Migrace serveru 14. až 15. března 2020

Od soboty 14. 3. do neděle 15. 3. by měl (dá-li Bůh) proběhnout dlouho připravovaný přesun serverů A.M.I.M.S. se všemi weby s výjimkou TV-MIS na nový cloudový virtuální server, protože současná dvojice fyzických serverů pořízených v roce 2007 se již blíží konci své životnosti - či přesněji řečeno - je již několik let za hranicí životnosti a funguje už jen zázrakem - snad proto, že jsme dosud neměli nikoho, kdo by přesun a s tím sovisející úpravy systému provedl. Prosím proto všechny, kteří vkládají obsah na weby na našem serveru, aby v době přesunu, tedy od pátku 13. března až do ohlášení, že se přesun úspěšně zdařil, nevkládali žádný obsah. Stejně tak se omlouváme, že i komentáře které budou vloženy v době přesunu, již nebudou překopírovány a po spuštění webů na novém serveru nebudou. Děkuji za pochopení. Další informace o průběhu migrace a okamžiku jejího dokončení, naleznete zde. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček

Aktualizace z 26. 3. 2020: Momentálně je možné vkládat nový obsah bez omezení, tj. včetně obrázků! Nyní řešíme určitý problém, týkající se vkládání komentářů. V přesunu budeme pokračovat ještě o týden později, tj. o víkendu 4./5.4.2020. Od pátku 3.4. opět nenahrávejte žádný obsah na weby a neměňte texty - bude probíhat další pokus o přesun a změny by se vám nepřekopírovaly na nový server. Děkuji za pochopení. P. Pavel

Komentáře

ke článku: Myšlenky sv. Ludvíka M. Grigniona o mariánské úctě a sjednocení s Kristem
ze dne 28.04.2017, autor článku: Roman Tomek

Komentář ze dne: 28.05.2011 16:55:25
Autor: andulka (@)
Titulek:
V článku je mj. uvedeno: Maria je Neposkvrněná, nikdy se jí nedotkl hřích.
- připomínám Mariin chvalozpěv: Duše má velebí Pána
a můj duch jásá v Bohu, mém spasiteli. - chápu, že by někdo rád viděl Marii jako bezhříšnou, avšak sama Marie ve svém chvalozpěvu zmiňuje Boha jako svého spasitele, Marie věděla, že i ona potřebuje spasit, v Písmu se také píše: ...všichni zhřešili, tedy i Marie. Škoda, že se nenecháme inspirovat samotnou Marií a nečiníme Boží vůli, neděláme to co ona, nepodřizujeme se Jeho slovu. Marie byla pozemskou matkou Ježíše Krista, nikoli matkou boží, byla věrnou Boží služebnicí. Bůh nemá matku, kdyby měl, byla by Marie bohyní a stavěla se nad Boha. Bůh je Bůh, z Něho vše vzešlo...Důvěřujme více Písmu. Jediná cesta ke spáse je skrze Ježíše Krista a ke Kristu nás dovede naše víra v Něho. Je to o mojí víře, ne o doprovodu ke Kristu, když uvěřím, jsem spasena.
Marie uvěřila, podřídila se, nechala se vést, i když kolikrát ničemu nerozuměla, ale důvěřovala. Proto důvěřujme Ježíši, Božímu slovu. Ježíš na nás čeká...!


Reakce na komentář
""

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi nebude váš komentář uložen.

Napiš první písmeno ze slova poute (malým písmem)

Po zaškrtnutí tlačítka "Nejsem robot" se zobrazí kontrolní text, který musíte opsat. Pokud ho nemůžete přečíst, klikněte na obnovovací tlačítko ("kruhovou šipku")

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 416803
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace