Pouze osoba s chromozomy XX (kdysi označovaná jako žena) a osoba s chromozomy XY (kdysi označovaná jako muž) mohou mít spolu vlastní děti. Je to přírodní zákon, který nedokáže novelizovat ani nejprogresivnější parlament s ústavní většinou.
Opačné tvrzení je jen drahý marketing.
Pokud budeme ve společnosti propagovat homosexualitu, bude mít naše společnost méně dětí. Je to jednoduchý nadnárodní nástroj řízení, podobně jako legalizace drog, popularizace potratů a alkoholu. Cílem je zdecimování společnosti, která bude mít stále méně a méně dětí.
Naše děti budou marketingově nuceny experimentovat s homosexuálními vztahy, místo hledání si heterosexuálního partnera, se kterým by mohly mít vlastní děti.
Homosexuálové nemohou mít vlastní děti, a pokud děti chtějí mít, musí se rozpadnout nějaká skutečná rodina, v níž heterosexuální rodiče děti měly.
Marketing homosexuality vůbec není v zájmu společnosti. Takový marketing je drahá záležitost. I na Slovensku vidíme, že tento drahý proces je financován ze zahraničí.
Na duhovém PRIDE většina účastníků slovensky nemluvila, nejperverznější z nich neuměli slovensky ani pozdravit.
Zcela symbolická je skutečnost, že velkou veřejnou podporu homosexualitě na Slovensku před PRIDE pochodem vyjádřili třicet (!) velvyslanců zahraničních zemí. Jeden z nich, převlečený za sprejera, dokonce nadšeně počmáral chodník na jednom našem náměstí. Jako malé dítě. Asi je nyní mezi ostatními velvyslanci hrdina a možná dostal i velkou pusu. Očividně jim všem na šíření homosexuality na Slovensku velmi záleží. Jejich země budou pouze profitovat, když bude Slovenská společnost oslabená, bezdětná, zaměřená pouze na konzum.
Homosexuálům takovým marketingem vůbec nepomáhají. Jsou jim v podstatě ukradení.
Cílem takového drahého marketingu je zdecimování společnosti a následné ovládnutí zdrojů v zemi, kterými se investice do dlouhodobě drahého marketingu následně splatí. Slovenští homosexuálové by si samotní tak drahý marketing a ani tak drahou organizaci dovolit nemohli.
Homosexualita není právní problém.
Je to problém utrápené duše člověka.
Všechna velká náboženství, nejen křesťanství, označují homosexualitu za hřích. Jako každý hřích, homosexualita ničí duši člověka, přináší mu strach, deprese, sebelítost a trápení. Homosexuál musí čelit mnoha démonům, a žádný zákon o registrovaných partnerstvích mu s nimi nepomůže. Ani svěření malých dětí zákonem do homosexuální péče homosexuálům s jejich trápením nepomůže, pouze znemožní dítěti naučit se vycházet ve skutečné rodině, ve které by mohlo mít následně vlastní děti.
Takové dítě, když vyroste, se častokrát obrátí proti svým homosexuálním pěstounům s velkou výčitkou, až nenávistí, protože bude muset čelit stejným démonům. Výsledkem je pouze více neštěstí a smutku.
Skutečná pomoc pro homosexuály existuje. Jmenuje se modlitba. Modlitba pokorného hříšníka si umí poradit i s homosexualitou. Někdy stačí pár minut modlitby, a člověk ztratí homosexuální choutky, či jiné hříšné pudy. Zejména pokorná modlitba více osob najednou má velké účinky.
Před několika měsíci byla ještě homosexualita vedena jako choroba. Tehdy pojišťovna proplácela homosexuálům alespoň terapii u sexuologa nebo psychologa, pokud o ni projevili zájem. Dnes tuto možnost homosexuálové nemají, bylo by to v rozporu se zájmy mezinárodního marketingu. Potetovaní "moderní" politici jim nabízejí jinou marketingovou náhradu: ničit život zdravým dětem, a to na základě zákona. Ale zbavit strachu, deprese a démonů je neumí. Vlastně ani nechtějí.
Vyřiďte všem, co byli na pochodu PRIDE, i ombudsmance, i primátorovi, vzkažte i popletené prezidentce, jejíž skutečná rodina se už zřejmě dávno rozpadla:
PRIDE je pýcha, a Bůh se pyšným protiví. Pýcha na hřích bude mít velmi špatný dopad na vaše životy, a nebudete muset ani dlouho čekat.
Pokorná modlitba je lepším řešením. Boží syn zemřel i za vás a také za homosexuály. Modlitba vám přinese radost, nadšení a vrátí klid na duši. Zkuste a přesvědčte se, nemáte co ztratit. My se za vás budeme modlit i dnes. I za celé Slovensko.
JUDr. Mag. Ján Čarnogurský
Zdroj:
www.hlavnespravy.sk, 22. 7. 2019
Převzato z
www.lifenews.sk,
článek z 24. 7. 2019 naleznete
zde