Komentáře

ke článku: 7. myšlenka z apoštolské exhortace - Amoris Laetitia
ze dne 07.01.2018, autor článku: Dana Tichá

Komentář ze dne: 07.01.2018 21:57:41     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Josef (@)
Titulek:
Chtěl jsem sem napsat už dříve (sporná exhortace Amoris Laetitia mě donutila). Proč tyto stránky zaplavujete velkým počtem článků (o žádné články se v podstatě nejedná) s větičkami opsanými a vytrženými z kontextu z různých papežských dokumentů? Stránky to znepřehledňuje a důležitější aktuální informace a články odsouvá do pozadí. Josef

Komentář ze dne: 08.01.2018 11:48:34     Reagovat
Autor: neregistrovaný - P. Marek Dunda (@)
Titulek: Re:
Je zde minimálně pět dobrých důvodů, proč zde tyto články mají své místo. Nejprve bych však konstatoval, že nazvat papežskou encykliku slovem "sporná" se mi jeví jako nevhodné - v podobném duchu se vyjadřují někteří, kteří se neseznámili s dokumentem v celé souvislosti a chytají se jen vytržených myšlenek, tak, jak na ně někteří poukazují... Teď k těm důvodům: 1. Papežské encykliky a další je dobře znát. 2. Ne každý návštěvník našich stránek si přečte daný dokument celý a i když někdo ano, je dobře to po jednotlivých vybraných větách připomenout. 3. Vždy se jedná o myšlenku, která stojí za promýšlení - takto připomenutá může přinést své ovoce. 4. Takováto myšlenka se objevuje pravidelně jen jednou za den a tudíž se nejedná o předávkování. 5. Na náš web patří i krátké myšlenky, vždyť mnozí nemají možnost pročítat dlouhé články a jsou vděční za již předvybrané krátké materiály. Věřím, že by se našly i další důvody proč ano. Ti, co chodí na www.fatym.com se v něm vyznají a lehce se orientují v tom podstatném, připouštím, že někdy to může chvíli trvat, ale věřím, že po čase pravidelného navštěvování se zde zorientuje každý.

Komentář ze dne: 10.01.2018 22:22:05     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Josef (@)
Titulek: Re: Re:
S Vámi uvedenými důvody souhlasím. Chtělo by to ale dát alespoň odkaz do menu třeba s názvem "Myšlenky z encyklik" aby se články řadily podle tématu. Na hlavní stránce je to nepřehledné. Amoris Laetitia jsem nazval spornou, protože se o ni vede mezi církevní hierarchií spor. Já ten spor nevedu. Jsem ale čím dál tím více zmaten a nevím čemu věřit...

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace