Komentáře

ke článku: Dušičková mše svatá a procesí ve farnosti Jeníkov
ze dne 03.11.2013, autor článku: Táňa Dohnalová

Komentář ze dne: 05.11.2013 00:54:05     Reagovat
Autor: neregistrovaný - pavla (pavla29@email.cz)
Titulek:
Zdravím všechny v Jeníkově! Jejda,to se už na středu těšíme!!U nás se opět "Dušičková" nekonala,takže budeme-li zdraví nebo nebudu mít další přesčas,chybět nebudeme. Táňo,také bych se ráda domluvila na Jeníkovských kalendářích.Psala jsem si se sestřenicí Markétou Matlochovou,odkázala mne na Vás. Bohužel jsem všechny věci po malém už dala sestrám na jejich děti,synovi je už 9let,ale mamince mohu doporučit bazar v Teplicích hned u vlakového nádraží.Mají tam velký výběr za velmi přijatelné ceny(dětská body,od úplně nejmenších velikostí od -15,-Kč za kus).Občas tam zajdu také a vždy něco "vylovím".Na konci měsíce amjí vždy akci,která začíná ve středu a končí v pátek.To je sice většina už přebraná,ale najít se ještě dá a za rozumný peníz,tj.-20,-Kč za kus. Mají i dětské botičky,kabátky,bundičky,a když se hledá,tak i fusak do kočárku atd. Mamince přeji hodně štěstí a Boží pomoci jí i miminku! Pavlína Krátká.

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace