S vírou na ně vzpomínejme, z očistce jim pomáhejme, budou na nás vzpomínat, až my budem umírat.
Josef Konrad Just, narozen 19. března 1902 v české obci Hrušov. Kněz německé národnosti. Cisterciák z kláštera ve Wilheringu, kaplan v Gramarstettenu, rakouská diecéze Linec. Zatčen proto, že divoce štval proti Hitlerovi. Od 8. prosince 1940 vězněn v Dachau. Dne 26. dubna 1945 nastoupil z Dachau evakuační transport – pochod smrti. Osvobozen Američany 3. května 1945 v německém Bad Tölzu.
Augustin Kadlčík. Vězněn od 24. října 1944 do konce války.
Adolf Kajpr. V době zatčení kněz jezuita, redaktor a docent filosofie na kněžském učilišti v Praze. Příčina zatčení zněla: V časopisech publikuje štvavé články proti Říši. Na konci války byl osvobozen z Dachau. Adolf Kajpr je krvavým mučedníkem následujícího komunistického režimu.
Jan Kakol. Kněz polské národnosti, narozen v Ostravě Vítkovicích. Vikář v polské obci Równe, diecéze Luck. Zatčen 11. listopadu 1944 pro podezření ze špionáže a tajné organizace. Od 24. června 1944 v Dachau, kde přežil až do konce války.
Franciszek Kaluža. Jezuita, farář v Českém Těšíně. Zatčen 3. září 1939, převezen do koncentračního tábora Sachsenhausen, poté do koncentračního tábora Dachau, kde zemřel dne 19. ledna 1941.
Jaroslav Karásek. Za Protektorátu byl internován v klášteře v Zásmukách.
Wilhelm Kareta. Kněz polské národnosti, narozen v Jablunkově. Zastupující kněz v polské obci Tychy, diecéze katovická. Zatčen 13. listopadu 1943, protože věděl o tajné organizaci a neohlásil to úřadům. Ukrýval stíhaného kněze Kaniu z katovické diecéze. Kania byl později nacisty popraven. Od 20. září 1944 byl Kareta vězněn v Dachau, kde přežil až do konce války.
Karel Kavík. Vězněn od 1. září 1939. Koncem září 1939 byl propuštěn.
Udalrich Alois Klaschka. Cisterciák z Vyššího Brodu. Po nacistickém záboru československých pohraničních území na podzim 1938 musel jako Čech Vyšší Brod opustit. Období druhé světové války strávil až do roku 1944 jako farář v pošumavských Chanovicích. Několik měsíců byl jako nacistům nepohodlný kněz internován v Zásmukách. Po válce, dne 26. prosince 1950 překročil hranice do Rakouska.
Rudolf Klecker. Bydlel v Brně. Zemřel v Dachau 29. října 1941. V hlavní kartotéce koncentračního tábora Dachau byl veden jako kněz, ale v táboře ho z českých duchovních nikdo neznal.
ODPOČINUTÍ VĚČNÉ DEJ JIM A VŠEM ZEMŘELÍM, PANE, - A SVĚTLO VĚČNÉ AŤ JIM SVÍTÍ.
AŤ ODPOČINOU V POKOJI. AMEN