Festival "Full Of Life" - 3. 6. 2017 - Brno - Řečkovice

Autor: Bohumila Hubáčková <hubackova.bo(at)seznam.cz>, Téma: Mimo oblast FATYMu, Vydáno dne: 14. 05. 2017

3. 6. jste všichni srdečně zváni na festival"Full Of Life", který bude v Brně - Řečkovicích. Jde o křesťanský open-air festival, který nabízí smysluplné prožití sobotního odpoledne ve společenství křesťanů v pohodové a přátelské atmosféře, a to všem věkovým kategoriím.

Jeho součástí budou vystoupení různých hudebních žánrů, divadelní představení pro děti i dospělé, svědectví o Bohu a přednášky. Pro děti budou připraveny hry a workshopy, mládež a dospělí si mohou poslechnout přednášku olympijského kaplana, který doprovázel český tým loni v brazilském Riu. V podvečer se můžete těšit na představení „Zraněný pastýř“. Je to příběh člověka, který hledá smysl svého života a hledá způsob, jak zaplnit prázdnotu svého srdce.

Mezi pozvanými hudebními hosty, které si budete moci poslechnout bude Gospel Brno Choir nebo SBMka (Schola brněnské mládeže), která zpívala také na loňském „Světovém setkání mládeže“ s papežem Františkem v Krakově pro tisíce mladých lidí. Večerní program bude zakončen modlitbou a svatodušní vigilií, kterou povede právě SBMka.

Více najdete na www.fulloflife.cz

Misijní pouť 2015Misijní pouť 2015Misijní pouť 2015