Bohoslužby a další během 7. velikonočního týdne

Autor: P. Marek Dunda <marek [zavináč] fatym [tečka] com>, Téma: Bohoslužby, Vydáno dne: 01. 06. 2014

z pouti 2007 Všechny srdečně zveme na bohoslužby během 7. velikonočního týdne ve farnostech Lančov, Vranov nad Dyjí, Štítary a Olbramkostel. Rozpis je k dispozici ke stažení zde! Download... Přinášíme také odkaz na bohoslužby v dalších farnostech FATYMu.





FATYM Vranov nad Dyjí, Náměstí 20, 671 03 Vranov nad Dyjí;
515 296 384, email: vranov@fatym.com; www.fatym.com
Bankovní spojení: Česká spořitelna č.ú.:1580474329/0800


1. 6. 7. neděle velikonoční
7,30 Štítary – mše svatá
8,30 Plenkovice – mše svatá
9,15 Vranov - posvícenská mše svatá
10,00 Olbramkostel – mše svatá
11,11 Lančov – mše svatá

2. 6. pondělí Sv. Marcelina a Petra, mučedníků

3. 6. úterý Památka sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků
18,06 Štítary - mše svatá

4. 6. středa po 7. neděli velikonoční - sv. František Caracciolo
7, 30 Olbramkostel - mše svatá
17, 00 Šumná - svatá půlhodinka
18,00 Lančov - mše svatá

5. 6. čtvrtek Památka sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka
17,00 Vranov - mše svatá
18,00 Šumná - mše svatá

6. 6. pátek Sv. Norberta, biskupa - první pátek v měsíci
8,00 Vranov – bohoslužba slova
16,30 Olbramkostel - mše svatá
18,00 Plenkovice – mše svatá
18,06 Štítary - mše svatá

7. 6. sobota po 7. neděli velikonoční - první sobota v měsíci
18,00 Hluboké Mašůvky - pouť Nový Jeruzalém

8. 6. Slavnovnost Seslání Ducha Svatého
7,30 Štítary – mše svatá
8,30 Plenkovice – mše svatá
9,15 Vranov - mše svatá
10,00 Olbramkostel – mše svatá
11,11 Lančov – mše svatá
11, 15 Šumná - poutní mše svatá
18, 00 Šumná - požehnání


Okolí Vranovské přehrady

Šafov:
neděle 11.25
středa 17.00

Bítov:
neděle 8.45, středa 18.00
v červenci a v prvním srpnovém týdnu bývá v úterý mše svatá na hradě Bítově v 17.00

Oslnovice:
úterý v 18.00 (letní čas) a v 17.00 (zimní čas)
mimo to o některých prázdninových nedělích dle ohlášení

Korolupy:
neděle 8.30
pátek 16.00

Chvalatice:
neděle 7.30

Starý Petřín:
neděle 10.20
čtvrtek 17.00

Nový Petřín
čtvrtek 16.00

Jazovice
středa 16.00

Stálky:
sobota 08.00 (mše svatá s nedělní platností)

Podhradí nad Dyjí
čtvrtek 18.00

Lubnice
sobota 16.30 (v zimním čase v 15.00)


Okolí Národního parku Podyjí

Plenkovice
neděle 8.30

Horní Břečkov a Lukov:
sobota 18.00 (letní čas) a (17.00 zimní čas) -v sudém týdnu je bohoslužba v Lukově a v lichém týdnu v Horním Břečkově. Protože však o prvních sobotách v měsíci bývá poutní setkání Nový Jeruzalém v Hlubokých Mašůvkách, překládá se mše svatá na neděli.

Citonice:
neděle 11.00, pátek 18.00 (letní čas) a 17.00 (zimní čas)

Miličovice:
čtvrtek 18.00 (letní čas) a 17.00 (zimní čas) Vracovice:
První čtvrtek v měsíci v 17.00 (letní čas) a 16.00 (zimní čas)


Znojmo-Přímětice a okolí

Znojmo-Přímětice:
neděle 9.30, úterý a pátek 18.00 (letní čas) a 17.00 (zimní čas)

Mramotice:
neděle 11.00

Kuchařovice:
neděle 8.00

Těšetice:
první neděle v měsíci 11.00

Prosiměřice:
neděle 8.00

Práče:
neděle 9.30

Bantice:
druhá neděle v měsíci 11.00

Vítonice:
třetí neděle v měsíci 11.00


Okolí Hrádku

Hrádek:
neděle 8.00

Dyjákovice:
neděle 9.30

Valtrovice:
neděle 11.00

Strachotice:
neděle 8.00

Slup:
neděle 9.30

Jaroslavice:
neděle 11.00


Heslo: Kde Duch Svatý působí, tam se dobro násobí.

1.6. ve Vranově posvícení,
8.6.- Šumná pouť,
12.6. Štítary - v 9.hod., mše svatá v rámci kněžské rekolekce,
15.6. - Vranov - 18.hod.,pouť Nový Jeruzalém,
15.6.- 18.6.-cyklopouť z FATYMu do Jeníkova,
22.6. Vranovská porta,
srdečně zveme na všechny naše akce, na které je možné se nahlásit.


Schola



Stálecká schola



Lančovská schola



P.Sobotka



Soutěžící



Písničkáři



Pohár pro vítěze



Blahopřání