Migrace serveru 14. až 15. března 2020

Od soboty 14. 3. do neděle 15. 3. by měl (dá-li Bůh) proběhnout dlouho připravovaný přesun serverů A.M.I.M.S. se všemi weby s výjimkou TV-MIS na nový cloudový virtuální server, protože současná dvojice fyzických serverů pořízených v roce 2007 se již blíží konci své životnosti - či přesněji řečeno - je již několik let za hranicí životnosti a funguje už jen zázrakem - snad proto, že jsme dosud neměli nikoho, kdo by přesun a s tím sovisející úpravy systému provedl. Prosím proto všechny, kteří vkládají obsah na weby na našem serveru, aby v době přesunu, tedy od pátku 13. března až do ohlášení, že se přesun úspěšně zdařil, nevkládali žádný obsah. Stejně tak se omlouváme, že i komentáře které budou vloženy v době přesunu, již nebudou překopírovány a po spuštění webů na novém serveru nebudou. Děkuji za pochopení. Další informace o průběhu migrace a okamžiku jejího dokončení, naleznete zde. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček

Aktualizace z 26. 3. 2020: Momentálně je možné vkládat nový obsah bez omezení, tj. včetně obrázků! Nyní řešíme určitý problém, týkající se vkládání komentářů. V přesunu budeme pokračovat ještě o týden později, tj. o víkendu 4./5.4.2020. Od pátku 3.4. opět nenahrávejte žádný obsah na weby a neměňte texty - bude probíhat další pokus o přesun a změny by se vám nepřekopírovaly na nový server. Děkuji za pochopení. P. Pavel
Zajímavé...

Litanie - KRÁLOVNO MÍRU

Jak slýcháme při mši svaté, odkázal Ježíš apoštolům svůj pokoj. Je ještě jiný druh pokoje, než je mír a klid, který zanechal své církvi Ježíš. Je řada forem klidu, míru a řada nejrůznějších forem pokoje. Přestože někdy neřinčí zbraně, nemusí být ještě mezi národy pokoj a mír.

Ale pokoj a klid je někdy i v hrobě, i když už tam není vůbec žádný život. Ježíšův pokoj, Ježíšův mír je mír v srdci člověka a teprve tehdy, když člověk žije sám se sebou v pohodě, v pokoji a klidu, když je sám uvnitř svého srdce vyrovnaný a spokojený, dokáže tento vnitřní klid přinést vůči těm druhým, do rodiny.
Teprve, když je pokoj a mír v rodinách je možné, aby byl pokoj a mír ve městech. A tak bychom mohli pokračovat. Žijí-li ve městech vnitřně pokojní lidé je mír a klid uvnitř národa. Ježíšův mír není mírem politickým, mírem, který by sklidňoval rozvášněné kontinenty, rozvášněné politiky. Ježíšův mír začíná tam, kde je nejpodstatnější, uvnitř člověka a odtud by se měl šířit do rodin, do národů.

Panna Maria, kterou v Loretánských litaniích titulujeme královnou pokoje, královnou míru, je patronkou, která hájí, přimlouvá se a především nabádá k míru. Na různých místech, která církev označila za místa pravých zjevení Panny Marie, Panna Maria o klidu a pokoji mluví.
Matce Boží velice záleží na tom, aby její děti žily v míru. A protože Bůh stvořil každého člověka a každý člověk má v sobě obraz Boha je pro Pannu Marii rodinou celý svět. A ona chce, aby celý svět žil v míru a pokoji.
Zlý duch, který je nepřítelem Panny Marie se snaží přesně o opak, o neklid, svár, napětí a boj. Proto i v současné době jsme svědky rozvášněnosti zla proti lásce a pokoji.Pro nás křesťany, kteří nejsme schopni ovlivnit války mezi národy, kteří nejsme schopni zabránit krveprolévání na druhém konci světa, pro nás křesťany zbývá dvojí úkol.
Na jedné straně prosit Královnu míru, aby svou mocnou přímluvou u Boha zmírnila utrpení bojujících stran a jako druhý úkol, aby nikdy uvnitř nás nezvítězilo zlo.

Chraňme území své duše, aby nebylo napadeno zlým nepřítelem a mír, který nám zavládne v duši, šiřme dál. Je-li Panna Maria Královnou míru, buďme my šiřiteli tohoto království.

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 27. 05. 2015 | 2370 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Fermentum 1999
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 416459
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace