Gay novinář: přiznejme, že chceme ovlivňovat děti

Autor: Roman Tomek <roman.tomek(at)seznam.cz>, Téma: Zajímavé..., Zdroj: www.lifenews.sk, Vydáno dne: 30. 05. 2012

Vzhledem k tomu, že se v New Yorku znovu rozpoutala bouřlivá debata o manželství stejných pohlaví, jistý spisovatel uznávaného homosexuálního informačního zdroje se ptá, proč jeho lobby odmítá připustit, že homosexuální propaganda zahrnuje vštěpování školákům přijímat homosexualitu.

Daniel Villarreal (přispěvatel do gay časopisu Queerty) kritizoval (POZOR web obsahuje nevhodné obrázky) přecitlivělé reakce homosexuálního hnutí proti obvinění ze zasahování ve veřejných školách. Villarreal poukázal na nedávné zahájení Národní organizace pro manželství (NOM) v New Yorku, která poukazuje na to, jak se homosexuální indoktrinace zaváděly ve školách státech Massachusetts a Kalifornie.

Přestože homosexuální aktivisté obvykle popírají, že chtějí ovlivnit děti, Villarreal přiznává, že "to je lež. Chceme, aby pedagogové učili budoucí generace dětí přijmout jiné formy sexuality. Ve skutečnosti, naše budoucnost závisí právě na tom," uzavřel Villerreal.

Villarreal poukázal na taktiku homosexuální skupiny aktivistů FCKH8 (nenávidí nenávist pozn.překl.), Která nedávno bojovala v Tennessee za prosazení zákona zakazujícího třídní diskuse o homosexualitě na základních školách. Některé holčičky náborovali, aby účinkovaly v jejich kontroverzních on-line reklamních kampaních a rozdávaly školákům gay materiály. "Nábor dětí pro naši práci? To si pište, že to děláme," přiznal tento americký gay novinář.

"Proč bychom se snažili protlačit anti-šikanové programy nebo společenské vědy ve třídách, které učí děti o historických příspěvcích slavných teploušů, pokud bychom nechtěli záměrně vzdělávat děti, aby přijaly homosexualitu jako normální? Já a mnoho dalších lidí chceme naočkovat, náborovat, učit a představovat dětem homosexualitu a není na tom nic špatného, ​​"dodal.

V New Yorku je citelný jakýsi obnovený tlak na manželství stejných pohlaví. Příznivci doufají, že se dočkají přijetí nové definice manželství před koncem legislativní červnové schůze.

Podobná iniciativa sice propadla v roce 2009, ale stratégové práv homosexuálů doufají, že jisté posuny v zákonodárném sboru, včetně dvou senátních křesel více ve prospěch homosexuálních sňatků, bude mít za následek odlišný výsledek. Podporovatelé také připomínají růst podpory (58%) pro homosexuální manželství v anketách mezi Newyorčany.

Primátor New Yorku Michael Bloomberg lobboval u zákonodárců v Albaně, aby změnili tradiční definici manželství ve státě.

Zdroj: http://www.lifesitenews.com/news/gay-journalist-lets-face-it-we-want-to-indoctrinate-children

Převzato z www.lifenews.sk, článek, vydaný 18.5.2011, naleznete zde.