Bude a zveme!

Sbírka na Mary´s Meals

V oblasti FATYMu Vranov nad Dyjí se v dubnu opět uskuteční sbírka na podporu aktivity Mary´s Meals. Průběh bude podobný, jako když se tato sbírka konala v oblasti FATYMu v měsíci říjnu.O co jde při Mary´s Meals? Je to aktivita, která pomáhá hladovým dětem v různých zemích světa, kde je to nejvíce potřeba. V tuto chvíli se již stará zhruba o téměř jeden a půl milionů dětí. Přišli totiž na to, že když těmto dětem ve škole dají jednou za den jídlo, většinou misku kukuřičné kaše, tak tyto děti mají motivaci přijít do školy, mají motivaci se učit, mají chuť vytrvat a také jim učivo lépe leze do hlavy. Většinou jsou to jediní členové rodiny, kteří se ten den najedí. Ostatní členové jejich rodiny totiž trpí hladem a jsou podvýživeni se všemi důsledky. Takto živené děti, pak jsou schopny vstoupit do života jinak, než ty, které jsou vlastně zničeny hladověním, a které jsou totálně nevzdělané. Tyto děti pak už většinou mohou založit rodinu, slušně normálně pracovat, živit se a mít vliv na svou společnost, aby se utvářela podle spravedlivějších pravidel. Česká republika už má několik škol, které takto vyživuje. Příspěvek, který tímto způsobem bude poslán na Mary´s Meals, snad pomůže i dalším. Tedy do konce dubna je možno u slečny Naděždy Krčálové 722 309 464, shromažďovat příspěvky, které ona pak na tento účel zcela poctivě odešle.

Vzhledem k současnému nouzovému stavu se prosím se slečnou Naděždou nejprve kontaktujte telefonicky, kde se domluvíte, jak bude příspěvek předán.

Děkujeme všem, kdo pomohou, i všem kdo tuto záležitost zahrnou do modlitby.

Více o Mary´s Meals zde

Ola
o. Nik s dětmiSdílet

| Autor: Táňa Dohnalová | Vydáno dne 23. 04. 2020 | 1835 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Znáš adoptivní farnost Jeníkov? (viz články o farnosti Jeníkov)

Netuším, o co jde (1303 hl.)
 
Něco jsem zaslechl (924 hl.)
 
Je to bláznovství (922 hl.)
 
Zpovzdálí to sleduji (964 hl.)
 
Dost se o to zajímám (1303 hl.)
 
Aktivně spolupracuji (969 hl.)
 
Patřím dokonce do Klubu přátel Jeníkova (853 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7238
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace