Obnova Lidových misií v Hartvíkovicích

Autor: Bohumila Hubáčková <hubackova.bo(at)seznam.cz>, Téma: Bylo, Vydáno dne: 02. 11. 2009

Hartvíkovice - obnova misií 29. - 31. 10. 2009 proběhla obnova lidových misií v Harvíkovicích. Lidové misie se zde konaly již v roce 2007, tak se sem po dvou letech misionáři rádi vrátili. Hartvíkovice navíc letos slaví 150 výročí svého povýšení na farnost.

Program začal čtvrteční mši svatou v 18 hodin, kterou sloužil o. Nik. Ve 20 hodin měl ještě setkání pro manžele, na které přišlo asi 10 farníků. Během pátečního dne požehnal domy těm, kteří o to projevili zájem. V 16, 30 byla mše sv. pro děti a mládež a v 18 hodin pro farnost.


V sobotu se zpovídalo, což bylo v těchto dnech, kdy budeme slavit dušičky, obzvlášť výhodné využít. Odpoledne dojel o. Marek, který má k této farnosti blízký vztah. Je rodák z nedaleké Valče a v Hartvíkovicích často pobýval. V 15 hodin měl mši svatou, po které se šlo průvodem k misijnímu kříži. Tam jsme obnovili své křestní sliby a misijní předsevzetí. Bohu díky za toto milé setkání.


Hartvíkovice - obnova misiíHartvíkovice - obnova misiíHartvíkovice - obnova misiíHartvíkovice - obnova misiíHartvíkovice - obnova misiíHartvíkovice - obnova misiíHartvíkovice - obnova misiíHartvíkovice - obnova misiíHartvíkovice - obnova misiíHartvíkovice - obnova misií