichni chceme zachránit životy, někteří trvají na tom, aby se eliminovaly životy nenarozených dívek a chlapců.“
Petici pro záchranu nevinných ekvádorských dětí podepsalo ke dni 28.5. již 30 233 lidí, kterým není lhostejný život nevinných dětí.
Ekvádorská ústava a trestní zákon potraty zakazuje s třemi výjimkami (ohrožení života a tělesného zdraví matky a znásilnění mentálně handicapované ženy). V roce 2019 Ekvádor odmítl legalizaci potratů dětí počatých při znásilnění. Za nelegální potraty v Ekvádoru hrozí šest měsíců až dvě roky vězení pro matku a jeden až tři roky pro vykonavatele. Za nucený potrat hrozí pět až sedm let vězení, v případě úmrtí matky činí trest až 16 let odnětí svobody. Trestní zákon
Válku proti dětem ze strany OSN a WHO dlouhodobě kritizuje prezident Spojených států amerických Donald Trump. Zde si můžete přečíst oficiální prohlášení Mika Pompea (ministr zahraničních věcí USA) a Alexe Azara (ministr zdravotnictví USA). Mnozí Afričané označují snahy OSN za kulturní kolonialismus. Není to poprvé, kdy se někdo snaží příkladným zemím vnutit vraždění dětí. Švédsko vydíralo Nikaraguu, že jí nebude ekonomicky podporovat, pokud nezavede potraty. Nikaragua své děti přes tlak krvelačných globalistů dále chrání. Francie poskytla azyl feministce Inně Ševčenkové, která podřezala v Kyjevě kříž na památku obětí bolševiků. Systematický tlak je vyvíjen zejména na Salvador, ten však také odolává.
Latinská Amerika je výspou života, většina zemí Latinské Ameriky většinu potratů zakazuje. Například v Brazílii si legalizaci potratu přeje 20% populace. Potraty na požádání „matky“ jsou legální v Uruquayi, Guyaně, dvou mexických státech a na komunistické Kubě a dále v některých evropských koloniích. Feministky se pokusily vypálit katedrálu v Ciudad de México.
V Mexiku si feministické zločiny vyžádaly několik desítek zraněných.
Latinská Amerika je zmítána vlnou propotratového terorismu. A nejen ona.
Vandalské útoky jsou páchány též v Německu, samozřejmě nebyl nikdo zadržen.
V Peru ministr zdravotnictví vydal vyhlášku legalizující potraty dětí, jejichž matka má covid-19, aniž by předložil důkaz, že těhotenství vystavuje matku s nemocí covid-19 nebezpečí těžké újmy na zdraví nebo smrti. Nejedná se o změnu zákona, jen o rozšíření seznamu nemocí, které dle vyhlášky ministerstva ohrožují život nebo těžce zdraví matky. Většina peruánské společnosti je hluboce věřící a potraty odmítá. Mnoho Peruánců ani neví o tom, že v případě ohrožení zdraví je potrat legální. ZDROJ
Evropská unie z lidí daní napříč světem platí vraždění dětí přes oficiální fond „prostředky určené na sexuální a reprodukční zdraví a práva a zřídí mezinárodní fond, který bude financovat přístup k plánovanému rodičovství a k bezpečnému a zákonnému umělému přerušení těhotenství, a to za použití vnitrostátního i unijního rozvojového financování“. Ukončení financování potratů Donaldem Trumpem Evropský parlament okomentoval jako „přímý útok na výdobytky v oblasti práv žen a dívek a krok zpět“. Evropská unie se tak stala další vražednou říší po Římské říši, revoluční Francii, Nacistickém Německu či Sovětském svazu. Evropská unie doslova přeje smrt milionům nenarozných napříč světem.
Naopak v Arkansasu a Texasu federální soudce povolil v rámci opatření proti šíření pandemie dočasně zrušit přístup do klinik „Plánovaného rodičovství“, tedy zachránil nenarozené děti. ZDROJ
V Polsku prošel k dalšímu zpracování návrh na změnu zákona, aby se právní ochrana života vztahovala též na nenarozené děti s handicapem. Změna byla navržena konzervativní pravicovou stranou Konfederacja.
V Brazílii soud odmítl legalizaci potratů handicapovaných dětí.
Na Slovensku opět vysvitla naděje na záchranu dětí, část vlády chce obnovit právní ochranu lidského života od početí. Právní ochrana života dětí má oporu zejména ve venkovských regionech středního Slovenska.
,br>
Tragédie se naopak děje v Argentině, krvelačný prezident Alberto Fernández, který navrhl zákon na legalizaci potratu na požádání do čtrnácti týdnů těhotenství a dle informací z Argentiny situace nevypadá dobře. V roce 2019 se pochodu pro život v Argentině zúčastnily dva miliony lidí, česká média jako obvykle mlčela. Naopak manipulativně psala o velkém počtu nepřátel života, aby vyvolala dojem, že většina Argentinců si přeje legalizaci vraždění: „Po oznámení výsledků před budovou parlamentu začaly nadšeně jásat a tleskat tisíce mladých dívek. Všechny podle listu překypovaly radostnými emocemi a některé dokonce plakaly štěstím. Zato na druhé straně náměstí odpůrci zákona jen zklamaně potřásli hlavami.“ (text o naštěstí neúspěšném pokusu o zavedení potratů v roce 2019).
Každá společnost má povinnost chránit své nejslabší členy. Potrat nemůže být právem matky, protože je to porušení práva dítěte. Člověk nemusí být věřící, aby chápal, že vražda je vražda, ať už je její oběť stará pět týdnů, dvacet nebo sto let. Doufejme, že se podaří co nejvíce dětí zachránit.
Podepište petici za záchranu ekvádorských dětí.
Jiří Čech,
autor webu https://zazivotdetiprolife.webnode.cz/
a instagramové stránky https://www.instagram.com/za_zivot_deti_prolife_cz/
Převzato z http://www.duseahvezdy.cz/,
článek ze 3. 6. 2020 naleznete
zde.