Svědectví o tom, jak probíhal prodej interrupce
Carol Everett vedla šest let interrupční kliniku. Během její kariéry bylo provedeno 35.000 potratů. Jedna pacientka dokonce zemřela. Dnes je pro-life aktivistkou a lidem přibližuje jak fungoval její "byznys". Vysvětluje, jak byla plánována sexuální výchova pro děti a mládež, tak aby od raného věku začaly být sexuálně aktivní. Vzápětí nato dostaly nespolehlivou antikoncepci, protože cílem bylo "vyprodukovat" čím více nechtěných těhotenství, které vedly k finančnímu zisku z prodeje interrupcí.
Byznys s potraty se pro Carol začal, když pracovala pro muže, který vlastnil čtyři interrupční kliniky. Dvě z nich vedla ona samotná. Po tom, co se s ní dotyčný muž nechtěl podělit o zisk, mu "ukradla" doktora a založila si vlastní kliniku.
První měsíc uskutečnila klinika 45 interrupcí, poslední měsíc jich bylo 545. A proč si Carol pamatuje tato čísla? "Neboť můj zisk byl 25 dolarů z každé interrupce," následně odpovídá. Chtěla být milionářka a jejím cílem bylo otevřít 5 klinik.
Aby dosáhla svůj zisk, potřebovala interrupce prodávat. A jak probíhá prodej "tohoto produktu"?
Hlavním cílem bylo prodat 3 až 5 interrupcí
dívkám ve věku 13 až 18 let. Proč právě uvedený věk? "
Neboť pokud je pro ni od mládí interrupce způsob antikoncepce, tak s tím bude pokračovat i během dospělého věku. Proto bylo důležité dostat se k ní včas," vysvětluje Carol.
Předčasnou sexualizaci dívek je možné dosáhnout, pokud se zlomí jejich přirozená ostýchavost. "
Oddálit je rodičům a jejich hodnotám, aby ses ty stal expertem v jejich životě," ozřejmuje dále Carol. A
uvedený cíle lze dosáhnout právě sexuální výchovou.
Častým argumentem, který se využívá pro obhajobu sexuální výchovy je fakt, že ty děcka by neměly mít sex, ale oni ho i tak budou mít, tak proč je nenaučíte bezpečnému sexu. Avšak Carol poukazuje na to, že
naše děti neučíme, jak mají bezpečně jezdit autem, když jsou opilí. Místo toho jim dáváme morální příkaz, aby nebyly opilí, když jezdí autem, protože se mohou zabít. Proč je pak tak málo důslednosti v oblasti sexuality?
Sexuální výchova interrupčního programu začala v mateřské škole. Využil se fakt, že téměř každá rodina má zvláštní pojmenování pro pohlavní orgány a proto se dětí ptali "
jak vám rodiče nazvali to, co máte mezi nohama?" Když to děti pojmenovaly, přednášející uvedli jeden název, čímž se zpochybnil fakt o informovanosti rodičů.
Děti v prvním, druhém a třetím ročníku nezajímá druhé pohlaví. Můžeme hovořit o latentním období. Ve čtvrtém ročníku však již byly děti povzbuzovány k masturbaci osamotě a potom ve skupinách 4 - 5 dětí stejného pohlaví. "
Nevím, jak to souvisí s interrupcí, ale i tak se to děje," uvádí Carol.
Když jsou děti v 5. a 6. ročníku, je snadné dosáhnout, aby se smáliy hodnotám svých rodičů. Je snadné argumentovat, že jejich hodnoty jsou šílené a strašné. Tehdy stačí říct: "
Nepomohly by vám, kdybyste měly mít sex. Zde je naše vizitka, přijďte za mnou." Podle Carol
ty holky skutečně přišly. Dostaly antikoncepční pilulky, které bylo třeba brát každý den ve stejnou hodinu. Věděli však, že neexistuje teenager, který by cokoliv udělal každý den ve stejnou dobu.
Statistiky také poukazovaly na fakt, že
pokud dívka užívá antikoncepci, její sexuální aktivita stoupne z 0 na 1 pohlavní styk za týden. Jelikož tabletka nefungovala, dívky přicházely na kliniku. Dalším důvodem jak bylo snadno dosáhnout těhotenství, byla skutečnost, že
"rodinní poradci" rozdávali méně kvalitní až nekvalitní kondomy.
V případě těhotenství byl nachystaný těle-poradce (ve skutečnosti však těle-prodejce) s obrovským množstvím argumentů, proč podstoupit interrupci. Jeho
cílem bylo vzbudit v dívce strach, který měl směřovat k interrupci. A to bylo hlavním cílem celého interrupčního byznysu. Čím více interrupcí, tím větší zisk.
Celé svědectví Carol Everett si můžete prohlédnout
v následujícím videu. Uvedená verze obsahuje popsané fungování interrupčního byznysu pomocí sexuální výchovy pro děti a mládež.
VIDEO:
Carol Everett - část přednášky
Převzato z
www.hlavnespravy.sk,
článek z 1. 4. 2014 naleznete
zde.