Sám Syn tvůj za ně prolil na Golgotě svou krev, tys o obětí té svolil, tvá láska nezná hněv. Dnes v našem velbení, slyš hlasy prosící, za trestů odpuštění, za duše v očistci.
Karel Fanfrdla. V době zatčení kněz augustinián ze Starého Brna, historicky první duchovní správce při kostele sv. Augustina v Brně a také jednatel tělovýchovné jednoty Orel. Byl zatčen při nacistické akci Albrecht První. Na konci války byl osvobozen z Dachau.
Vavřinec Miloslav Filip. Kněz benediktin v klášteře na Slovanech. Zemřel v Dachau 13. září 1942.
Eduard Fischer. Kněz německé národnosti. Arciděkan ve Falknově nad Ohří (dnešním Sokolově). Zatčen proto, že se ve svém kázání nepřátelsky dotkl Velkoněmecké říše a tím vnesl neklid mezi lid a oslabil sílu německého národa. Eduard Fischer byl z Dachau na svobodu propuštěn 5. dubna 1945.
Jan Formánek. Jezuita-scholastik v Praze. Dne 22. července 1944 si pro něj v rámci zátahu na řád přišlo gestapo. Nejprve eskortován do pankrácké věznice, odkud byl převezen do pražské služebny gestapa v Petschkově paláci k mnohahodinovým brutálním výslechům.
Mons. Karel Fořt. Zatčen gestapem v listopadu či prosinci 1940 kvůli nacisty zakázané činnosti ve skautingu. Ve vězení se rozhodl pro kněžství. Po propuštění nastoupil do semináře, ale na podzim 1942, kdy se nacistům už zoufale nedostávalo pracovních sil v těžkém průmyslu, odvezli Karla Fořta a jeho přátele na nucené práce do železáren Hermanna Göringa v Linci. Po válce výrazná osobnost českého exilu.
Alois Frajt. V době zatčení farářem v Terezíně. Příčina zatčení zněla: Ohrožuje svojí činností stálost velkoněmecké Říše zneužíváním zpovědi ke špionáži. Na konci války byl osvobozen z Dachau.
Robert Franze. Kněz německé národnosti. Duchovní v Rosendorfu (dnes Růžová, okr. Děčín). Na svobodu z Dachau propuštěn 4. června 1942. Robert Franze po válce odešel, nebo byl odsunut do Německa.
Dominik Frnka. Vězněn od 10. září 1939.
Klement Galosz. Kněz polské národnosti. Farář ve Vendryni, dnes Diecéze ostravsko-opavská. Do Dachau přišel 8. prosince 1940, zemřel tam 26. listopadu 1942.
Józef Galuszka. Kněz polské národnosti. Kooperátor v Jablunkově. Zatčen 15. září 1939 a vězněn v Jablunkově. Od 8. prosince 1940 v Dachau, kde přežil až do konce války.
ODPOČINUTÍ VĚČNÉ DEJ JIM A VŠEM ZEMŘELÍM, PANE, - A SVĚTLO VĚČNÉ AŤ JIM SVÍTÍ.
AŤ ODPOČINOU V POKOJI. AMEN