Milion Otčenášů za Svatého otce

Autor: Bohumila Hubáčková <hubackova.bo(at)seznam.cz>, Téma: Zajímavé..., Vydáno dne: 07. 11. 2017

festland, CC0 Public Domain, /pixabay.com Nadační fond Credo spustil se souhlasem Mons. Jana Graubnera projekt „Milion Otčenášů za Svatého otce“. Všichni jste zváni, přidejte se k modlitbě za našeho papeže Františka.

Chvála Kristu,
před nedávnou dobou se zástupci našeho nadačního fondu Credo osobně setkali se Svatým otcem, papežem Františkem. Při tomto krátkém, ale velmi povzbuzujícím setkání, nás Svatý otec požádal o intenzivní modlitby za jeho apoštolát, který, jak všichni víme, je velmi náročný. Na základě jeho prosby a se souhlasem našeho otce arcibiskupa, Mons. Jana Graubnera, jsme se rozhodli spustit projekt „Milion Otčenášů za Svatého otce“. K úmyslu přidáváme i prosbu o požehnání pro celou Českou biskupskou konferenci. Tímto vás zveme dle Vašich možností k zapojení se do těchto modliteb.

Úmysl modliteb v projektu Milion Otčenášů za Svatého otce:
„Za požehnání apoštolátu Svatého otce Františka, za zdraví a Boží vedení jeho, i všech našich českých a moravských biskupů.“

Vždy, když se pomodlíte Modlitbu Páně speciálně s tímto úmyslem, můžete to zaznačit v počítadle na stránkách modlitebního řetězce ZDE.

Moc také děkujeme vám všem, kteří se pravidelně připojujete k 30-ti minutovým modlitbám v modlitebním řetězci.


Rádi bychom podali za nějaký čas Svatému otci zprávu o tomto projektu a povzbudili ho v jeho službě tím, že se za něj intenzivně modlíme.

Děkujeme vám, ať vám Pán žehná.

S přáním všeho dobrého
Organizační tým nadačního fondu Credo


Albánie