Migrace serveru 14. až 15. března 2020

Od soboty 14. 3. do neděle 15. 3. by měl (dá-li Bůh) proběhnout dlouho připravovaný přesun serverů A.M.I.M.S. se všemi weby s výjimkou TV-MIS na nový cloudový virtuální server, protože současná dvojice fyzických serverů pořízených v roce 2007 se již blíží konci své životnosti - či přesněji řečeno - je již několik let za hranicí životnosti a funguje už jen zázrakem - snad proto, že jsme dosud neměli nikoho, kdo by přesun a s tím sovisející úpravy systému provedl. Prosím proto všechny, kteří vkládají obsah na weby na našem serveru, aby v době přesunu, tedy od pátku 13. března až do ohlášení, že se přesun úspěšně zdařil, nevkládali žádný obsah. Stejně tak se omlouváme, že i komentáře které budou vloženy v době přesunu, již nebudou překopírovány a po spuštění webů na novém serveru nebudou. Děkuji za pochopení. Další informace o průběhu migrace a okamžiku jejího dokončení, naleznete zde. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček

Aktualizace z 26. 3. 2020: Momentálně je možné vkládat nový obsah bez omezení, tj. včetně obrázků! Nyní řešíme určitý problém, týkající se vkládání komentářů. V přesunu budeme pokračovat ještě o týden později, tj. o víkendu 4./5.4.2020. Od pátku 3.4. opět nenahrávejte žádný obsah na weby a neměňte texty - bude probíhat další pokus o přesun a změny by se vám nepřekopírovaly na nový server. Děkuji za pochopení. P. Pavel
Bude a zveme!

FATYM Vranov n/D zve na Velehrad

V sobotu 25. 8. 2012 vyjíždí autobus v 7.30 z Vranova nad Dyjí (autobusová zastávka směr Znojmo) na Velehrad.V pondělí 20. 8. po mši svaté v 15.00 vychází pěší poutníci z Vranova n/D na Velehrad. A pro ty, kteří se z jakéhokoliv důvodu nemohou zúčastnit jako pěší poutníci, nabízíme možnost aspoň trošku nakouknout do této krásné poutní atmosféry, která vyvrcholí v sobotu 25. 8. slavnostní MŠÍ SVATOU v 11.30 s otcem biskupem Vojtěchem Cikrlem v bazilice na Velehradě.

I když je ,,start autobusu" ve Vranově nad Dyjí, bude možné nastupovat už po trase od Uherčic, odkud bude pan řidič vyjíždět. Pro zájemce zajedeme i do Štítar a vrátíme se přes Šumnou na Lesnou a dále už směr Velehrad. Pokud bude mít někdo zájem přistoupit třeba ve Znojmě nebo jinde po trase, stačí se osobně včas domluvit.

Hlásit se můžete buď u našich kněží nebo telefonicky:
515 296 384; 731 402 737.

Blíží se velké výročí 1150 let od příchodu věrozvěstů bratří Cyrila a Metoděje, kteří na Velkou Moravu přinesli v roce 863 křesťanství. Můžeme vzít toto pozvání autobusem na Velehrad nejen jako prožití mše svaté a duchovní zážitek v onu chvíli, ale i jako výzvu k zamyšlení nad tím, co pro nás v našem životě znamená křesťanství.

Společný úmysl XII. pěší poutě na Velehrad je na poděkování za vše, co nám svatí bratři Cyril a Metoděj přinesli a s prosbou, aby v našem národě i v Evropě jejich dědictví opravdu žilo.
Připojme se i my!
Sdílet

| Autor: Irena Brožová | Vydáno dne 21. 08. 2012 | 4272 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 416825
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace