Komentáře

ke článku: Karol Dučák: Proč musí katolík pranýřovat vakcinaci proti SARS-CoV-2
ze dne 15.09.2021, autor článku: Roman Tomek

Komentář ze dne: 17.09.2021 16:38:43     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek:
Za toto by se nemusel stydět ani Goebbels...

Komentář ze dne: 17.09.2021 20:34:05     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek:
Pane Dučák, vemte s sebou pana Tomka, běžte na SUKL a předložte tam své důkazy o škodlivosti očkování. Zastavte to dokud je čas!

Komentář ze dne: 17.09.2021 20:43:54     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek: Kanadský imunolog šíří nepravdivé informace o vakcínách proti Covidu
Vážený autore, nevím, zda to děláte úmyslně, ale matete lidi...Mimochodem - https://napravoumiru.afp.com/http%253A%252F%252Fdo­c.afp.com%252F9DL6RR-1

Komentář ze dne: 18.09.2021 18:25:47     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Karol Dučák (ducak.karol@centrum.sk)
Titulek:
Prirodzená imunita ochráni človeka lepšie ako vakcína: https://hrot.info/udalosti/2718-izraelska-studia-p­rirodzena-imunita-chrani-proti-delte-lepsie-ako-pf­izer-zohladnia-to-nase-diskriminacne-opatrenia?fbc­lid=IwAR0UF-jyPltM7Y9j_YfVALAzOk6kOMx49_0lMbSXwa8i­woYCD95v3niNvlA.

Komentář ze dne: 18.09.2021 23:15:04     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Dáša (sojous@seznam.cz)
Titulek: Re:
Ano, imunita získaná proděláním nemoci nejspíš ochrání lépe, ale za jakou cenu??? U Vás, na Slovensku zemřelo v souvislosti s covidem 12 562 lidí (14. září 2021). U nás, v ČR asi 30400. Docela vysoká cena, nemyslíte? Navíc, Vaše argumenty v článku jsou zcela nepodložené. Četl jste vůbec vyjádření ať už českých nebo slovenských biskupů, kde jsou ty věci celkem detailně rozebírány? (https://www.cirkev.cz/cs/aktuality/201222stanovis­ko-ceske-biskupske-konference-k-ockovani-proti-cov­id-19) https://www.kbs.sk/obsah/sekcia/h/dokumenty-a-vyhl­asenia/p/dokumenty-kbs/c/stanovisko-konferencie-bi­skupov-slovenska-k-ockovaniu-proti-covid-19 Buňky z potracených plodů jsou použity jen u některých vakcín, např. AstraZeneca a J&J, zatímco u jiných ne. Přitom i v tomto případě se jedná o děti potracené někdy kolem r. 1950, z jejichž buněk byly další během těch zhruba 70 let vypěstovány. A to ve své podstatě má k těm původním buňkám hodně daleko. U těch, kde to nebylo použito, je ještě další rozdělení - ty vakcíny byly na těchto kulturách testovány, nebo byly testovány na něčem jiném. Ty zcela čisté (např. CureVac) se k nám nedostaly. Pokud jde o samotnou technologii mRNA, tak z FB slovenského ministerstva zdravotnictví je zřejmé, že se vyvíjí zhruba od r. 1960 (přitom po r. 2000 se testují už i vakcíny). Takže žádná nová technologie to není. O nějaké možnosti změn DNA se nedá také absolutně mluvit. Ve své podstatě je to tedy typický projev diletantismu lidí, kteří o tom nemají ani šajnu. Nejhorší je na tom ale něco jiného. Ve své posdtatě přestávate být katolíky a stáváte se protestantskými individualisty, kteří si víru vykládají podle svého. V katolické církvi je rozhodující učitelský úřad církve, který vykonávají biskupové (samozřejmě i svatý otec). A pokud se ti k něčemu vyjádří, tak přes to prostě vlak nejede. A Ježíš to říká jasně: "Kdo vás slyší, mne slyší. Kdo vámi pohrdá, mnou pohrdá." A i kdyby se ti biskupové náhodou v něčem mýlili, vina spadá jen na ně a Krista zajímá jediná věc - poslušnost lidí k jejich vyjádření.

Komentář ze dne: 18.09.2021 23:54:10     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Karol Dučák (ducak.karol@centrum.sk)
Titulek: Re: Re:
Dáša, pri všetkej úcte k Vám je pre mňa postoj odborníkov hodnovernejší ako Váš postoj. Aby som nemusel strácať čas s vecami, ktoré sú už dávno dokázané, uvádzam link na jeden zo svojich článkov: http://www.priestornet.com/2021/02/preco-odmietam-­zucastnit-sa.html#more. V tom článku citujem americkú biologičku a odborníčku na vakcíny Pamelu Ackerovú, autorku knihy Vaccination: A Catholic Perspektive (Vakcinácia: Katolícka perspektíva). Táto špičková odborníčka odhalila v podcastovom rozhovore pre The John-Henry Westen Show znepokojujúce etické a morálne problémy spojené s extrakciou plodových buniek použitých pri vývoji vakcíny covid-19. V rozhovore biologička odmieta mýtus, že plodové bunky sa extrahujú zo spontánnych potratov, pretože takéto bunky musia byť získané v čase piatich minút pri potrate. Spontánny potrat neposkytne bunky dostatočne životaschopné na to, aby ich vedci mohli ďalej použiť. Vzorky sa odoberajú zo živých zdrojov. Biologička uvádza: „Deti sú stále nažive, keď vedci začnú extrahovať tkanivo... ich srdce stále bije, a zvyčajne im nie je podané anestetikum, pretože by to narušilo bunky, ktoré sa vedci snažia extrahovať. Takže toto tkanivo odstraňujú po celú dobu, kým je dieťa nažive a v extrémnych bolestiach. Toto to robí ešte sadistickejším“. Ak ovládate aspoň čiastočne angličtinu, môžete si výpoveď Pamely Ackerovej sama preštudovať: https://www.christianitydaily.com/articles/10519/2­0210114/vaccination-expert-says-unborn-babies-used­-for-covid-19-vaccines-were-alive-during-tissue-ex­traction.htm. Teda tie bunky odoberajú ešte živým deťom, ktoré v bolestiach umierajú! Chcete tvrdiť, že to nie je pravda? Tak sa Vás, Dáša, pri všetkej úcte pýtam: Kto ste Vy? Ste biologička a odborníčka na vakcíny ako Pamela Ackerová? Ak áno, preukážte sa výsledkami svojich vedeckých prác! Ak nie, neprovokujte, prosím, svojou neznalosťou problematiky. Nemyslite si, že som nadšený zlyhaniami našich biskupov. Práve ja, ktorý obhajujem Druhý vatikánsky koncil a omšu podľa misála Pavla VI. a ktorý sa tak často ruvem s ultrakonzervatívnymi tridentistami, ktorí by chceli vrátiť Katolícku cirkev do čias pápeža Pia X. Mňa bolia určite viac ako Vás zlyhania súčasnej katolíckej hierarchie ako Vás! A je to stále horšie! Na Slovensku chcú očkovať deti od 5 rokov veku! A Katolícka cirkev mlčí! Vy to schvaľujete? Ak áno, tak my dvaja si už nemáme čo povedať. Ak nie, tak by ste mali pochopiť moje bitie na poplach. Alebo sa chcete všetci mlčky prizerať na tú skazu?

Komentář ze dne: 19.09.2021 09:13:03     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Lukáš (@)
Titulek: Re: Re: Re:
Dřív jsme měli v církvi "experty" na astronomii, dnes na vakcinace... Před započetím očkování bylo ze statistik jasné, že asi 2% z nakažených zemře. Pokud by nebyly vakcíny k dispozici, zemřely by zbytečně tisíce lidí navíc. V pořádku? Můžete najít články lidí z oboru, kteří mají své výhrady, ale také spoustu zastánců. Každý si může vybrat. Ale napadlo vás, že svým neodborným článkem třeba ovlivníte váhající starší lidi k tomu, aby se neočkovali a pokud pak onemocní, průběh jejich nemoci může být vážný až fatální? Doporučuji shlédnout z archivu TV Noe včerejší pořad V souvislostech, který se tematikou zabívá.

Komentář ze dne: 18.09.2021 18:28:07     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Karol Dučák (ducak.karol@centrum.sk)
Titulek:
Kam až sme to dospeli? Rozum sa mi zastavuje: https://www.christianitas.sk/svata-omsa-v-bardejov­e-len-pre-vyvolenych-kam-az-je-cirkev-ochotna-zajs­t/.

Komentář ze dne: 19.09.2021 00:14:28     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Karol Dučák (ducak.karol@centrum.sk)
Titulek:
Moja príbuzná, ktorú onedlho čaká pôrod - v záujme zachovania súkromia neprezradím o koho ide – mi nedávno rozpovedala o nemilej skúsenosti z nemocnice. Bola na vyšetrení a tam na ňu zazerali ako na antivaxerku, pretože nie je zaočkovaná. Pritom ona sa ani nemôže očkovať, pretože má problémy so zrážanlivosťou krvi, takže jej lekárka jej neodporúča očkovať sa ani v budúcnosti. Je neskutočné, kam sme sa to dopracovali. Ľudia, ktorí sa z rôznych dôvodov nemôžu alebo nechcú zaočkovať, sú div nie nepriatelia národa. Kam sme sa to dopracovali?

Komentář ze dne: 20.09.2021 18:24:54     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Karol Dučák (ducak.karol@centrum.sk)
Titulek:
Haagsky súd prijal žalobu proti izraelskej vláde za zločiny proti ľudskosti očkovaním podmienečne núdzovo schválenou vakcínou Pfizer, ktorou bola preočkovaná takmer celá izraelská populácia bez dobrovoľného a informovaného súhlasu, ktorý vyžadujú medzinárodné právne predpisy (najznámejší z nich je Norimberský kódex. https://www.cbreurope.sk/index.php/Haagsky_sud_pri­jal_zalobu_proti_izraelskej_vlade_za_zlociny_proti­_ludskosti_pre_ockovanie?fbclid=IwAR0m1xnX1c1h414T­oVOVHoI-PAzwlUEl8HuQqWVKFFKiL_-oe7FL173y-mo.

Komentář ze dne: 22.09.2021 08:50:44     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek:
https://www.fakticke.info/alarmujici-studie-dr-she­rri-tenpennyove-je-postavena-na-nepravdach/

Komentář ze dne: 24.09.2021 01:30:54     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Karol Dučák (ducak.karol@centrum.sk)
Titulek:
Z toho ide skutočná hrôza: https://blog.hlavnespravy.sk/27963/ake-svinstvo-ob­sahuju-vakciny-jedy/.

Komentář ze dne: 24.09.2021 15:07:33     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Karol Dučák (ducak.karol@centrum.sk)
Titulek:
Podanie v Haagu pre pandemické vojnové zločiny podporili žijúce obete holokaustu: https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/23/nase-podani­e-v-haagu-pre-pandemicke-vojnove-zlociny-podporili­-zijuce-obete-holokaustu/?fbclid=IwAR1sem9LkdjC0Au­9ixPHrEm1_LqYlMs7uqKsRaFo42LV2GjfN5HvKJOfiMw.

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace