Děti LGBT rodičů vyrostly - Nyní odhalují nemocnou realitu

Autor: Roman Tomek <roman.tomek(at)seznam.cz>, Téma: Zajímavé..., Zdroj: www.lifenews.sk, Vydáno dne: 03. 10. 2017

duha(gay symbol). zdroj: www.pixabay.com, Licence: CC0 Public Domain / FAQ Když homosexuálové a lesbičky začali vychovávat děti, ať už díky adopci nebo dárcům spermií, objevila se i opodstatněná závažná otázka, jak tento typ výchovy ovlivní děti, když dospějí. 24-letá žena, která vyrůstala se dvěma "maminkami," popisuje tuto děsivou realitu.

Millie Fontana, mladá žena z Austrálie, se odvážně podělila se svým příběhem se stovkami posluchačů během setkání Australian Christian Lobby v roce 2015. Její 13 minutová řeč ukazuje odvrácenou stranu života dítěte počatého dárcem spermií a potvrzuje devastující pravdu.

"Věděla jsem, že miluji oba rodiče, ale nedokázala jsem projevit to, co mi uvnitř chybělo," uvádí Fontana připouštíc, že si dobře uvědomovala, že toužila po otci, i když to ještě nedokázala vyslovit. Dokonce jí chybělo pravé porozumění toho, co otec opravdu znamená.

"Když jsem začala chodit do školy, pozorovala jsem jiné děti a začala jsem si uvědomovat pouto lásky, které je spojovalo s otcem. Zjistila jsem, že mi chybí něco opravdu výjimečného."

O pár let později se začala svých "mám" ptát na to, kde má otce. A lži se začaly.

"Během let navštěvování školy mi lhali, že otce nemám, nebo někdy říkali, že nevědí, kdo to je," dodává.

Fontana řekla, že ideologie, kterou její "matky" na ni nacpaly, nebyla fér: Nutit dítě k akceptování něčeho, co nebyla pravda jen proto, že ony si vybraly použití darovaných spermií.

"Když si vybraly pouze část mé identity, kterou se rozhodly mi odhalit, vzaly mi něco důležitého. Jiné děti se dokázaly podívat do zrcadla a sladit chybějící části a říci, 'Miluji svou mámu a svého otce,' ale já jsem nemohla."

Fontana přiznala, že příběhy jako ten její lidé často neslyší, protože "nikdo nechce poslouchat o odvrácené straně duhy. O té straně, o níž se nemluví, protože ukazuje, že tyto děti nevyrůstají šťastné a jsou zmatené z toho, jaká má být vlastně struktura rodiny."

Až když se konečně setkala se svým otcem ve věku 11 let, mladá žena konečně zaplnila chybějící místo, které cítila od narození. Její příběh je jen jedním z mnoha, které určitě vyplouvají na povrch. Jak se ukazuje, dává silné svědectví, že lidská podstata se nedá potlačit politickou korektností.

"My (děti vychovávané páry stejného pohlaví) chceme své otce a mámy," uvedla. "Nerozumím, proč společnost tak násilně popírá tak přirozený koncept, který je přijatý v každé jiné rodinné struktuře."

Zdroj: www.hlavnespravy.sk, 1. 10. 2017

Převzato z www.lifenews.sk, článek naleznete zde.

ArtsyBee, CC0, Public Domain, pixabay