Zajímavé...

Svatou Faustinu překvapilo, koho viděla v očistci, v "tom vězení utrpení"

McLac2000, CC0 Public Domain,pixabay.com Svatá Faustyna Kowalská byla jednou z největších mystiček 20. století. V 20. až 30. letech 20. století v Polsku zažila vícero nadpřirozených vidění Ježíše a různých světců. Ježíš jí kromě jiných věcí zjevil i korunku Božího milosrdenství.

Během jednoho mystického prožitku měla vizi očistce. Viděla v něm někoho, koho byste tam možná nečekali.

"Můj anděl strážný ... Mi nařídil, abych ho následovala," napsala uprostřed roku 1926. "Brzy jsem došla na mlhavé místo, které bylo naplněno ohněm, kde trpěly mnohé duše. Tyto duše se vroucně modlily, ale pomoci si už nemohly. Pomoci jim můžeme už jen my."

Duším v očistci řekla. "Zeptala jsem se těch duší, jaké je jejich největší utrpení. Odpověděly mi jednoznačně, že jejich největším soužením je touha po Bohu."

Pak spatřila někoho, o kom byste pravděpodobně neřekli, že tam bude. ">Viděla jsem Matku Boží, jak utěšuje duše v očistci. Duše nazývají Marii ,Hvězda Mořská'. Ona jim přináší ochlazení.

Úžasné! Ať nám toto poznání připomíná, že bychom se pravidelně měli modlit za duše v očistci.

Následuje celá pasáž o očistci
z deníčku svaté sestry Faustiny:


"Spatřila jsem anděla strážný, který mi nařídil, abych ho následovala. Brzy jsem došla na mlhavé místo, které bylo naplněno ohněm, kde trpěly mnohé duše. Tyto duše se vroucně modlily, ale pomoci si už nemohly. Plameny, které je pálily, se mě nedotkly. Můj anděl strážný mě neopouštěl ani na chvíli. Zeptala jsem se těch duší, jaké je jejich největší utrpení. Odpověděly mi jednoznačně, že jejich největším soužením je touha po Bohu.

Viděla jsem i Matku Boží, jak je utěšovala. Duše nazývají Marii, Mořská Hvězda '. Ona jim přináší ochlazení. Chtěla jsem s nimi více promluvit, ale můj anděl strážný mi dal znamení k odchodu. Vyšli jsme za dveře tohoto vězení plného utrpení. Zaslechla jsem vnitřní hlas, který mi řekl:, Moje milosrdenství to nechce, ale spravedlnost to přikazuje. 'Od té chvíle jsem blíže spjata s trpícími dušemi
"

(Deníček: Milosrdenství Boží v mé duši, s. 22-23).

Duše věřících, pro milosrdenství Boží, ať odpočívají v pokoji!

Zdroj: https://churchpop.com/2016, 19. 9. 2016

Převzato z www.lifenews.sk, článek naleznete zde.

zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:200px-Faustina.jpg

Sdílet

| Autor: Roman Tomek | Vydáno dne 04. 10. 2016 | 1442 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.lifenews.sk
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Loading
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 160123
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace