Komentáře

ke článku: Panna Maria Giselle Cardi, Trevignano Romano, 13. 5. 2022: jako ve Fatimě, nadále prosím o modlitby a obrácení.
ze dne 16.05.2022, autor článku: Roman Tomek

Komentář ze dne: 17.05.2022 07:33:25     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Cihlář (pecihlar@seznam.cz)
Titulek: Dotaz
Dobré ráno, děkuji za další pokračování v poselstvích. Můj dotaz je, z jakého důvodu je u každého poselství uváděno, že není církevně uznané. To není např. ani Medžugorje které je bráno dle mého názoru za prokázané (poznáte je po ovoci). Předem děkuji za odpověď. P.C.

Komentář ze dne: 19.05.2022 12:49:52     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Miroslav (@)
Titulek: Re: Dotaz
Nejsem nijak spojen s tímto webem, takže nemůžu odpovědět. Nicméně jako občasný čtenář zdejšího webu jsem celkem rád, že se tam ta informace objevuje. Prostě popisuje stávající stav. Myslím, že to je užitečná informace. Obávám se, že na jedno pravé zjevení připadne mnoho falešných, stejně jako ve Starém zákoně, zdá se, na jednoho pravého proroka připadlo mnoho proroků falešných, takže opatrnosti není nikdy dost. Já osobně k neschváleným zjevením přistupuju velmi podezřívavě a říkám si, že tu máme dost těch s aspoň nějakou formou schválení jako Fatima, Lurdy, Akita a mnohé další. Můj názor na Medžugorije je velmi ovlivněn texty na dané téma od tamních biskupů Periče a Zaniče. Též si pamatuju, že papež František se dvakrát vyjádřil, že sv. Panna Maria není poštmistrová, aby každý den posílala nějaké zprávy (cituju po paměti). Můj komentář je míněn spíš jako zpětná vazba autorům s tím, že dané upozornění považuju za užitečné.

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace