Dva bývalí transgendeři promluvili o selhání svých operací na změnu pohlaví

Autor: Roman Tomek <roman.tomek(at)seznam.cz>, Téma: Zajímavé..., Zdroj: www.lifenews.sk, Vydáno dne: 09. 11. 2017

3dman_eu, CC0 Public Domain, pixabay.com Zatímco se liberální společnost pokouší přesvědčovat, že není nic špatného na tom být transgender, dva muži, kteří si přeměnu z muže na ženu vyzkoušeli na vlastním těle, mají radikálně jiný názor. Svůj pohled odhalili v exkluzivním interview, kde promluvili o selhání své "přeměny."

Muži, představení jako Paul a Taylor, poskytli rozhovor o svých zkušenostech pro The Federalist.

Paul 38letý programátor se nachází v procesu zpětné přeměny na muže, kterým je od narození. V minulosti bojoval se svými tendencemi k ženskému chování, a tak přivítal myšlenku transgenderizmu: "Nebyl jsem jen zmatený a jednoduše homosexuál, ale nechápal jsem, co 'žena' opravdu je ... myslel jsem si, že mě nerespektují jako muže proto, že jsem vlastně žena."

Lékař mu předepsal hormonální "léčbu" na přeměnu muže na ženu na klinice, kde ho podle jeho slov neinformovali o rizicích a vedlejších účincích procesu přeměny. Paul si neuvědomoval vážnost kroků, které podstoupil, dokud už nebylo příliš pozdě: "Po operaci jsem zůstal šokovaný z toho, jak moc jsem se změnil ve vzhledu stejně jako ve fungování. Byl jsem závislý na sexu, a sex byl nyní narušen. Také jsem pociťoval neutuchající menší bolest v tříslech. Po roce začalo krvácení. Bylo mi řečeno, abych vyčkal, abych vyhledal specialistu, a abych nehledal právníka."

Paul nakonec přestal se svou hormonální "léčbou," avšak po své operaci a neustále se stupňujících bolestech začal mít sebevražedné sklony. Paul sám sebe nyní považuje za "monstrum," avšak terapeuti trvají na tom, že trpí rodovou disfórií, uvádí Christianity Today.

Druhý muž, Taylor začal svou přeměnu ve věku 23 let, a už po roce si to rozmyslel. Nyní se nachází v procesu zpětné přeměny. Své duševní zdraví v té době popisuje jako velmi chabé, když své jediné východisko viděl pouze ve své "přeměně na ženu" nebo v sebevraždě. Při uvažování nad svou zkušeností, Taylor věří, že lékaři se mají k případům, jako byl ten jeho, postavit odlišně: "Přeji si, aby mi to tehdy lékař vymluvil. Šel jsem k endokrinologovi už před tím, než byly hotové moje krevní testy. 'Bude to v pohodě, blahopřeji, 'byl jeho postoj. Měl mi to zamítnout."

Taylor nyní upozorňuje ty, kteří zvažují transgender přeměnu a naléhá na ně, aby milovali své tělo - to, které mají.

Zdroj: www.hlavnespravy.sk, 5. 11. 2017

Převzato z www.lifenews.sk článek naleznete zde.

CC0 Public Domain, pixabay.com