Umíte se modlit růženec? - Internetová pomůcka k naučení i modlitbě.

Autor: Roman Tomek <roman.tomek(at)seznam.cz>, Téma: Zajímavé..., Vydáno dne: 27. 10. 2016

Modlitba růžence je modlitba velice účinná. P. Maria ve svých zjeveních nabádá k její modlitbě a také papežové ji velmi doporučují. Tato modlitba může změnit svět. V tomto příspěvku naleznete odkaz s návodem, jak se růženec modlit a cenné nformace o něm.

Není to pouhé drmolení pro staré babičky, ale modlitba, při které s Marií rozjímáme o životních událostech Ježíšova i jejího života, modlitba, která nás může doprovázet i naším životem. Když držíme v rukou růženec, jako bychom se drželi za ruku P. Marie a kráčeli životem s ní. Ona nás učí poznávat Ježíše a vede nás k němu.

Kliknete-li na tento odkaz www.abcsvatych.com/menu/ruzenec zobrazí se Vám Radostný růženec a celý postup, jak se jej modlit. Kliknutím také můžete určit, budete-li se modlit růženec radostný, světla, bolestný nebo slavný, lze též vybrat kterýkoli desátek.

Jednotlivá zrníčka růžence můžete odklikávat tak, jako byste je, kdybyste růženec drželi v rukou, posouvali mezi prsty.

Vyberete-li si odkaz O růženci, zobrazí se Vám odkazy na stránky o růženci s cennými informacemi.

Závěrem chci Vám, kteří jste ještě krásu růžence neobjevili, aby se stala Vaší oblíbenou modlitbou, pomocí které se více přiblížíte k Marii a jejímu Synu a vyprosíte mnohé milosti pro sebe, své blízké i pro svět.Odkazy, pomocí kterých se můžete připojit k modlitbě růžence:

Medžugorje a Sv. Hostýn


a články - soubory odkazů, kde najdete ještě i další odkazy s modlitbou růžence (a také jiných modliteb, kázání ap.):

Růženec na internetu: živě, ze záznamu i ke stažení