Mimo oblast FATYMu

Tisíckráte tisíc

P. Miloš Szabo informuje o díle ve farnosti v pražském Bubenči a hledá ty, kdo by finančně pomohli k jeho dokončení. Informace ke stažení zde! Download...

Před třemi lety jsem se dostal do farnosti v pražském Bubenči a potenciál různorodých lidí, kteří se zde začali scházet byl tak silný, že jsme se rozhodli ze sídla faráře (barokní fara) udělat setkávací centrum nejen pro farníky, ale pro všechny, kterým tato farnost bude chtít pomáhat a být užitečná.
Dílo se právě podařilo dokončit, s vypětím všech svých finančních sil a možností jsme sehnali 9 milionů Kč, a nyní potřebujeme na zaplacení posledních 2,5 milionů. Pokud by nám pomohla tisícovka hodných lidí jednou tisícovkou (číslo účtu i variabilní symbol jsou v příloze, do poznámky uveďte své jméno a adresu, abychom Vám mohli poslat potvrzení o daru), máme jeden milion, ten druhý chceme jako farníci ještě dát v nejbližších týdnech dohromady my sami, a zbývajících půl milionu nám Pán Bůh sežene třeba skrze ty lidi, kteří budou moct darovat více. Někteří mě znáte víc, jiní méně; pokud věříte, že mým cílem není pouze to, aby lidé chodili do kostela, ale aby nás víra v Boha inspirovala k tomu, abychom zde byli i pro druhé, pochopíte, proč jsem se do toho pustil (i přes varování některých lidí, jakož i přes ne příliš dobré jméno Církve u nemalé části obyvatelstva ČR). Přijďte se do Bubenče někdy podívat a sami se přesvědčit jednak o atmosféře v našem kostele, jednak o tom, jak rekonstruovaná stará barokní budova fary vypadá dnes.

Děkuji vám. Za dar, za přízeň, za modlitbu.
P. Miloš Szabo


Číslo účtu: 201333389/0800
VS 05052016. – Děkujeme! Potvrzení o daru je samozřejmostí.

O nás a o našich aktivitách se můžete přesvědčit na farnostbubenec.cz


Povelehradské setkání 2013

Sdílet

| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 14. 06. 2019 | 3392 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace