Komentáře

ke článku: Moravská pouť do Jeníkova u Duchcova
ze dne 21.07.2011, autor článku: Irena Brožová

Komentář ze dne: 20.08.2011 17:30:05     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Křivánková Dana (krivankovadana@email.cz)
Titulek:
Už se těším. Snad to vyjde. :)

Komentář ze dne: 14.09.2011 21:44:50     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek:
Chci touto cestou povzbudit všechny,kdo ještě váhají,zda na pouť jet nebo nejet. Stejně tak chci povzbudit všechny, kdo o pouti ještě neuvažovali. Může se zdá, že se pouť rok co rok opakuje a že už není co nového zažít,vidět, nebo prožít. Opak je však pravdou. V poslední době se v Jeníkově děje hodně věcí. Je tu spousta nového a opraveného. V kontaktu s farou je mnoho nových lidí,takže je možné navázat nový kontakt. A v neposlední řadě i sám Pán Ježíš a Panna Maria čekají na vaši návštěvu a jsou připraveni vás všechny nekonečně moc obdarovat. Nevěříte? Pak nezbývá nic jiného,než se přihlásit na pouť a přijet se přesvědčit. Na všechny se tu těší místní lidé, kteří se s velkou láskou a pečlivostí na Moravskou pouť připravuji. A tak neváhejte a přijeďte. D

Komentář ze dne: 01.01.1970 01:00:00     Reagovat
Autor: neregistrovaný -
Titulek:

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace